Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, kas mūs sagaida novembrī!

 
 

Auns

Auniem raksturīga pārsteidzīga mešanās dažādos notikumos, domājot, ka viņi visu zina labāk. Labi, labi! Tu esi pašpārliecināts, taču vai vienmēr tiešām zini visu? Ticot vai domājot, ka mums ne no viena nekas vairs nav jāiemācās, var sagādāt tikai problēmas. Spēja ieklausīties pārējos ir liela vērtība! Šajā mēnesī tev nāksies apjaust šo vārdu patiesumu. Tev būs būtiska komunikācija un sakari ar citiem, ne tikai profesionālajā jomā. Tu apjautīsi, ka daudzas lietas ir savstarpēji saistītas, ka, lai mūsu dzīvē viss notiktu kā nākas, ir jāapvieno spēki ar citiem, jāpaļaujas uz citu zināšanām un spējām. Lai gan klāt ir rudens drūmums, būsi enerģijas pilns un viss notiks tā, kā tu vēlies! Tomēr pietaupi šo enerģijas mutuli, lieki netērē, tas tev ziemā lieti noderēs! Tava veselība, visticamāk, ir laba, taču neaizmirsti, cik būtiski ir pareizi ēst.

 

Vērsis

Strauji tuvojas gada beigas, un ir pienācis laiks pārdomāt iepriekšējo mēnešu notikumus. Vai esi sasniedzis to, ko vēlējies?  Visticamāk, sapratīsi, ka šogad esi panācis daudz vairāk nekā iepriekš, tāpēc ir pienācis laiks uzsist sev pašam uz pleca. Palutini sevi, jo bieži vien mēs novērtējam citu ieguldījumus un sasniegumus, bet paši par sevi aizmirstam. Vienalga kas tas būs – neliels ceļojums, SPA procedūra vai sen kārots gadžets – tu to esi pelnījis! Šis, visticamāk, tev ir bijis visai drudžains gads un esi atstājis novārtā savu veselību, ir laiks to mainīt! Teju ikvienam ir kādas lielākas vai mazākas veselības problēmas, taču dažkārt ir nepieciešams padarīt labu veselību par mūsu prioritāti. Zvaigznes paredz, ka novembrī un decembrī tev ir jārīkojas tieši šādi, pat, ja šī iemesla dēļ nāksies ziedot kādas sabiedriskās aktivitātes. Tava finansiālā situācija ir salīdzinoši laba, priecājies par to. Fokusējies uz arī turpmāku līdzīgu darbību un viss būs kārtībā!

 

Dvīņi

Palēnini nedaudz savu tempu, tas noteikti nāks par labu tavai veselībai! Stress var sekmēt dažādu fizisku problēmu attīstību un tu taču nevēlies, lai tavu ikdienas dzīvi ietekmē sliktā pašsajūta. Lai tas nenotiktu, ēd labi un sporto, tas palīdzēs mazināt nevēlamo satraukumu. Visticamāk, ka šādam emocionālajam  stāvoklim īsti nav pamata, tas ir planētu stāvoklis, kas izraisa tevī šādas sajūtas, tev ir jāatpūšas! Hiperaktivitāte var radīt problēmas, it īpaši darbā. Kad pildi kādus pienākumus, centies nolikt malā visas citas idejas un plānus, fokusējies tikai uz saviem profesionālajiem mērķiem. Ja ignorēsi šādu zvaigžņu ieteikumu, vari iedzīvoties pamatīgās problēmās! Ieklausies sevī, atbilde par to, kā ir labāk – zini vien tu pats! Zvaigznes norāda, ka šis būs mēnesis, kad tev nāksies koncentrēties uz savu sniegumu darbā, kamēr tu šādi rīkosies – viss pārējais nostāsies savās vietās. Šis ir piemērots laiks, lai kārtīgi formulētu savas domas, novembris ir laiks, lai koncentrētos uz idejām!

 

Vēzis

Zvaigznes paredz, ka novembris tev būs visai interesants mēnesis. Ja esi padotais, iespējams, priekšnieks piedāvās papildināt savas zināšanas kādos kursos. Pirms tu kaut kam piekrīti, pārliecinies vai tas tiešām nāks par labu tavai karjerai, pašreizējai situācijai darbā. Ja tas tev nav nepieciešams, esi godīgs un atsakies, skaidri paskaidrojot savu nostāju. Tā vietā, lai par prioritāti šomēnes izvirzītu darbu, pārliecinies, ka tev ir dažas brīvas dienas, ko pavadīt ar ģimeni un draugiem. Iespējams, jau sāki plānot Ziemassvētku iepirkšanos. Zvaigznes norāda, ka vari sākt vairāk interesēties par mākslu. Iespējams, ir vērts apsvērt kādu kursu apmeklēšanu, lai šo interesi pārbaudīti nedaudz dziļāk. Zvaigznes skaidri iezīmē, ka jau pārāk ilgi esi ignorējis savus dažādos iedzimtos talantus.

 

Lauva

Neraugoties uz dažādiem brīdinājumiem, tu vēl aizvien nepievērs pietiekami daudz uzmanības savai ģimenei. Tu labprāt strādā un veicini savu karjeru, bet centies atrast laiku saviem vistuvākajiem, viņiem pietrūkst tevis. Iespējams, ka darbā tu esi lielāka personība un nav nekāds brīnums, ka, pārnākot mājās, jūties emocionālo un fiziski izsmelts un tev īsti neatliek enerģijas ģimenes saistībām. Zvaigznes norāda, ka tieši tas ir jāmaina! Velti saviem vistuvākajiem daļu sevi, sava laika. Darbā vai personīgajā biznesā viss noritēs gludi, par to tev nav jāsatraucas, taču nekad nenāk par sliktu apsvērt kādus jauninājumus, kas nāks tikai par labu! Visticamāk, tu strādā garas stundas, urbjoties cauri daudzām nesaprotamām lietām. Vai tu neredzi vai nevēlies saskatīt to, ka tepat līdzās ir cilvēki, kuri tev var lieliski palīdzēt, ir kompetentāki kādos jautājumos?! Ļauj paspīdēt arī viņiem! Kas gan tur slikts, lauva? Visveiksmīgākie uzņēmēji pasaulē izmanto sadarbības modeli.

 

Jaunava

Jauni priekšstati un idejas ir šeit kādu iemeslu dēļ, tu, iespējams, neesi domājis par to, bet tas nenozīmē, ka šīs lietas nepastāv, tām nav vērtības. Un šādu jaunu lietu ir teju ikvienā tavas dzīves jomā. Ja, piemēram, gadiem apmeklē vienu un to pašu sporta zāli, vai nav pienācis laiks ko mainīt? Tu taču ilgojies pēc kaut kā jauna un citādāka! Kad dzīve kļūst vienmuļa, mums var sākt likties, ka viss ir kļuvis neinteresants, vienīgais veids kā ko manīt, ir censties grozīt kādu niansi mūsu dzīvē. Zvaigznes mudina būt spontānam! Dodies ceļojumā, apmeklē tos, kurus neesi sen satikusi. Jā, tu esi ļoti reālistiska personība, kas nebūt nav slikti, bet katru dienu viens un tas pats – ne pie kā laba nenovedīs. Tomēr nekrīti galējībās, tikai dažu nianšu izmaiņas – radīs brīnumainu efektu!

 

Svari

Tev vienmēr ir paticis izbaudīt flirtu, bet šomēnes tev jābūt nosvērtākam, jo vari tikt pārprasts, kas radīs vienas vienīgas nepatikšanas. Tas ir jautri, taču bieži vien tu jau esi uz pārgalvības robežas.  Novembrī tev ir skaidri jāapzinās savas vēlmes, ja ir kāda persona, kurai vēlies piemigt ar aci, aprobežojies tikai ar viņu! Tavs finansiālais stāvoklis var tev nedaudz sagādāt galvassāpes. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāpārskata savi izdevumi un jāapsver iespēju ietaupīt kaut ko. Šomēnes tev jāmeklē balanss it visā!

 

Skorpions

Novembra horoskops tev ir visai daudzveidīgs, spilgti iezīmē dažus tavas dzīves aspektus. Būtiskākais – veselība. Visticamāk, jūties nedaudz noguruis, neuztraucies, tas nav nekas nopietns, bet ir pienācis laiks vairāk parūpēties par savu fizisko un garīgo labsajūtu. Būs labāk, ja tu nedaudz piebremzēsi it visā! Visiem ir zināms, ka skorpionus pazīst pēc viņu enerģijas, bet tu nedrīksti šādi degt visu laiku. Vairāk fokusējies uz labāku uzturu un mazāk uz – drudžainu sev visapkārt!  Dažkārt viss, kas ir nepieciešams, lai atjaunotu enerģiju un sakārtotu sevi ir – pauze, pretējā gadījumā tu riskē pamatīgi izsist līdzsvaru sev zem kājām. Zvaigznes brīdina, lai atturies no šaubīgām investīcijām. Ja tevi tas tomēr ir ieinteresējis, rūpīgi izpēti visas šī notikuma detaļas, meklē paslēptos akmeņus. Apdomā divreiz, trīsreiz… desmitreiz! Profesionālajā dzīvē tu vari piedzīvot dažādas grūtības, meklē jaunas iespējas, svaigas idejas! Neuztraucies, tās būs tavā ceļā, visticamāk, kad vismazāk to gaidīsi!

 

Strēlnieks

Tevi šomēnes pavadīs piedzīvojumu kāre, jutīsi vēlmi plašāk izplest spārnus! Ja apstākļi to ļauj, kāpēc gan neļauties tam! Paņem pauzi un, piemēram, dodies kaut kur kopā ar draugiem vai  viena pati, dari tā, kā uzskati par pareizu! Pat, ja esi uz ģimeni vērsts strēlnieks, tu šajā mēnesī vēlēsies atrast dažādus veidus kā norobežoties no visiem. Zvaigznes norāda, ka ir lieliska doma novembrī plānot lielākus notikumus, kuriem ļauties mēnesi vēlāk. Ceļošana ir lieliska ideja! Darbā var iezagties nemiers un stress. Visticamāk, jutīsies garlaikots un apjautīsi, ka neizmanto visu savu potenciālu. Ja tev ir kādas jaunas idejas, neturi sveci zem pūra, bet padalies ar tām! Tev visapkārt ir tik daudz ideju , viena no tām lieliski iederas tavos nākotnes plānos.  

 

Mežāzis

Tu patiešām esi ļoti sabiedrisks cilvēks, taču reizēm vari šķist nedaudz… uzbāzīgs. Saglabā veselīgu komunikāciju ar citiem! Tāpat tu esi ļoti konkurētspējīgs un šomēnes tava sāncensības daba iegūs jaunus apvāršņus. Visticamāk, tev patīk dažādas spēles, kurās ir jāsacenšas ar pretinieku – sarīko veselīgu cīniņu ģimenes lokā. Tomēr zvaigznes iezīmē problēmu tajā, ka tu teju vienmēr uzskati, ka tev ir taisnība, tu visu zini labāk, centies to ierobežot! Ielāgo, ka visbiežāk Nē! nozīmē tiešo to un neko citu, tev nav jācenšas par visām varītēm mainīt kāda šādu nostāju. Iemācies to pieņemt. Iespējams, ar tavu veselību viss ir kārtībā, taču zvaigznes iezīmē, ka tev ir vairāk par sevi jārūpējas, uzklausi citu padomus. Tāpat – pārstāj tērēt naudu nevajadzīgiem krāmiem, jā, noteikti nav patīkami to dzirdēt, bet vai tev tiešām tas viss ir nepieciešams?! Labāk veido uzkrājumus.

 

Ūdensvīrs

Novembris tev būs pilnveidošanās mēnesis, sākot no veselības jautājumiem, līdz pat finansēm! Tavā profesionālajā karjerā ir vairākas sfēras, kurām ir jāpievērš uzmanība un, tā kā tev patīk visu plānot savlaicīgi, šis ir piemērotais laiks tam. Zvaigznes iezīmē, ka ir pienācis laiks fokusēties arī uz citām tavas dzīves jomām. Iespējams, esi uzsākusi mājas labiekārtošanu, šomēnes ieteicams pievērsties aktīvāk šādiem procesiem. Finanses,  visticamāk, nekad nav bijušas tava stiprā puse, labāk iesaisti profesionāļus, ja tev ir jānokārto kas būtisks. Iespējams, tev nāksies pievērties arī kādiem līdz šim neatrisinātiem darba jautājumiem. Fokusējies uz jaunu kontaktu dibināšanu. Veselība šajā mēnesī šķietami iezīmējas pozitīvā gaismā, taču zvaigznes brīdina, ka tev var rasties problēmas ar kājām, esi piesardzīga. Ja kas atgadās, savlaicīgi meklē ārstu palīdzību.

 

Zivis

Tev piemīt iekšēja apbrīnojama spēja – tikt galā teju ar ikvienu situāciju, tu spēj atrast apbrīnojamu, pašai savu unikālu risinājumu. Ja arī šajā mēnesī tevi sagaida dažādas problēmsituācijas, neviena no tām nespēs izsist līdzsvaru tev zem kājām. Izmanto savu unikālo gandrīz psiholoģisko spēju risināt likstas, un, iespējams, jau savlaicīgi spēsi prognozēt to tuvošanos. Gripa un dažādu vīrusu sezona jau ir sākusies, esi īpaši piesardzīgs! Zvaigznes norāda, lai vispirms nedomā par citiem, bet gan vairāk koncentrējies pats uz sevi, savām interesēm. Parasti tava veselība ir diezgan stabila, taču ielāgo, ka pastāv dažādu blakusparādību risks, līdz ar to – labāk izvaidies no kontakta ar sasirgušajiem. Parūpējies par sevi!

 

Lai izdevies novembris!

Sabiedrība

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...