Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu. Ieelpo aizvien pavasarīgāko gaisu un ļaujies it visam, ko nesīs šīs dienas! 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šīs nedēļas laikā tavā dzīvē iespējamas mīlestības un emocionālās sfēras problēmas, kā arī konflikti, kas paredzēs, ka ir pienācis laiks, lai pieņemtu lēmumu nopietnām pārmaiņām. Likstas šonedēļ būs izaicinājums tev, kas prasīs lielāku apņēmību un reālāku priekšstatu  gūšanu par šiem jautājumiem. Pēc šādas pieredzes rēķinies, ka piedzīvosi skumjas vai vilšanos. Zvaigznes norāda, ka ir pienācis laiks sakārtot ne tikai tavas partnerattiecības, bet arī saiknes ar cilvēkiem profesionālajās un personiskajās aprindās. Tas šajā nedēļā būs grūts uzdevums. Ja šobrīd piekritīsi kādam neviennozīmīgam kompromisam, drīz vien nāksies par to samaksāt. Tevi turpmāko dienu laikā sagaida svarīga saruna vai kāds starpgadījums, kas saistīts ar personu no tavas darba vides. Šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem sagaidāmi ceļojumi vai viesmīlīgi viesi no citām vietām. Planētu stāvoklis norāda, lai esi piesardzīgs otrdien un trešdien, kad kāds mēģinās manipulēt ar tevi, lai tu pieņem lēmumu, kas tev patiesībā nepatīk, vai pat ir pret taviem uzskatiem. Pārsteigumus šonedēļ var sagādāt attiecības ar kādiem seniem draugiem un paziņām: negaidīta tikšanās, telefona zvans vai kas cits. Finanšu plāns, kā arī notikumi materiālajā sfērā var attīstīties ar vilšanos.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes iezīmē, ka šīs nedēļas laikā tevi sagaida vairākas personīgas tikšanās un sarunas ar cilvēkiem no dažādām paaudzēm, kuriem ir personīgas, draudzīgas un profesionālas attiecības ar tevi. Vari apmeklēt dažādus pasākumu vai kopā sanākšanas, kas var izraisīt aktīvas sarunas ar interesantiem cilvēkiem. Šajā zīmē dzimušās sievietes piedzīvos notikumu, kas saistīts ar kādu jaunu pāri no tavas ģimenes vai draugu loka. Notikumi var būt saistīti ar nākotnes grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Planētu stāvoklis norāda, ka pavisam drīz vari piedzīvot šķiršanos no kāda drauga, kurš šobrīd piedzīvo dzīves pārmaiņu procesu. Tomēr atsvešināšanās var būt saistīta arī ar spēcīgām pretrunām, konfliktējošiem mērķiem un to sasniegšanas metodēm. Diemžēl šonedēļ kāds tavs draugs var vērsties tiesā vai sazināties ar kādu juridisku institūciju.Tā iemesla dēļ, ka šajās dienās tevī būs spēcīga vēlme sasniegt savu mērķi vai alkas piedzīvot, ko iepriecinošu, tu vari ļauties visai nereālām cerībām vai piespiest kādu personu apsolīt kaut kas, par ko šis cilvēks nebūs apmierināts. Drīz vien tev būs ļoti nepieciešama reālistiska un praktiska savas rīcības novērtēšana, jo īpaši, ja vēlēsies pasargāt sevi no zaudējumiem un vilšanās. Zvaigznes norāda, ja šajās dienās attīstīsies kādi konflikti, tā, visticamāk, būs tava vaina. Jauna šīs zīmes pārstāve nedēļas sākumā var uzsākt kopdzīvi ar partneri vai tikt bildināta. Iespējams, ka saņemsi priekšlikumu par jaunu darbu vai piedzīvosi kādu notikumu, kas saistīts ar ceļošanu vai sazināšanos ar cilvēkiem no dažādām vietām. Planētu stāvoklis paredz, ka var izveidoties romantiskas saistības ar kādu personu, kuru tu līdz šim nepazini. Tāpat papildus materiālie ieguvumi stimulēs tavu pārliecību par sevi.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Pārsteigumi tevi šonedēļ sagaida romantiskajās attiecībās, kā arī kādā īpašā tikšanās vai sarunas reizē,  kas saistīta ar personu, kurai ir īpaša interese par tevi. Nevēlama spriedze var rasties kādā ceļojumā vai kāda izbrauciena plānošanā, kas paredzēts tuvāko nedēļu laikā. Labvēlīgu ietekme uz tavu dzīvi šajās dienās var atstāt kāda sieviete. Šajā zvaigznājā dzimušas dāmas varēs atstāt uz kādu labu iespaidu, īpaši, kad īstenos publiskas uzstāšanās. Spēsi ietekmēt svešiniekus vai cilvēkus, kuriem ir aizspriedumi par kādām tavām darbībām. Šī būs nedēļa, kurā tev nāksies tikt galā ar dažādiem mājsaimniecības vai ar savu īpašumu saistītiem pienākumiem. Tāpat tevi sagaida dažādas norises, kas, visticamāk, vairumā gadījumu atstās pozitīvas emocijas. Pat tad, ja sajutīsi spriedzi, tas būs tā iemesla dēļ, ka izjutīsi daudz lielāku atbildību par šiem notikumiem. Šonedēļ vari saņemt uzmanības pilnu žestu vai pat dāvanu no kādas personas tev nozīmīgās aprindās. Var attīstīsies konflikts ar bērnu. Tas var būt saistīts ar atvases draugiem, tāpat attieksmi vai komunikācijas stilu. Mīlas dēka vai laulības problēmas var rasties tava bērna vai mazbērna dzīvē. Šajā zvaigznājā dzimušie vīrieši spēs nomierināt, apslāpēt savas bažas vai ambīcijas, kas saistītas ar meitu, mazmeita vai māsu.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Pārsteigumu šonedēļ vari piedzīvot kādas dāvanas veidā, kā arī iepriecinot sevi ar kādu pirkumu vai papildus materiālo atlīdzību. Zvaigznes uzver, ka tev priekšā ir visai mainīga un dinamiska nedēļa, kas būs pārpilna ar daudzām un dažādām emocijām. Spēsi atainot savas cerības uz kādām tikšanām vai uzdevumu attīstības gaitu. Tavas gaidas lielā mērā tiks realizētas, taču, visticamāk, tas radīs zināmas bažas. Vari būt noraizējies par kādām veselības problēmām. Tāpat tevi uztrauks aprūpes jautājumi vai ziņas, kas saistītas ar tev nozīmīgu cilvēku pašsajūtas pasliktināšanos, jo īpaši personu, kura dzīvo netālu. Šonedēļ daudzi šajā zvaigznājā dzimušie pabeigs uzdevumu, profesionālās vai ģimenes saistības, ko iesāka pirms kāda laika. Rezultāts būs nedaudz pretrunīgs, taču neko pašlaik vairs nebūs iespējams mainīt. Ziņas var būt saistītas ar šķiršanos no personas, kura ir atstājusi patīkamas atmiņas tavā dzīvē. Nedēļas laikā iespējams strīds vai konflikts par finansiālajiem jautājumiem. Tie būs saistīti ar bērnu vai jaunieti. Iespējams, jums radīsies domstarpības par iepirkumiem, koplietošanas īpašuma izmantošanu, kā arī kādiem bojājumiem vai negadījumiem. Zvaigznes norāda, ka nozīmīga diena būs trešdiena. Savukārt piektdien vari sagaidīt kādu pārsteigumu. Lietas, ko nebūsi spējīgs pabeigt šonedēļ, atliec uz turpmākajām nedēļām. Kavēšanās šoreiz darbosies tavā labā.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes norāda, ka kāds pārsteigums šonedēļ būs kaut kādā veidā saistīts ar grūtniecību, mazuļa nākšanu pasaulē vai kādu mazu bērnu. Iespējams, ka nāksies apmaksāt kāda tava ģimenes bērna vai jaunieša izdevumus. Šī nedēļa būs svarīga finansiālā ziņā, kā arī nesīs iespējas sarunāt konkrētas tikšanās, sarunas un darbības, kas saistītas ar naudas darījumiem. Tev būs iespēja sakārtot savas finansiālās attiecības, kā arī normalizēt saistības ar kādu vīrieti. Būs iespēja runāt par jautājumiem, kas saistīti ar pašreizējiem vai turpmākajiem maksājumiem, pakalpojumiem vai kāda īpaša darba pabeigšanu. Turpmāko dienu laikā tevi sagaida dažas darbības, kas saistītas ar materiālo līdzekļu saņemšanu vai nosūtīšanu. Nedēļas laikā iespējams  visai nepatīkams strīds, kas var rasties tavās mājās vai kādas tev tuvas sievietes ģimenē. Ir iespējams, ka tevi vieglprātīgi apstrīdēs vai veiks kādas piezīmes, aizvainojumus vai pat draudus. Tavs vai mīļo veselības stāvoklis var prasīt papildus rūpes un uzmanību. Iespējams, ka neparedzēti būs jāizmanto kādi medicīniskie pakalpojumi, piemēram,  zobārsta apmeklējums, kas prasīs neparedzētus izdevumus. Šonedēļ kāda iemesla dēļ tev būs jāpieņem kāds grūts lēmums, kas saistīts ar tavu nākotni. Zvaigznes mudina to darīt vienatnē. Ieteicama meditācija vai apzināti centieni saklausīt savu iekšējo balsi, kas par šo situāciju sakāms intuīcijai. Ziņa vai priekšlikums var būs saistīts ar darbu, uzņēmējdarbību vai papildus ienākumiem. Tas viss var mudināt pieņemt negaidītu lēmumu.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā tevi var pārsteigt kādas  sievietes vizīte vai ziņa no viņas. Šī persona var būt kāds radinieks, draugs vai biznesa partneris. Turpmākās dienas būs labvēlīgas ceļošanai – sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem, turklāt neatkarīgi no mērķa. Šajās dienās tev var nākties tikt galā ar gaidāmām vai neparedzētām naudas problēmām, finansu dokumentiem vai citiem materiālās sfēras pienākumiem. Nepatīkama situācija var rasties ar personu, ar kuru tev ir profesionālas, sociālas vai darījumu attiecības. Esi uzmanīgs, kad rīkojies ar savu naudu vai bankas kartēm.  Nepatīkams notikums var attīstīties saistībā ar mīļo veselību. Zvaigznes iezīmē, ka visnepatīkamākā situācija attīstīsies tad, ja sasirgušajai personai ir sarežģīts un konfliktējošs raksturs. Līdz ar to vari apjaust, ka būs grūti sniegt palīdzību bez konflikta vai spriedzes. Iespējama attiecību pasliktināšanās ar kādu personu no tev tuvu draugu loka. Šīs nedēļas laikā šajā zvaigznājā dzimušie vīrieši var mainīt darbu vai pamest līdzšinējo darba vietu, lai uzsāktu savas īstās vietas meklēšanu.  Šī būs lieliska nedēļā, lai atrisinātu problēmas, kas var rasties kāda negaidītā veidā.

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa turpinās iepriekš iesāktos notikumus vai saistības. Tomēr tagad daudzas lietas būs vieglākas, skaidrākas un apstākļi labvēlīgāki tev. Tevi sagaida kāda kopā sanākšana,  atkalapvienošanās, brauciens vai cits svarīgs notikums ģimenē vai attālāko radinieku dzīvē. Šonedēļ tev būs vairākas svarīgas gaidas un saistības  ar dažādiem cilvēkiem. Lielā mērā tie būs radinieki vai draugi. Pastāv iespēja, ka iegūsi jaunas paziņas vai satuvināsies ar cilvēku no tuvienes vai tālienes, jo īpaši, ja esat saistīti ar kopīgām interesēm un mērķiem. Šonedēļ jauni cilvēki var ienākt tavā ģimenes vai profesionālajā vidē. Šajā zvaigznājā dzimušās sievietes piedzīvos tēriņus mazam bērnam vai saņems naudu, ko novirzīt šim mērķim. Kopumā planētas iezīmē, ka šī būs veiksmīga nedēļa finansiāliem darījumiem jaunām sievietēm. Mīlestībā viss būs neprognozējami. Būs iespējami aizvainojumi, pārpratumi vai nolaidība no partnera puses. Greizsirdība tikai padarīs situāciju sliktāku. Daži nolems uzsākt attiecības ar personu, ar kuru līdz šim bija tikai pavirši paziņas.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes uzsver, ka turpmāko dienu laikā tu nedrīksti ļauties greizsirdībai. Šīs sakāpinātās emocijas, visticamāk, tikai apslāpēs tavas ierastās spējas, mērķtiecību un neatlaidību. Ļoti ticams, ka būsi nonācis punktā, kad daudzas lietas nespēsi uzlūkot objektīvi, tai skaitā – norises partnerattiecībās. Tev ir jācenšas apjaust un apzināties atšķirība starp patiesiem faktiem un izdomājumu, pieņēmumiem. Atmet visu, kas mudinās ticēt kaut kam, kas, visticamāk, patiesībā nemaz nav noticis. Pretējā gadījumā tu riskē, ka nedēļas gaitā jutīsies kā izmests no laivas. Planētas uzsver, ka atklāti izrunāties un atjaunot saikni ar partneri vislabāk ir nedēļas vidū, kad apjautīsi un apzināsies, ko iespējams mainīt. Ja esi sadusmots, ļauj sev šādi justies, taču neieslīgsti šādā stāvoklī pārlieku ilgi. Lai ko tu šonedēļ darītu, lai kādās avantūrās mestos, atceries, ka tu vari paļauties ne tikai uz sevi, bet arī uz apkārtesošajiem cilvēkiem, kuri jau iepriekš ne reizi vien ir pierādījuši tev savu lojalitāti.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Pārsteigumi un negaidīti notikumi šajā nedēļā pārsteigs tevi nesagatavotu,  kas bieži vien būs iemesls neizskaidrojamiem kāpumiem un kritumiem tavā garastāvoklī. Tas sekmēs bezmiegu un galvassāpju rašanos. Jauniem šī zvaigznāja vīriešiem un sievietēm nedēļa būs īpaši nozīmīga, jo kādā brīdī nāksies pieņemt lēmumu, kas noteiks tavu turpmāko – šī gada attīstību vai dzīvesveidu. Šonedēļ tevi var sagaidīt jaunumi, tālruņa zvani vai vēstules, e-pasti no sievietes, kura dzīvo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Tā var būt kāda radiniece, draudzene vai dāma, ar kuru tev ir kopīgas biznesa attiecības. Visticamāk, ka viņa vēlēsies padalīties ar kādu zaudējumu, kļūdu vai vilšanos savā dzīvē. Turpmākajās dienās iespējams svarīgs notikums vai kopā sanākšana tavās mājās. Iespējams, ka tas būs svarīgi tikai tev vai kādam no ciešā,  ģimeniskā loka. Šīs nedēļas laikā būs iespēja apspriest laulības jautājumus ar radiem vai draugiem, ļoti iespējams, ka tādēļ, ka kāds tev tuvs cilvēks gatavojas šim lielajam notikumam. Nāksies daudz un smagi strādāt,  lai atrisinātu finansu problēmas, veiktu lielāku maksājumu vai kavētu rēķina nokārtošanu. Gaidāms sarunas, kas saistītas ar materiālajiem jautājumiem vai bažām par cilvēkiem tavu draugu vai ģimenes lokā. Iespējama spriedze par savu vai tuvinieku veselības stāvokli.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ ir laiks, kad  tavas attiecības piedzīvos atkārtotu izvērtēšanu. Ļoti ticams, ka pēdējo mēnešu laikā tās ir sašķobījušās dažādos konfliktos, nelojalitātē, problēmsituācijās uz spriedzes radīšanā no partnera puses.  Šajās dienās ir iespējams realizēt kādu svarīgu tikšanos vai sarunu. Īpaši tas attiecas uz nozīmīgiem kontaktiem un sarunām ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālu no tevis. Iespējami plāni un darījumi, kas saistīti ar kādu zēnu vai jaunekli, iespējams, tavas ģimenes pārstāvi. Veiksmīga nedēļa kopīgai rīcībai vai darbam ar bērniem, jauniešiem un plāniem, kas saistīti ar viņiem. Varēsi uzlādēt sevi ar optimismu un cerību, tiekoties vai komunicējot ar vīrieti no citas vietas. Iespējams, ka viņš būs cittautietis. Šonedēļ tev ir jāpievērš lielāka uzmanība savām personīgajām finansēm un biznesa (ja tev tāds ir) materiālajam stāvoklim. Vari sagaidīt nopietnas izmaksas, tāpēc tagad ir pienācis laiks, lai pārbaudītu savus resursus, plānojot, meklējot, piemēram, jaunus ienākumu avotus vai veicot taupības pasākumus. Tevi var uzaicināt uz vizīti vai tikšanos kāda sen neredzēta persona. Ja esi par 35 gadiem vecāks šī zvaigznāja vīrietis, tu būsi labi organizēts un spēsi pildīt dotos solījumus, lai cilvēki no tavas ģimenes var pabeigt remontu vai mājas uzlabojumus.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Gatavojies, ka turpmākajās dienās tevi sagaida svarīgas apspriedes un diskusijas par nākotni, jo īpaši, ja tajā vēlies ieviest būtiskas, kardinālas izmaiņas. Radīsies iespējas auglīgām diskusijām vai īpašu pasākumu veikšanai, kas saistīti ar tavas dzīves vissvarīgākajiem šī brīža notikumiem. Esi piesardzīgs ar materiālajiem darījumiem. Ir labs brīdis, kad apsvērt nepieciešamus taupības pasākumus, kas ļaus no jauna saskatīt kādas nevajadzīgas lietas, pozīcijas tavos izdevumos. Planētas iezīmē, ka tevi var pārsteigt kāda informācija, kas drīz vien var izrādīties nepatiesa, neļauj aplamiem faktiem un nepārbaudītiem apgalvojumiem izsist sevi no ierastā ritma. Šī būs nedēļa, kad nevis lieliem lēcieniem virzīties pretī mērķim, bet labāk veikt dažus mazus, bet labi pārdomātus soļus.  Nedēļas vidū sagaidāma tikšanās ar meiteni vai jaunu sievieti no tavas ģimenes vai paziņu loka. Rēķinies, ka šī sastapšanās var vairot stresu vai pat radīt bailes par kaut ko. Ir labs brīdis, kad parūpēties par savu un mīļo veselību. Ja pamani kādus sarežģījumus, neatstāj tos bez ievērības.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis uzsver, ka turpmāko dienu laikā nav ieteicams mesties dažādās konfliktsituācijās un cīņā par varu, jo tev būs visai maz ticama  iespēja atrisināt šo situāciju kā uzvarētājam. Īpaši nav vēlams iesaistīties apkārtējo vārdu apmaiņās. Šī ir tā reize, kad labāk ļaut konfliktā esošajām personām visu atrisināt pašiem, pretējā gadījumā pēc laika kāds no šiem cilvēkiem var sākt tevi vainot par sava viedokļa uzspiešanu, neļaujot panākt pareizāko kompromisu. Zvaigznes uzsver, ka par 35 gadiem vecākas šajā zvaigznājā dzimušas sievietes šonedēļ varēs īstenot kādu no saviem kvēlākajiem sapņiem, piemēram, sen kārotas atpūtas realizēšanu. Neliedz sev šādu prieku, jo atelpa no darbiem un pienākumiem uzlabos ne tikai veselības stāvokli, bet arī emocionālo pašsajūtu. Pārliecinies, ka rūpīgi izlasi jebkādus dokumentu, ko šajās dienās var nākties parakstīt. Tas var palīdzēt atrisināt nepatīkamu problēmu iespējamību nākotnē. Dodies apciemot sen nesatiktus ģimenes locekļus vai draugus. Nedēļas nogale ir labvēlīga atpūtai pie dabas, garām pastaigām un patīkamai komunikācijai ar sev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Latvijā to nezināja gandrīz neviens: Samanta Tīna uzveikusi ļaunu slimību

  Izdevums "Privātā dzīve" savā 13.-19. aprīļa numurā aplūko Lietuvas žurnāla "Stilius" publikāciju, kurā Samanta Tīna...

Parādās jauna versija par šausmīgo avāriju ar bojāgājušajiem uz Siguldas šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts par traģisko avāriju uz Siguldas (Vidzemes) šosejas, kur dažus kilometrus aiz Augšlīgatnes piektdienas...

Smaga avārija šorīt notikusi pie Varakļāniem – VIDEO

  Smaga divu spēkratu sadursme otrdien notikusi uz šosejas pie Varakļāniem, ziņo aculiecinieks vietnē "Sadursme". Redzams ,...

Pirmdien 537 jauni Covid-19 gadījumi, mirušo skaits pārsniedz 2000; slimnīcās 684

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 537 jauni...
NMPD

Covid-19 situācija Latvijā: Diemžēl epidemiologiem nav labu ziņu

  Šobrīd Latvijā atkal vērojams saslimstības ar Covid-19 pieaugums, liecina pēdējie apkopotie dati par pagājušo nedēļu....
Foto:Flickr.com/Hunkaar/CC

Traģēdija pie Jelgavas: Atrasta arī otra mirusī

  6. aprīlī Tērvetes upē pie Jelgavas notika traģēdija: apgāzās laiva, kurā atradās divas sievietes –...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. aprīlis

  Lielākā iezīme, kas no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa šajā dienā būs jūtama un redzama, būs vēl...
Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. aprīlis

  Ieteicams dienu pavadīt, darot lietas, kas aizrauj un ieviest nelielu devu kaislības arī pavisam ikdienišķās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. aprīlis

  Auns Šodien ar lepnumu demonstrēsi sava sūrā darba saldos augļus. Draugu un tuvinieku apskatei tiks atklāti...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 12. – 18. aprīlis

Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola turpmākajām pavasara otrā mēneša dienām. Izbaudi no...
Foto:Flickr.com/Lilian Wong/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. aprīlis

  Atceries, ka dažreiz veiksmīgākais ceļš uz mieru un harmoniju ir gaužām vienkāršs – izvairīšanās no...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. aprīlis

Auns Auna zīmē dzimušie šodien atgriezīsies ierastajā dienas ritmā un atgūs gan spēju tikt galā ar...

Mājai un Dārzam

No šodienas laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Ciklona ietekmē tuvākajās dienās vēl vietām gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš, bet, tam virzoties uz...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Tuvākajās dienās virs Latvijas vēl atradīsies auksta gaisa masa - naktīs gaisa temperatūra būs zem...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi vēl nesagaidīsim īstu pavasari

  Lieldienu brīvdienās laiks lielākoties bija vēss, lai gan ar dažiem pavasarīgākiem mirkļiem, bet pirmdien pat...