Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu vairāk paļauties uz savu intuīciju. Ļoti piemērota diena, lai to iesāktu ar ūdens procedūrām vai reliģiska rakstura pasākumiem – tas nodrošinās veiksmi visai pārējai dienai. Pēcpusdiena būs labvēlīgāka īsiem izbraucieniem un pastaigām.

 

auns-mil-horAuns

Rīts būs vairāk piemērots atpūtai un mierīgām darbībām nekā dažādām aktivitātēm. Ja nepieciešams vairāk pievērsties darbam, to labāk neuzsākt ātrāk kā ap pusdienlaiku. Vakars būs intensīvāks, vairāk piemērots intelektuālām darbībām. Vislielākās rūpes šodien tev varētu sagādāt materiālas dabas jautājumi.

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, dienas pirmajā pusē tev būs grūti saprast, ko vēlies iesākt, taču nevajadzētu tādēļ saskumt. Otrajā dienas pusē tev būs pietiekami daudz laika, lai saprastu, ko un kā vēlies. Priekšplānā izvirzīsies ģimenes lietas un praktiskas dabas jautājumi.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī diena neveicinās paziņu loka paplašināšanu. Rīta pusē tu, visticamāk, būsi ļoti izklaidīgs, maldīsies savās domās un nespēsi koncentrēties uz konkrētām lietām. Sākot ar pusdienlaiku, nāksies vairāk pievērst uzmanību dažādām praktiskām lietām savā eksistencē un attīstībā.

 

vezis-mil-horVēzis

Rīta puse būs ļoti nepiemērota svarīgu lēmumu pieņemšanai, jo tev trūks spējas reāli raudzīties uz dažādām lietām un situācijām. Otrā dienas puse būs lieliski piemērota mācībām, dažādu jaunu lietu apgūšanai, teorijas iegaumēšanai.

 

lauva-mil-horLauva

Ja vēlies justies pēc iespējas brīvāk un neatkarīgāk, tev vajadzētu piecelties pēc iespējas agrāk. Dienas pirmajā pusē vajadzēs ievērst uzmanību dažādām sīkām niansēm. Vajadzētu izvairīties no iniciatīvu uzņemšanās, jo tās šodien nesola veiksmi.

 

jaunava-mil-horJaunava

Pamazām atklāsies dažādas jaunas iespējas, un iepriekš izjustās bažas zaudēs savu nozīmi. Rīta pusē, iespējams, tevi apgrūtinās slikts garastāvoklis, tev rūks koncentrēšanās spēju, enerģijas, domu skaidrības un būs grūtības izteikties.

 

svari-mil-horSvari

Pirmajā dienas pusē būs iespējamas dažādu veidu un iespēju komunikācija ar cilvēkiem. Vieglāk būs iespēja izteikt savas domas, vēlmes un idejas. Būtiska nozīme šai dienai būs biznesa/darba jautājumos, skaidrākas kļūs arī personiskās lietas. Iespējams, spēsi beidzot bez liekiem sarežģījumiem atrisināt dažādas ieilgušas problēmas.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tavi partneri gan privātajā, gan profesionālajā jomā šodien būs ļoti atvērti un komunikabli, taču tikai tad, ja viņi būs ieinteresēti tajās sarunu tēmās, ko tu piedāvāsi. Pretējā gadījumā viņi atradīs dažādus attaisnojumus, lai izvairītos gan no sarunas, gan no tevis paša.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Rīta puse veicinās atpūtu un dažādas mierīgas aktivitātes, kas vērstas uz personiskajām vajadzībām, taču neko nevajadzētu pārspīlēt – visu tiešām lēni un ar apdomu. Dienas laikā dažādas situācijas var mainīties un iegūt jaunus pagriezienus. Jautājumi, kas saistīti ar ikdienas darbu, sazināšanās ar medicīnas darbiniekiem vai kolēģiem, iegūs lielāku nozīmi.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Jaunus projektus labāk neuzsākt ātrāk kā dienas vidū. Rīta pusē labāk veltīt laiku mājsaimniecības darbiem un dažādiem sīkiem profesionāla rakstura uzdevumiem, kas neprasa lielu piepūli. Piemērota diena, lai apmaksātu dažādus rēķinus, iegādātos dāvanas un tamlīdzīgi.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien centies būt pēc iespējas brīvāks un dabiskāks. Rīkojies tā, kā jūties ērti – šāda greznība tev būs pieejama tikai pirmajā dienas pusē. Tuvāk vakarpusei nāksies padomāt par problēmām, kas saistītas ar ģimeni un/vai pašreizējiem dzīves apstākļiem. Būs dažas pozitīvas izmaiņas jautājumos, kas saistīti ar dzīvesvietas maiņu un/vai nekustamā īpašuma pirkšanu, pārdošanu.

 

zivis-mil-horZivis

Dienas sākumā, iespējams, nebūs nekādas noteiktības, konkrētības, kas varētu radīt haosu tavās domās un sajūtās. Otrajā dienas pusē lietas mainīsies, tavs garastāvoklis uzlabosies. Tas būs ideāls laiks, lai komunicētu ar cilvēkiem un izteiktu savas emocijas.

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Paldies ikvienam, pazudusī skolniece ir atrasta

  Jau vēstīts, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknis meklēja bezvēsts prombūtnē esošo 2007....

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas rītā. 01.10.2022 nakts vidū atsevišķos...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida OKTOBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Pēkšņi mirusi pazīstamā miljonāre Dina Zuzāne

  Piektdien, 30. septembrī, mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas...

Nepatīkami notikumi risinājušies šovā “Lauku sēta”

  Šo piektdien, 30. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 šovā “Lauku sēta” jaunā darba nedēļa sāksies...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas rītā. 01.10.2022 nakts vidū atsevišķos...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida OKTOBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

Septembris bija mitrs un dzestrs, daudzviet zāles virskārtā tika novērota arī salna. Tomēr, beidzoties aktīvajam...