Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev. Ko sola zvaigznes un planētas, bet kas būs tas, no kā jāuzmanās – to visu uzzināsi nedēļas horoskopā!

 

 

Auns

Šonedēļ sola rasties jaunas finanšu un uzņēmējdarbības iespējas. Izdevīgas un veiksmīgas finanšu un profesionālās attiecības, visticamāk, varētu būt saistītas ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Iespējama apņemšanās sakārtot finanšu noteikumus, kas, visticamāk, būs saistīti ar cilvēkiem vai uzņēmumiem, kuros iesaistītas dažādas atšķirīgas lietas nekā līdz šim tavā ikdienā. Iespējama naudas saņemšana. Emocionāla rakstura problēmas var rasties dažiem precētiem pāriem, kas būs saistītas ar uzticības zaudēšanu vai nepietiekamu cieņu pret otru cilvēku un viņa vajadzībām. Šīs nedēļas laikā varētu rasties veiksme saistībā ar kādu jau aizmirstu darbību, lēmumu vai vienošanos. Centies neatkārtot pagātnes kļūdas, jo tas var būt tev ļoti emocionāli un pat sāpīgi. Kādi īpaši notikumi var rasties pēc sapulces vai tikšanās.

 

 

Vērsis

Šonedēļ, iespējams, veiksmi pirkumus vai būs kādas citas izmaksas saistībā ar bērnu, mazbērnu vai svinībām kāda jaunekļa dzīvē. Tiem Vēršiem, kuri audzina jau krietni pieaugušākus bērnus, varētu būt jāpievēršas nopietnākai sarunai par naudu, vispārējām izmaksām un ieguldījumiem, lai iemācītu viņiem dažādas dzīves gudrības, vērtības. Var gadīties, ka šonedēļ nedaudz pasliktināsies attiecības ar kādu ģimenes locekli. Problēmas radīsies, jo trūks emocionālā sapratne starp tevi un partneri. Būs strīdi, taču tie nesola ieilgt – ļoti ticams, ka tie būs viegli risināmi. Iespējams, būsi neapmierināts ar saziņu starp tevi un ģimenes locekļiem. Var gadīties, ka attīstīsies kādas veselības problēmas tev zināmam zēnam vai jauneklim. Tev var nākties tikt iesaistītam viņa ārstēšanā un aprūpē. Vēršu vīriešiem līdz 35 gadu vecumam var rasties trauksme, kas saistīta ar kādu notikumu attīstības gaidām, priekšlikumiem, tikšanos vai sarunu. Laba ziņa būs saistīta ar bērnu, mazbērnu vai jaunieti no tavas tuvākās apkārtnes.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ tu gūsi pieredzi no kāda svarīga notikuma savā dzīvē. Iespējams, tā būs kāda kopā sanākšana, jubilejas vai panākumu svinēšana, vai kāzas. Šī solās būt visai svarīga nedēļa, jo būs jāpieņem dažādi lēmumi, kas saistīti ar izmaiņām tavā dzīvē. Strīds vai konflikts, kas radies tavā darba vietā, solās atrisināties labvēlīgi un tavās interesēs. Iespējams, pats sevi novērtēsi krietni augstāk kā tos, ar kuriem kopā darbojies profesionālajā vidē. Panākumi darbā būs saistīti ar tavām pozīcijām, idejām, priekšlikumiem. Šonedēļ, iespējams, sagaidīti papildus ienākumus savā ģimenes budžetā, kas radīsies caur kādu cilvēku no tavas ģimenes. Nāksies pieņemt arī svarīgus lēmumus saistībā ar savu māju vai ģimeni. Iespējams, vajadzēs iegādāties kādu dāvanu īpašam gadījumam. Varbūt vienkārši, lai pārsteigtu mīļoto vai labu draugu.

 

 

Vēzis

Šī nedēļa, diemžēl, sola nest skumjas vai vilšanos, kas būs saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti, kura dzīvo kaut kur citur ne kopā ar tevi. Vēršu sievietēm šī būs ļoti piemērota nedēļa ceļošanai. Kopumā plāni, kas būs saistīti ar dažāda veida attiecībām, nesolās būt visai veiksmīgi, varētu gadīties, ka tie pat būs neapmierinoši, gausi. Svarīga saruna vai ziņa būs no cilvēka, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Var gadīties, ka kāda persona centīsies izraisīt spriedzi tavās attiecībās ar cilvēkiem. Labvēlīga šī nedēļa solās būt lietās, kas saistītas ar nekustamo īpašumu vai dažādām privātām, ģimenes lietām. Var gadīties, ka radu, draugu vai kaimiņu dzīvē notiek kādas lietas pazaudēšana vai pat zādzība, iespējams, tev nāksies palīdzēt. Vēl ir iespējams, ka kāda sieviete centīsies tevi nepamatoti apsūdzēt par kaut ko. Neļaujies emocijām, bet rīkojies loģiski. Iespējams, saņemsi uzaicinājumu uz kādu pasākumu, kas visnotaļ pozitīvi ietekmēs tavu garastāvokli. Var gadīties, ka saņemsi ziņas par meitenes piedzimšanu.

 

 

Lauva

Šonedēļ gaidāmi svarīgi notikumi, kas būs saistīti ar vecākiem, citiem radiniekiem vai draugiem. Vairumā gadījumu runa būs par iepriekš plānotu tikšanos, pasākumu vai tamlīdzīgi. Arī romantiskās attiecības solās būt harmoniskas. Patiesībā visu šo nedēļu attiecības ar cilvēkiem solās būt salīdzinoši labas. Ļoti liela iespējamība, ka kāds cilvēks tev pavēstīs lieliskas ziņas, jaunumus, kas būs saistīti ar tavu ģimeni. Arī finansiālajā ziņā šī ziņa solās būt visai laba, bez būtiskām izmaiņām, taču labvēlīga. Tavā mīlas dzīve lielā mērā šonedēļ būs atkarīga no lēmumiem, ko esi pieņēmis maijā. Jaunas romantiskās tikšanās un iepazīšanās solās nebūt ilgstošas, tāpēc nepieķeries pārlieku ātri.

 

 

Jaunava

Šonedēļ tu, iespējams, centīsies atrisināt dažādas problēmas, taču var gadīties, ka rezultāti izvērtīsies pavisam citādi nekā būsi gaidījis. Esi optimistisks savos nākotnes plānos un nešausti sevi ar nejaukām nojautām. Par laimi, veiksme solās būt līdzās brīžos, kad šķietami viss ies greizi. Iespējams, sagaidīsi ciemos cilvēku no tālienes vai arī pašam nāksies doties ceļojumā. Iespējams, satiksi cilvēkus, kuri no citurienes ieradušies, lai piedalītos kādā pasākumā. Nepatīkams notikums var attīstīties saistībā ar sievieti, kura dzīvo tālu no tevis. Iespējams, apgrūtināta būs saziņa ar sievieti, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Tavā mīlas dzīvē var rasties īslaicīgs apjukums, spriedze vai nenoteiktība.

 

 

Svari

Šī nedēļa solās būt visai interesanta, jo risināsies dažādi notikumi, kas uzlabos tavu noskaņojumu un vairot pozitīvo enerģiju. Ieplāno laiku, ko pavadīt kopā ar saviem mīļajiem. Iespējams, nāksies vairāk pasvīst, lai gūtu iecerētos panākumus. Pievērsies tam, ko dari, koncentrējies uz to un tu spēsi piepildīt savas ieceres. Ja neesi to vēl izdarījis ir pēdējais brīdis iemācīties iemīlēt to, ko tu dari. Iespējami arī dažādi pēkšņi notikumi, ko nebūs tika vienkārši kontrolēt. Iespējams, radīsies bažas, kas būs saistītas ar kādu personu no tava draugu loka, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šonedēļ arī iespējama tikšanās, pasākums, kas saistīts ar zēnu vai jaunekli no tavas ģimenes dažādu iemeslu dēļ, visticamāk, saistībā ar ceļošanu. Diemžēl, šīs nedēļas sākums dažiem Svaru vīriešiem var būt saistīts ar lēmumu par laulības šķiršanu/attiecību pārtraukšanu.

 

 

Skorpions

Šīs nedēļas laikā var būt problēmas ar svešiniekiem vai ar cilvēkiem, kuriem ir smags raksturs un kuri dzīvo tālu no tevis. Esi uzmanīgs sadarbojoties, komunicējot ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmēs. Problēmas var rasties, ja šonedēļ tev ir ieplānots kāds ceļojums. Esi piesardzīgs un taktisks attiecībā pret cilvēkiem, ar kuriem kopā ceļo vai dodies kaut kur kopā ar vienu transportu. Skorpionu vīrieši iegādāsies kaut ko ļoti vajadzīgu un noderīgu savām mājām. Iespējami notikumi, kas saistīti ar tavu mājokli vai citu īpašumu. Dzīvespriecīgi notikumi nedēļas laikā var nest labas ziņas un nozīmīgas izmaiņas. Iespējams, saņemsi kādu piedāvājumu, ar ko būsi ļoti apmierināts. Īpašu uzmanību pievērs notikumiem, kas risināsies trešdien.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ ļoti svarīga būs komunikācija ar vecākiem, vecvecākiem vai citiem tuvākiem radiniekiem. Gaidāms notikums, kas saistīts ar kādu personu, kura ir vecāka par 35 gadiem un svinēs sev nozīmīgu notikumu. Šonedēļ, iespējams, satiksi kādu sev ļoti svarīgu personu – tas iespējams ne tikai klātienē, bet arī virtuāli. Kāds vecs konflikts vai problēma ģimenes lokā var atkal tik uzjundīta ar jaunu spēku un radīt nopietnu kaitējumu tavām attiecībām ar laulāto vai citiem radiniekiem. Neļauj vaļu savām emocijām, nezaudē kontroli pār tām. Iespējams, nāksies pieņemt svarīgu lēmumu saistībā ar īpašumu vai aktivitātēm, kam pēdējā laikā neesi veltījis daudz sava laika. Dažos gadījums, iespējams, runa varētu būt par neizmantota īpašuma pārdošanu. Neignorē informāciju, ko saņemsi trešdien.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ tevi varētu pārsteigt kāda ziņa, telefona zvans vai ielūgums no draugiem. Pati par sevi šī informācija solās tev būt ļoti noderīga. Interesanti notikumi var risināties saistībā ar cilvēkiem, kuri dzimuši Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Var rasties problēmas mīlas dzīvē, ja tavs partneris ir dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Tas pats attiecas arī uz radiniekiem, kuri dzimuši kādā no šīm zodiaka zīmēm – saistībā ar viņiem tev būs grūti prognozēt savas darbības un lēmumus šonedēļ. Iespējams, būs prieks, kas radīsies kaut nelielas, bet tomēr peļņas dēļ. Izvairies no lieks naudas izdošanas trešdien.

 

 

Ūdensvīrs

Šīs nedēļas laikā Ūdensvīru sievietēm būs dažādi pārpratumi vai emocionāla konfrontācija. Iespējams, gūsi pieredzi, kas liks tev vēl emocionālāk uztvert dažādas lietas. Var gadīties, ka atsvešinies no kādām attiecībām. Tev vajadzētu rūpīgi pārdomāt, ko tās patiesībā tev ir sniegušas agrāk, ko sniedz pašlaik. Ūdensvīriem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, būs iespēja veikt pirkumu, kam ilgu laiku tikusi atlikta nauda, vai ilglaicīgi ticis plānots. Dažiem Ūdensvīriem varētu nākties saņemt ziņas par meitas vai mazmeitas vieglām veselības problēmām. Iespējams, nāksies apmeklēt svinības pat godu kādam zēnam vai jauneklim. Nedēļa sola nest panākumus tavai ģimenei, veiksmi svarīgās nodarbēs, piepildīt mērķus vai cerības. Gaidi labas ziņas no personas, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē.

 

 

Zivis

Šonedēļ, visticamāk, tev nāksies apmeklēt kādu ļoti svarīgu pasākumu, kas saistīts ar sievieti no tava draugu vai radu loka. Atzinību, žēlastību vai palīdzību varēsi saņemt no sievietes, kura dzimusi Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Vientuļajām Zivju sievietēm šonedēļ iespējama jauna iepazīšanās – mīlestību, kas varētu būt saistīta ar kādu no iepriekš minēto zīmju pārstāvjiem. Dažādi notikumi var attīstītie saistībā ar jauniegūtajiem draugiem vai jaunajiem kaimiņiem. Iespējams, kaut kas norisināsies tavās mājās, un tas būs saistīts ar sievieti no tava draugu loka, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Iespējams, ka beidzot būs rasts risinājums situācijai, kas saistīta ar naudu, finanšu dokumentiem vai līgumiem. Šonedēļ var rasties sarežģījumi vai šķēršļi naudas iegūšanā.

 

 

Lai tev skaistu mirkļu un mīlestības piepildīta šī nedēļa!

Sabiedrība

Aizdomās par smaga nozieguma izdarīšanu Valsts policija meklē video un foto redzamos vīriešus

Valsts policijas Rīgas Austruma pārvalde aizdomās par smagu noziegumu, kas tika izdarīts šā gada 2....

“Ir ļoti daudz ideju, kā tērēt!” – ogrēniete vienā mirklī kļūst stāvus bagāta

  Septembrī pie liela momentloterijas Dārgumu lāde laimesta 150 000 eiro vērtībā tikusi kāda sieviete no Ogres novada. Veiksmīgā...

Veikalos būtisks cenu kritums. Kurām pārtikas precēm tas ir vislielākais?

Būtisks pārtikas cenu kritums. Lielākais - piena produktiem, graudiem un to izstrādājumiem Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA)...

Diāna Kubasova: “Šovā laikā radās īstas simpātijas”

Šobrīd skatītājiem ir iespēja vērot attiecību šova “Randiņš ar Kubasovu” ceturto epizodi, kuras beigās notiek...

Otrdiena Latvijā sākusies ar ļoti skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 13 personas un viena gājusi...

Gaišā dienas laikā uz šosejas Latvijā notiek neizprotama avārija – VIDEO

  Svētdien, 24. septembrī, uz ceļa starp Rīgu un Rēzekni (negadījuma vieta nav precizēta) notikusi mīklaina...

Horoskopi un Testi

lauva

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. septembris – 1. oktobris

  Lai gan septembris aizvadīts ļoti silts un lielākoties saulains, astronomiskais rudens jau ir sācies. Ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos, lai gan pēcpusdienās vēl jūtams vasarīgs siltums. Nāc,...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim jaunas vēstis par septembra pēdējās dienās gaidāmo

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā plašāk pastāstījis par šonedēļ gaidāmo laiku. "Septembrī 21,6...

Lai gan turpināsies sausi un gana silti laikapstākļi, ir arī slikta ziņa

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par septembra pēdējā nedēļā gaidāmo laiku. Aizvadītajā nedēļā...

Būtiski jaunumi par laiku septembra pēdējās dienās

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā vietnes "X" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku septembra pēdējā nedēļā. "Saskaņā...