Nāc, aplūko, ko šī gada februāris sola tieši tev!

 

auns-1
Februāris varētu būt visai sarežģīts mēnesis priekš tevis, galvenokārt tādēļ, ka tu sev esi iegalvojis, ka kāds cilvēks vai mērķis šobrīd ir tev neaizsniedzams. Var nākties samaksāt augstu cenu par iepriekš pateiktiem nelieliem meliem vai maldināšanu. Auna zīmē dzimušās sievietes pamazām atbrīvosies no depresīvā noskaņojuma. Nospraud drosmīgus un optimistiskus mērķus šim un turpmākajiem mēnešiem. Liksi lielas cerības uz savu bērnu, mazbērnu vai citu gados jaunu, tev tuvu cilvēku. Varētu būt gaidāms notikums, saistīts ar bērna piedzimšanu vai personīgas svinības. Februāris atnesīs vērā ņemamus panākumus vīriešiem, it īpaši tiem, kuri iesaistīti nekustamo īpašumu jautājumos, investīcijās u.tml. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma vajadzētu turēties tālāk no iedomības, uzpūtības un dažādiem konfliktiem. Labas ziņas pavēstīs kāda sieviete, kura ir gatava darīt jebko tavā labā. Izdevumi lielākoties būs saistīti ar mājām, komunālajiem maksājumiem u.tml. Iespējams, kāds neapdomīgi iztērēs daļu uzkrājumu, kas sadusmos pārējos ģimenes locekļus. Saņemsi negaidītas un sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu vīrieti, kā rezultātā varētu mainīties tavi plāni.

versis-2

Februārī pozitīvas emocijas varētu sagādās kāds tuvāks vai tālāks izbraukums, kurā dosies kopā ar draugiem vai tuviniekiem. Priecīgus jaunumus atnesīs telefona zvans no kāda netālu dzīvojoša cilvēka. Šajā mēnesī skumjas vai sēras varētu sagādāt kāds pēdējos mēnešos vai gados piedzīvots notikums jauna vīrieša dzīvē. Diemžēl, izmainīt neko nevarēsi un nāksies samierināties un pārdzīvot šo situāciju. Vēlēsies realizēt plānus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai materiālu, finansiālu labumu. Tiem, kuri iesaistīti tiesvedībā, kas saistīta ar nekustamo īpašumu, lietas atrisināsies ātri un veiksmīgi, kā ieplānots. Varētu nākties atlikt kādu tikšanos, sanākšanu ar draugiem. Darbā esi piesardzīgs komunikācijā ar kolēģiem un klientiem. Liela iespēja, ka izcelsies konflikts starp tevi un kādu, pret kuru izjūti antipātijas. Centies neiegūt jaunus ienaidniekus. Īpašu uzmanību pievērs savai un sava mīļotā cilvēka veselībai. Tev varētu būt aizdomas par kādu saslimšanu, taču neizsaki minējumus un neuzsāc pašrocīgu ārstēšanos un vispirms konsultējies ar ārstu vai farmaceitu.
dvini-3
Februāris būs emocionāli nestabils mēnesis. Vairāki starpgadījumi tevi emocionāli iespaidos ne tajā labākajā ziņā un var izsaukt pat depresiju. Sarežģījumi gaidāmi mātes – dēla attiecībās. Iespējams, dosies komandējumā vai braucienā ārpus darba, lai palielinātu savus ienākumus. Atsevišķos gadījumos peļņu gūsi no ārvalstīm. Var nākties iekļūt situācijā vai saņemt piedāvājumu, uz kuru nekavējoties būs jāsniedz atbilde. Tev nebūs laika apdomāties vai arī kādu notikumu gaita būs atkarīgas no tavas ātrās atbildes. Labvēlīgs mēnesis tiem, kuri iesaistīti tiesu procesos. Zināmus sasniegumus piedzīvos bērni, mazbērni vai citi gados jauni ģimenes locekļi. Var nākties būt daļai no savam bērnam svarīga notikuma, kas tikai nāks par labu jūsu savstarpējām attiecībām. Pastāv iespēja nevēlamai vai negaidītai grūtniecībai. Zvaigznes sola priecīgu notikumu, piedāvājumu vai jaunu pazīšanos ar cilvēku, kurš dzīvo citviet. Varētu būt, ka tiksi uzaicināts uz kādu ar viņu saistītu pasākumu. Labvēlīgs mēnesis peļņas gūšanai darbā un biznesā. Iespējams, saņemsi algas paaugstinājumu, prēmiju vai labāka darba piedāvājumu.
vezis-4
Nepatikšanas mājās padarīs šo mēnesi neparedzamu. Protams, tas nenozīmē, ka nāksies saskarties ar lielām nelaimēm vai traģēdijām. Gluži vienkārši sastapsies ar šķēršļiem un negaidītiem pavērsieniem ar ģimeni un mājām saistītu plānu realizēšanā. Kādam no ģimenes locekļiem varētu sašķobīties veselība, taču, ja laikus tiks uzsākta ārstēšana, atveseļošanās būs viegla un ātra. Raizes, iespējams, sagādās kolēģis, kuru tik labi nepazīsti vai, ar kuru labi nesaproties. Vēža zīmē dzimušās sievietes piedzīvos notikumu, kas saistīts ar senām vai pārlieku spēcīgām jūtām. Visticamāk tā nebūs atgriešanās pie kāda iepriekšējā partnera, bet gan kas pilnīgi cits. Labs laiks, lai sakārtotu ar mantojumiem saistītus jautājumus. Varbūt, ka nāksies atteikties no cerības gūt materiālu labumu. Gaidāms izbraukums, kurš sagādās ne vien jaunas emocijas, bet kalpos arī par pamatu izmaiņām tavā dzīvē jau tuvākajā nākotnē. Viss, kas notiek, notiek uz labu. Uzmanies no zēna vai vīrieša centieniem tevi manipulēt vai apkrāpt.

lauva-5
Februārī gaidāmi dažādi pozitīvi pavērsieni dažādās jomās, sevišķi finanšu jautājumos. Veiksme būs tavā pusē un, iespējams, gūsi papildus peļņu darbā vai laimēsi nelielu naudas summu loterijā. Kāda ģimenes locekļa rīcība un vārdi var tevi emocionāli aizskart, aizvainot vai sagādāt tev nepatikšanas. Labs laiks, lai uzlabotu savstarpējās attiecības tiem, kuri kādu laika period bijuši šķirti. Gaidāmi jaunumi saistībā par kādu ģimenei tuvu cilvēku šķiršanos. Tikšanās vai saruna par pagātnē noslēgtu darījumu. Saņemsi svarīgu informāciju, kura sniegs atbildes uz vairākiem tev svarīgiem jautājumiem. Veiksmīga lietu virzība tiem, kuri pašlaik iesaistīti laulības šķiršanas procesā. Attāli ciemiņi sagādās spēcīgas un pozitīvas emocijas. Kāds ceļojums var ieviest jaunas vēsmas tavā dzīvē: jaunu pieredzi, plānus, projektus. Pievērs uzmanību cilvēkiem, kuri dzīvo kaimiņos vai netālu no tevis. Apkārt klejojošas tenkas var nostādīt tevi nepatīkamā situācijā.

jaunava-6
Šomēnes kāds īpašs notikums, saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti, liks tev izjust prieku un lepnumu. Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem uzsmaidīs milzu veiksme, laime un iespējas. Izmēģini savu laimi loterijā, taču neaizraujies! Gaidāmas sliktas ziņas saistībā ar mazu bērnu ģimenes lokā vai kaimiņos. Sievietes – Jaunavas gaida panākumi vai pozitīvas ziņas no tālienes, kas atnesīs prieku un cerību. Tevi apciemos meitene vai jauna sieviete no tālienes. Ja esi iesaistīts tiesu procesā, var nākties sastapties ar sarežģījumiem, atšķirīgiem juridisko personu viedokļiem. Iespējams, saņemsi interesantu piedāvājumu pārdot vai iegādāties kaut no kāda drauga vai paziņas. Nerīkojies emociju iespaidā un rūpīgi izvērtē šo piedāvājumu. Nāksies gādāt interesantu un atmiņā paliekošu dāvanu, ar kuru doties uz sev tuva drauga svinībām. Raizes un bažas varētu sagādāt vīrietis, kurš vecāks par 35 gadiem. Spēcīgu atbalstu, svarīgu padomu sev nozīmīgā situācijā gūsi no kāda vīrieša.

svari-7
Februārī komunikācija (iespējams, virtuāla) ar kādu nesen iegūtu paziņu iedvesmos tevi jaunām idejām, cerībām un gaidām. Gaidāmas jaunas romantiskas vai darbam nozīmīgas tikšanās. Šomēnes lielu lomu tavā dzīvē spēlēs cilvēks, kurš pārstāv citu nacionalitāti vai reliģiju. Labvēlīgs mēnesis juridisko lietu sakārtošanai. Var nākties piedzīvot negaidītas problēmas ar mājām vai īpašumu, ko šobrīd īrē vai izīrē. Izvairies no dārgiem pirkumiem, izņemot gadījumus, kad apstākļi spiež tos veikt. Iesaistīsies dažādu dokumentu kārtošanā, kas saistīti ar mantošanu, testamentu, pensiju, kompensāciju vai apdrošināšanu. Redzēsi sapni, kurš sniegs tev noderīgu informāciju kādā finanšu jautājumā. Tavu ģimenes locekļu attiecības var tikt pakļautas pārbaudījumiem: tenkām, intrigām u.c. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma šis mēnesis būs veiksmīgs biznesā un karjerā. Iespējamas jaunas pazīšanās darba vidē, piemēram, jauni biznesa partneri vai svarīgi klienti.

skorpions-8
Februārī raizes var sagādāt kāda drauga – vīrieša – veselības stāvoklis. Tev var nākties parūpēties par viņa ārstēšanos vai emocionālo atlabšanu. Iespējama iepazīšanās ar harizmātisku vīrieti, kuram ir nopietnas veselības problēmas vai personīgas likstas. Šis mēnesis var atnest gaidītas vai ne tik gaidītas pārmaiņas mājās. Tev nāksies pieņemt un samierināties ar nepatīkamām ziņām, kuras pievils tavas cerības. Tās saņemsi no cilvēka, kurš dzīvo tālienē. Svarīga saruna ar kādu no ģimenes locekļiem. Iespējams, viņš izteiks piedāvājumu vai paziņos par nozīmīga lēmuma pieņemšanu. Pārsteigumi gaidāmi tiem, kuriem šomēnes ieplānots ceļojums, kurš var izrādīties liktenīgs. Tā laikā vari saņemt interesantu piedāvājumu, kas varētu būt saistīts ar darbu. Notiks asa vārdu apmaiņa starp tevi un kādu tavu darba kolēģi vai biznesa partneri. Nepatīkamus brīžus darbā sagādās kāds negadījums, incidents, kolēģa atlaišana no darba, sūdzība u.tml. Izvairies no nepamatotas greizsirdības, kuru vēlāk varētu nākties nožēlot.

strelnieks-9
Strēlnieka zīmē dzimušās sievietes liks augstas cerības uz šo mēnesi. Bērns, kurš tevī mīt, gaidīs brīnumu, īpašu pieredzi, kas tevī atjaunos iepriekš zudušo ticību un cerību. Kāds jauns vīrietis, kura ievērojamie sasniegumi un pieredze ir svinību vērti, organizēs tikšanos vai ballīti. Šajā dienā, iespējams, saņemsi ziņas arī par kāda bērna, visticamāk puisīša, nākšanu pasaulē. Lielu lomu šomēnes tavā dzīvē spēlēs sievietes, it īpaši tavā draugu lokā esošās. Gaidāmi pārsteigumi no kādas sievietes vai sievietēm, kuras spēs ietekmēt tavus panākumus personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Iespējams, iegādāsies mājai noderīgu tehniku vai citu lietu, kas iepriekšējā gada laikā tika sabojāta vai pazaudēta. Pirkuma veikšanā finansiālu atbalstu varētu sniegt vīrietis no ģimenes vai tuvāko draugu loka. Daļa brīvdienas pavadīs mājās, taču tiem, kuri vēlas doties ārpus tās, ieteicams pārliecināties, ka prombūtnes laikā tā ir drošībā un aizslēgta. Labs laiks, lai noslēgtu darījumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai zemi. Mīles dzīvē piedzīvosi mirkļus, kas liks tev justies īpaši. Esi maigs, uzmanīgs, laipns un iejūtīgs, ja vēlies, lai šie mirkļi tavā dzīvē pakavētos iespējami ilgāk. Tie, kuriem vēl nav otrās pusītes, varētu sastapt kādu sev tuvu personu, taču nav garantijas, ka šīs attiecības būs ilgstošas. Neskatoties uz to – vismaz uz kādu laiku jutīsies laimīgs un pozitīvu emociju pārņemts. Zvaigznes sola nepatikšanas saistībā ar kādu finanšu dokumentu, aizmāršību, zaudējumu u.c., kuras radīs nevēlamu diskomfortu.

mezazis-10
Šomēnes būsi nopietni noskaņots atrisināt savā ģimenē ieilgušas problēmas, kuru risināšanai nespēji atrast laiku iepriekšējā gada pēdējos mēnešos. Iespējams, izjutīsi stresu un spriedzi saistībā ar kādu tuvinieku, kas nāks tev tikai par labu, neatkarīgi no tā, kāda būs pamata problēma. Būs nepieciešams tikties ar tuviniekiem sakarā ar finanšu jautājumiem, pirkumiem, vēlmi pārdot kaut ko u.tml. Finansiāli veiksmīgs mēnesis. Pārsteigumus varētu sagādāt zēns vai jauns vīrietis, iespējams, no draugu vai ģimenes loka. Saņemsi jaunumus par kāda puisīša nākšanu pasaulē. Īpaša veiksme un jaunas iespējas pavērsies Mežāža zīmē dzimušajiem vīriešiem. Iepriecinoši jaunumi, iespējams, telefona zvans no personas, no kuras vairs necerēji saņemt nekādu ziņu. Plānota sanākšana par godu kādas meitenes vai jaunas sievietes panākumiem. Mežāži – sievietes – varēs līksmot par kāda svarīga un ilgi gaidīta pirkuma veikšanu.

udensvirs-11
Šomēnes gaidāmi finansiāla rakstura darījumi ar cilvēkiem no draugu vai ģimenes loka. Stresu sagādās negaidīta, ar naudu saistīta situācija, taču spēsi to atrisināt ātri, veiksmīgi un bez zaudējumiem. Februārī notiks svarīgi pavērsieni kādas meitenes vai sievietes dzīvē. Iespējama kādas meitenītes nākšana pasaulē, sievietes ievākšanās tavās mājās vai sanākšana par godu kādai dāmai. Šomēnes svarīga un spēcīga saikne tavā ģimenē būs starp dažādu paaudžu sievietēm. Pēkšņas domstarpības ģimenē var pāraugt dziļos apvainojumos un pagātnes notikumu cilāšanā. Centies nezaudēt kontroli pār šo situāciju. Ne tev, ne tavam partnerim nebūs patīkami atgriezties pagātnē. Saņemsi dāvanu vai ielūgumu no sen iegūta vai pavisam nesen iegūta drauga. Labvēlīgs laiks, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem un ļautos romantiskiem piedzīvojumiem. Vari saņemt jaunumus vai piedāvājumu no tālienes, kas šķitīs uzrunājoši, tomēr vispirms rūpīgi pārbaudi saņemto informāciju. Iespējams, nejaušības pēc saņemsi kādam citam adresētu sūtījumu, vēstuli vai piedāvājumu. Tevi uzmeklēs seni draugi vai klasesbiedri, no kuriem saņemsi ielūgumu uz tikšanos.

zivis-12
Februārī būsi savu draugu iedvesmots. Iespējams, uzsāksi jaunu draudzību, romantiskas attiecības vai dosies kādā piedzīvojumā. Konflikti un zināma spriedze varētu rasties saistībā ar kādu izbraucienu, taču spēsi ātri rast situācijas risinājumu. Zvaigžņu stāvoklis būs tev labvēlīgs. Piedzīvosi veiksmi vai saņemsi iespēju, kas saistīta ar ceļošanu vai cilvēkiem no tālienes. Nāksies ātri domāt un pieņemt lēmumus. Nevarēsi atļauties atlikt uz vēlāku lēmumu pieņemšanu vai saistību izpildi. Saņemsi patīkamus jaunumus par kādu vīrieti. Kāds tev nozīmīgs vīrietis sniegs tev padomu vai ielūgumu uz kādu pasākumu. Tevi pārsteigs mīļotā sarūpēta dāvana vai arī tu sarūpēsi dāvanu savai otrai pusītei. Tam var arī nebūt īpaša iemesla. Daudzi no Zivju zīmē dzimušajiem šomēnes noslēgs un arī uzsāks jaunu posmu savā karjerā. Var gadīties, ka zaudēsi naudu, sakarā ar kādam iepriekš sniegtu aizdevumu vai padarītu darbu, par kuru tev neviens nav samaksājis.
Lai tev lielisks šis mēnesis!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris
Nākamais rakstsJanvāra pēdējā nedēļa sākusies ar nepatīkamām ziņām