Lūk, jau marts klāt – īstais pavasara vēstnesis. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un uzzini – ko tās šim mēnesim sola tieši tev!

Auns

Var gadīties, ka šomēnes tev būs jāiesaistās kādās ne visai patīkamās darbībā saistībā ar finanšu dokumentiem vai kredītiem. Ticams, ka šīs lietas tevi neskars tieši, bet, iespējams, tās būs saistītas ar kādu tavu radinieku. Marts iepriecinās tevi ar jaunumiem vai jaukiem notikumiem, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Kopumā tev šis mēnesis būs labvēlīgs finanšu jautājumos, bet nekas nenotiks tāpat vien – lai ko sasniegtu, būs jāstrādā. Interesanti notikumi gaidāmi arī mīlas dzīvē, kas sniegs pārsteidzošus mirkļus. Iespējama jauna iepazīšanās, kas var mainīt tavu dzīvi. Būs dažādas tikšanās ar mīļajiem, kas sniegs tev daudz pozitīvu emociju. Iespējams, nāksies parūpēties par kāda radinieka veselību, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Darbā esi piesardzīgs attiecībās ar sievietēm – kolēģēm vai klientēm, kuras varētu maldināt tevi vai pat radīt kaitējumu. Labs mēnesis, lai plānotu grūtniecību.

Vērsis

Ticams, ka šomēnes satiksi cilvēkus, ar kuriem pirms laba laika, iespējams, pat vairākiem gadiem tevi šķīrušas dažādas situācijas. Šobrīd būs iespējams atsākt attiecības, kas ir bijušas īpašas vai emocionālas tavā pagātnē. Jaunus cilvēkus savā dzīvē, visticamāk, tu ielaidīsi ar zināmu piesardzību, pat neuzticību. Lai kā arī nebūtu – necenties visiem uzspiest tikai un vienīgi savu taisnību. Var gadīties, ka kāda zēna vai jauna vīrieša apņemšanās vai vēlmes neatbildīs tavām iecerēm, taču neeksplodē. Šomēnes iespējama svarīga tikšanās ar vīrieti, kurš ir no citas pilsētas. Izvairies no jebkāda veida konfliktiem, jo tie šomēnes tevi var ļoti negatīvi ietekmēt. Iespējama stresa situācija, kas saistīta ar negaidītu problēmu tavās mājās.

Dvīņi

Iespējams, šomēnes tev nāksies parūpēties par kādas sievietes, kura nedzīvo ar tevi kopā, veselības stāvokli vai personīgajām problēmām. Visticamāk, spēsi rast pareizo risinājumu stresa situācijai, ko viņa piedzīvo. Marts būs svarīgs mēnesis tavas mīlestības attīstībai, īpaši, ja tavs partneris pašlaik atrodas citā pilsētā vai pat valstī. Varēsiet brīvi un nopietni plānot savu attiecību attīstību. Iespējamas ziņas, kas vēstīs par stabilitāti mājas dzīvē un ar to saistītos jautājumos. Iespējams negaidīts un ļoti nepatīkams konflikts ar jaunu vīrieti, kurš to emocionāli un sāpīgi pārdzīvos. Ticams, ka pārbaudījumi tiks uzlikti arī tavai stabilajai draudzībai. Visticamāk, tas liks tev paraudzīties uz lietām no cita skata punkta. Marts solās būt labs mēnesis darbam. Daudziem Dvīņiem būs iespējams doties ceļojumā, bet vairumā gadījumu tas būs saistīts ar noteiktām interesēm, profesionāliem uzdevumiem utt. Lielisks laiks, lai uzsāktu darba gaitas citā pilsētā vai valstī.

Vēzis

Marts varētu būt saspringts mēnesis, bet sasniegtie rezultāti solās būt ievērojami. Svarīgi izvairīties no spriedzes savās sajūtās, cenšoties uz visu paraudzīties mierīgāk un bez panikas. Martā gūsi panākumus, kas saistīti ar bērnu vai kādu jaunu radinieku. Daudziem Vēžiem būs pieredze saistībā ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Būs nozīmīgi notikumi attiecībās ar tēvu, dēlu vai meitu. Ja tie būs saistīti ar finanšu lietām, to attīstība būs ļoti pozitīva abām pusēm. Esi uzmanīgs – nevajadzētu pārspīlēt ar emocijām saistībā ar problēmām. Neņem vērā apkārtējo cilvēku negatīvo vai pat ļaunprātīgo attieksmi – neapgrūtini sevi ar to. Iespējamas problēmas, kas radīsies kāda cita vainas dēļ, bet var izraisīt konfliktsituāciju tev. Šis nebūs labvēlīgs mēnesis, lai risinātu ar īpašumu saistītus jautājumus. Esi izmanīgs un izvērtē cilvēkus, ar kuriem runā, jo īpaši tos, ar kuriem dalies savās problēmās. Tām jaunajām Vēžu sievietēm, kurām ir attiecības ar vecāku partneri, šomēnes gaidāmas pārmaiņas mīlas jomā.

Lauva

Šomēnes tev solās būt negaidītas un/vai unikālas iespējas attīstīties savā darba vietā, atrast jaunu darbu, uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīties citādi karjeras jomā. Nesoli to, ko nevari izdarīt un, ja nepieciešams, pirms ko soli, konsultējies ar zinošākiem cilvēkiem konkrētajā jomā. Ticams, ka martā daudzas Lauvas pieņems ar ceļošanu saistītus lēmumus, ko būs iespējams realizēt tuvākajos mēnešos. Nav teikts, ka noteikti tas būs ceļojums uz ārzemēm, iespējams, tepat – vietējais. Šomēnes centies izvairīties no konfliktiem ar savu partneri vai radiniekiem. Tu nevarēsi realizēt savu ideju, ja iegūsi lielu pretestību vai piedzīvosi nepatīkamu konfliktu. Iespējams, dažas Lauvas piedzīvos šķiršanos, tiesa, visticamāk, tā jau iepriekš bijusi plānota. Visticamāk, šī šķiršanās būs saistīta ar ceļošanu, darbu vai mācībām citā vietā. Ja tavās ģimenes attiecībās šobrīd ir sarežģīts laiks, ir pienācis laiks godīgām sarunām, meklējot saprātīgus risinājumus. Centies izvairīties no finanšu darījumiem ar sievietēm, jo rezultāti var krietni atšķirties no tavām iecerēm. Kopumā marts ļaus atrisināt dažādas problēmas salīdzinoši viegli, taču, cik viegli – tas būs atkarīgs no tavas attieksmes. Lauvu sievietēm, kurām ir 35 gadi, var piedzīvot īslaicīgas finansiālas problēmas.

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, tad šomēnes tev nāksies saskarties ar bērna vai kāda tuva radinieka rakstura iezīmēm, kas tev nepavisam nepatīk. Šie notikumi būs kā jūsu abpusējās uzticības pārbaude. Šomēnes daudziem pārsteigumiem kaut kādā veidā būs saistība ar tavu pagātni vai jau uzsāktajiem notikumiem/darbiem. Šobrīd grūti prognozēt vai tas viss izvērtīsies pozitīvi vai negatīvi, jo viss risināsies individuāli, bet viens ir skaidrs – katram būs nepieciešams laiks pārdomām. Martā piedzīvosi priecīgu vai pat laimīgu notikumu, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti, kas būs viņas personīgais lēmums vai iepriekšējo pretenziju rezultāts. Tāpat šomēnes iespējamas nepatīkamas ziņas par zēnu vai jaunu vīrieti, kurš būs saistīts ar kādu negadījumu vai citām problēmām, kas radušās viņa pārlieku lielās pašpārliecinātības vai augstprātības dēļ. Šis būs labs mēnesis, lai attīstītu savus finanšu darījumus, apmeklētu banku vai citu finanšu iestādi, kur gūt sev svarīgu informāciju. Jaunākās Jaunavu sievietes šomēnes atcerēsies kādu īpašu notikumu. Jaunākajiem Jaunavu vīriešiem jāizvairās no riskiem, kas saistīti ar braukšanu – neatkarīgi no tā vai tas notiek darba, vai privātu darīšanu dēļ. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, mīlestība sniegs patīkamas emocijas un īpašu pieredzi tiem, kuri vēl nav precējušies.

Svari

Šomēnes tu pieņemsi kādu lēmumu, ko izraisīs sievietes piedāvājums vai uzaicinājums. Tas var attiekties uz tavu profesionālo dzīvi vai ģimenes interesēm. Ja tev ir bērns/bērni, visticamāk, šomēnes nāksies plānot finanses saistībā ar izglītības izmaksām. Iespējams, tas būs saistīts ar papildu izglītību un dažādiem attīstības veidiem – mūziku, sportu u.c. mīlestības jomā marts solās būt izmēģinājumu mēnesis. Taču, iespējams, izmēģinājumi radīs problēmas ar partneri. Marts būs daudzveidīgs kopumā – mīsies gan pozitīvā, gan negatīvā pieredze. Negatīvā pieredze būs saistīta ar notikumiem, kas sākās februārī, bet pozitīvā pieredze būs saistīta ar to, ka izdosies rast vislabāko risinājumu dažādām problēmām. Ticams, ka nāksies iegādāties dāvanu meitenei vai jaunai sievietei. Varēsi soli pa solim doties pretī savai vīzijai un sagatavoties vēlamajam labākajā veidā. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, sagaidīs svarīgu dokumentu vai līgumu, kas būs saistīts ar kādu gaidāmu notikumu/darījumu. Svaru sievietes, kuras ir jaunākas par 35 gadiem, veiks kādu pirkumu savam mājoklim.

Skorpions

Lai kā tu censtos, šomēnes nespēsi gūt uzvaru vai izpildīt apņemšanos, kas saistīta ar zēnu vai jaunu vīrieti tavā radinieku lokā. Dažiem Skorpioniem šomēnes var būt nopietni pienākumi kāzās vai citos svarīgos ģimenes pasākumos, kas saistīti ar vīrieti. Martā ceļojums var radīt spriedzi ar draugiem vai kolēģiem, jo īpaši, ka ceļojums ir darba darīšanās. Šomēnes radīsies neparedzēta iespēja uzlabot savus ienākumus, pārejot uz labāk apmaksātu darbu, uzņemoties papildu pienākumus vai atrodot papildu ienākumu avotu ārpus darba. Martā svarīgu lomu tavā dzīvē spēlēs cilvēks, kurš sniegs vērtīgus padomus un palīdzību un, iespējams, sniegs tev priekšlikumu, no kā būs grūti atteikties. Šomēnes tev vajadzētu izvairīties no vienkāršas peļņas un ātru, nepārdomātu atrisinājumu meklēšanas savām problēmām, jo tas var radīt nepatīkamas situācijas. Mēģini būt patiess un godīgs savās darbībās – tas sniegs un nodrošinās tev pārliecību, lai gan tas nebūs visai ātrs process. Ticams, ka šomēnes tev vajadzēs apciemot kādu slimnieku, kurš ārstējas mājās vai slimnīcā. Skorpionu vīrieši, kuri ir 35 gadus veci, varēs šomēnes gūt panākumus ģimenes un darba lietās, kā arī atrisināt līdz šim ieilgušas problēmas.

Strēlnieks

Šomēnes varēsi papildus sadarboties ar kādu sievieti – tas solās dot papildinājumu tavā ģimenes budžetā. Šomēnes esi uzmanīgs ar plāniem, ko veic ceļojuma laikā, jo var gadīties, ka nepietiks finanšu vai arī vari kļūt par krāpšanas upuri. Kopumā marts solās būt visai izdevīgs finanšu jomā, pateicoties iepriekšējām profesionālajām, biznesa vai citām darbībām. Iespējams, saņemsi naudu, kas būs, pateicoties tavai rīcībai, kontaktiem vai pagātnē pieņemtiem lēmumiem. Ticams, ka šomēnes piedzīvosi patīkamus notikumus, kas varētu būt saistīti ar bērna piedzimšanu vai tavas atvases panākumiem kādā dzīves jomā. Marts būs labs mēnesis tavu materiālo vai īpašuma plānu realizēšanai, kā arī dažādiem pirkumiem. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas par sievieti, kuru pazīsti. Jaunākās Strēlnieku sievietes varētu piedzīvot pārsteigumus saistībā ar pašreizējo darbu vai gūt jaunas iespējas.

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šomēnes ar rasties ļoti nepatīkams konflikts ar jaunu vīrieti, kura vārdi un/vai apvainojumi tev būs ļoti sāpīgi. Šomēnes tev vajadzēs pievērst lielāku uzmanību savai veselībai un, ja nepieciešama ārsta palīdzība, nekādā gadījumā to neatliec. Šis nesolās būt labvēlīgs mēnesis, lai dotos uz tiesu vai iesaistītos līdzīgos procesos. Iespējama saruna ģimene lokā par finansiāliem ieguldījumiem, lielākiem izdevumiem un dažādu saistību nokārtošanu. Ticams, ka šomēnes nāksies doties uz kādu lielāku pasākumu, kas būs saistīts ar radinieku vai pat pašam to rīkot. Kopumā visiem notikumiem solās būt labvēlīgs iznākums. Ticams, ka dažas lietas, situācijas tev izskatīsies kā zaudējumi, taču nākotne tev parādīs, ka realitāte ir pavisam cita. Jauniem Mežāžu vīriešiem var nākties piedzīvot saspīlējumus svarīgās attiecībās ar draugiem vai radiniekiem. Mežāžu vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem, var rasties problēmas mīlestībā.

Ūdensvīrs

Šomēnes iespējamas dažādas ienesīgas situācijas vai finansiāli piedāvājumi, kas nāks caur jauniem cilvēkiem tavā vidē vai kādu, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Drīzumā tev noteikti būs iespējas attīstīt savas finanšu lietas sev labvēlīgā virzienā, taču ne bez citu cilvēku palīdzības. Tavas bažas šomēnes būs īslaicīgas, tu spēsi rast ātrus, praktiskus risinājumus arī lietās, kas būs saistītas ar veselību. Šomēnes būs emocionāli notikumi, kas saistīti ar zēnu vai jaunu vīrieti, kurš, iespējams, dzīvo citviet. Izvairies no dārgu priekšmetu (ieskaitot īpašumu) iegādes, jo pievēršot uzmanību lietām rūpīgāk, būs iespējams atrast izdevīgāku cenu. Labāku kvalitāti vai un daudz ko citu. Šomēnes būs spēcīgāka saziņa ar draugiem, kuri dzīvo tālu no tevis. Iespējams, sagaidīsi bērniņa nākšanu pasaulē.

Zivis

Ticams, ka martā būs negaidīti notikumi, kas saistīti ar mīlas dzīvi vai dokumentiem, ko saņemsi – visticamāk, tie būs saistīti ar naudu. Marts būs īpaši svarīgs periods Zivju vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, jo viņu mājās vai ģimenē notiks pārmaiņas, kam būs ilgstoša ietekme uz nākotni. Zivju sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem, būs augsta stresa līmeņa situācija ceļojumā vai negaidīta nepieciešamība pēc ģimenes vai kolēģu atbalsta. Kopumā marts solās būt pārmaiņu mēnesis lielākajai daļai Zivju, piemēram, pārvākšanās uz dzīvi citviet, darba maiņa u.c. Labās ziņas – tas viss solās notikt tavā labā, tāpēc nav nepieciešams baidīties vai izjust trauksmi saistībā ar šiem notikumiem un savu nākotni. Iespējams, tieši šomēnes beidzot sāksi meklēt iespējas, kā uzlabot savu darbu, ko vajadzētu mainīt, kā arī – neizpaliks jauni piedāvājumi. Iespējama spriedze vai konflikts ģimenē.

 

Lai izdevies tev marts!

Iepriekšējais rakstsSKAISTUMKOPŠANAS PLĀNS MARTAM: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai
Nākamais rakstsKā tikt galā ar iesnām un klepu?