Jaunā nedēļa iesākusies ar brīvdienām, lieliski vai ne? Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola maija pirmajā nedēļā! 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ ieteicams būt uzmanīgam un nepaļauties vien uz veiksmi, savukārt, ja kādā jomā īpaši paveiksies – novērtē to un  neuztver par kaut ko pašsaprotamu. Būsi spējīgs atrisināt savas problēmas un nebūšanas, tādēļ tām pievērs īpašu uzmanību. Auna zīmē dzimušās meitenēm un jaunām sievietēm, iespējams, radīsies vēlme tērēt naudu, veicot uz emocijām balstītus pirkumus, kuri konkrētajā brīdī šķitīs vērtīgi, taču vēlāk raisīs nožēlu. Nedēļas laikā iespējams šķirties vai atkalredzēties ar draugu vai draugiem, kuri dzīvo, strādā vai mācās citā pilsētā. Labvēlīgs laiks ceļošanai kopā ar draugiem, kā arī komandējumiem. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma gaidāma nozīmīga tikšanās vai apciemojums, kā rezultātā izdosies atbrīvoties no kādas spriedzes, nemiera vai raizēm. Gados jaunākiem vīriešiem zvaigznes sola dažādas nebūšanas saistībā ar naudu vai finanšu dokumentiem. Sievietēm gaidāmi izdevumi vai īpaši notikumi saistībā ar bērnu, taču, visticamāk, tie būs iepriekš paredzēti un plānoti.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ lielākā daļa tavas uzmanības tiks veltīta mājām, kur tu dzīvo. Gaidāmi īpaši notikumi, situācijas un problēmas, kurām būs nepieciešams rast risinājumu. Būsi visai aizņemts, kas tevi padarīs viegli aizkaitināmu un nepacietīgu. Neveiksme vai kādu plānu kavēšanās, atlikšana var tevi novest pat līdz asarām. Ģimenē gaidāmas diskusijas vai nesaskaņas par un ap pagātnes notikumiem, noslēpumiem un citām lietām, par ko neviens īpaši nevēlas runāt dēļ to delikātuma. Iespējams konflikts ar personu vai kompāniju dēļ sliktas apkalpošanas vai nekvalitatīvas preces. Tavas materiālās un īpašumu intereses attaisnos liktās cerības, taču vispirms būs jāpārvar daži sarežģījumi. Nedēļas gaitā tevi pārsteigs tikšanās, vēstule vai zvans no drauga. Pastāv liela iespēja saņemt piedāvājumu, kurš piepildīs tavas vēlmes vai sapņus jau tuvākajā nākotnē. Daļa var sapnī redzēt kādu aizsaulē aizgājušu cilvēku. Šis sapnis liks kaut ko apdomāt vai atklās tev nezināmu informāciju, nesīs kādu nozīmīgu ziņojumu. Nāksies saskarties ar pēkšņu neveiksmi vai apjukumu, tomēr galu galā situācija atrisināsies tev par labu.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ nāksies pārdomāt vairākus ar finansēm un resursiem saistītus jautājumus. Dažādi kontakti un risinājumi atnāks pie tevis kopā ar iespēju gūt pozitīvu attīstību tajos. Šobrīd svarīgi, lai tev nebūtu nekādi priekšnosacījumi saistībā ar naudu un finanšu dokumentiem, neskatoties uz to, cik nozīmīgi tie ir. Nāksies būt pacietīgam un izrādīt vairāk iniciatīvu, ņemot dalību kādā tev patīkamā notikumā. Nedēļas gaitā būs nepieciešams vairāk strādāt, turklāt lielākoties tas būs rutīnveida darbs. Vienlaikus spēsi ielikt kārtīgus pamatus savai izaugsmei, it īpaši saistībā ar biznesu. Piedzīvosi, dzirdēsi vai pats tiksi iesaistīts dažādās drāmās, neveiksmēs vai strīdos, no kuriem gūsi kādu mācību. Diemžēl, var nākties uzzināt par kāda netālu dzīvojoša cilvēka veselības problēmām. Tiem, kuri plāno doties ceļojumā šajā nedēļā, jārēķinās ar iespējamām bažām un raizēm dēļ dažiem sarežģītiem cilvēkiem. Gados jauniem Dvīņu zīmē dzimušiem vīriešiem šī nedēļa būs interesanta un neaizmirstama pateicoties kādam aizraujošam notikumam.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ valdošā spriedze liegs tev reālistiski raudzīties uz dotajiem solījumiem, ekspektācijām un cerībām. Būs svarīgi būt pacietīgam, saprotošam un gatavam rast kompromisu. Attiecības starp dažāda gada gājuma cilvēkiem būs sevišķi svarīgas un konstruktīvas. Jaunākie paļausies un uzticēsies konkrētā jautājumā saviem pieredzējušākajiem tuviniekiem un otrādi. Sievietēm virs 35 gadu vecuma zvaigznes sola interesantu pieredzi mīlas jomā un intīmus piedzīvojumus – gan tām, kuras vēl brīvas, gan tām, kuras jau sievas godā. Iespējams neliels flirts, kā arī vienreizējas tikšanās ar spēcīgām emocijām, kurām tālāka attīstība nesekos. Var nākties saskrties ar problēmām dokumentu saņemšanā un noformēšanā, taču tās nenesīs lielus zaudēumus. Nedēļas gaitā iespējamas raizes saistībā ar bērniem vai mazbērniem. Tie var būt dažādi negaidīti notikumi. Dažkārt nezināsi, ko darīt, ko domāt un, kādu lēmumu pieņemt. Labvēlīgs laiks sanākšanām ģimenes lokā, uzlabojumiem dzīvesvietā un dažādu, ar mājām saistītu, pirkumu veikšanai.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ saņemsi iespēju pabeigt aizkavējušos finanšu darījumus  vai citas finanšu saistības. Mājās bieži nāksies saskarties ar situācijām, kuras raisīs emocionālu diskomfortu. Iespējams, saņemsi jaunumus, kas radīs tevī vilšanās sajūtu, skumjas vai apjukumu. Nedēļas gaitā būs jāveic vairākas izmaiņas iepriekš plānotās tikšanās, apciemojumos vai cita veida komunikācijai ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Būs jāsarūpē dāvana vai kāda nepieciešama lieta priekš bērna, meitenes vai jaunas sievietes. Sievietēm virs 35 gadu vecuma jārēķinās ar pirkumiem un izdevumiem saistībā ar bērna izglītību un attīstību. Daļai var nākties piedzīvot vilšanos par kādu cerību nepiepildīšanos. Esi pacietīgs. Dažādi interesanti notikumi būs noslēgums vienam dzīves posmam un sākums kam pavisam jaunam. Labvēlīgs laiks jaunas informācijas, lietu izzināšanai.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šajā nedēļā nedēļā būs nepieciešams atrisināt problēmas vai attiecību sarežģījumus ar kādu jaunu zēnu vai vīrieti no tava draugu loka. Atsevišķos gadījumos viņam būs nepieciešama tava palīdzība. Jaunavas zīmē dzimušās meitenes un gados jaunas sievietes meklēs veidu, kā realizēt savas vēlmes un intereses, nerēķinoties ar to, ka konkrētas rīcības rezultātā var sāpināt vai aizvainot kādu citu. Tas rezultēsies nevēlamos konfliktos, spriedzē savstarpējās attiecībās, līdz ar to arī sākotnējie plāni pieredzēs izgāšanos. Galvenie notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar mājām un ģimeni. Nekas īpaši pārsteidzošs, pārsvarā iepriekš plānoti un pārdomāti notikumi. Būs nepieciešams pieņemt vairākus lēmumus un saplānot rīcību tuvākajai nākotnei. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma pastāv risks saskarties saskarties ar delikātām problēmām darba vietā, kas būs saistītas ar kļūdām, nepamatotiem apvainojumiem, apmelojumiem kolēģu starpā utt. Liela iespēja, ka kaut kādā ziņā maldināsi pats sevi. Mīlas dzīve būs pārsteigumu pilna – dažādas dāvanas, uzmanības apliecinājumi, uzaicinājumi tikties utml. Izvairies no iesaistīšanās kāda sava paziņas juridisko jautājumu risināšanā  tas nodarīs tev lielu kaitējumu.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Nedēļa būs emocionāli saspringta sievietēm virs 35 gadu vecuma. Gaidāmi daudzi pārpratumi, nesaskaņas, kā arī aizdomas raisīs partnera rīcība. Pārlieku kritiski pret otru cilvēku būs arī tie, kuri tik nesen uzsākuši tikties ar kādu. Iespējami konflikti un emocionāla spriedze arī attiecībās ar tuviniekiem. Nedēļas gaitā Svaru zīmē dzimušajiem puišiem ieteicams nepalaist garām iespēju, ko viņi saņems kādā konkrētā jomā. Prātā, visticamāk, iepriekš biji visu izplānojis citādāk, taču nebaidies pieņemt to, ko dzīve tev sniedz konkrētajā brīdī – tām var būt liela nozīme. Nepatīkami notikumi skars kādu tavu draugu vai draudzeni, kā rezultātā jūsu komunikācija kļūs biežāka. Tas var būt kāds negadījums vai neveiksmīga apstākļu sakritība. Nedēļa atnesīs interesantus, daudzsološus piedāvājumus un iespējas gūt lielāku peļņu Svaru zīmē dzimušajām jaunietēm. Saņemsi naudu pateicoties kādam dokumentam, juridiskajai vai valsts iestādei. Uzzināsi par izšķirošu notikumu kāda sev zināma cilvēka dzīvē. Labvēlīga nedēļa ārstēšanās procesam, atbrīvošanās no stresa, kā arī dažādām fiziskajām aktivitātēm.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Skorpioni šajā nedēļā piedzīvos īstu emociju gammu. Dažbrīd jutīsies noskumis un depresīvs, bet jau pēc mirkļa būsi pilns optimisma un entuziasma. Skorpiona zīmē dzimušajiem vīriešiem gaidāma strauja attīstība finanšu darījumos, kas var radīt nelielas raizes saistībā ar naudu un ienākumiem. Tas, vai gala rezultāts būs pozitīvs vai negatīvs, individuāli atšķirsies. Nedēļa nebūs viegla un solās būt visai darbīga. Mājās un ģimenē attīstīsies dažādas emocijas, sajūtas un noskaņojums būs atkarīgs no apkārt notiekošā. Centies rast īsto risinājumu, lai viss varētu turpināt ritēt savu gaitu. Liec lietā pieredzi un zināšanas. Darbā kāda cilvēka klātbūtne vai mēģinājums iejaukties var izraisīt spriedzi un nesaskaņas, kuras nebūt nepalīdzēs atrisināt pamata problēmu. Daži parūpēties sagādāt patīkamu pārsteigumu savam bērnam, mazbērnam vai saņems tādu paši. Labvēlīgs laiks kopābūšanai ar ģimeni un  komunikācijai ar tuviniekiem no tuvienes un tālienes.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem, it īpaši sievietēm, priekšā ir produktīva un veiksmīga nedēļa. Pateicīgs laiks komunikācijai un darbam ar sievietēm gan darbā, gan ārpus tā. Drīzumā gūsi iespēju negaidīti tikt pie papildus ienākumiem vai saņemsi algas pielikumu. Interesanti notikumi gaidāmi mīlas dzīvē – romantiskas tikšanās, sarakstes, saziņa virtuālajā vidē ar cilvēkiem no citām pilsētām un valstīm. Esi gatavs uz spontānu tikšanos un aizraujošiem notikumiem attiecībās. Būsi saspringts un noraizējies dēļ drīzumā gaidāma ceļojuma vai izbrauciena saistībā ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Ļauj ritēt notikumiem savu gaitu un esi drošs, ka viss izvērtīsies pozitīvi. Labs laiks dažādiem remontdarbiem un uzlabojumiem mājās. Daži piedzīvos īpašu veiksmi biznesā. Nedēļa var izrādīties izšķiroša kādā ar ģimeni un mājām saistītā jautājumā. Zvaigznes sola pārsteidzošus, taču, diemžēl, nepatīkamus notikumus, kas kārtējo reizi apstiprinās, ka ne viss dzīvē notiek tā, kā vēlamies un ne visu mūsu spēkos ir izlabot, atrisināt un apstādināt.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šajā nedēļā Mežāža zīmē dzimušajiem jārēķinās ar negaidītiem, lieliem izdevumiem vai arī ar finansiālu nestabilitāti uz kādu laiku. Lai kas tas arī būtu, tas būs īslaicīgi un neizraisīs paniku un spriedzi attiecībās ar citiem cilvēkiem. Gados jaunie vīrieši – Mežāži – saņems kādu iespēju, kā rezultātā nāksies steidzīgi pieņemt lēmumu par labu pamatīgām, grūtām pārmaiņām. Kopš šī brīža viss būs pilnībā atkarīgs tikai no tevis. Attiecībās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem (tie var būt gan kolēģi, gan draugi, gan tuvinieki) var nākties saskarties ar manipulācijām, noslēpumu nākšanu gaismā, intrigām. Ja tu pats esi vainojams pie šādas rīcības, esi gatavs, ka būs jārēķinās ar tās sekām. Iespējami vairāki ar veselību saistīti notikumi ar cilvēkiem no draugu vai kaimiņu loka. Attiecības ar draugiem var būt pārāk problemātiskas vai sapringtas un nest pārlieku daudz negatīvo emociju. Kopumā zvaigznes sola gan kritumus, gan kāpumus, gan patīkamus, gan ne tik patīkamus brīžus. Centies izmantot pozitīvos brīžus, lai atrisinātu dažādas problēmas, kuras pie sliktāka noskaņojuma vari tikai sarežģīt vēl vairāk.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Nedēļas gaitā var nākties piedzīvot nodevību un negodprātīgu rīcību no kāda jauna vīrieša puses, kurš šobrīd pats saskaras ar problēmām un, lai gūtu tām risinājumu, manipulēs ar sev pazīstamiem cilvēkiem, piemēram, tevi. Izvairies no kārdinošiem piedāvājumiem, lieliem un sapņainiem solījumiem, kā arī nesteidzies aizdot naudu tiem, kuri to lūdz. Būsi pārsteigts, uzzinot nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu paziņu, iespējams, tuvinieku. Sirdī brīvajiem Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem var attīstīties flirts darba vietā. Aizraujoša notikumu attīstība gaidāma arī tiem, kuri jau atraduši savu otro pusīti. Labvēlīgs laiks, lai iepazītos ar potenciālo sirdsdraugu ar dauga vai paziņas starpniecību. Zvaigznes sola interesantas tikšanās un notikumus. Uz daļu no tiem dosies nelabprāt, taču kopumā sociālā dzīve nesīs vairāk pozitīvu, nekā negatīvu emociju. Labvēlīgs laiks dažādu plānu īstenošanai. Sievietēm ieteicams pastiprinātu uzmanību pievērst savai veselībai.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ raizes sagādās kāds finanšu documents, līgums, aizmirsts vai kavēts maksājums utml. Galvenokārt, tava uzmanība tiks veltīta dažādiem plāniem un darbībām saistībā ar finansēm, mājām, ģimeni un/vai darba vietu. Būs nepieciešams sazināties ar tuviniekiem, kuri dzīvo citviet un kurus sen neesi saticis. Nedēļa iesāksies ar mērķi izpildīt konkrētus plānus, taču nedēļas gaitā tiem var izmainīties. Zivju zīmē dzimušajiem vīriešiem ieteicams izvairīties no konfliktiem. Tie var izvērsties ļoti nepatīkami un noslēgties uz ļoti negatīvas nots, tai skaitā ar tiesu darbiem. Nedēļa būs atmiņā paliekoša pateicoties notikumiem saistībā ar meitu, mazmeitu vai kāda mazuļa nākšanu pasaulē. Labvēlīgs laiks ceļošanai meitenēm un gados jaunām sievietēm.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas! 

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmes, kurām MAIJS solās būt īpaši veiksmīgs
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. maijs