Dienas pirmā puse nav labākais laiks iepirkumiem. Būs arī nedaudz grūtāk izteikt savas jūtas un izrādīt savu šarmu, tomēr tas nekavēs tevi mesties aizraujošā komunikācijā ar citiem. Dienas otrā puse un vakars būs veiksmīgi it visā.

 

auns-mil-horAuns

Dienas sākums labvēlīgs komunikācijai, informācijas vākšanai, īsiem izbraucieniem. Jebkuri jauni kontakti var būr noderīgi nākotnē, pat mainīt to. Labs brīdis sākt realizēt ideju, kas tev jau ilgi bija prātā.

 

versis-mil-horVērsis

Dienas pirmajā pusē izdari ātrus un praktiskus lēmumus. Tu būsi attapīgs, sabiedrisks un piedzīvojumu kārs. Mēģini izmantot labvēlīgos apstākļus, kurus dzīve tev rada.

 

dvini-mil-horDvīņi

Jo agrāk piecelsi galvu no spilvena, jo vairāk šodien paveiksi. Jebkurā situācija tu jutīsies brīvi un dabiski, kas tavas spējas un iespējas šajā pirmdienā padarīs patiesi iespaidīgas. Izmanto tās!

 

vezis-mil-horVēzis

Svarīgās lietas dari/apspried rīta pusē, kamēr galva vēl svaiga. Tad arī varēsi mierīgi apdomāt darāmos darbus, analizēt informāciju un objektīvi novērtēt savas veiksmes, neveiksmes un savstarpējās attiecības.

 

lauva-mil-horLauva

Neiznieko laiku dienas pirmajā pusē, kas būs īpaši labvēlīgs sarunām ar partneriem – saruna izdosies ne tikai draudzīga un pieklājīga, bet arī produktīva. Viss ieplānotais tev šodien ies no rokas, turklāt visnegaidītākajā brīdī vari saņemt atbalstu no cilvēka, no kura to vismazāk gaidīji.

 

jaunava-mil-horJaunava

Rīts ir lielisks, lai plānotu dienu, tiktos ar vadību, pārrunātu aktuālos jautājumus gan darbā, gan sadzīvē. Noskaņojums būs komunikabls, bet lietišķs, centies nepārpūlēties. 

 

svari-mil-horSvari

Šodien būsi sociāli aktīvs, labprāt dalīsies ar domām, baudīsi mijiedarbību ar apkārtējiem. Nav svarīgi, kur šodien atradīsies tavi tuvie cilvēki, domās jūs būsiet viens vesels.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien mēģini izvairīties no pārlieku lieliem satraukumiem par lietām, kuras tāpat nevari ietekmēt. Svarīgas lietas kārto rīta pusē. Šī būs diena, kad gan labās, gan nevēlamās ziņas izplatīsies zibens ātrumā.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien svarīgs būs dialogs, nevis monologs, ielāgo to. Esi drošs, ka tavas perspektīvās idejas nenoslīkst vārdu jūrā. Rīta puse būs piemērota tam, lai lūgtu padomu vai dalītos svarīgā informācijā.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Sarakste ar kādu, darbs ar dokumentiem un tamlīdzīgi darbi jārisina jau no paša rīta. Darbs ies no rokas, turklāt būs arī kāds, kurš palīdz. Par labi padarītu darbu tev pienāksies arī attiecīgs atalgojums.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Svarīgākās lietas neatliec, kārto tās jau rīta pusē. Tas būs noderīgi gan darbam, gan tev personīgi. Šodien būs romantisks garastāvoklis – velti labus vārdus mīļotajam cilvēkam. Kad jūs pēdējo reizi ko jauku darījāt kopā?

 

zivis-mil-horZivis

Šodien emocijas un dabiskais šarms kļūs nedaudz vājāki, tādēļ ietekmēt cilvēkus var nākties grūtāk kā ierasts. Esi sabiedrisks, taisnīgs un vienkāršs. Nedari neko, ko kāds varētu uzskatīt kā augstprātības un snobisma pazīmi.

 

Lai izdevusies diena!

 

Sabiedrība

Nepatīkami notikumi šovakar risinājušies uz Liepājas šosejas – VIDEO

  "Uz Liepājas šosejas, Rīgas virzienā, aiz Lāčiem notikusi divu kravas automašīnu un mikroautobusa sadursme. Braukšanas...

Aiz daudzdzīvokļu nama dzīvokļa durvīm Rīgā atklājas kas šausmīgs – VIDEO

  Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām...

“Traģisks notikums un liels zaudējums” Valsts policija piemin Lietuvā nošauto kolēģi – slavenu kinologu

  "Latvijas Valsts policijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lietuvas policijai, kolēģi - Saulius Žymantas - zaudējot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

Šī solās būt lielisku iespēju un labas veiksmes diena. Ja patiesi vēlies kaut ko izdarīt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Mājai un Dārzam

pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...