Līdzi ar šo nedēļu pilnā sparā iesācies šīs vasaras pēdējais mēnesis – augusts. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, ko tas nozīmē un sola tieši tev.

 

 

Auns

Šonedēļ daudzas tavas domas, plāni un darbības būs saistītas ar ģimeni un tuvākiem vai tālākiem radiniekiem. Dažiem Auniem būs iespēja apmeklēt kāzas vai ģimenes svinības, iespējams, pat vairākkārt. Nepriecētie auni šonedēļ, iespējams, uzsāks kopdzīvi vai pat saņems bildinājumu. Bažas, kas saistītas ar bērna veselību vai citiem privāta rakstura jautājumiem, izrādīsies pārspīlētas. Iespējams, saņemsi ziņas par bērna dzimšanu vai grūtniecību, kas būs īpaši jauks pārsteigums, jo tas gaidīts ļoti ilgu laiku. Iespējamas citas nozīmīgas un svarīgas ziņas, kas būs saistītas ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Var gadīties, ka saņemsi sliktas ziņas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu vai īpašuma objektu, kas ir tavs vai kāda radinieka. Šonedēļ būs arī varbūtība, ka aizkavēsies nauda, finanšu dokumenti vai būs grūtības pieņemt kādu svarīgu lēmumu.

 

 

Vērsis

Šonedēļ nāksies nokārtot dažādas saistības kādās iestādēs. Visticamāk, beidzot varēsi atrisināt dažādas lietas saistībā ar nākotnes nodarbinātību un/vai uzņēmējdarbību. Izdevīga nedēļa darba intervijām un dažādu izdevību veicināšanai. Iespējama kavēšanā vai izmaiņas plānos, kas saistīti ar ceļošanu. Ja tev ir finansiāla rakstura attiecības ar ārzemniekiem, var gadīties dažādi pārpratumi, šķēršļi un kavēšanās. Šī nedēļa solās būt labvēlīga tiesu vai administratīva rakstura jautājumu risināšanai, kas saistīti ar dzimtas īpašumu vai kādu citu vērtīgu īpašumu, kas pieder taviem vecākiem vai radiniekiem. No otras puses – nav piemērotākais laiks, lai pārdotu savu īpašumu, jo darījuma procesā var rasties dažādi sarežģījumi. Vēršu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, vajadzētu pievērst lielāku uzmanību savai attieksmei pret apkārtējiem. Uzmanies arī no tā, ko citi runā par tevi, jo ne visas laipnības var būt teiktas no sirds. Rūpīgi izvēlies cilvēkus, kuriem uzticies.

 

 

Dvīņi

Šī nedēļa būs svarīga visiem Dvīņiem, bet jo īpaši vīriešiem līdz 35 gadu vecumam. Negaidīti ienākumi varētu radīt tevī prieku. Var rasties arī izmaksas, kas saistītas ar zēnu vai jaunekli no tavas ģimenes. Var rasties konflikts ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šis konflikts var novest jūs abus līdz ļoti nepatīkamai situācijai, iespējams, risinājumu rast izdosies vien ar tiesas palīdzību. Vajadzētu darīt visu iespējamo, lai labotu situāciju, nevis sarežģīt jau tā saspringtās lietas. Šonedēļ negaidīti labvēlīgā veidā būs iespējams arī pasargāties no līdz šim neatrisinātām problēmām un nepatikšanām. Iespējams, saņemsi negaidītu palīdzību, informāciju vai noderīgu ieskatu dažādās lietās. Interesanta šonedēļ solās būt arī tava mīlas dzīve, it īpaši, ja tev ar partneri ir liela vecumu starpība. Iespējams, labas un daudzsološas attiecības izveidosies ar jauniem paziņām.

 

 

Vēzis

Šonedēļ daudz var nākties domāt un uzņemties atbildību, kaut ko apņemties saistībā ar nekustamo īpašumu, precēm vai preču ražošanu. Ja šobrīd procesā ir kaut kas saistībā ar pārdošanu, visticamāk, tam būs labvēlīga attīstība. Laiks pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar ģimenes stabilitāti un drošību. Iespējams, šonedēļ radīsies vairākas problēmas saistībā ar apkārtējiem cilvēkiem. Centies izvairīties no konfliktiem, necenties par katru cenu pierādīt savu taisnību dažādās situācijās. Ja esi mīlestības meklējumos, šī nedēļa var izrādīties īpaši svarīga. Iespējams, tiksi uzaicināts uz kādu svinīgu un ļoti nozīmīgu pasākumu. Ja tev ir kādas veselības problēmas, nebaidies lūgt ārsta padomu. Nekas nav tik nopietns, kā cilvēka iztēle. Taču, ja iztēle darbojas veselības jomā, nevajadzētu ignorēt šos signālus.

 

 

Lauva

Šonedēļ, iespējams, saņemsi kādas svarīgas finansiāla rakstura ziņas. Tagad notikumiem būs labvēlīgāka attīstība, neatkarīgi no konkrētas situācijas. Tavas cerības šonedēļ varētu būt pārlieku lielas, pat nereālas un nesasniedzamas. Var gadīties, ka nespēsi uzticēties panākumu iespējām. Tomēr vajadzētu ļaut lietām ritēt savu gaitu, jo daudzas nianses varētu gūt negaidītu attīstību. Lauvu sievietēm iespējama naudas saņemšana no kādas vietas, no kuras iepriekš tā netika gaidīta. Ne viss būs tikai pateicoties tev pašam, taču tam šobrīd nebūs lielas nozīmes. Var gadīties, ka tev būs jādodas neplānotā ceļojumā vai arī risināsies negaidīti notikumi saistībā ar cilvēkiem no tālienes. Var gadīties jauna, necerēta un perspektīva iespēja saistībā ar ārzemēm.

 

 

Jaunava

Neraugoties uz apkārtējo cilvēku nekontrolētajām darbībām, kas risināsies tavā dzīvē, tu jutīsies emocionāli uzlādēts. Esi piesardzīgs un izvairies no publiskām vietām, pūļa, kurā ir daudz dažādu rasu un/vai mentalitātes cilvēku. Izvairies no jebkāda veida riska. Šonedēļ, iespējams, saņemsi iepriecinošas ziņas saistībā ar zēna piedzimšanu vai arī kādas radinieces, vai draudzenes grūtniecību. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem būs nepieciešams veikt dažādas konkrētas darbības saistībā ar savu bērnu, iespējams, pildīt neseno solījumu. Iespējamas sliktas ziņas tavā darba vietā, kas saistīti ar kādu sievieti, kuru tu pazīsti, piemēram, tā varētu būt kolēģe, kliente, biznesa partnere vai tamlīdzīgi. Jaunavu sievietēm, kuras ir vecumā virs 35 gadiem, var nākties pieņemt kardinālus lēmumus, kas saistīti ar nodarbinātību vai uzņēmējdarbību. Var nākties apmeklēt kādu svinīgu pasākumu radu lokā.

 

 

Svari

Šonedēļ tev būs prieks satikt draugus, kurus neesi redzējis ļoti ilgu laiku, jo viņi dzīvo citā pilsētā vai pat valstī. Iespējams, būs iemesls lieliskai ballītei. Iespējams, nāksies mainīt savus plānus saistībā ar komunikāciju un kāda darba procesu privātajā vai profesionālajā jomā. Var nākties saņemt sliktas ziņas arī saistībā ar kādu tev zināmu personu, kura ir zināma ietekme uz tavu nākotni. Svaru sievietēm vecumā līdz 35 gadiem var gadīties priecīgs notikums, kam par iemeslu varētu būt nelielas svinības vai panākumi. Visticamāk, šonedēļ apsvērsi kādu pirkumu, investīcijas, izmaiņas mājās vai jauninājumus darbā/biznesā. Svarīgas sarunas būs ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē.

 

 

Skorpions

Šonedēļ daudziem Skorpioniem nāksies risināt dažāda veida problēmas, kas saistītas ar bērniem vai jauniešiem – tavas ģimenes locekļiem. Grūta, pat problemātiska šī nedēļa varētu būt darbā ar bērniem vai saistību pildīšanu. Šajās dienās izmaksu būs vairāk nekā ienākumu. Iespējami šķēršļi un grūtības saistībā ar naudas saņemšanu, dokumentu sagatavošanu, līgumu parakstīšanu un līdzīgām lietām, jo īpaši finansiāla rakstura. Palīdzību finanšu jautājumos varēsi gūt no personas, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Šonedēļ būs arī kāds patīkams notikums, kas saistīts ar kādu cilvēku tavā ģimenē – dzimšanas diena, vārda diena, kāzu jubileja vai citi jauki svētki. Svarīgs notikums vai ziņa, kas būs saistībā ar radinieku, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Izdevīga nedēļa, lai uzsāktu jaunu darbu citā pilsētā vai pat valstī.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ Strēlnieku vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, vajadzētu nopietnāk pievērsties savai veselībai. Ja ir kādas bailes vai bažas, labāk konsultēties ar ārstu, lai gūtu skaidrāku priekšstatu par notiekošo. Var gadīties, ka saņemsi ziņas, kas saistītas ar radinieka veselību – runa būs par vectēvu, tēvu, brāli vai citu vīrieti.  Šonedēļ vajadzētu būt ļoti piesardzīgam attiecībā uz finanšu dokumentiem, naudas saņemšanu, līgumu parakstīšanu ar bankām, kredītiestādēm un līdzīgās lietās. Ja neesi pārliecināts, meklē konsultācijas pie speciālista. Kopumā šī nedēļa būs ļoti darbīga, un tu spēsi realizēt lielāko daļu no plānotā. Labvēlīgs laiks saziņai ar valsts institūcijām. Iespējami dažādi patīkami pārsteigumi. Var rasties konflikts ar jaunu vīrieti vai vecāka gada gājuma sievieti. Strēlnieku sievietēm šonedēļ solās būt visai delikāta rakstura attiecības ar dēlu vai mazdēlu.

 

 

Mežāzis

Šīs nedēļas laikā tu apmeklēsi savus radiniekus vai pulcēsies savā ģimenes vai radu mājā par godu kādam svarīgam pasākumam. Gaidāmi vairāki interesanti notikumi saistībā ar tavu ģimeni, kas radīs, iespējams, pat dažādus uztraukumus. Iespējams, būs dažāda veida finanšu darījumi, kuros iesaistīsies Mežāžu sievietes virs 35 gadu vecuma un arī jaunāki Mežāžu vīrieši. Ne par ko nepatīkamu tas neliecina, tāpēc, visticamāk, daudz ko šajā situācijā varēsi iegrozīt sev par labu, savās interesēs. Izvairies no dažādu pirkumu veikšanas, jo īpaši no dažādām izpārdošanām – šonedēļ tas, visticamāk, nesīs tev tikai zaudējumus, negarantējot kā vērtīga iegūšanu. Uzmani savas personīgās mantas, jo īpaši, ja atrodies sabiedriskās vietās. Ziņas no citas vietas varētu sagādāt tev skumjas vai vilšanos.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ Ūdensvīru vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, iesaistīsies strīdos, konfliktos un spriedzes pilnās situācijās, kas saistītas ar naudu, finanšu dokumentiem vai līgumiem. Uzmanies dodot naudu vai ņemot to no kāda cilvēka, par kura uzticamību vai nodomiem neesi īsti pārliecināts. Dažiem Ūdensvīriem varētu rasties bažas par bērnu veselības stāvokli vai diskomfortu, kas radies grūtniecības dēļ. Pievērs lielāku uzmanību savam uzturam – ievies tajā veselīgākus produktus. Iespējams, radīsies nepatikšanas saistībā ar kādu cilvēku no tava draugu loka. Iespējams, nezināsi pareizo pieeju kāda cilvēka vēlmēm vai vajadzībām, taču atceries – visiem labs nekad nebūsi. Nedod nevienam veltas cerības un nepamatotus padomus. Šonedēļ arī iespējams, ka uzzināsi kādu noslēpumu vai atklāsi intrigu, kas ietekmē kādu cilvēku no tavas ģimenes vai tuvāko radu loka. Mēģini savadīt savas emocijas!

 

 

Zivis

Negaidītas darbības no personas, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē, varētu kļūt par tava apjukuma iemeslu. Iespējams, līdz ar to sanāks nedaudz nomaldīties savās domās un spriedumos. Jaunām Zivju sievietēm radīsies situācija, kas liks pārmainīt savus plānus, cerības un gaidas. Iespējams, nāksies atsākt darbu pie kāda pamesta projekta vai atteikties no saviem solījumiem saistībā ar to. Iespējams, tev priekšā ir neērtas, taču labas lietas. Šonedēļ ir ļoti piemērots laiks ceļošanai, jo īpaši, ja tev jādodas komandējumā vai jāceļo kāda cita konkrēta iemesla dēļ. Labvēlīgs laiks tiem, kuriem darbs vai bizness ir saistīts ar komunikāciju, transportu vai tūrismu. Iespējams, personīgajā vai profesionālajā vidē sastapsi kādu īpaši noderīgu cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Kopumā šī solās būt svarīga nedēļa, kas piepildīta ar interesantiem notikumiem. Esi atvērts un dinamisks.

 

Lai šī nedēļa tev brīnišķīgu mirkļu piepildīta!

Iepriekšējais rakstsBiežākie nakts pasūtījumi Rīgā – saldējums, ziedi un grūtniecības testi
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs