Kā kļūt laimīgam un veiksmīgam 2014.gadā? Ieklausieties zvaigžņu vēstījumā. Zvaigznes parādīs ceļu, kas ved pretīm veiksmei. Nepretojieties aicinājumam, nav nelaimīgāku cilvēku par tiem, kuri atsakās pieņemt savu ceļu.

Cilvēka dzīvei jābūt harmoniskai un jāatrodas līdzsvarā ar apkārtējo pasauli. Tikai tad varam sacīt, ka esam patiesi laimīgi. 2014. gada veiksmes un laimes horoskops veidots vadoties pēc vēdiskās astroloģijas priekšrakstiem, bet interpretēts mūsdienīgā un saprotamā valodā. Šoreiz sievietēm!

 

Auns

auns_horoskops_krasains

2014.gada horoskopi apstiprina, ka esat lieliska līdere un organizators. Jums grūti strādāt kā pakļautībā, tāpēc veiksme un izdošanās vienmēr saistās ar pastāvīgu biznesu. Ja arī 2014.gadā jums nebūs iespēju uzsākt pašai savu biznesu, tad izvēlieties profesiju un nodarbi, kurā būsiet maksimāli neatkarīga un spēsiet pilnībā izmantot savu organizatores, līdera talantu. 2014.gadā esiet atvērta jaunām idejām un sadarbības piedāvājumiem. Jo aktīvāka un enerģiskāka būsiet, jo lielāka varbūtība notvert savu laimi.

 

Vērsis

versis_horoskops_krasains

2014. gada horoskopi vēstī, ka veiksmi un izdošanos gūsiet darbības jomās, kur nepieciešama kvalitāte un precizitāte. Zvaigznes vēstī, ka veiksies tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras darbosies apkalpojošā sfērā, tūrisma biznesā, paaugstināta komforta un dzīves standartu pārdošanas jomā. Veiksmi 2014. gadā var dāvāt hobijs, kas negaidīti var kļūt par biznesu – bižutērijas darināšana, floristika un tā tālāk. Ja vēlaties kardināli mainīt dzīvi, tad izmēģiniet sevi fotomodeles, manekenes, modes dizaineres lomā. Starp citu, zvaigznes norāda, ka ir vēl kāda joma, kur sievietes Vērši gūst atzinību, tā ir kulinārija. Iespējams, ka esat dzimusi šefpavāre, kura drīzumā kļūs pieprasīta smalkākajos Latvijas restorānos. 2014. gads ir jūsu gads, rīkojieties!

 

Dvīņi

dvini_horoskops_krasains

2014. gada horoskops vēstī, ka veiksmi un izdošanos gūsiet sfērās, kurās vislabāk spēsiet izmantot savus talantus – aktierprasmi, spēju manipulēt ar cilvēkiem, oratora prasmi. Nekautrējieties izmantot savu oratores talantu mērķu sasniegšanai. Nevienam jau nav noslēpums, ka veikli spējat manipulēt ar faktiem, neraizējoties par to vai interpetācija dažreiz atbilst patiesībai, vai nē. 2014. gadā veiksmi varat gūt rakstniecībā, žurnālistikā, varat izveidot blogu internetā un iekarot auditoriju, lai vēlāk gūtu labu peļņu. Ja nu jums nav vēlme darboties šajā nozarēs, tad varat pievērsties tirdzniecībai un darījumiem nekustamā īpašuma nozarē. 2014. gadā veiksmīgi varat strādāt jebkurā sfērā, kur nepieciešams pārliecināt klientu. Īpaši veiksmīgs 2014. gads būs daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras pārsniegušas 35 gadu vecumu, saņemsiet neviltotu vīriešu atzinību, komplimentus un simpātiju apliecinājumus.

 

Vēzis

vezis_horoskops_krasains

2014. gada horoskopi norāda, ka veiksmi un laimi gūsiet, ja atbrīvosieties no psiholoģiskiem paradumiem, kas traucē virzību uz priekšu. Pirmkārt, atsakieties no gaisa piļu būvniecības, kam tērējat pārlieku daudz laika. Nodarbojieties ar reālu un piezemētu projektu realizāciju, kas garantē zināmus ienākumus. Uzņemieties pienākumus, kuru veikšanai jums ir visas nepieciešamās prasmes un zināšanas. Veiksme un izdošanās 2014. gadā pie jums atnāks, ja nokļūsiet par konsultantu, palīgu, personisko sekretāru pie kādas ietekmīgas personas. Starp citu personiskajiem palīgiem (sekretāriem) atalgojums ir ļoti labs. Tiesa gan zvaigznes brīdina, ka nepieciešams rūpīgi izvēlēties personas, kam kalposiet, jo pastāv risks, ka varat nonākt dienestā pie kunga, kam maciņā vējš svilpo.

 

Lauva

lauva_horoskops_krasains

Zvaigznes vēstī, ka 2014. gadā veiksmi gūsiet tad, ja nodarbosieties ar to, kas patiesi jūs aizrauj un sajūsmina. Pretējā gadījumā var gadīties, ka katru darba dienu uz darbu var nākties doties kā uz zobārsta kabinetu. Ja jūtat, ka pašreizējā nodarbošanās nerada gandarījumu, tad steidzami meklējiet jomu, kas patiesi interesē. Ja 40 gadu vecumā nāksies no jauna mācīties un apgūt profesionālas prasmes, tad dariet to. Pretējā gadījumā, neapmierinātība ar darbu var radīt nomāktu garastāvokli, kas pāraugs depresijā. Kas attiecas par darbības jomām, tad zvaigznes atvērušas visus ceļus. Panākumus gūsiet darbojoties humanitārajā joma un sfērā, kur nepieciešams organizatora talants.

 

Jaunava

jaunava_horoskops_krasains

Zvaigznes vēstī, ka 2014.vgadā veiksmi gūsiet darbības sfērās, kur nāksies uzraudzīt, pārraudzīt, iespējams, arī kritizēt nepilnības, trūkumus. Jums piemīt spēja adekvāti izvērtēt esošo situāciju un norādīt uz pieļautajām kļūdām. Acīmredzot, ka veiksme un izdošanās gaidāma jomās, kas saistītas ar apmācību, pedagoģiju, jebkādas darbības, kas saistās ar citu pieļauto kļūdu analīzi. Esiet gan gatava, ka atzinību un slavu par savu darbību uzreiz nesaņemsiet. Savu vietu zem Saules nāksies izcīnīt plānveidīgi un pamazām.

 

Svari

svari_horoskops_krasains

2014. gada horoskopi norāda, ka veiksmi gūsiet, ja būsiet pietiekami elastīga un pratīsiet pieņemt kompromisa lēmumus dažādās situācijās. Esiet elastīga, izpētiet situācijas no dažādiem aspektiem, tad ātri spēsiet ievērot momentus, kas svarīgi partneriem un izmantot informāciju savā labā. 2014. gads solās būt veiksmīgs juristiem, advokātiem, diplomātiem, pasniedzējiem un skolotājiem. Veiksmi un atzinību gūsiet sfērās, kas saistītas ar estētiku, daili, skaistumu, tāpēc droši varam apgalvot, veiksme gaidām tām daiļajām būtnēm, kuras darbojas kosmetoloģijas jomā.

Ja neesat apmierināta ar savu līdzšinējo dzīvi un nav izdevies sasniegt vērā ņemamus panākumus, tad pārdomājiet un izlemiet, ko vēlaties mainīt. Varbūt nepieciešams mainīt ierasto nodarbošanos uz pavisam neordināru jomu. Varbūt jūs esat meistarīga floriste, ģeniāla fotogrāfe, smaržu pārdevēja? Sekojiet saviem sapņiem!

 

Skorpions

skorpions_horoskops_krasains

Lai 2014. gadā gūtu veiksmi un laimi jums jāpieņem sava patiesā būtība. Jums jāpārstāj kautrēties un noliegt to būtības daļu, kura šķiet neērta. Esiet tā, kas esat! Piemēram, ja jūs saista ezoterika, tad nododieties tās izzināšanai, lai arī apkārtējie par šādu rīcību vīpsnās. Ja jūs interesē cilvēku slēptākās dziņas, tad apgūstiet psiholoģiju, psihiatriju vai kļūstiet par izmeklētāju. Ja jums patīk intrigas un vara, tad kļūstiet par kādas slepenas organizācijas biedru. 2014. gadā dominēs interese par visu noslēpumaino un slepeno. Lai arī ko jūs darītu, gandrīz visā saskatīsiet mistiskas momentu. Jūsu iedzimtā intuīcija šajā gadā jums noderēs. 2014. gadā veiksmi un izdošanos gūsiet ar neatlaidības un uzcītības palīdzību. Dažas no jums pakāpsies augšup pa karjeras kāpnītēm un gūs ievērojumas panākumus.

 

Strēlnieks

strelnieks_horoskops_krasains

Kā jau Uguns stihijas pārstāvjiem, Strēlniekam patīk komandēt un vadīt. Jāsaka, ka jums piemīt vadītāja talants, tas ir neapstrīdams fakts. Spējat ietekmēt līdzcilvēkus, tāpēc 2014. gadā veiksmīgi varat darboties pārdošanas jomā, sekmīgi vadīt lielākas vai mazākas cilvēku grupas. Ja vēlaties, tad varat izmēģināt spēkus politikā, Saeimas vēlēšanas arī gaidāmas 2014.gadā. Galvenais priekšnoteikums veiksmes gūšanai – spēja koncentrēties uz nosprausto mērķi, kā arī patiesās būtības apjaušana, kurā strādājat. Veiksmi 2014. gadā var dāvāt jūsu “iedzimtā” tieksme uz pārmaiņām. Ja jums šķiet, ka dzīvojat parastu un ikdienišķu dzīvi, tad nevilcinieties mainīt ierasto dzīves ritmu. Metieties galvu reibinošā piedzīvojumā, ja agrāk sēdējāt pie biroja galda, tad kļūstiet par ceļojošu pārdevēju, dodieties komandējumos, ceļojumos, veiciet pētniecību, izziniet dzīvi. Veiksme un izdošanās 2014.gadā gaidāma tām, kuras būs atvērtas pārmaiņām.

 

Mežāzis

mezazis_horoskops_krasains

2014. gada horoskopi vēstī, ka laimi un veiksmi “izsitīsiet kaut ar nagiem”. Mežāzis – zodiaka viena no veiksmīgākajām zīmēm. Jūs esat uzlādēta ar veiksmes enerģiju un vairumā gadījumu salīdzinot ar citiem jums tik tiešām veicas. 2014. gads nebūs izņēmums. Lai gūtu panākumus, nav jālauza galva par jomām kurās darboties. Jums vienkārši nepieciešams virzīties pa izvēlēto ceļu, neļaujot novirzīt sevi no izvēlētā mērķa. Pašlepnums pārējo paveiks jūsu vietā, liks atbilstoši reaģēt un uzvesties. Tieši šo rakstura īpašību dēļ jūs var uzskatīt par vienu no veiksmīgākajām zodiaka zīmēm. Lai arī apkārtējie neizprot un dažeiz nenovērtē jūsu rīcību, jūs lieliski apzinieties savu mērķi. 2014. gadā veiksmi un izdošanos gūsiet, ja nodarbosieties ar ko patiesi svarīgu, interesantu. Veiksme gaidāma tad, ja darbosieties aizrautīgi un no visas sirds. Kā jau zvaigznes vēstī, tad varat darboties gandrīz visās interesējošās dzīves jomās.

 

Ūdensvīrs

udensvirs_horoskops_krasains

Ūdensvīra horoskops 2014. gadam vēstī, ka veiksmi sasniegt palīdzēs iekšējā harmonija un pārliecība par pašas spēkiem. Neļaujiet nevienam sagraut, mazināt jūsu pašnovērtējumu. Koncentrējieties uz tām dzīves sfērām, kur parasti agrāk esat guvusi panākumus un apkārtējo atzīnību. Horoskopi vēstī, ka sieviete – Ūdensvīrs –  veiksmi 2014. gadā gūs nodarbojoties ar izdevējdarbību. Veiksme gaidāma saistībā ar literāriem rakstu darbiem vai dokumentu noformēšanu. Sabiedriskākām būtnēm horoskopi vēstī izdošanos tūrisma biznesā, kā arī citās darbības jomās, kas saistītas ar milzīgu cilvēku (klientu) plūsmu. Atcerieties, ka pēc saspringta darba nepieciešama atpūta. Zvaigznes aicina pievērst uzmanību kvalitatīvai atpūtai, kas laicīgi palīdzēs novērst emocionāla un psiholoģiska rakstura sarežģījumus.

 

Zivis

zivis_horoskops_krasains

Kā kļūt veiksmīgai 2014. gadā? Horoskopi Zivīm iesaka “nepeldēt pa straumei”, bet izvēlēties lielus mērķus. Nesamierinieties ar mazumiņu, bet “ejat uz visu banku”! Pretējā gadījumā draud ieslīgšana pelēkā un ikdienišķā dzīvītē un diezin vai gada noslēgumā būsiet apmierināta ar rezultātiem. Lai arī cik liels nebūtu kārdinājums apstāties un baudīt gūtos augļus, centieties atrasties kustībā un virzībā uz priekšu. Neļaujiet nevienam pieņemt lēmumus jūsu vietā. Tāds ir jūsu liktenis – daudzi vēlas pamācīt jūs, daudzi vēlas vadīt jūsu dzīvi. Ja to pieļausiet, tad visticamāk gaidītās veiksmes vietā saņemsiet katastrofu. Tikai jūs zināt, kas ir pareizi un kādi projekti uzskatāmi par perspektīviem. Apkārtējie, lai dzīvo savu dzīvi, risina savas problēmas un neuzmācas ar saviem padomiem. Jomas, kurās Zivis gūs veiksmi 2014. gadā – apkalpojošā sfēra, sociālā darbības joma, pārdošana.

__________

Rakstu sagatavoja www.e-horoskopi.lv

Lielākais horoskopu portāls latviešu valodā

Dodies un uzzini vairāk, ko tev lēmušas zvaigznes!

Iepriekšējais rakstsKā svētku laikā droši iepirkties internetā? 6 padomi
Nākamais rakstsKlāt gripas laiks. Kā pasargāt sevi un mīļos?