Novembris jau klāt. Rudens straujiem soļiem steidzina lapkriti, aicinot ziemu to nomainīt. Aplūko, kāds šis mēnesis solās būt tieši tev!

 

auns_auns_aunsAuns

Neveic lielus plānos šomēnes. Labāk pievērsies tam, ko esi iesācis – noved to līdz galam vai vienkārši dari savus ikdienas darbus un pienākumus. Nelabvēlīgs mēnesis visam, kas saistīts ar tiesvedību un likumu, tāpēc esi uzmanīgs, godīgs. Saglabā savas personīgās lietas no apkārtējiem, neļauj nevienam iejaukties. Šomēnes ļoti interesanta un dinamiska būs mīlas dzīve Auniem vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Tev būs iespējams izbaudīt personīgas, sirsnīgas brīvdienas, iespējams, saistītas ar kādu dzimšanas dienu, vārdadienu vai citu jubileju. Iespējams, satiksi jaunu mīlestību. Sievietēm Auniem vajadzētu uzmanīties no finansiāla rakstura attiecībām ar citām sievietēm. Iespējamas nepatikšanas, kas saistītas ar naudu un sievieti pēc 35 gadu vecuma. Šomēnes, iespējams, saņemsi priekšlikumu labāk apmaksātam darbam vai biznesa darījumam, līdz ar to nav izslēgts, ka gūsi papildus ienākumus. Iespējams konflikts ar radinieku, kurš dzīvo diezgan tālu no tevis. Tas var būt saistīts ar spītību vai kādu citu nelāgu tava vai konkrētā cilvēka rakstura iezīmi. Novembris ir mēnesis, kad tev ir jābūt atvērtam visa veida piedāvājumiem un informācijai. Lai spētu ne tikai ātri reaģēt, bet arī gudri rīkoties. Tu vari riskēt, taču uzmanīgi!

 

versis_versis_versisVērsis

Šī mēneša laikā, visticamāk, beigsies bažas, kas saistītas ar tavu veselību vai personiskajām problēmām. Iespējamas nesaskaņas, pārpratumi, kas saistīti ar cilvēku, kurš dzimis Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē. Iespējami panākumi kādā jomā, par ko pēdējā laikā tev bija lielas bažas. Var izveidoties arī kāda neērta situācija, kas būs saistīta ar sievieti, par kuru agrāk biji saņēmis svarīgu informāciju. Sievietēm Vēršiem, kuras ir vecākas par 35 gadiem, iespējama vilšanās, kas saistīta ar kādiem solījumiem vai cerībām, kas šajā mēnesī tā arī netiks realizētas. Iespējams uzzināsi par kāzām, kas saistītas ar vīrieti no tava radu, draugu, kolēģu vai kaimiņu loka. Var gadīties, ka arī tev būs jāpiedalās šajā pasākumā. Iespējams, šomēnes kāds jauns vīrietis, kurš dzimis Vērša zīmē, palīdzēs tev iegādāties un iekārtot mājās jaunu sadzīves tehniku, mēbeles vai citus priekšmetus. Novembris sola arī sajukumu, maldus un maldinošu rīcību, ko nāksies piedzīvot saistībā ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē, un tas liks tev tikties un izrunāties ar šo personu. Ja tev ir bērns, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, mēģini noskaidrot patiesos iemeslus par to, kas notiek viņa dzīvē, kas slēpjas aiz pēdējā laika neparastā garastāvokļa. Var gadīties negaidīts stress, pat panika, kas saistīta ar notikumu vai incidentu ar kādu cilvēku no tava draugu loka.

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Novembrī tu piedzīvosi emocionālu stresu, kas saistīts ar krāpšanu, mahinācijām un manipulācijām. Tas novedīs pie nepatīkama un spēcīga konflikta. Lielā mērā šo notikumu gaita un attīstība noteiks tavu nākotni personīgajā dzīvē, ģimenes vai profesionālajās attiecībās. Būsi priecīgs par naudu, dokumentiem vai kādu priekšlikumu, kas saistīts ar tavu finansiālo situāciju un iepriekš attīstījies ļoti lēni. Iespējams, saņemsi kādu naudu, kas ilglaicīgi kavējas vai varbūt atgūsi kādu parādu. Gaidi nozīmīgus notikumus, kas saistīti ar personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē un dzīvo citā pilsētā vai pat valstī. Iespējams, pat nāksies doties izbraukumā, lai satiktu šo personu klātienē. Vismaz vienu reizi šomēnes tiksi aicināts uz kādu pasākumu draugu lokā, kas tevī sēs lielāku pozitīvismu. Apmeklē vai izpildi pienākumu saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Jauni vīrieši Dvīņi šomēnes var iekulties nepatīkamā situācijā, kas saistīta ar naudu, piemēram, zādzību, neapdomīgiem izdevumiem vai izklaidīgu pazaudēšanu. Iespējams, būsi spiests palīdzēt kādam, kuram izmisīgi nepieciešama nauda. Šomēnes saņemsi arī negaidītas ziņas vai piedzīvosi notikumus, kas saistīti ar grūtniecību, dzemdībām, kristībām vai līdzīgiem notikumiem. Iespējams, kāds bērns pārsteigs tevi ar jaukiem jaunumiem.

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Informācija vai ierosinājumi, ko saņemsi šajā mēnesī, liks tev nopietni padomāt par lēmumu, ko pieņemsi. Lietas solās būt ļoti nopietnas, atbildīgas un tev nevajadzētu rīkoties impulsīvi. Vēži sievietes varēs baudīt veiksmi, kas saistīta ar kaut kā iegādāšanos. Novembrī, pateicoties kādai tev ļoti tuvai sievietei – mātei, vecmāmiņai, māsai, dzīvesbiedrei (vīriešiem), tiksi pārsteigts ar kādu lielisku dāvanu vai materiālu atbalstu. Šomēnes būs nepieciešams remonts vai kādas citas pārvērtības, kas saistītas ar tavu mājokli. Iespējams, saņemsi kādu priekšlikumu mājas vai profesionālajā dzīvē no cilvēka, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Interesanti notikumi un mīlestības plāni var gadīties neprecētiem Vēžu vīriešiem virs 35 gadu vecuma. Jāuzmanās precētajiem Vēžiem, jo šomēnes vari pieķert sevi pie domas par drosmi uzsākt kādu vienas dienas/nakts piedzīvojumu. Iespējams sliktas ziņas saistībā ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, saņemsi ziņas par veselības problēmām, kas saistītas ar kāda tev tuva cilvēka veselību – palīdzi viņam saņemties. Ja tev ir problēmas laulībā, šis nebūs piemērotākais mēnesis, lai tu atrastu risinājumu. Gluži otrādi, iespējams, lietas vēl vairāk sarežģīsies.

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Novembrī tev būs gan vēlme, gan spēks risināt dažādas lietas, kas saistītas ar tavu finansiālo stāvokli. Tu tiksies ar svarīgiem cilvēkiem vai kādu iestāžu pārstāvjiem, iespējams, no bankas. Ir svarīgi, lai tu vienmēr atcerētos un apzinātos, ka katram solījumam ir nepieciešama izpilde, ka ar tukšiem vārdiem mētāties nedrīkst. Svarīgi beigt gadu un gatavoties sagaidīt jauno ar konkrētiem panākumiem, ne tikai solījumiem un cerībām. Var rasties konflikts ar vīrieti, kurš ir tiesas vai kādas juridiskas iestādes, organizācijas pārstāvis. Uzmanies ar informāciju, ko iegūsti un arī ar to, ko runā, stāsti citiem. Iespējams, varēsi veikt kādu veiksmīgu darījumu un iegūt papildus naudu. Iespējams, beidzot nokārtosies kāda lieta, kas saistīta ar īpašumu. Var gadīties, ka nāksies mainīt dzīves vietu, jo beidzot būs iespēja iegūt cerēto. Saņemsi lielas cerības vai solījumus no vīrieša, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē/ negaidīta iespēja pavērsies Lauvām vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem. Iespējams, saņemsi kādas ziņas, kas ietekmēs tavu mīlas dzīvi. Sievietēm Lauvām, kuras vecākas par 35 gadiem, šomēnes var rasties jaunas iepazīšanās, flirts vai pat jauna mīlestība. Lauvu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, vajadzētu turēties tālāk no liekulīgām personām, kuras dzimušas Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē.

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šis mēnesis būs saistīts ar ļoti dažādiem cilvēkiem tavā dzīvē. Iespējams, radīsies arī nopietnas profesionāla rakstura problēmas, kas var ietvert pat nepamatotu atlaišanu, mokas ar bezdarbu un tamlīdzīgi. Iespējamas nepatikšanas, kas saistītas ar nelaimes gadījumiem, ievainojumiem vai bērniem, mazbērniem, kā arī kādu jaunieti no tuvākās apkārtnes. Bērna vai mazbērna kļūda vai muļķīga rīcība radīs tevī paniku un spriedzi. Nāksies apsvērt došanos ceļā  ģimenes apstākļu dēļ. Iespējams, piedzīvosi kādas ģimenes daļas atkalapvienošanos. Iespējams, tiksies ar radiem no tālienes, un tas var mainīt uz labo pusi tavu ikdienas dzīvi. Iespējams, sāksies romantiskas attiecības ar partneri ārzemēs. Sarunas un darbības būs saistītas ar gaidāmām kāzām, kopdzīves uzsākšanu vai tamlīdzīgi. Cilvēks, kurš dzimis Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē, var likt tev raudāt. Iespējams, saņemsi labas ziņas, kas saistītas ar papildus naudas iegūšanu. Būs jaunumi, kas saistīti ar romantiku un gaidāmām radu vai draugu kāzām. Nepatīkamas ziņas var nākties uzzināt par kāda tev pazīstama cilvēka veselību. Novembrī tu būsi liecinieks kāda drauga vai radinieka emocionālajam un garīgajam sprādzienam saistībā ar zādzību vai citu neveiksmi dzīvē.

 

svari_svari_svariSvari

Novembris solās būt ļoti emocionāls, romantisks un notikumiem bagāts mēnesis, jo īpaši tas attiecas uz sievietēm Svariem, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem. Iespējams jauns sākums vai saistības ar partneri, kurš dzimis Skorpiona, Vēža vai Zivju zīmē. Gaidi dažādus pārsteigumus, kas saistīti ar cilvēku, kurš ir vecumā virs 35 gadiem. Vīriešiem Svariem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, iespējams radīsies dažādas neparedzētas izmaiņas personīgajos plānos un mērķos. Izmaiņas, kas ir plānotas tavās mājās vajag vairāk pārdomāt un nesasteigt. Var gadīties, ka pierādīsies, ka tavi plāni bijuši diezgan nereāli un cerības pārspīlētas. Šomēnes saņemsi iepriecinošu ziņu vai piedzīvosi patīkamu notikumu, kas saistīts ar kaut ko jaunu tavā vai draugu dzīvē. Iespējams, radīsies bažas par dēlu vai mazdēlu. Svaru vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem nāksies pieņemt svarīgus, atbildīgus lēmumus, kas saistīti ar bērnu, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Centies šomēnes izvairīties no konfliktiem, jo tie izraisīs būtiskus izšķirošus lēmumus un darbības ne vien no tavas puses. Tev jābūt gatavam atbildēt par sekām.

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Novembrī vari gaidīt patīkamu un emocionāli pozitīvu braucienu. Dažādi notikumi, kas saistīti ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālu projām, var izraisīt tev spēcīgas emocijas. Gaidi tikšanos ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Tomēr arī problēmas, nepatikšanas un neizpildīti solījumi šomēnes liks par sevi manīt. Slodze tev var kļūt vēl lielāka. Labvēlīga attīstība solās būt notikumiem, kas saistīti ar īpašumtiesībām un iespējamu mantojumu vai kustamā, nekustamā īpašuma pārdošanu/pirkšanu. Sievietēm Skorpioniem, kuras ir vecumā virs 35 gadiem, solās būt panākumi darbā vai biznesā. Jauns sākums – iespējams jauns amats, klienti vai pasūtījumi. Iespējams, saņemsi naudu no cilvēka, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Ticams, ka šis cilvēks līdz šim tev nemaz nebūs bijis zināms. Tev pašam nāksies norēķināties ar kādu cilvēku, kuram ir kādas prasības vai cerības saistībā ar tevi. Iespējams, šomēnes saņemsi informāciju vai ierosinājumu iespējai gūt panākumus. Tu jutīsies emocionāli gatavs dažādiem notikumu pavērsieniem un izmaiņām savā dzīvē.

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Novembrī, iespējams, nāksies atcerēties dažus ne tik patīkamus notikumus, kas saistīti ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo ļoti tālu. Iespējams, saņemsi nepatīkamu ziņu no tālienes, kas saistīta ar tev pazīstamiem cilvēkiem. Iespējams, saņemsi ziņas par kādas tev pazīstamas sievietes, kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē, veselības problēmām vai citām problēmām, kas saistītas ar viņu. Šomēnes tev būs nepieciešams izdarīt pareizo izvēli oriģinālai dāvanai, kas paredzēta kādai meitenei vai jaunai sievietei. Sievietēm Strēlniekiem, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, būs vēlme uzsākt lielo Ziemassvētku iepirkšanos un neaizmirst nevienu sev mīļo cilvēku. Vari palutināt arī sevi ar ko sen kārotu. Jauniem vīriešiem Strēlniekiem būs svarīgi nepazaudēt savu realitātes un praktiskuma sajūtu. Iespējams, tiksi maldināts finanšu jautājumos, vieglas naudas iegūšanā. Varēsi paļauties uz atbalstu no savas ģimenes un īpašu atbalstu no cilvēka, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Jebkuras grūtības, ar kurām šomēnes saskarsies, būs reāli atrisināmas, tāpēc atceries – nevajag uztraukties, taču uzreiz sākt meklēt atbilstošāko risinājumu. Izvairies no sasteigtiem, nepārdomātiem vārdiem, komentāriem un citām darbībām. Tava laime ir atrast to, kam uzticēties.

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Iespējams, šomēnes tu sastapsies ar lielām emocionālām problēmām. Tas nozīmē, ka tev būs nepieciešams iemācīties kontrolēt savas emocijas un domāt par ikkatru vārdu, ko saki, it īpaši, ja piemini savus radus vai draugus. Izvairies no provokācijām. Gaidi solījumus, palīdzību vai aizstāvību, kā arī progresu attiecībā uz svarīgiem jautājumiem no cilvēka, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Iespējams, iepazīsi kādu jaunu cilvēku, kurš dzimis kādā no šīm zīmēm, un viņam turpmāk būs īpaša nozīme tavā dzīvē. Iespējams radīsies idejas saistībā ar nākotnes ģimenes pieaugumu vai tikšanos ar sen neredzētiem cilvēkiem, piemēram, bijušajiem klases biedriem vai kaimiņiem. Saņemsi svarīgu informāciju saistītu ar savu bērnu vai mazbērnu. Šomēnes, visticamāk, tev trūks pietiekami daudz ambīciju vai jaudas, lai nopietni un produktīvi padarītu savu darbu. Neskatoties uz to, būs gadījumi, kad spēsi veikt dažas pozitīvas izmaiņas. Šis mēnesis tevi noteikti pārsteigs ar negaidītām sanāksmēm, vizītēm, jauniem paziņām. Dinamiska un interesanta komunikācija sniegs tev zināmas cerības par turpmāko attīstību. Negaidīts zvans un/vai uzaicinājums uz tikšanos vai interviju var izrādīties ļoti veiksmīgs. Finansiālajā jomā tavā dzīvē šobrīd nebūs visai liela drošība un stabilitāte. Iespējams, radīsies kāds konflikts saistībā ar naudu.

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Novembris sniegs tev prieku ar ziņām vai notikumiem, kas saistīti ar kāda jauna vīrieša apmeklējumu. Prieku radīs arī tavs bērns vai kāds cits tuvs cilvēks no tavas ģimenes vai draugu loka. Šis būs ļoti veiksmīgs mēnesis Ūdensvīru vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem. Izmanto katru iespēju, kas tev rodas un neatstāj uz rītdienu neko, ko vari paveikt šodien. Ūdensvīriem sievietēm būs patīkami notikumi, kas saistīti ar nākotnes ģimenes pieaugumu vai īpašiem mirkļiem, kas saistīti ar zīdaini. Iespējams, tuvākajā nākotnē nāksies apmeklēt kāda tuva cilvēka kāzas. Šomēnes būs daudz negaidītu notikumu. Ja šobrīd tu esi viens un tev nav attiecību, ir pienācis laiks tās izveidot. Taču nenoslogo sevi ar lielām cerībām. Vispirms pieņem cilvēkus kā savus paziņas, iespējams, draugus, un ļauj liktenim ievest sevi nākamajā līmenī. Lielas lietas mīlestības frontē notiks teju pašas no sevis – ja vien tam ļausies. Problēmas var rasties remontdarbos un procesos, kas saistīti ar nesen iegādātām precēm. Ja ko iegādājies – pievērs uzmanību garantijas laikam un iespējām. Var rasties neparedzētas izmaksas, kas saistītas ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem. Novembris var iepriecināt tevi ar kādu svarīgu dokumentu vai līgumu, kas dos ievērojamu finansiālu ieguvumu uz Ziemassvētku laiku.

 

zivis_zivis_zivisZivis

Novembrī tu, iespējams, būsi noraizējies par kāda drauga veselības stāvokli. Var gadīties, ka tev nāksies rūpēties par kāda vīrieša, kurš vecāks par 35 gadiem, ārstēšanu. Būs jauna iepazīšanās ar vīrieti, kurš būs ļoti harizmātiska persona, taču ar nopietnām veselības problēmām. Šis mēnesis var tev nest gaidīto vai neparedzētas izmaiņas, kas saistītas ar mājokli vai lietām, kas attiecas uz tavu mājsaimniecību. Iespējams, tev nāksies krietni vilties kādā personā, kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Gaidi svarīgu sarunu ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Iespējams, saņemsi svarīgu priekšlikumu vai lēmumu, ko pieņēmusi kāda no iepriekš minētajās zīmēs dzimuša cilvēka. Novembris sniegs negaidītas emocijas tām Zivīm, kuras dodas biežos izbraucienos ar mērķi. Liktenim būs īpaši liela nozīme šī izbrauciena laikā. Iespējams, būs kāds priekšlikums saistībā ar nodarbinātību vai citiem interesantiem pasākumiem, kas saistīti ar braucienu. Var rasties bažas un strīdi ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Izvairies no greizsirdības, jo tev, visticamāk, tai nebūs pamata, taču tās iespaidā vari izdarīt ko tādu, ko vēlāk nāksies nožēlot. Iespējams, gadīsies kāds nepatīkams mirklis darbā, kas saistīts ar  nepatīkamām pretenzijām, sūdzībām vai atbrīvošanos no kāda kolēģa.

 

Lai tev novembris prieka un pozitīvu emociju piepildīts!

Iepriekšējais rakstsVisai neveiksmīga nedēļas nogale Rīgā izvērtusies vairākiem BMW šoferīšiem
Nākamais rakstsStrauji pasliktinoties Covid-19 situācijai, ar uzrunu tautai klajā nācis Valsts prezidents