Ar pilnu sparu vasarā – aidā! Jūnijs – pirmais īstais vasaras mēnesis – ir sācies. Vai tu jau saplānoji,  kā to pavadīsi?

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Katru šīs nedēļas rītu tev vajadzētu celties ar domu, ka esi kā no jauna piedzimis. Skaties uz lietām ar pozitīvu attieksmi, izmanto iespēju doties un kaut ko aplūkot pirmo reizi, gūt jaunus un patīkamus iespaidus. Cik vien iespējams, pavadi laiku svaigā gaisā un rūpējies par savu labsajūtu. Ja tu pats jutīsies labi, sapratīsi, ka arī visi darbi veicas labāk un sapņus ir vieglāk piepildīt. Nebaidies, bet dari. Atceries bērnību – vai tad bija daudz lietu, no kā baidījies un tāpēc to nedarīji?

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 19, 45, 74, 85, 95

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ tev vajadzētu mācīties praksē pielietot vārdu “Nē”. Patiesībā – diezgan apbrīnojamo, jo šo mazo vārdiņu mēs bieži nevaram pateikt, taču tas savukārt nereti liek izjust vainas apziņu, uzņemties vairāk nekā spējam paveikt un atdot pilnīgi visu savu enerģiju. Taču pamēģini. Tas nenozīmē, ka tev visiem un viss nupat jāatsaka, taču tev ir savas robežas un prioritātes, tāpēc bez sirdsapziņas pārmetumiem vari teikt “Nē”, kad vien jūti, ka tā ir pareizā atbilde. Iemācoties pateikt šo mazo vārdiņu – tu stiprināsi pats sevi un jutīsi, ka tev būs daudz vairāk enerģijas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 17, 22, 26, 49, 95

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Pamēģini atcerēties, kad bija pēdējā reize, kad ļāvi sev zaudēt? Te domāts – kad darīji kādu lietu, nekontrolējot visu visapkārt, neskatoties, kā to paveic apkārtējie un nedomājot, ka tev jābūt vislabākajam? Ir pienācis laiks izbaudīt dzīvi, veltīt laiku sev un saviem mīļajiem cilvēkiem. Pārāk ilgu laiku esi bijis nopietns un, tā teikt, uzvilkts. Mēģini izmantot dažādas iespējas, iegūt jaunu pieredzi un ieelpot dzīvi ar jaunu spēku! Paveries apkārt vienkāršāk, smaidi un uztver dzīvi kā rotaļu! Tas ļaus tev justies brīnišķīgi!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 3, 32, 36, 68, 81

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Dzīve taču ir lieliska, vai ne? Ar visām neveiksmēm, kas atgadās, tā ir skaista un interesanta. Neveiksmes ir neizbēgamas ikvien cilvēka dzīvē, taču tās ir kā pakāpieni ceļā uz veiksmi. Vai tu uztver tās tā? Ja nē – mēģini to apgūt! Tas būs tavs šīs nedēļas lielais darbs. Mēģini atbrīvoties no nelabiem ieradumiem. Iemācies kādas jaunas lietas, sāc dzīvot veselīgāk, uzsāc ko pavisam jaunu un pēc laika vairs nevēlēsies atgriezties tur, kur biji. Dzīvo ar vieglumu. Tu esi uz pareizā ceļa un vari dzīvot ar smaidu uz lūpām.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 17, 59, 62, 63, 76

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Esi lietas kursā par sev svarīgām lietām, un tavs potenciāls augs augumā. Iespējams, pašam pat šķitīs neticami, kā tik daudz iespējams paveikt, bet šonedēļ tev tas izdosies. Pat tad, kad tev šķitīs, ka esi nonācis bezizejā, patiesībā kļūsi aizvien spēcīgāks. Iespējams, pašlaik ir īpaši piemērots laiks, lai uzsāktu kādu jaunu un ilglaicīgu projektu. Tavs entuziasms un apņēmība radīs brīnišķīgas lietas – tādas, ko patiesi esi pelnījis. Uz priekšu!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 28, 29, 35, 62, 94

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Lai ko tu darītu šonedēļ, pārliecinies, ka stabili stāvi ar abām kājām uz zemes. Pārliecinies, ka jūties labi, ka dari to, kas tev patīk un domā par nākotni. Mēģini saskatīt un sajust sevī potenciālu. Dari tās lietas, ko tu patiesi dari vislabāk, ar vislielāko prieku un iedvesmu un redzēsi – panākumi neizpaliks. Ja strādāsi ar prieku, gūsi ne vien lielāku gandarījumu, bet pat piedāvājumus un rezultātus, ko pat nebiji cerējis saņemt.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 5, 32, 35, 46, 88

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Iespējams, kādam būs ļoti nepieciešams, lai šonedēļ palīdzi, sniedz zināšanas un mīlestību. Velti laiku tam, lai atrastu atbildes uz jautājumiem par savu dzīvi, par vēlmēm un mērķiem, par lietām, kurās tev nepieciešama palīdzība. Nereti lūgt kādam palīdzību ir ļoti grūti, taču, ja tas ir nepieciešams – no tā nevajag kautrēties. Arī tev reiz ir jāsaprot, ka nevari visu izdarīt pilnīgi viens. Mēģini saprast, kas ir tas, ko patiesi vēlies darīt, ko vēlies sasniegt un, ar kādiem līdzekļiem to darīt.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 6, 9, 55, 73, 83

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Dzīve var būt ļoti grūta ne vien vienkārša un viegla, vai ne? Īpaši šobrīd. Taču tev ir jāiemācās saprast, ka ne tev vienam ir uzkrautas visas pasaules nastas, bet ikvienam cilvēkam ir darbs, pienākumi – lietas, kas jāizdara, jāizdzīvo un jāpārvar. Ir jāspēj savienot patīkamo ar lietderīgo – atpūtu ar darbu, spēli ar realitāti. Kā atvieglot savu dzīvi? Darot to, kas jādara! Tikai tad, kad sāksi plānot savu laiku, kad atzīsi sev, ka dari daudz ko tādu, ko tev patiesībā nemaz nevajag, tu sapratīsi, cik viss patiesībā ir labi.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 3, 22, 47, 87, 93

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Nebojā savus nervus ar domām par kaut ko, bet izsaki savas sajūtas vārdos, līdz ar to gūsi vairāk pozitīvā savā dzīvē. Taču domā par to, ko runā. Atceries sakāmvārdu: “No tavas mutes Dieva ausī”? Nav svarīgi, cik reliģiozs esi, taču šonedēļ šis teiciens var īpaši tev atspēlēties. Pārdomā ikkatru vārdu, ko saki – nespēlējies ar tiem. Tas pat ir labi, jo tu apzināsies, ka arī ar vārdiem teju vari kontrolēt savi ikdienu un saprast, ko vēlies sasniegt realitātē. Mēģini dzīvot ar smaidu un pieiet lietām ar pozitīvu redzējumu. Dzīvo ar pārliecību sevī par labo un tici tam, ka tieši tu pats veido savu dzīvi!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 17, 20, 24, 35, 62

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Kombinē veco ar jauno, tas ir, gan pakavējies atmiņās, gan padomā par nākotni. Viens no tavas dzīves posmiem drīz beigsies un sāksies pavisam jauns. Jauns posms, kas solās sniegt tev daudz iespēju, lai pilnībā mainītu savu dzīvi. Ir pienācis laiks, lai tu saprastu, kas tev ir, bet kas nav vajadzīgs, svarīgs. Ar skaidriem nodomiem spēsi noregulēt visu, ko nepieciešams koriģēt. Tas solās būt visai aizraujošs periods, tāpēc nesteidzies, bet plāno un izbaudi to. Nosaki jaunus mērķus – un ne vien tādus, kas ir materiālistiski, bet arī emocionāli.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 5, 17, 70, 94, 98

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Mēģini šonedēļ pievērsties jūtām, attiecībām un mīlestībai. Iespējams, uzzināsi daudz jauna par cilvēkiem, kuri tev ir apkārt. Tev ne tikai vajadzētu gaidīt mīlestību no kāda, bet arī pašam sniegt to pretī, izrādīt jūtas. Tas no tavas puses būs tik jauki un pārsteidzoši, ka cilvēki to noteikti pamanīs, apbrīnos un apjūsmos. Turklāt cilvēki lielākoties vēlas ar labu atdarīt. Ja esi sapņotājs, mēģini izfantazēt to, kā un kādu tu vēlētos redzēt sevi pēc pāris gadiem.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 15, 16, 21, 31, 69

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Lietas mainās ātrāk, nekā tu domā. Taču zvaigznes sola, ka būs izmaiņas, kas tev labpatiks, ko sagaidīsi teju atplestām rokām. Mēģini atjaunot līdzsvaru savā dzīvē. Zini, ka būs daudz izmaiņu, bet tās visas solās būt uz labu – vai nav patīkami jaunumi? Viss, kas tev ir jādara – jāsajūt pārmaiņas un jāļaujas tām. Notici tam, kas notiek un apzinies, ka tieši tu pats esi savas dzīves noteicējs. Tev jāapzinās, ka beidzot ir pienākušas pārmaiņas, kas tavu dzīvi padarīs kaut nedaudz gaišāku, jautrāku un, tā teikt – saldāku.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 19, 58, 73, 78, 97

 

Lai tev brīnišķīga un neaizmirstami skaistu mirkļu piepildīta šī nedēļa!

Sabiedrība

Nofilmēts: Neveikls šoferis izraisa stulbu avāriju uz Siguldas šosejas – VIDEO

  Vietnē "Sadursme" ievietots no citas automašīnas videoreģistratora filmēts materiāls, kurā redzams, kā uz Siguldas šosejas...

Ogres novadā pārdod muižu par 1 eiro – bet ir kāds āķis – VIDEO

  Lai kļūtu par muižnieku, izrādās, pietiek ar vienu eiro! Tieši par šādu summu tiek tirgota...

Āra terasē pamana divas iereibušas rīdzinieces ar maziem bērniem – policisti rīkojas nekavējoties – VIDEO

19.jūnijā pulksten 19.56 Rīgas pašvaldības policijas autopatruļu apturēja kāds jauneklis. Jaunais vīrietis pirms brīža bija...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. jūlijs

  Ko zvaigznes sola trešdienai, 8. jūlijam?     Auns Tava romantiskā dzīve būs pilna kaislību. Ja vēlies spert soli...
Foto:Uniprot.org

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūlijs

  Aizvien būs aktuāli dažādi ar karjeru saistīti jautājumi. Iespējama neliela spriedze šajā jomā, kas dažiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūlijs

Šī diena būs piesātināta ar dažādām emocijām, tāpēc palūko, kā tās vari izmantot savā labā!   Auns Mēness...

Mājai un Dārzam

Bricis par rudenīgo laiku šonedēļ un to, vai vasaru varam jau norakstīt – VIDEO

  Brīvdienās laiks Latvijā kļuvis lietaināks un vēsāks un arī šai darba nedēļai prognozes karstuma atgriešanos...

Parādās nepatīkamas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

  Pirmdien Latviju sasniegs plaša aukstā gaisa masa, tās ietekme saglabāsies visu nedēļu, kā rezultātā temperatūra...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Sinoptiķi neiepriecina ar laika prognozi svētdienai

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par svētdien gaidāmo laiku. "Šodien lielākoties mākoņains laiks...