Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau klauvē oktobris. Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev!

 

 

Auns

Šonedēļ gaidāma tikšanās, kura kaut kādā veidā atstās iespaidu uz tavu dzīvi. Iespējams, tās laikā piedzīvosi personīgu izaugsmi, iegūsi jaunas zināšanas vai apgūsi jaunas prasmes. Gaidāmas sarunas ar draugiem par un ap dažādiem personīgiem un ar ģimeni saistītiem jautājumiem. Dažādas delikātas situācijas darbā jūtami ietekmēs atmosfēru mājās. Iespējams, kādam no ģimenes locekļiem dēļ problēmām darbā būs slikts garastāvoklis, kuru viņš izgāzīs uz pārējiem mājiniekiem. Var nākties saskarties ar negaidītām likstām mājās, piemēram, tehnikas vai dažādu ierīču bojājumiem. Būsi nervozs saistībā ar ceļojumu, kurā plāno doties šajā nedēļā vai tuvākajā nākotnē. Neraugoties uz to, viss atrisināsies veiksmīgi. Finanšu jomā gaidāmi gan lielāki izdevumi, gan pārsteidzoši ieņēmumi. Sievietes piedzīvos vairākus īpašus mirkļus kopā ar draugiem un tuviniekiem. Vīriešus iepriecinās ar ģimeni vai finanšu iespējām saistīti jaunumi.

 

 

Vērsis

Šajā nedēļā kāda ģimenes vai draugu lokā esoša vīrieša klātbūtne ļaus tev veiksmīgi atrisināt kādu situāciju, gūt veiksmi un panākumus. Darbā var nākties saskarties ar īslaicīgām problēmām. Var rasties nepieciešamība uzņemties papildus pienākumus vai ieilgt darbs pie  kāda konkrēta uzdevuma. Daudzi dosies vizītē pie ārsta uz vispārēju veselības pārbaudi un konsultāciju. Jaunumi, kurus saņemsi šajā nedēļā, kārtējo reizi atgādinās par vairākām dzīves patiesībām. Jutīsi līdzi kādam, kurš piedzīvojis dramatiskus notikumus savā dzīvē. Zvaigznes sola pārsteidzošu iespēju, kura pavērs tev durvis uz jaunu darbu, biznesu vai iepazīšanos. Esi vērīgs – kāds var censties tevi iesaistīt baumu un intrigu virpulī. Vari saņemt jaunumus par grūtniecību vai bērna piedzimšanu kāda drauga ģimenē. Vīriešiem visai konstruktīva nedēļa, kuras laikā jāizmanto visas iespējas paiet kaut soli tuvāk saviem svarīgākajiem mērķiem.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ vairāk uzmanības pievērsīsi naudas apgrozībai savās mājās. Būs gan ieņēmumi, gan izdevumi, taču ieteicams kontrolēt abus no tiem, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām. Apmeklēsi kādu valsts vai citu iestādi, lai pārrunātu finanšu dokumentu, līgumu vai veiktu konkrētus maksājumus. Romantiskajā dzīvē kāds pēkšņs, nepatīkams notikums būs kā pamatīgs pārbaudījums tavām attiecībām. Ne tik stabilām attiecībām un ģimenēm šī nedēļa var izrādīties kritiska un izšķiroša. Var rasties nesaskaņas saistībā ar īpašumu vai ekipējumu, kuras tik ātri, diemžēl,neizdosies atrisināt. Dvīņu zīmē dzimušās sievietes nodosies ceļojumu plānošanai vai gatavosies jau kādam izplānotam ceļojumam. Vīriešiem būs nepieciešams risināt dažādus attiecību un laulību jautājumus. Lieli pārsteigumi nav gaidāmi.

 

 

Vēzis

Šonedēļ lielā mērā paļausies uz kādas sievietes sniegto atbalstu un padomiem. Lai kas viņa arī būtu – radiniece, kaimiņiene, draudzene vai paziņa – vari būt drošs, ka viņa rīkosies tavā labā. Gaidāma tikšanās ar draugiem par godu kādam īpašam notikumam, līdz ar to neiztikt bez dāvanas gatavošanas un pozitīvām emocijām pāri visam. Ieteicams sekot līdzi ar bērniem saistītiem izdevumiem. Kāds var censties tevi apkrāpt, piedāvājot sliktas kvalitātes produktus un preces. Atsevišķos gadījumos var izdoties atjaunot izjukušas attiecības, taču tas būs iespējams vien tad, ja abi būsiet sapratuši pagātnē pieļautās kļūdas. Iespējams, pie jūsu šķiršanās vainojams kāds cits cilvēks, kura ietekmei ļāvāties. Ja tā, tad cerams, ka šī persona vairs neatrodas tavu tuvāko draugu un paziņu vidū. Kopumā emocionāli daudzkrāsaina nedēļa, kuras laikā piedzīvosi gan prieka, gan spriedzes pilnus brīžus. Vīriešiem labvēlīgs laiks ceļošanai darba un biznesa nolūkos.

 

 

Lauva

Veiksmīga nedēļa dažādu ģimenei nozīmīgu lietu sakārtošanai. Jau pavisam drīz apstākļi kļūs tev patiesi labvēlīgi. Iespējams, tavā dzīvē ienāks jauni, nozīmīgi cilvēki. Interesanti var attīstīties komunikācija ar tālienē dzīvojošajiem. Daļa šonedēļ slēgs darījumus ar cilvēkiem vai kompānijām no ārzemēm. Labvēlīgs laiks, lai dotos garos ceļojumos vai gatavotos tiem. Darbā tev būs viss, ko vēlējies, taču sapratīsi, ka tomēr vēl neesi nonācis sava panākumu kalna virsotnē. Tev ir lielāks potenciāls, kurš gaida, kad veltīsi tam laiku un resursus, lai to attīstītu. Zvaigznes sola svarīgas sarunas, apmeklējumus un medicīnas pārbaudes saistībā ar grūtniecību vai bērnu. Mājās valdīs spriedze. Tās pamatā var būt kāda līdzcilvēka saslimšana vai mājsaimniecības problēmas. Vīrieši varēs priecāties par viņiem doto solījumu piepildīšanos.

 

 

Jaunava

Šonedēļ nāksies sniegt savu palīdzību problēmu risināšanā kādai sievietei. Visticamāk, viņa ir tava radiniece un šajā situācijā pilnībā paļausies uz tavu palīdzību. Gaidāmi dažnedažādi notikumi ģimenē un tuvinieku lokā. Neparedzēti notikumi gaidāmi naudas un finanšu jomā. Tie var būt saistīti ar banku, nodokļu vai valsts iestādēm. Konfliktus, nepatīkamas sarunas un nesaskaņas raisīs kādas meitenes vai jaunas sievietes pieļautās kļūdas vai cita veida personīgā drāma dzīvē. Lai ar ko arī būtu saistīti šie notikumi, esi piesardzīgs un nelej klāt eļļu ugunij. Nedēļas gaitā tevi patīkami ar savu rīcību, komentāru vai ieteikumu pārsteigs cilvēks, par kuru iepriekš tev bija izveidojies visai negatīvs viedoklis. Jaukus pārsteigumus saņemsi arī no sev tuviem draugiem. Zvaigznes atnesīs veiksmi dažādās tev nozīmīgās dzīves jomās, taču tas viss būs pateicoties tavam rūpīgajam darbam un plānošanai. Vīriešiem ieteicams sargāt savus dokumentus un personīgās mantas, lai izvairītos no zaudējumiem un zādzībām.

 

 

Svari

Šonedēļ tavā draugu vai tuvinieku lokā ienāks jauns cilvēks, vīrietis. Šīs interesantās un  īpašās personas parādīšanās tavā dzīvē nav nejauša. Saņemsi pārsteidzošus jaunumus, ielūgumu vai ieteikumu, kuru gaidīji ilgu laiku un, kurš pavērs tev durvis uz jaunām iespējām un izaugsmi. Kādas sievietes neuzticība un intrigas pamatīgi pārbaudīs tavu pacietīgu. Var gadīties, ka saruna jūsu starpā var pāraugt konfliktā. Gaidāmas saulainas un ne tik saulainas dienas, kuru laikā sapratīsi pagātnē pieļautās kļūdas un to ietekmi uz pašreizējo dzīvi. Kas noticis, noticis un šobrīd, diemžēl, neko labot vairs nav iespējams. Nedēļas gaitā nozīmīgas attiecības būs ar kādu radu lokā esošu vīrieti. Iespējams, viņš tev sniegs savu palīdzību kādā nozīmīgā dzīves posmā. Mājās var izcelties nesaskaņas saistībā ar nekustamo īpašumu, problēmām tajā, tā pirkšanu vai pārdošanu.

 

 

Skorpions

Šīs nedēļas galvenie notikumi būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem, banku, dažādiem līgumiem u.tml. Personīgā dzīve, īpaši romantiskās attiecības būs sarežģītas, neparedzamas, būs notikumi, kuri raisīs satraukumu vai liks pieņemt konkrētus lēmumus. Ja esi vecāks, lielu daļu uzmanības var nākties veltīt bērna izglītībai vai karjerai. Šajās jomās bērna dzīvē būs jāveic ievērojamas pārmaiņas, kā arī jāliek pamati kam pavisam jaunam. Iespējama tikšanās vai sanākšana par godu kādai meitenei vai jaunai sievietei un svarīgam notikumam viņas dzīvē. Kontaktēsies ar cilvēkiem no dažādām pilsētām un valstīm. Labvēlīgs laiks gan tuviem, gan tāliem ceļojumiem. Saņemsi vairākus patīkamus pārsteigumus. Gados jaunām sievietēm šonedēļ būs jāpieņem vairāki nozīmīgi lēmumi un pārmaiņas.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ var nākties piedzīvot vilšanos vai citus nepatīkamus brīžus saistībā ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti. Jūsu savstarpējās attiecības būs stresa pilnas un tiks pakļautas dažādiem pārbaudījumiem. Gūsi iespēju uzlabot savstarpējo komunikāciju ar kādu, ar kuru iepriekš biji konfliktā. Dosies ciemos vai uz tikšanos, kurā izcelsies nesaskaņas, kuru laikā iegūsi sev nozīmīgu informāciju. Saskarsies ar problēmu finanšu jomā, kura būs saistīta ar kādu dokumentu vai darījumiem. Par laimi, tev izdosies veiksmīgi to atrisināt. Kāds nepatīkams brīdis būs saistīts ar tālienē dzīvojoša paziņas vai tuvinieka veselību. Iespējams arī saņemt jaunumus par kādu negadījumu ceļojuma laikā. Zvaigznes būs īpaši labvēlīgas romantiskajā dzīvē. Piedzīvosi vairākus priekpilnus mirkļus. Gados jaunām Strēlnieka zīmes pārstāvēm var nākties atteikties no kādām savām vēlmēm vai plāniem. Diezgan emocionāla solās būt lēmumu pieņemšana.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ saņemsi vairākas jaunas iespējas, piedāvājumus un labvēlīgas situācijas darba vietā. Būsi savu ideju un plānu realizācijas gaidās. Nāksies saskarties ar dažādām mājsaimniecības problēmām, kurām būs nepieciešams rast risinājumu. Liela nozīme būs attiecībām starp mātēm un meitām. Ja esi ieplānojis šonedēļ atrisināt problēmas, ar kurām saskāries jau iepriekš, jārēķinās, ka viss var nenoritēt tik vienkārši un tas prasīs vairāk laika un resursu, nekā biji ieplānojis. Ne pārāk labvēlīgs laiks ceļošanai – pastāv liels risks dažādiem sarežģījumiem. Iespējams, saņemsi nepatīkamus, ar ģimenes drāmu saistītus jaunumus no tālienes. Sievietēm šonedēļ izdosies ieviest harmoniju gan ģimenē, gan romantiskajās attiecībās. Piemērots laiks jaunu attiecību uzsākšanai. Vīriešiem var nākties izjust vilšanos un emocionālu nestabilitāti. Meklēsi atbildes uz dažādiem jautājumiem. Dažiem šis būs laiks pārmaiņām, citiem – atpūtai.

 

 

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā ievērojami pieaugs tava pienākumu nasta, līdz ar to lielāko daļu uzmanības veltīsi to pildīšanai. Diemžēl, visticamāk ar visu nespēsi laikus tikt galā, tādēļ tevi mocīs vainas sajūta par nepadarīto. Gaidāma komunikācija ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Radu lokā var rasties spriedze un satraukums. Zvaigznes sola neparedzētu ceļojumu, izbraukumu vai notikumu ārpus pilsētas vai valsts, kurā tu dzīvo. Būsi viegli aizvainojams un tevi aizskars apkārtējo vārdi un rīcība. Emocijas sitīs augstu vilni. Konflikti šajā nedēļā var mudināt tevi pieņemt nesaprātīgus lēmumus. Juridisko jautājumu risināšanu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku. Mājās gaidāms kāds priekpilns notikums, sanākšana, uzlabojumu veikšana vai remontdarbi.

 

 

Zivis

Šonedēļ daudziem nāksies saskarties ar šķiršanos, attiecību pārtraukšanu, līgumu un vienošanos laušanu. Diemžēl, šie notikumi sagādās tev ne mazums negatīvu emociju un zaudējumu. Ja vēlies veikt plānus tuvākai vai tālākai nākotnei, atceries, ka viss darāms pamatīgi, tomēr lēni un ieteicams rēķināties arī ar iespējamiem sarežģījumiem. Piedzīvosi nozīmīgu pagrieziena punktu savā dzīvē. Šīs lielās pārmaiņas būs saistītas ar darbu, izglītību, biznesu, ģimeni utml. Sarūgtinājumu radīs daļa nedēļas laikā veikto naudas izdevumu. Zivju zīmē dzimušos vīriešus iepriecinās jaunumi finanšu jomā. Sievietēm interesanti izvērtīsies situācija romantiskajā dzīvē. Lielu iespaidu uz attiecībām atstās tava emocionalitāte.

 

 

Lai tev veiksmes piepildīta šī nedēļa!

Sabiedrība

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...