Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka, turpinot izaugsmi, tā plāno piesaistīt jaunus darbiniekus, kopumā piedāvājot vairāk nekā 120 darbavietas dažādās nodaļās, ieskaitot stjuartus, pilotus, tehniķus un citus. Vairāk nekā 120 vakances: Viens no Latvijas labākajiem darba devējiem paplašina komandu!

Šobrīd airBaltic piedāvā 60 vakances stjuartiem – 40 Rīgā un 20 Tallinā. Turklāt lidsabiedrība aicina darbā arī otros pilotus, kuri vadītu Airbus A220-300 lidmašīnas. Papildus airBaltic Tehniskajā nodaļā ir pieejamas 17 vakances – lidmašīnu mehāniķim ar pieredzi aviācijā, sertificētam lidaparāta tehniķim (B1 vai B2) un citiem.

airBaltic viceprezidente personālvadības jautājumos Alīna Aronberga: “Turpinot airBaltic izaugsmi, mēs plānojam piesaistīt jaunus darbiniekus, kuri vēlas nākt zem mūsu spārna. Neatkarīgi no tā, vai interesants ir nesen beidzis mācības, vai ir profesionālis ar pieredzi, kurš apsver jaunas karjeras iespējas, mēs aicinām ikvienu pieteikties un izzināt dinamisko un aizraujošo aviācijas nozari Latvijas nacionālajā lidsabiedrībā, kurā mēs piedāvājam dažādas karjeras izaugsmes iespējas.”

“Turklāt pagājušajā mēnesī atklājām airBaltic Tehnisko akadēmiju, kas būs vadošā lidaparātu tehniķu apmācība cilvēkiem, kuri vēlas uzsākt vai attīstīt savu karjeru lidmašīnu tehniskās apkopes jomā. Ar šo iniciatīvu tiecamies nodrošināt studentiem augsta līmeņa izglītību, kas būs noderīga viņu nākotnes karjerā un sniegs ievērojamu ieguldījumu Latvijas izglītības attīstībā,” piebilda Aronberga.

Pagājušajā mēnesī lidsabiedrība atklāja Tehnisko akadēmiju, kurā ir iespējams iesniegt pieteikumu trīs specializētās programmās līdz 2024. gada 1. jūlijam – RTU airBaltic programma, LVT airBaltic programma un Mehāniķu programma – attiecīgi sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitātiLiepājas Valsts tehnikumu un unikālo airBaltic Mehāniķu programmu.

Vienlaikus studentus uzņem arī plaši pazīstamā airBaltic Pilotu akadēmija. Patlaban akadēmijā studē 136 studenti, no kuriem vairākums pārstāv Baltijas valstis, taču tāpat arī viņu vidū ir studenti no citām Eiropas Savienības valstīm. Kopumā vairāk nekā 10% airBaltic Pilotu Akadēmijas studentu ir sievietes, un līdz šim brīdim pēc akadēmijas absolvēšanas lidsabiedrībai ir pievienojušies 99 absolventi.

airBaltic šobrīd nodarbina vairāk nekā 2 500 profesionāļus un turpina aktīvu jaunu darbinieku piesaistīšanu dažādās pozīcijās. Šobrīd lidsabiedrība piedāvā 33 vakances, plānojot piesaistīt 120 jaunus talantus. airBaltic jau vairāku gadu garumā ir atzīta par labāko darba devēju dažādos nacionālos un starptautiskos pētījumos. Lai uzzinātu vairāk par darba iespējām airBaltic, lūdzu apmeklējiet https://careers.airbaltic.com/lv.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsŅujorka, Londona un citas pilsētas, kuras līdz 2050. gadam varētu būt zem ūdens
Nākamais rakstsPatīkama vēsts no veikalu tīkla “Maxima”