Klāt jau otrā pilnā marta nedēļa. Uzzini, kādus notikumu pavērsienus tev un mīļajiem tā sagādās!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Negaidīti notikumi šonedēļ var būt saistīti ar rūpēm par zēnu vai jaunekli, kurš, iespējams, būs tavs ģimenes loceklis vai radinieks. Negaidīti, papildus materiālie līdzekļi var ieripot šī zvaigznāja sieviešu maciņos, kuras nav sasniegušas 35 gadu vecumu. Šonedēļ būsi daudz nepacietīgāks, jutīgāks un aizdomīgāks par visu, kas saistīts ar naudu. Pārmērīgas emocijas var radīt problēmas, jo īpaši saskaņā ar mīļajiem. Var rasties personīgas bažas vai rūpes par meiteni vai jaunu sievieti, kura šobrīd ir prom no tevis. Svarīgi notikumi var attīstīties saistībā ar kādas tālienē dzīvojošas sievietes vizīti vai ceļojumu. Vieglas veselības kaites var rasties šajā horoskopa zīmē dzimušajiem vīriešiem. Zvaigznes iezīmē, ka šī būs nedēļa, kuras laikā tev nāksies uztraukties vairāk par citiem, nevis par sevi. Problēmas sagādās fakts, ka esi gatavs un pat, visticamāk, vēlēsies daudz emocionālāk izjust savas problēmas, mesties strīdos, apzināties savas un arī apkārt esošo personu vājības. Ja spēsi kontrolēt sakāpinātās emocijas, šī tev solās būt visai interesanta nedēļa! Tomēr planētu stāvoklis brīdina, ka šajā zīmē dzimušajām sievietēm vajadzētu izvairīties no darbībām vai lēmumiem, ko vada ziņkārība vai aplams lepnums.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Negaidīti notikumi šonedēļ būs saistīti ar jauniem paziņām, iepriekš neplānotām sanāksmēs vai pēkšņu kādas personas noslēpuma atklāšanu vai rīcību, kas tev nenāks par labu. Zvaigznes uzsver – lai ko tu zaudētu šonedēļ, atceries, ka tas viss būs tevis paša labā! Turpmākās nedēļas laikā labas ziņas var būt saistītas ar grūtniecību, nākotnes plānu kaldināšanu par bērna ienākšanu ģimenē, mazuļa piedzimšanu, kristībām vai kāda mazākā tuvinieka dzimšanas dienu. Bērniem tiks rīkotas īpašas svinības, pulcēšanās gan jūsu mājās, gan pie radiniekiem vai draugiem. Kādas meitenes vai jaunas sievietes rīcība var mudināt pieņemt svarīgu lēmumu vai īstenot izmaiņas tavā attieksme pret šo personu, tomēr esi uzmanīgs. Ļoti iespējams, ka kļūsi par labi pārdomāta plāna vai manipulācijas upuri, lai patiesībā izpildītu kāda cita vēlmi vai mērķi. Problēmas vai šķēršļi var rasties saistībā ar kādu gaidāmo sanāksmi vai kopā sanākšanu. Iemesli var būt visdažādākie, piemēram, kāda cilvēka klātbūtne, pret kuru tev ir nepatīkamas izjūtas, kas var attīstīt pamatīgas domstarpības. Tu šajās dienās vari komunicēt ar kādu personu, kur vēlēsies izraudāties, sūdzēties vai meklēs tavu palīdzību vai padomu. Šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm var būt kādas svarīgas vai īpaši nozīmīgas cerības uz šo nedēļu, taču jārēķinās ar diezgan lielu spriedzi un pretrunām it visā, kas notiks. Vīrieši Vērši var saņemt sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu zēnu vai vīrieti.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Negaidīti notikumi šonedēļ būs saistīti ar ceļošanu vai cilvēkiem no dažādām pilsētām un valstīm, kas vairumā gadījumu radīs vilšanos vai liks pārkārtot tavus plānus. Izvairies no stresa darba vietā, komunicējot ar kolēģiem, klientiem, piegādātājiem vai biznesa partneriem. Lielākā daļa daiļā dzimuma šajā zvaigznājā dzimušo šonedēļ dosies tikties ar kādu sievieti, kura ir no citas pilsētas vai valsts. Zvaigznes iezīmē, ka vispārīgi sievietēm šī nedēļa nesīs dažādus notikumus un emocijas, kas saistītas ar ceļošanu pie kāda vai personas vizīti no tālienes. Šie cilvēki var būt tavi radinieki, senāki vai jauni draugi vai biznesa partneri. Šonedēļ vari saskumt vai justies patiesi vīlies par kāda drauga rīcību. Šī persona, visticamāk, sniegs veltas cerības vai solījumus, kas tā arī neīstenosies. Neļaujies dusmām uz šo cilvēku, pirms neesi sapratis notikušā iemeslu. Pastāv iespēja, ka šajās dienās piedzīvosi pagaidu šķiršanos no mīļotā cilvēka, visticamāk, ka jūsu attālināšanās vienam no otra būs saistīta ar ceļošanu vai kādu citu iemeslu. Centies atturēties turpmāko dienu laikā no greizsirdības izpausmēm, aizdomām, uzskatot savu viedokli kā vienīgo pareizo. Iespējams, ka nāksies piedzīvot vilšanos, kas saistīta ar draugu vai kolēģi. Svarīga ziņa vai notikums var būt saistīts ar tēvu vai vecāku brāli, ja tev tāds ir.  Ir arī iespējams, ka tiksies ar kādu vīrieti, par kuru iepriekš biji informēts.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ, visticamāk, gatavosies pieņemt kādu lēmumu par tikšanos ar kādu personu. Tevi sagaida apciemojums vai kāds cits svarīgs notikums. Ir iespējams, ka plānosi savu rīcību, kas saistīta ar īpašumu, ko pašlaik neizmanto, piemēram lauku vai brīvdienu mājām. Zvaigznes iezīmē, ka tev priekšā ir labvēlīga nedēļa attīstībai vai kādu attiecību, saikņu pabeigšanai, kas saistītas ar mantojumu, vecāku mantu, pensiju, apdrošināšanu vai citām līdzīgām niansēm. Tev būs iemesls priecāties par kādu pasākumu, tikšanos vai vienošanos ar sievieti, kas šīs nedēļas laikā var nest naudu vai kādu citu finansiālu labumu. Šajā zīmē dzimušās sievietes sagaida negaidīta atlīdzība vai peļņa. Nedēļa būs visai grūta tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ ir šķirti no bērniem. Tas var stimulēt emocionālus kritumus, grūtsirdību, skumjas vai vientulības sajūtu. Šonedēļ tevi neapmierinātāku var padarīt sliktas ziņas, kas saistītas ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivs zīmē. Šīs personas vājums, gribas trūkums, iedomība var izraisīt kādu negadījumu. Zvaigznes norāda, ka šī būs labvēlīga nedēļā ceļošanai, kā arī komunikācijai ar cilvēkiem no tālienes. Turpmāko dienu laikā var rasties negaidīta tikšanās. Vari piedzīvot dīvainu, bet ļoti emocionālu sapni.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Negaidīti notikumi šonedēļ būs saistīti ar pagrieziena punktu tavā vai mīļo dzīvē. Tas var mainīt personīgo sfēru, darbu vai dzīvesvietu vai nest jaunas vēsmas citās nozīmīgās dzīves jomās. Zvaigznes norāda, ka turpmākās dienas būs īpaši liktenīgs laiks šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, kā arī jaunām sievietēm. Šīs nedēļas laikā var rasties problēmas ar svešiniekiem vai ar cilvēkiem, kuriem ir smags raksturs. Tāpat domstarpības ar personām, kuras dzīvo citā kultūrā vai valstī. Esi uzmanīgs, kad sadarbojies ar cilvēkiem, kuri ir tavi kolēģi, darba devēji, priekšnieki, klienti vai biznesa partneri. Ķibeles, aizkavēšanās vai grūtības var rasties, ja šo dienu laikā plāno ceļot. Esi piesardzīgs un taktisks pret cilvēkiem, ar kuriem kopā dodies ceļā. Tāpat uzmanība jāievēro ar pārvietošanās līdzekli, ko gatavojies izmantot. Šonedēļ šajā zīmē dzimušie vīrieši var nolemt iegādāties kaut ko noderīgu un nepieciešamu mājoklim. Iespējams, ka nāksies risināt saistības par savu vai kāda cita īpašumu. Dzīvespriecīgi notikumi nedēļas laikā var attiekties uz labām ziņām par svarīgām izmaiņām, kas pavisam drīz ienāks tavā dzīvē. Vari būt apmierināts ar piedāvājumu, ielūgumu vai sava paveiktā darba un neatlaidības novērtējumu. Pievērs īpašu uzmanību notikumiem, kas risināsies piektdien. Lai gan tie, visticamāk, ir visai niecīgi, teju neievērojami, patiesībā var būt izšķiroši, palīdzot svarīgu lēmumu un darbību realizēšanai, kas sagaidāmas gada beigās.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Pārsteigumi šonedēļ vienā vai otrā veidā būs saistīti ar kādu bērnu vai jaunieti. Šī nedēļas dienas no finansu viedokļa būs labvēlīgas sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem. Zvaigznes brīdina, ka šajās dienās kāds viens, pavisam neliels komentārs vai dalīšanās ar kādu baumu, var būt par pamatu daudziem nepatīkamiem konfliktiem. Vari sagaidīt kādu ziņu no tālienes, kas dos cerību tavu personīgo vai profesionālo plānu realizēšanai. Ir iespējams saņemt ielūgumu vai dokumentu, kas saistīts ar gaidāmo braucienu. Šonedēļ vari attīstīt svarīgus, noderīgus un interesantus kontaktus ar cilvēkiem no citām kopienām. Pārdomas raisīs notikumi kāda zēna vai jaunekļa dzīvē, kurš dzīvo tālu no tevis. Ir iespējams, ka šīs norises izraisīs sarunas ar radiniekiem vai draugiem. Šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem var nākties filozofiski pieņemt, kādus nesen piedzīvotus zaudējumus. Planētu stāvoklis iezīmē, ka turpmāko dienu laikā var rasties interešu konflikts vai konfrontācija, ko radīs kāds tavs ģimenes loceklis. Iemesli tam galvenokārt meklējami materiālajos, īpašuma, personisko mantu vai kopīgu fondu jautājumos.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ tu, visticamāk, piedzīvosi kādus svarīgus notikumus savā vai draugu ģimenē. Zvaigznes norāda, lai izvairies no nopietnām diskusijām vai solījumiem ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Iespējams, ka šo trīs zodiaka pārstāvju ikdienā, ja tie ir tavi radinieki – sagaidāmas kādas veselības problēmas. Šī būs nedēļa, kurā vari saņemt negaidītu naudu, lieliskas, iepriekš neparedzētas iespējas, papildus ienākumus un citas pēkšņas nianses. Kopumā šī ir nedēļa, kurā vari sagaidīt jebkādus pārsteigumus. Tie dos nopietnu vielu pārdomām par saviem lēmumiem, ko esi līdz šim pieņēmis. Būs jāpārskata saistības, darbības un plāni. Pastāv iespēja, ka kāds notikumu šonedēļ sekmēs neparedzētas izmaiņas vai radīs neveiksmes kādās attiecībās un solījumu izpildē. Profesionālajā darbībā, visticamāk, izjutīsi drošības sajūtu vai prieku, ko nesīs dažādu baumu noskaidrošana, kas pēdējā laikā ir radīja spriedzi un trauksmi, gan tev, gan kolēģiem, tāpat partneros un klientos. Tomēr tevi var mākt bažas par mīļo veselību. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm pastāv iespēja piedzīvot kādus ginekoloģiskus sarežģījumu. Kāds šo dienu laikā piedzīvots notikums atstās uz tevi paliekošu iespaidu un ļoti spēcīgu ietekmi.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Pārsteidzoši notikumi šonedēļ būs saistīti ar naudu vai finanšu dokumentiem. Visticamāk, tie norisināsies tev par labu, tavās interesēs. Planētas norāda, ka šis ir spēcīgs periods, kad izstrādāt labi plānotas darbības, lai tu varētu izmantot racionālas situācijas un iespējas, kas radīsies šo septiņu dienu laikā. Šī būs labvēlīga nedēļa mīlestībai un sapratnes uzlabošanai ar mīļoto cilvēku. Turpmākā nedēļa var iepriecināt lielāko daļu šajā zvaigznājā dzimušo ar  ieņēmumiem un panākumiem profesionālajā karjerā. Tev būs labāki ienākumi vai iespējas, ja vien būs arī vēlme pēc smaga darba. Zvaigznes paredz iespēju atrisināt finansiālas dilemmas, sarežģītas problēmas vai kavētus maksājumus. Negadījumi vai ziņas, kas liks vilties būs saistītas ar zēnu vai jauneklis, kuru pazīsti. Planētu stāvoklis norāda, ka šī būs nedēļa, kurā būsi vērsts uz līdz šim nerealizētu vai aizkavētu profesionālu vai ģimenes plānu īstenošanu, kā arī dažādu saistību harmonizēšanu. Jauni apstākļi, tikšanās un iespējas radīsies, taču tu tās nespēsi sekmīgi īstenot, ja nebūsi pabeidzis iepriekšējos uzdevumus. Skorpioniem vīriešiem ir jābūt uzmanīgiem savu lēmumu pieņemšanā, kā arī solījumu došanā. Tāpat jābūt piesardzīgam, lai citu acīs nekļūsti pārlieku pašpārliecināts. Vari gaidīt ziņas no citām vietām, kas būs saistītas ar taviem radiniekiem vai draugiem. Kāda no tām var būt patiesi aizraujoša.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tev jābūt gatavam beidzot tikt skaidrībā ar notikumiem, kas norisinājušies pirms nedēļas vai divām. Kaut arī tie vairs nav tik aktuāli, situācija risināsies interesanti. Šī būs labvēlīga nedēļa, lai pieņemtu svarīgu lēmumu, kas saistīts ar darbu vai uzņēmumu, piemēram, izmaiņām, kas saistītas ar šīm jomām. Šonedēļ daudzi šajā zvaigznājā dzimušie varēs izveidot draudzību ar kādu jaunu sievieti, kas ienesīs papildus emocijas tavā dzīvē. Šī saikne var būt kā profesionāla, tā personīga. Nākamajā nedēļā notiks kāda nevēlama, kaitinoša vai nepatīkama tikšanās vai kopā sanākšana. Vari sastapties ar kādiem nepatīkamiem vai rupjiem cilvēkiem. Jautājumi par īpašumu vai finansēm, iespējams, netiks atrisināti turpmāko dienu laikā. Kā arī var neizdoties tikt galā ar kādu nelietderīgu vai sliktu pirkumu. Kāds laimīgs notikums būs saistīts ar zēnu vai jaunekli. Pastāv iespēja, ka ziņa būs saistīta ar puisēna piedzimšanu. Šajā zīmē dzimušos vīriešus pārsteigs saruna vai rīcība, ko īstenos viņu pašu bērns vai mazbērns. Sievietes piedzīvos dažādus emocionālus notikumus, kas saistīti ar cilvēkiem no citas vietas vai ar ceļošanu.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ, visticamāk, būsi nervozs, viegli aizkaitināms, jutīgs un uzbudināts, kas var radīt spriedzi, īpaši tavās personiskajās attiecībās. Tomēr šī būs labvēlīga nedēļa ceļošanai vai svarīgu ziņu saņemšanai no tālienes, kas nesīs sava veida veiksmi vai ticību par kāda mērķa sasniegšanu. Šīs nedēļas laikā vari pamanīt kāda pastiprinātu uzmanību vai žestu savā virzienā, saņemt dāvanu, balva vai cita veida pārsteigumu. Planētas iezīmē, ka drīz vari iegūt vai atgūt naudu, iespējams, līdz šim aizkavēta iemesla dēļ. Ir iespējams saņemt materiālu samaksu par darbu vai pakalpojumu, ko paveici iepriekšējo mēnešu laikā. Svarīgākie plāni šajās dienās būs saistīti ar draugiem vai ar cilvēkiem, kuriem ir attiecības ar šo personu loku. Ir iespējams, ka dosies uz sev kādu nozīmīgu cilvēku svinībām. Tevi var apciemot kāds, kuram ir sava veida nepatikšanas vai arī kontaktēsies ar cilvēkiem, kuri ir veiksmīgi atrisinājuši kādas nopietnas problēmas. Planētas norāda, ka tas, ko tu pieredzēsi nedēļas sākumā, turpināsies līdz pat tās beigām. Svarīgs notikums būs saistīti ar tavu māti, vecmāmiņu, māsu vai kādu citu tuvu sievieti.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ mēģini aizmirst vai ignorēt kādu nepatīkamu mirkļu vai notikumu nozīmi, ko esi piedzīvojis pēdējo nedēļu laikā. Ja nespēsi atbrīvoties no spriedzes, rēķinies, ka tas atvērs durvis jaunām problēmām un nepatikšanām. Ūdensvīrus vīriešus, kuri nav sasnieguši 35 gadu vecumu sagaidīs svarīga ziņa, telefona zvans, sūtījums pasta kastītē vai kāds e-pasts.  Šonedēļ vari būt iesaistīts kāda sev nozīmīga cilvēka ģimenes vai citu personīgo problēmu risināšanā. Tā var būt personu no tava draugu kaimiņu vai profesionālās vides loka. Situācija var būt diezgan nepatīkama, ja problēmas ir saistītas ar mīlas dēku. Planētas iezīmē, ka turpmāko dienu laikā vari sagaidīt pārsteigumus vai interesantus notikumus savā darba vietā. Vairumā gadījumu tie būs saistīti ar jaunām vai papildus saistībām un pienākumiem. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie saņems informāciju, kas saistīta ar naudas saņemšanu, peļņu, atlīdzību, prēmiju, kaut ko, kas ienesīs pozitīvas vēsmas tavā budžetā. Nedēļas laikā vari sajūsmināties par kādu zēnu vai jaunekli. Tomēr, lai gan būs iemesls priekam, izjutīsi arī sava veida bailes vai uztraukumu. Sagaidāmi interesanti kontakti ar vīrieti, kurš šobrīd ceļo, strādā vai studē citā pilsētā vai valstī. Planētu stāvoklis brīdina, lai pievērs īpašu uzmanību notikumiem piektdien un sestdien.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šīs nedēļas laikā nozīmīgi pasākumi būs atkarīgi no darbībām un lēmumiem, ko īstenos kāds cilvēks tavā ģimenē vai profesionālajā vidē. Meitenes un jaunas šī zvaigznāja sievietes var iegādāties kaut ko savam mājoklim, kā arī var nolemt īstenot pārmaiņas tajā vai uzaicināt viesus. Šonedēļ vari būt patīkami satraukts vai patiesi iespaidots par kādas meitenes vai jaunas sievietes darbībām vai lēmumiem. Tā varētu būt tava radiniece vai draudzene. Ir iespējams saņemt palīdzību un gudru padomu no šīs personas, neatkarīgi no viņas vecuma. Nedēļas laikā ir iespējams, ka saņemsi naudu par darba aktivitātēm, kas saistīta ar sievieti. Visticamāk, nolemsi nokārtot finansiālas attiecības vai vispārējus materiālus ieguldījumus. Sarežģītas attiecības ar partneri var radīt jūsu jūtu atdzišanu vai provocēs konkrētu risinājumu meklēšanai. Planētu stāvoklis norāda, ka vari pieņemt lēmumu veikt darbības, lai īstenotu plānus vai solījumus. Nedēļas laikā negaidīti, nepatīkami notikumi, nelaimes, zaudējumi vai vilšanās var rasties saistībā ar kādu zēnu vai jaunekli. Zvaigznes norāda, ka pirms nedēļas nogales, tevi sagaida kāda svarīga tikšanās vai steidzama saruna.

 

 

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Iepriekšējais rakstsLatvijas slavenākais Ziemassvētku vecītis Pūce atklāti par traģēdiju ģimenē
Nākamais rakstsLemberga sieva pastāsta par pēdējo dienu pirms vīra apcietināšanas