Vai zināji, ka orgasma nesasniegšanā var būt vainojama arī rutīna, nogurums un pārlieku liela koncentrēšanās uz to? BrīvBrīdis.lv apkopojis septiņus padomus, kā to sasniegt, tev tikai mazliet jāiedarbina sava izdoma…

 

Izmanto pieaugušo rotaļlietas un dažādas stimulējošas lietas
Jā, īpaši, ja iepriekš neko no tā neesi mēģinājusi, doma vien par to jau spēs uzbudināt. Taču, ja baidies izmantot, piemēram, vibratoru – neesi tam gatava – tas nekas, iegādājies kādu eļļiņu vai pūkainus rokudzelžus, vai apģērbies seksīgā veļā un augstpapēžu kurpēs un izaicini savu mīļoto. Ja kautrējies eksperimentēt, sāc to darīt pamazām, nepārspīlējot, kau vienkārši izmantojot iztēli. Tu redzēsi, ka šādā veidā paspēlējoties jūs abi iekarsīsiet vairāk un kulminācija būs vien dabisks rezultāts.

 

Stiprini starpenes muskuļus
Iespējams, esi jau dzirdējusi par Kegela vingrinājumiem. Tas ir tā, kad uz brīdi sasprindzini iegurņa muskuļus (it kā, lai apturētu urīna strūklu) un atkal atlaid. Atkārto vingrojumu desmit reizes. Tas ir labs treniņš, kam nav jāveltī speciāls laiks. To vari veikt pat sapulces laikā, vai stāvot rindā lielveikalā. 

 

Esi siltumā
Dīvains atklājums, taču ir pierādīts, ka kā sievietēm, tā vīriešiem vieglāk sasniegt orgasmu, ja kājas ir siltas. Tas gan nenozīmē, ka akta laikā jāvelk kājās zeķes, bet pēdu masāža ar aromātisku eļļu, vai kopīga pēdu mērcēšana par ļaunu nenāks.

 

Garīgā un fiziskā tuvība
Ja esi vienas nakts sakaru piekritēja, tad vari būt pārliecināta, ka tuvība nekad nebūs tāda kā pārim, kam ir ne vien fizisks kontakts, bet arī garīgā saderība. Stipra emocionālā saikne palīdz dzimumdzīvē, īpaši jau orgasma sasniegšanā. 

 

Spēlē spēles
Vai esi kādreiz izlikusies par nerātno māsiņu? Vai par pašu nelabo – seksīgu un kārdinošu? Vai varbūt par nerātno mājkalpotāju? Šīs spēlītes, iespējams, tev šķiet nepieņemamas, taču viss jaunais un seksīgais iekvēlina jūsu seksuālo dzīvi un vairo pieredzi. Varbūt ir vērts kaut reizi izmēģināt kādu spēlīti šādā stilā?

 

Strādā pie tā
Nav noslēpums, ka sievietei orgasmu sasniegt ir krietni vien grūtāk nekā vīrieti, taču atceries – nekas nenotiek tāpat vien. Un arī tev ir jāpiestrādā pie savas labsajūtas. Tev ir jāiesaistās šajā procesā – jākustas, jādomā, jābauda vai pat jādominē, lai vari kontrolēt savas sajūtas. Un, protams, neaizmirsti mūžīgo patiesību – nekad netēlo! Vīrietis pieradīs un domās, ka tieši tik vienkārši viņš var tevi novest līdz ekstāzei, kaut patiesībā nemaz nezina, ka tas nebija pat tuvu…

 

Apzinies savas un partnera erogēnās zonas
Nav tā, ka tās ir tikai divas – vīrietim dzimumloceklis, bet sievietei klitors. Apdomā! Šādas zonas var būt jebkur ķermenī – citam tas ir kakls, citam auss, vēl kādam pēdas vai vēl pavisam cita ķermeņa daļa. Apjaut savas, atrodi tās partnerim. Arī tā jūs viens otru spēsiet vēl vairāk „uzkarsēt”. Ja atklāj patieso erogēno zonu, līdz orgasmam iespējams nonākt pat bez seksa – vienkārši baudot partnera pieskārienus.

 

Lai jums jauks šis vakars!

Iepriekšējais rakstsTavi mīļākie ZIEDI: ko tie atklāj par personību?
Nākamais rakstsMcDonald’s izplata pārsteidzošu vēsti Latvijas iedzīvotājiem