Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var šķist aizvainojošs gan tev pašam, gan līdzcilvēkiem.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem ieteicams izvairīties no pārāk lielas mutes virināšanas to cilvēku klātbūtnē, ar kuriem pagātnē ir bijušas kaut kāda veida nesaskaņas, neraugoties uz to vai konkrētā persona ir augstāk vai zemāk stāvoša par tevi. Bieži vien tu raugies uz citiem no augšas un, ja gadās kādu aizvainot, nepievērs tam sevišķu uzmanību, tomēr vari būt drošs, ka viņi šo pāridarījumu nav aizmirsuši.

 

 

versisVērsis

Vēršiem ieteicams iepazīties ar savu auditoriju, pirms uzsākt dalīties ar savām dzīves gudrībām. Tu mēdz daudz un pat pārāk daudz nodoties savam darbam, kā rezultātā nepievērs uzmanību tam ko un kam grasies teikt. Šodien esi apdomīgāks, lai izvairītos no neveiklām situācijām.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu vairāk piedomāt pie saviem vārdiem šajā dienā. Tu esi ļoti komunikabls cilvēks un bieži vien tieši tavs pļāpīgums noved tevi pie nepatikšanām. Tā kā šodien jutīsies īpaši zinošs visās dzīves jomās, pastāv ievērojami liels risks pateikt nepiemērotākos vārdus nepiemērotākajā brīdī, turklāt nepiemērotākajam cilvēkam.

 

 

vezisVēzis

Gados jauniem Vēžiem šodien ieteicams vairāk respektēt par sevi pieredzē un gadu skaita ziņā bagātākos cilvēkus. Gados vecākiem Vēžiem savukārt jāvērš uzmanība uz cilvēkiem sev apkārt – ja jaunie jokus un sarkasmu uztvers visai viegli, pieaugušie dažus no tiem var arī nesaprast vai pārprast.

 

 

lauvaLauva

Lauvām ieteicams atlaist grožus nedaudz vaļīgāk un atbrīvot gan sevi, gan citus no mākslīgi uzliktā standarta. Tu allaž uzņemies līdera lomu, lai spētu kontrolēt visu apkārt notiekošo, taču šodien šie centieni, visticamāk, izrādīsies veltīgi.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem šo dienu vēlams pavadīt vienatnē. Tu neesi sevišķi socializēties kārs cilvēks un šodien komunikācija ar citiem sagādās teju riebumu. Piespiežot sevi darīt to, ko izteikti nevēlies, vari sagādāt tikai liekas problēmas pats sev.

 

 

svariSvari

Svariem ieteicams iestāties un parūpēties par mieru visapkārt, kad tas nepieciešams, tomēr atšķirībā no citām reizēm labāk nogaidīt un tad piedāvāt savu palīdzību dažādu konfliktu risināšanā. Apkārtējie šodien manāmi spēlēs viens uz otra nerviem, taču lielākoties mērķis tam visam būs sava veida izklaide un tvaika nolaišana.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem nav jābaidās būt dzēlīgiem, kad tas patiešām nepieciešams, taču citkārt ieteicams turēt mēli aiz zobiem. Apkārtējie būs visai bezkaunīgi šajā dienā, taču ne katrs viņu vārds vai rīcība traktējams kā uzbrukums. Ja tomēr skaidri jaušama ļaunprātīga rīcība, nekavējies sevi aizstāvēt.
 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem ieteicams šajā dienā atrast laiku būšanai vienatnē. Tu allaž izbaudi divvientulību ar sevi un šodien kāre pēc tās tikai pieaugs. Vairums cilvēku šajā dienā vēlēsies pavilkt viens otru uz zoba, taču ir skaidrs, ka tev šādas spēlītes nepavisam neiet pie sirds.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu sekot saviem instinktiem šajā dienā. Tu reti kad baidies aizstāvēt savas idejas un viedokli, tomēr esi gana piesardzīgs, tādēļ vispirms rūpīgi pārdomā ko un kam teikt. Ja ļausies ietekmei, ko atnesīs mēness Dvīņu zīmē, taču nezaudēsi kontroli pār saviem vārdiem un darbiem, diena aizritēs veiksmīgi.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem šī būs vēl viena lieliska diena dinamiskām un sacensību pilnām diskusijām, tomēr ieteicams nepieiet šīm lietām pārlieku nopietni. Tu patiesi izbaudi argumentus un šodien spēsi atrast gana cienīgu pretinieku, ar kuru tajos iesaistīties.
 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem nevajadzētu baidīties no iesaistīšanās sarunās tikai dēļ apkārtējo asās mēles šajā dienā. Tu lieliski spēj izprast citus cilvēkus un vari lepoties ar spēcīgu intuīciju, kura lieti noderēs un palīdzēs ikdienas gaitās arī šodien.

 

 

Veiksmīgu šo pirmssvētku dienu!

Sabiedrība

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa noslēgusies ar traģisku vēsti

  Kā atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu svētdien vēsta vadošie ziņu portāli, sestdien glābēji...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....