Aprīlis – pavasara otrais mēnesis tūlīt jau klāt! Pavadīsim to ar pozitīvām domām! Nāc, aplūko, ko zvaigznes un planētas sola tieši tev!  Lasi aprīļa horoskopu!

 

auns_auns_aunsAuns

Tev priekšā ir ar aizraujošiem notikumiem bagāts mēnesis, kurš atstās lielu ietekmi uz tavu personīgo un profesionālo dzīvi. Sevišķi labvēlīgs tas būs Auna zīmē dzimušajiem vīriešiem, kuri veltīs laiku saņemto piedāvājumu un ielūgumu izvērtēšanai pirms atbildes sniegšanas, jo, atkarībā no tevis, tiem var būt gan pozitīvs, gan negatīvs iznākums. Rūpīgi izpēti visas situācijas no visiem skatu punktiem. Tu vari palaist garām ko nozīmīgu, ja ļausies tūlītējam, nepamatotam entuziasmam. Gaidāma tikšanās ar tuviniekiem vai kādas institūcijas pārstāvi dēļ nelieliem sarežģījumiem vai problēmām ar īpašumu. Tā var būt delikāta problēma vai kompleksa situācija, kuru izdosies vienkārši atrisināt, taču konkrētajā brīdī tā sagādās pamatīgas raizes. Personīgajās attiecībās neliels pārpratums, nepareizi saprasti vārdi vai žesti var izraisīt šaubas un aizdomas tevī vai tavā partnerī. Sagatavosi, parakstīsi vai veiksi pārrunas par dokumentu, kas saistīts ar gaidāmo naudas rēķinu no valsts vai banku iestādes, firmas, kompānijas vai tuviniekiem. Iespējams, aizkavēsies gaidīto ienākumu saņemšana. Tevi sasniegs nozīmīgi jaunumi saistībā ar kādu tuvinieku – vīrieti. Tavā, tavu draugu vai kaimiņu ģimenē iepriecinoša vēsts būs bērniņa piedzimšana. Mīlas dzīvē situācija būs nestabila un emocionāla. Centies atrisināt jebkuras nesaskaņas uzreiz, pirms tās nekļūst pārāk sarežģītas.

 

 

 

versis_versis_versisVērsis

Šomēnes pēkšņas nesaskaņas vai konflikts darba vietā ieviesīs skaidrību par to, kādu un kā vēlies attīstīt savu karjeru. Vērša zīmē dzimušām sievietēm aprīlis atnesīs ilgi gaidīto veiksmi vai pārmaiņas dzīvē. Parādīsies jaunas iespējas un, lai gan tās var šķist nenozīmīgas, tās var būt atslēga uz taviem panākumiem un sen lolotu sapņu realizācijas. Satraucošas ziņas no tālienes vēstīs par kādu zaudējumu tālienē dzīvojošu draugu vai tuvinieku dzīvē. Ja tev nepieciešams doties izbraukumā ar auto, pārliecinies, vai auto ir tehniski labā stāvoklī. Var izcelties konflikts mājās, kura laikā tiks pārcilāti seni notikumi, pagātnē pieļautas kļūdas vai noslēpumi. Tavā ziņā būs rast labāko risinājumu šai situācijai, taču šā vai tā jutīsies sāpināts. Drīzumā daudzi cerēs atklāt kāda cita cilvēka riebīgo rīcību, taču pastāv risks, ka tas beigsies ar nesaskaņām, konfliktu, atsevišķos gadījumos pat ar tiesu darbiem. Rīkosies, kā uzskati par pareizu, taču rēķinies ar sekām. Vīriešiem gaidāmi patīkami pārsteigumi mīlas dzīvē, tai skaitā jaunas iepazīšanās un negaidītas tikšanās. Šajā mēnesī tava pacietība materiālajos un finanšu jautājumos tiks pelnīti atalgota. Jutīsi apmierinājumu un gandarījumu par paveikto.

 

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Pārsteigumi, ko šis mēnesis Dvīņiem sagādās, būs saistīti ar negaidītām romantiskām attiecībām, flirtu un piedzīvojumiem, kuram, visticamāk, ļausies ar Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmes pārstāvi. Aprīlis būs labvēlīgs tev sevišķi labvēlīgs laiks, ja šo gadu iesāki ar finansēm saistītām raizēm un problēmām. Dažādi jaunumi, piedāvājumi, noslēgts līgums vai nesen uzsākts bizness uzlabos tavu finanšu situāciju un ļaus tev justies optimistiski noskaņotam. Atsevišķos gadījumos tava rīcība var būt izšķiroša. Rūpīgi izvērtē piedāvājumus investēt naudu vai aizdevuma lūgumus. Šis būs laiks, lai reāli paskatītos uz cilvēkiem sev apkārt un viņu vēlmēm. Gaidāms kāds prieka pilns notikums saistībā ar bērnu no tava ģimenes loka. Tā var būt bērna piedzimšana, dzimšanas diena, vārda diena vai citas svinības, kuras tik aizvadītas jautrā gaisotnē un ar daudz dāvanām. Daži būs aizņemti, plānojot ievērojamus pirkumus bērnam vai mazbērnam, piemēram, māju vai automašīnu. Mīlas dzīve solās būt īpaši interesanta, romantiska un pārsteidzoša. Iespējams, sajutīsi saikni ar kādu nesen iepazītu cilvēku. Pastāv iespēja saņemt bildinājumu, romantisku pārsteigumu no mīļotā vai citā veidā sajust amora klātbūtni. Saņemsi nepatīkamus jaunumus saistībā ar draugiem vai paziņām, kuri dzīvo citviet. Iespējams, nāksies šķirt ceļus ar kādu draugu, kuram jau ilgstoši ir krasi citādi mērķi un prioritātes dzīvē. Tiem, kuri iesaistīti šķiršanās procesā, ieteicams nekļūt pārāk optimistiskiem un nepaļauties uz skaistiem solījumiem.

 

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Vēža zīmē dzimušajiem šomēnes nāksies pieņemt svarīgu lēmumu saistībā ar savu dzīvesvietu vai sev piederošu nekustamo īpašumu. Būs jāparūpējas par īpašumu vai rezidenci, kas atrodas citā pilsētā vai valstī. Retos gadījumos tam būs nepieciešama ceļošana. Pastāv risks konfliktam ar jaunu vīrieti. Tā pamatā būs neliela naudas summa, taču tas nebūs galvenais, kas tevi satrauks. Tev nāksies savaldīt savas emocijas un uz brīdi nolikt tās malā. Iespējams, vajadzēs apmeklēt ārstniecības iestādi, lai veiktu izmeklēšanu un saņemtu konsultāciju no ārsta par turpmāko ārstēšanu. Atmosfēra darbā var izvērsties visai nokaitēta, taču pēc pārrunām ar situācijas vaininieku viss atgriezīsies ierastajās sliedēs. Saņemsi ar pārsteidzošus jaunumus, kas būs saistīti ar kādu tavu tuvinieku. Par godu kādam patīkamam notikumam dosies ciemos vai uzņemsi viesus mājās. Nepatīkamas emocijas sagādās jaunumi kādas sievietes, kura vecāka par 35 gadiem, vai viņas ģimenes locekļa dzīvē. Iespējama dažādu dokumentu sakārtošana un vienošanos noslēgšana ar sievieti no tava tuvinieku loka. Aprīlis būs labvēlīgs finanšu ziņā, saņemsi negaidītu peļņu, bonusus, prēmijas u.c.

 

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Tu stāvi uz sliekšņa veiksmīgam mēnesim, taču būsi tendēts uz lietām raudzīties negatīvi, kas var izraisīt problēmas gan tev personīgi, gan sašķobīt attiecības ar apkārtējiem. Saskaroties ar veselības problēmām, nesteidzies uzstādīt sev nepareizas un dramatiskas diagnozes. Šajā mēnesī gaidāmas finanšu saistības ar kādu jaunu sievieti, no kuras saņemsi vai, kurai pārskaitīsi naudu. Iespējamas arī citas finansiāla rakstura vienošanās ar viņu. Tavu noskaņojumu negatīvi ietekmēs kāds pēkšņs notikums darba vietā, kas saistīts ar kolēģi, kompānijas vadītāju vai uzņēmumu kā tādu. Atsevišķos gadījumos situācija var apdraudēt tavu darba vietu vai biznesu. Esi piesardzīgs, ja tavs kolēģis vai priekšnieks ir dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Iesaistīsies konfliktā par īpašumu, nesen veiktiem pirkumiem vai citām materiāla rakstura problēmām ar cilvēku no savas ģimenes. Tevi iepriecinās kāds patīkams notikums tavā mīlas dzīvē vai vīrieša no tava draugu, ģimenes loka dzīvē. Dažiem palaimēsies saņemt ielūgumu uz sanākšanu, kurai pamatā būs bildinājums vai kāzas, kas būs atkārtota iespēja kādam pārim pusmūža vecumā.

 

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Galvenokārt šis mēnesis būs par un ap pārmaiņām tavās mājās un/vai īpašumā un plānotiem uzlabojumiem, remontdarbiem, pirkumiem, pārdošanām utt. Mēneša laikā dažiem liks vilties kāds draugs – vīrietis. Viņa sūdzības un aizvainojumi tevi emocionāli sāpinās. Emocionālu diskomfortu sagādās arī vairāki notikumi draugu lokā. Var nākties pamatīgi raizēties par savu māju vai īpašumu. Lai kas arī būtu šo raižu pamatā, tas izraisīs kontroversālas situācijas un konfliktus. Drauga vai tuvinieka izteikts, vērā ņemts padoms var likt tev palaist garām kādu labu iespēju, ko sapratīsi tikai vēlāk. Zvaigznes sola problēmas kādas sievietes ģimenē, kura, tā vietā, lai tās risinātu, centīsies jaukties tavā ģimenes dzīvē. Var nākties sniegt palīdzību mammai, vecmāmiņai vai vecākajai māsai. Lielu daļu izdevumus šomēnes sastādīs ceļošana, kura, diemžēl, būs saistīta ar darbu, ne atpūtu un, kuras mērķis būs rast risinājumu kādai problēmai. Gados jauniem Jaunavas zīmē dzimušajiem labvēlīgs laiks, lai izveidotu jaunas attiecības vai beidzot iepazīstinātu tuvākos ar savu otro pusīti.

 

 

 

svari_svari_svariSvari

Aprīlis svariem solās būt visai grūts mēnesis dēļ sarežģītajiem un sāpīgajiem lēmumiem, kurus nāksies pieņemt. Ik viens tev apkārt būs tendēts cīnīties pats par savu laimi. Veselības problēmas var piemeklēt kādu tev tuvu cilvēku, radinieku. Nedrošības sajūtu raisīs vajadzība doties komandējumā saistībā ar savu darbu vai biznesu. Jutīsi spriedzi un vēlēsies atrast jebkādu iemeslu, lai nekur nedotos. Nemiers nenāks tev par labu, tādēļ, ja nejuties droši, klausi savai sirdsbalsij un atcel šo braucienu. Vari nonākt situācijā, kad būs jāizvēlas par labu draugiem vai savām personīgajām interesēm. Piedzīvosi interesantu notikumu, kurš būs saistīts ar fizisku vai emocionālu zaudējumu tavā pagātnē. Tu sapratīsi, ka šis notikums ir pieredze, kas ļāva tev nokļūt tur, kur esi tagad un sasniegt visu, ko šobrīd esi sasniedzis. Atbrīvosies no fiziskas vai finansiālas atbildības, pienākumiem vai īpašuma, kas nāks tev par labu. Laime būs tavā pusē un kaut ko pazaudējot kaut ko arī iegūsi no jauna. Brīdī, kad tevi pārņems skumjas dēļ pieļautajām kļūdām un grēkiem, satiksi labu draugu, Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē dzimušu cilvēku, kurš tev ļaus tikt galā ar šo situāciju un paskatīties uz to no cita skatu punkta. Pastāv risks attīstīties konfliktam ar kādu, ar kuru iepriekš biji labās, saprotošās un harmoniskās attiecībās. Iespējamas nesaskaņas ar znotu, vedeklu, māsīcām, brālēniem un citiem attālākiem radiniekiem.

 

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Šī mēneša laikā Skorpiona zīmē dzimušās sievietes gaidīs plānotu, svarīgu komunikāciju vai kopīgu rīcību ar gados jaunu vīrieti. Tas var būt dēls, mazdēls, radinieks vai vīrietis, ar kuru ir kopīgas profesionālās intereses. Vīrieši lolos cerības saņemt kādu piedāvājumu, dokumentu no sievietes un viņu cerības tiks attaisnotas. Iespējamas problēmas, saistībā ar bērnam plānotu izbraucienu. Šaubas, neuzticība, pesimisms var izraisīt nesaskaņas ar kādu tuvinieku vai draugu. Šomēnes tevi iepriecinās finanšu situācijas nostabilizēšanās un pozitīvi jaunumi par gaidāmajiem ienākumiem, maksājumiem utml. Pieņem naudu, kuru esi nopelnījis pamatdarbā vai papildus darbā, taču atsakies no finansiālas palīdzības, ko vēlas sniegt ģimenes locekļi. Tiksi iesaistīts notikumos kādas Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē dzimušas sievietes dzīvē. Gaidāmi svētki, uz kuriem dodoties būs nepieciešams sagādāt dāvanu. Tiks pielikts punkts sarunām vai noslēgts līgums par nekustamo īpašumu.

 

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Aprīlis būs piesātināts ar interesantiem un nozīmīgiem notikumiem, kas būs saistīti ar radiniekiem no tuvienes un tālienes. Esi gatavs daudz un dažādiem pārsteigumiem. Šomēnes varēsi ievirzīt vairākas finanšu attiecības, līgumus un vienošanās sev vēlamā gultnē. Iespējama meitenītes nākšana pasaulē radu vai draugu ģimenē. Gaidīsi risinājumu dažādām problēmām, kuras pašlaik kavē tavu profesionālo mērķu sasniegšanu. Veiksme būs tavā pusē un būsi gana modrs, lai neļautu tai no tevis aizbēgt. Viens no taviem trumpjiem šajā mēnesī būs spēja atšķetināt sarežģītus nekustamo īpašumu jautājumus vai problēmas saistībā ar būvniecību. Visai bīstamas var izrādīties kādas nereālas cerības, kuru pamatā būs vēlme pēc iespējas ātrāk sasniegt iecerēto. Neskatoties uz to, ka ģimenē valdīs harmonija un stabilitāte, atsevišķas dienas var būt diezgan sarežģītas, kurās no zila gaisa attīstīsies konflikti par dažādiem sīkumiem. Saņemsi ziņas saistībā ar saderināšanos vai kāzām. Daļa tiks pagodināti ar aicinājumu ierasties uz pasākumu ģimenes lokā. Zvaigznes prognozē svarīgu sarunu ar tev tuvu draugu. Tavā dzīvē gaidāmas pārmaiņas, kurās viņš/ viņa ieņems lielu, nozīmīgu lomu.

 

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Jaunas pazīšanās un kontakti, ko nodibināsi šajā mēnesī, spēlēs nozīmīgu lomu tavā dzīvē visa šī gada garumā. Pateicoties šiem kontaktiem sāksi apsvērt vairākas būtiskas pārmaiņas savā dzīvē. Iespējami papildus izdevumi saistībā ar ceļošanu vai arī saņemsi naudu no tālienes. Aprīlis paliks atmiņā ar dažiem ne pārāk patīkamiem, ar ceļošanu vai tālienē dzīvojošiem cilvēkiem saistītiem notikumiem. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas no tālienes par kādu savu paziņu. Sievietei no tava tuvinieku loka var uzplaiksnīt veselības problēmas, kuras sagādās pamatīgas reizes. Par godu kādas meitenes vai jaunas sievietes organizētām svinībām, nāksies izdarīt pareizo izvēli un izvēlēties oriģinālu, atbilstošu dāvanu. Palutini sevi ar ko tādu, ko parasti ikdienā neatļaujies. Mežāža zīmē dzimušajiem vīriešiem būs svarīgi nezaudēt savu spēju skatīties uz lietām reāli un praktiski. Kāds mēģinās tevi apmuļķot ar piedāvājumu gūt vieglu peļņu. Ar mājām un ģimeni saistītos jautājumos varēsi droši paļauties uz kādu vīrieti. Lai arī ar kādām problēmām tu šajā mēnesī saskartos, atceries, ka tavās rokās ir rast tām vispiemērotāko un labāko risinājumu. Panika un impulsīva rīcība nebūtu vēlama. Izvairies no konfrontācijām un steidzīgi izdarītiem lēmumiem, secinājumiem. Tici tam, ka tava laime pati atradīs ceļu pie tevis.

 

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Aprīlis būs laiks, kad atklāt tavā ģimenes, draugu un kolēģu lokā esošo vīriešu patiesās jūtas un nodomus. Pārsteigumiem pilna ikdiena būs  meitenēm un sievietēm vecumā līdz 35 gadiem. Šomēnes varēsi priecāties par nedaudz lielāku naudas summu ģimenes budžetā kā ierasts. Daļai šomēnes noslēgsies kāds dzīves periods un/vai iesāksies pavisam jauns. Mēneša laikā sastādīsi, parakstīsi vai noslēgsi nozīmīgus finanšu dokumentus, iespējams līgumu vai aizdevumu bankā. Finansiālā ziņā turpmākās nedēļas nebūs daudzsološas. Piedzīvosi skumjas vai vilšanos saistībā ar bērnu/ mazbērnu un viņa nespēju izpildīt ekspektācijas, solījumus u.c. Kāda vīrieša rīcība un pieņemtie lēmumi dramatiski ietekmēs tavu likteni. Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem zvaigznes sola svarīgu notikumu vai pārmaiņas, kas kaut kādā veidā skars viņu ģimeni vai māju, kurā šobrīd dzīvo. Meitenes un gados jaunas sievietes dosies interesantā, ilgi plānotā izbraucienā. Esi gatavs uzņemt viesus, sevišķi brīvdienās un svētku dienās. Diemžēl, šomēnes attīstīsies vairākas problēmas mājās. Pastāv risks problēmām ar tehniku un ekipējumu tavā darba vietā vai biznesā. Ejot iepirkties, centies pievērst īpašu uzmanību preces kvalitātei, ražotājam un garantijas laikam. Gaidāms kāds notikums ģimenes lokā, piemēram, bildinājums, kāzas, dzimšanas diena, vārda diena, gada diena u.c.

 

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Viens no galvenajiem  notikumiem šajā mēnesī būs saistīts ar sievieti pusmūža vecumā. Tas nebūs nekas slikts. Gaidāma kāda tikšanās vai apciemojums saistībā ar nepatīkamu atgadījumu vai, lai atrisinātu kādu strīdu, pārpratumu. Kopumā, šajā mēnesī atbrīvosies no problēmām un nepatikšanām savstarpējās attiecībās. Jaunas pazīšanās, tikšanās ar īpatnējiem cilvēkiem un/vai savādos apstākļos likst uzšķilties mīlas dzirkstij. Šo mēnesi tu iesāksi ar svarīgām sarunām, kuru gaitā izkristalizēsies, cik un ko reāli varēsi paveikt turpmāko nedēļu laikā. Tiksi lutināts ar izredzēm gūt panākumus un tikšanās, diskusijām ar dažādiem cilvēiem. Sāksi gatavoties ceļojumam, kurš plānots šajā mēnesī vai nedaudz vēlāk – šī gada laikā. No tālienes saņemsi iepriecinošas ziņas vai piedāvājumus. Iespējams, saņemsi dāvanu vai citu labumu no kāda vīrieša. Zivju zīmē dzimušajiem vīriešiem ir cerība panākt vienošanos saistībā ar svarīgu līgumu vai iesaistīties nekustamā īpašuma iegādē. Ģimenes dzīvē var nākties saskarties ar zināmām nebūšanām, visticamāk, finansiāla rakstura, kuras būs saistītas ar lielām investīcijām, kredītu maksājumiem vai pirkumiem. Saņemsi dokumentu, kas kaut kādā veidā būs saistīts ar bērnu vai jaunieti. Tas varētu būt finansiāla rakstura, kā rezultātā gūsi tiesības saņemt naudu. Tevi iepriecinās bērna vai jaunieša no ģimenes loka veiksme loterijā. Līdz tavām ausīm nonāks jaunumi vai intrigas tava bijušā mīļotā vai laulātā drauga dzīvē.

 

Veiksmīgu gada ceturto mēnesi! 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....