Dari visu, kas nepieciešams, lai saglabātu savu produktivitāti, savukārt brīžos, kad nepieciešams pieņemt kādu lēmumu, nesteidzies un dari to apdomīgi.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem ieteicams izmantot negatīvo ietekmi no Mēness, lai pārvērtētu savu stratēģiju un gājumu pretī saviem mērķiem. Tu bieži vien pārāk ātri pieņem lēmumus un virzies uz priekšu pārāk strauji, pieļaujot dažādas kļūdas. Šodien nospied pauzi savam ikdienas skrējienam un velti laiku pārdomām.  

 

versisVērsis

Vērši allaž ir ļoti pārliecināti par savām darba metodēm, kuras, nenoliedzami, ir efektīvas, tomēr novecojušas. Brīvos brīžus šajā dienā velti tam, lai izvērtētu, vai un kā tu savus pienākumus varētu pildīt kvalitatīvāk un raitāk. Ļaujies nelielām pārmaiņām savā ierastajā rutīnā.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu palikt savā darba vietā šajā dienā. Ierasti gan nebūtu ieteicams visiem ierasti sociāli aktīvajiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem vienlaikus pazust no apkārtējās pasaules, tomēr šī diena būs izņēmums. Tev ir visai grūti saglabāt koncentrēšanos uz darbu un šodien tas tikai paspilgtināsies.

 

vezisVēzis

Vēžiem koncentrēšanās uz darbu problēmas nesagādā un nesagādās arī šodien, savukārt pieņemt lēmumus gan var būt grūtāk kā ierasts. Jutīsies kā iedzīts stūrī, tādēļ prātīgāk būtu nozīmīgu lēmumu pieņemšanu atlikt uz citu dienu tuvākajā nākotnē.

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie būs sevišķi noderīgi, ja savus brīvos brīžus veltīs apkārtējo motivēšanai darbam. Tu bieži vien uzņemies līdera lomu un, neraugoties uz to, ka daudziem tas nepatīk un kaitina, šodien viņiem patiesi būs vajadzīgs pamatīgs grūdiens no tavas puses.

 

jaunavaJaunava

Jaunavām šodien Mēness koncentrēšanos uz darbu negatīvi neietekmēs, tomēr atstās zināmu iespaidu uz spēju pieņemt lēmumus. Tu esi tālredzīgs cilvēks, taču, jo tālāk nākotnē lūkosies, jo miglaināks kļūs skats uz to. Centies fokusēties uz tuvāko nākotni.

 

svariSvari

Svariem ievērojami sarežģījumi šajā dienā nav gaidāmi un arī pašiem ieteicams tos speciāli nemeklēt. Tevi bieži ātri no sliedēm spēj izsist apkārtējo problēmas un nesaskaņas un viņi var censties to izmantot savtīgu nolūku vadīti.

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem ieteicams pievērsties nodarbēm un jautājumiem, kuri viņiem ir patiesi nozīmīgi. Tu esi ļoti aizrautīgs cilvēks un, pareizi izmantojot savu kaislīgo dabu, tu nevien spēsi saglabāt fokusu uz darbu, bet sasniegsi arī ievērojamus rezultātus.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem šī diena solās būt visai mierīga. Pat tiem, kuriem ir krietni jāpiepūlas, lai nezaudētu koncentrēšanos uz saviem pienākumiem. Tu spēj tikt galā ar saviem uzdevumiem ātri un, ja šodien atļausies doties nedaudz biežāk atpūtas pauzēs, nezaudējot kopējo darba ritmu, dien aizritēs bez sarežģījumiem.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie allaž ir pārlieku orientēti uz saviem pienākumiem, līdz ar to bieži vien liedz sev mirkli atpūtas. Diemžēl, ilgstoši veicot monotonu darbu, tu nespēj saglabāt vienlīdz labu produktivitāti, kas nozīmē, ka darbs uz priekšu neiet tik raiti vai neiet vispār. Ja tomēr esi kategoriski pret kafijas pauzēm, centies dažādot darba uzdevumus.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams nezaudēt fokusu uz savu darbu. Tava lielā interese sociālu un politisku jautājumu risināšanā mēdz tevi atraut no ikdienas darba pienākumiem un samazināt tavu produktivitāti. Koncentrējies un nenovērs uzmanību uz blakus lietām.

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šo dienu vajadzētu pavadīt produktīvāku zīmju pārstāvju kompānijā. Labi sabiedrotie būs Jaunavas, Vērša, Mežāža un Auna zīmē dzimušie. Tu ļoti ietekmējies no cilvēkiem sev apkārt, līdz ar to, izvēloties uzturēties darbīgu cilvēku vidū, arī pats kļūsi motivētāks darbam.

 

 

Lai tev jauka šī diena!

Sabiedrība

Covid-19 izplatībā Latvijā satraucošas tendences – kādēļ tā? – VIDEO

  Covid-19 izplatībā satraucošas tendences – Latvijā kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju šodien ir nedaudz...

Zemnieks, kurš ar motorzāģi gāza elektrības stabus: Nekas vēl nav beidzies – VIDEO

  Tā bija neveiksmīga komunikācija, atzīst uzņēmums “Sadales tīkli” un izteicis atvainošanos Alūksnes novada zemniekam, kurš...
AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....