Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai vasara vēl palutina. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un ko tās sola šai nedēļai tieši tev!

 

 

Auns

Auna zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāms kāds interesants notikums vai tikšanās ar vīrieti, kurai var būt nozīmīga loma privātajā, profesionālajā, sabiedriskajā vai politiskajā dzīvē. Iespējams, saņemsi vai parakstīsi svarīgu finanšu dokumentu vai līgumu. Nāksies pieņemt kādu ar ceļojumu saistītu lēmumu. Tas var tieši neskart tevi, bet kādu personu, kura grasās braukt tevi apciemot. Ievēro piesardzību komunikācijā ar cilvēkiem no citām pilsētām un valstīm. Būsi dusmīgs uz kādu par viņa neapdomīgo rīcību, kura nelabvēlīgi ietekmēs tavu ģimenes budžetu, peļņu vai ienākumus no biznesa. Var gadīties, ka zaudējumus radīs arī kāda tevis paša pieļautā kļūda. Tev priekšā ir arī dāvanas izvēle vai izgatavošana, taču, diemžēl, nebūsi apmierināts ar veikto izvēli. Auna zīmē dzimušajiem vīriešiem iespējamas ar transportu un mājsaimniecību saistītas problēmas.

 

 

Vērsis

Šī nedēļa Vērša zīmē dzimušajiem atnesīs negaidītus materiālus labumus, piemēram, laimestus loterijās u.c. Pārsteigumu pilni notikumi šonedēļ būs saistīti ar negaidītu braucienu, jaunumiem vai telefona sarunu ar cilvēku, kurš dzīvo citviet. Iespējams kāda emocionāla ģimenes kopā sanākšana vai tikšanās ar tuviniekiem. Lielākoties viss, kas notiks, būs par un ap ģimeni, taču, diemžēl, vari negūt pietiekami lielu atbalstu un sapratni no saviem radiniekiem,kad tas nepieciešams. Pozitīvas emocijas raisīs kāda meitene vai sieviete. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm labvēlīgs laiks savu mērķu sastādīšanai un realizēšanai. Veiksmīgi spēsi atrisināt jebkuru problēmu, gūsi jaunas, sev izdevīgas iespējas. Var nākties pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu saistībā ar ceļojumu, kurš kaut kādā veidā saistīts ar konkrētu sievieti. Vīriešiem pārmaiņas saistīs tuvojošās pārmaiņas, piemēram, dzīvesvietas maiņa vai došanās ilgstošākā ceļojumā. Esi atvērts jaunām iespējām un cilvēkiem savā dzīvē.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ dažādi negaidīti notikumi tevi aizvedīs pie iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, kā arī iespējamas negaidītas tikšanās. Gaismā nāks kāda noslēpumā turēta informācija vai rīcība, kura vērsta pret tevi. Visi šķietamie zaudējumi šajā nedēļā patiesībā nāks tev tikai par labu. Saņemsi iepriecinošus jaunumus par iestājušos grūtniecību, bērniņa nākšanu pasaulē vai bērna kristībām, dzimšanas dienas svinībām. Bērniem gaidāmas svinības savās vai tuvinieku, draugu mājās. Kādas meitenes vai sievietes rīcība mudinās tevi pieņemt svarīgu lēmumu vai mainīt attieksmi pret konkrēto personu, taču ieteicams būt uzmanīgam un nerīkoties pārsteidzīgi. Daži var kļūt par upuri kāda cilvēka labi pārdomātajam plānam vai manipulācijām, lai gūtu savtīgu labumu. Vari piedzīvot sarežģījumus un problēmas saistībā ar gaidāmo tikšanos. To iemesls var būt gan kādas tev nevēlamas personas klātbūtne, gan grūtības panākt vienošanos u.c. Uzturēsi komunikāciju ar cilvēkiem, kuri saskārušies ar pārdzīvojumiem un griezīsies pie tevis pēc padoma. Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem neizbēgama būs spriedze un nonākšana pretrunās pašiem ar sevi. Sievietes var saņemt sliktas ziņas saistībā ar kādu zēnu vai vīrieti.

 

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem labvēlīgu iespaidu uz dzīvi šajā nedēļā atstās kāda sieviete. Pārsteigumi lielākoties gaidāmi romantiskajā dzīvē, atklāsi kāda cilvēka par tevi izrādīto interesi. Spriedzi var sagādāt šajā nedēļā vai tuvāko nedēļu laikā plānots ceļojums, izbrauciens. Nāksies tikt galā ar daudziem, ar mājsaimniecību un nekustamo īpašumu saistītiem pienākumiem, kuri lielākoties sagādās patiesi pozitīvas emocijas. Gaisotne var kļūst saspringtāka dēļ atbildības pieaugšanas atsevišķās dzīves jomās. Saņemsi uzmanības apliecinājumu vai dāvanu no kāda draugu lokā esoša cilvēka. Var izveidoties konflikts tavā un bērna starpā, kura pamatā būs viņa attieksme, komunikācija un draugi. Tava bērna vai mazbērna dzīvē var ielavīties problēmas mīlestībā, kā arī sarežģījumi laulībā. Iespējams, iesaistīsies strīdā, kurš būs saistīts ar tavu bērnu. Sievietes nedaudz atslābs savās ambīcijās attiecībā pret meitu, mazmeitu vai māsu. Vīrieši, kuriem nepieciešams uzstāties lielākas publikas priekšā, spēs parādīt sevi no labākās puses.

 

 

Lauva

Tev priekšā ir daudzveidīga, dinamiska nedēļa, kuras laikā piedzīvosi pilnu emociju gammu. Plānā būs daudz uzdevumu un tikšanos, kuras lielākoties arī izdosies realizēt, taču ne bez sarežģījumiem. Iespējamas īslaicīgas veselības problēmas. Tevi pārsteigs kāda dāvana, pirkums, materiāls apbalvojums vai atpazīstamības iegūšana. Savas rūpes veltīsi kādam netālu dzīvojošam, sasirgušam cilvēkam. Daudziem izdosies pabeigt ar darbu vai ģimeni saistītu uzdevumu, projektu, kura īstenošana tika uzsākta ilgāku laiku atpakaļ. Tiesa gan, rezultāts būs nedaudz kontraversāls, taču dotajā brīdī tavos spēkos nebūs to mainīt. Vari saņemt jaunumus par kādu aizsaulē aizgājušu cilvēku, kurš sagādājis daudz patīkamus brīžus tavā dzīvē.  Nedēļas gaitā iespējamas nesaskaņas vai konflikts par finansiāla rakstura jautājumiem ar kādu bērnu vai jaunieti. Iespējamas domstarpības saistībā ar pirkumu veikšanu, kopīgo mantu lietošanu, veiktajiem bojājumiem, negadījumiem u.c. Lietas, kuras šonedēļ kaut kādu iemeslu dēļ nepagūsi pabeigt līdz galam, veiksmīgi padarīsi tuvāko nedēļu laikā. Šoreiz šāda kavēšanās nāks tev tikai par labu.

 

 

Jaunava

Šonedēļ kaut kādu iemeslu dēļ nāksies pieņemt grūtu, bet tavai nākotnei nozīmīgu lēmumu. Šajā sakarā ieteicams pabūt vienam un ieklausīties pašam savā sirdsbalsī, paļauties uz savu intuīciju un, ja nepieciešams, veltīt laiku meditācijām. Steidzamu lēmumu dēļ saņemtajiem jaunumiem var nākties pieņemt arī darbā vai biznesā. Pārsteigumi būs saistīti ar grūtniecību, bērna piedzimšanu vai jaundzimušo. Pateicoties ģimenē esošam bērnam vai jaunietim var samazināties ikdienas izdevumi. Nozīmīgs laiks finanšu jomā, gaidāmas vairākas tikšanās un sarunas par un ap naudu. Spēsi veiksmīgi sakārtot dažādus ar to saistītus jautājumus un vienošanās. Izdosies atrisināt arī ilgstoši neatrisinātus finanšu jautājumus. Dažiem iespējama naudas saņemšana vai sūtīšana. Neglīts konflikts mājās vai ģimenē būs saistīts ar kādu sievieti. Iespējams, viņa apkārtējos izaicinās ar saviem dzēlīgajiem komentāriem, apvainojumiem vai draugiem. Zināmas rūpes prasīs tava vai mīļotā cilvēka veselība, kuras uzlabošanai būs nepieciešama īpaša terapija vai ārstēšana, kas nozīmēs arī lielākus izdevumus.

 

 

Skorpions

Šonedēļ gaidāmas vairākas nozīmīgas tikšanās un vienošanās ar dažādiem cilvēkiem. Lielākoties tās būs saistītas ar tuviniekiem un draugiem. Iespējamas jaunas pazīšanās ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes, ar kuriem tev ir kopīgas intereses un mērķi. Jaunas sejas parādīsies arī ģimenes un kolēģu lokā. Turpināsi risināt jautājumus, ar kuriem saskāries jau vairākas dienas vai nedēļas atpakaļ. Šobrīd to risināšana ritēs raitāk un apstākļi būs labvēlīgāki pozitīva rezultāta iegūšanai. Gatavosies izbraucieniem un nozīmīgiem notikumiem ģimenē vai kopā sanākšanai ar attālākiem radiniekiem. Romantiskā dzīve būs neparedzama un pārsteigumiem pilna. Iespējami pārpratumi un aizvainojumi no partnera puses. Greizsirdība padarīs situāciju vēl sarežģītāku. Daži nostiprinās kontaktu ar kādu līdz šim ne pārāk labi pazīstamu cilvēku. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm gaidāmi izdevumi vai naudas saņemšana saistībā ar mazu bērnu. Gados jaunajām sievietēm veiksmīga nedēļa finanšu jomā.

 

 

Svari

Šonedēļ būs nepieciešams atrisināt vairākas gaidītas un negaidītas ar naudu un finanšu dokumentiem saistītas problēmas. Vari nonākt nepatīkamā situācijā ar cilvēku, kurš ir tavs kolēģis vai biznesa partneris. Uzmanīgi izvēlies vietu, kur glabāt savu naudu, bankas kartes, kā arī rūpīgi izvērtē citiem dotos solījumus un aizdevumus. Tevi var pārsteigt kāda citviet dzīvojoša radinieka, drauga vai biznesa partnera apciemojums vai izklāstītie jaunumi. Vari saskarties ar mīļotā cilvēka veselības problēmām. Tev būs grūti sniegt viņam savu palīdzību un atbalstu dēļ viņa sarežģītā un nepiekāpīgā rakstura. Var nākties uz laiku šķirties no kāda draugu lokā esoša cilvēka. Svaru zīmē dzimušajiem vīriešiem šī nedēļa atnesīs pārmaiņas darbā. Var nākties arī to kavēt dažādu apstākļu dēļ. Tāpat iespējama arī jaunu karjeras iespēju gūšana, pateicoties iepriekš labi padarītajam darbam. Sievietēm labvēlīga nedēļa ceļošanai, lai kāds arī būtu gala mērķis. Kopumā iespēju pilna nedēļa, kurā būs nepieciešams atrisināt dažādas negaidīti radušās problēmas.

 

 

Strēlnieks

Šīs nedēļas svarīgākie notikumi būs saistīti ar vecākiem, vecāka gadagājuma tuviniekiem un draugiem. Lielākoties tās būs iepriekš plānotas tikšanās un kopā sanākšanas. Savstarpējās attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem būs noturīgākas un harmoniskākas, nekā attiecības ar sava dzimuma pārstāvjiem.  Gaidāmas negaidītas un neplānotas tikšanās, apciemojumi, valsts iestāžu apmeklējumi u.c. Iespējams, saņemsi atpakaļ pirms kāda laika sniegtu aizdevumu. Nokārtosi un sakārtosi dažādas finanšu saistības un vienošanās. Dosies dāvanas meklējumos un  apmeklēsi svinības par godu kādam zēnam vai vīrietim. Pateicoties apciemojumiem un sarunām ar apkārtējiem uzzināsi pozitīvus jaunumus citu cilvēku dzīvē. Finanšu situācija būs stabila, taču atsevišķos gadījumos nāksies saskarties ar neparedzētiem izdevumiem. Mīlas dzīvē gaidāmie notikumi atkarīgi no šī gada sākumā pieņemtajiem lēmumiem. Šajā nedēļā uzsāktās romantiskās attiecības būs īslaicīgas, taču ar lielu potenciālu ilgstoši saglabāt draudzību.  Strēlnieka zīmē dzimušās sievietes būs ļoti jūtīgas un emocionālas. Vīriešiem nāksies pildīt kādam bērnam doto solījumu, kuru piepildīt var būt visai sarežģīti. Attiecības ar apkārtējiem var būt nedaudz haotiskas un pārpratumiem pilnas.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ gaidāmas īsas tikšanās un sarunas saistībā ar dažādiem finanšu jautājumiem. Saņemsi pārsteigumu vai jaunumus no kāda tālienē dzīvojoša cilvēka. Nedēļas gaitā apmeklēsi nozīmīgas un noderīgas tikšanās, kā arī iesaistīsies sarunās, kuras kaut kādā veidā atstās iespaidu uz tavu turpmāko rīcību un nākotnes plāniem. Ja esi otrās pusītes meklējumos, var gadīties, ka palaidīsi garām iespēju doties uz tikšanos ar sev piemērotu personu. Saņemsi vai nosūtīsi dāvanu, dokumentus vai cita veida sūtījumu. Uzzināsi svarīgus jaunumus vai piedzīvosi nozīmīgu notikumu, kurš būs saistīts ar tavas ģimenes īpašumu, materiālajām vērtībām, interesēm un plāniem. Iespējami papildus ienākumi ģimenes budžetā. Negatīvas emocijas raisīs problēmas un šķiršanās ģimenes locekļu, tuvinieku vai draugu starpā. Ieteicams īpaši sargāt sev piederošās lietas un īpašumus, lai izvairītos no negadījumiem, bojājumiem un citu personu ļaunprātīgās rīcības. Mežāža zīmē dzimušās sievietes šo septiņu dienu laikā gūs vairākas jaunas iespējas un veiksmi. Pārsteigumi mīlas dzīvē izpaliks, taču tu pats vari pacensties pārsteigt savu partneri ar jauku dāvanu vai uzmanības apliecinājumu.

 

 

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā tev jābūt īpaši uzmanīgam un piesardzīgam, sniedzot citiem nozīmīgu informāciju apmaiņā pret kaut ko sev noderīgu. Sargā sevi no krāpniecības, manipulācijām un visa, ko kāds cits var izmantots sava labuma gūšanai un savtīgu interešu apmierināšanai. Šī nedēļa atklās tavas vājās puses un pieļautās kļūdas, piemēram, paļaušanos uz kādu vai kādas situācijas pieņemšanu tik tādēļ vien, lai izvairītos no atbildības. Pārsteigumi būs saistīti ar pārmaiņām vai notikumiem kādas sievietes dzīvē. Iespējams, tiks organizētas svinības par godu viņai. Iespējami arī citi iemesli dažādām sanākšanām un ballītēm, kam par iemeslu kalpos tavi personīgie sasniegumi un nozīmīgi dzīves notikumi. Saņemsi pozitīvus jaunumus par kādu sievieti vai meiteni. Īpaši nozīmīgas būs attiecības ar cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētās un valstīs. Vari saņemt ziņas par citviet notikušu nelaimi. Iesaistīsies sarunās un diskusijās par kādu vīrieti, kurš ir tavs tuvinieks. Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm zvaigznes sola produktīvu un veiksmīgu nedēļu.

 

 

Zivis

Šonedēļ veiksme būs tavā pusē, par spīti kādas sievietes centieniem iejaukties un atstāt negatīvu iespaidu uz tavu dzīvi. Labvēlīgs laiks finanšu jomā gan tev personīgi, gan cilvēkiem, ar kuriem kopā tu dzīvo. Iespējamas spontānas svinības mājās, lai nosvinētu negaidīti gūtu veiksmi un panākumus. Gatavosies kādam nozīmīgam apciemojumam, kurš plānots tuvāko nedēļu laikā. Tev priekšā ir vairāki svarīgi notikumi, kuriem laicīgi sāksi gatavoties jau šajā nedēļā. Saņemsi ielūgumu doties ciemos pie kāda no tuviniekiem vai draugiem. Tāpat iespējams uzņemt ciemiņus arī mājās. Tiesa gan, šie apciemojumi visticamāk būs negaidīti un tiem būs kāds nozīmīgs iemesls. Beidzot spēsi sasniegt un pabeigt pēdējo nedēļu laikā nostādītos mērķus un plānus. Izmanto katru iespēju, kuru dzīve tev dāvā. Interesantus notikumus zvaigzne sola Zivju zīmē dzimušajiem vīriešiem, it īpaši mīlas un romantiskajā dzīvē. Sievietēm piemērots laiks, lai atbrīvotos no ilūzijām attiecībā pret kādu vīrieti. Aizverot šīs vienas durvis, varēsi atvērt jaunas, pozitīvu pārsteigumu pilnas.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa!

Sabiedrība

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Pirmā dienas daļa ir labvēlīga, lai iepirktos, iegādātos kaut ko ne tikai noderīgu, bet arī...

Pēc atlaišanas dramatiski mainījusies bijušā LNT diktora dzīve

  Par visai dramatisku pavērsienu kādreizējā LNT ārzemju ziņu redaktora un diktora Ivo Goldmaņa dzīvē vēsta...

Uzmanību! Kur šonedēļ varēs saņemt tik populāro “Janssen” vienas devas vakcīnu?

  Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks 13 apdzīvotās vietās, realizējot pieeju – vakcinācijas pakalpojums pēc...

Konkrētās profesijās nosaka obligātu vakcināciju; lielākā daļa pakalpojumu telpās – tikai ar sertifikātiem

  Lai nodrošinātu epidemioloģiski drošus pakalpojumus un drošu darba vietu, šodien, 28. septembrī, Ministru kabinets apstiprinātajā...

Situācija dramatiski pasliktinās: Pirmdien 804 Covid-19 gadījumi, 11 cilvēki miruši, tostarp divdesmitgadnieks

  Otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 804 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši 11...

Diemžēl liela nelaime notikusi Rīgas domes deputāta ģimenē

  Ļoti sāpīgs dzīves posms iestājies Rīgas domes deputāta Andreja Kozlova dzīvē. 19. septembrī izdzisusi viņa...

Horoskopi un Testi

bwallpapers.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

  Dienas pirmajā daļā izvairies no sevis slavināšanas un egoisma. Nepārēdies, tas var būt bīstami! Ja...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Šodien tev vajadzētu ieklausīties savā loģiskajā, veselajā saprātā. Var nākties ierobežot sevi dažos veidos, izvairies...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. septembris – 3. oktobris

  Šonedēļ jau "iekāpsim" oktobrī un skaisti krāsainajās lapās. Aplūkosim, ko šai nedēļai sola zvaigznes un...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Dienas pirmā puse nav piemērota svarīgām lietām, jo mazināsies piesardzība un spēja objektīvi novērtēt situāciju....
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar jaunu informāciju par laiku šonedēļ

  Kā ik pirmdienu, LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" pastāstījis...

Brīdina par laika apstākļiem tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par tuvākajās stundās pirmdienas rītā gaidāmo laiku. 27.09.2021....

Sinoptiķi ārkārtīgi iepriecina Latvijas iedzīvotājus – laika prognoze 7 dienām!

Šonedēļ laikapstākļus virs Latvijas noteiks plašs anticiklons. Tā ietekmē laika apstākļi būs lielākoties sausi, daudzviet...