Jau šo piektdien Makdonaldos varēs brokastot par baltu velti!

Lai iepazīstinātu ar jauno brokastu ēdienkarti, vadošā restorānu ķēde “McDonald’s” piektdien, 18. septembrī, rīkos pirmo Bezmaksas brokastu dienu Latvijā. Tās laikā “McDonald’s” viesi tiks aicināti nobaudīt gardo “McMuffin” no “McDonald’s” brokastu piedāvājuma pilnīgi bez maksas.

 

“McDonald’s” Bezmaksas brokastu diena norisināsies no plkst. 6.00 līdz plkst. 10.00. Šajā laikā tajos “McDonald’s” restorānos, kuros ir pieejama brokastu ēdienkarte, pirmajiem 500 viesiem bez maksas tiks pasniegti gardie “McMuffin” ar brokastīs iecienītajām olām un bekonu. Brokastu piedāvājums ir pieejams kopumā 10 “McDonald’s” restorānos Latvijā, izņemot t/c “Alfa” un t/c “Spice” restorānus.

 

“McDonald’s” brokastu ēdienkarte piedāvā brokastu maltīti, kas piemērota dažādām gaumēm un ēšanas paradumiem. Ēdienkartē iekļauts dabīgais jogurts ar svaigām ogām, kafija, tēja, sulas un citi dzērieni, sviestmaizes ar vistas gaļu vai cūkgaļu un svaigiem dārzeņiem, plašs “McMuffin” klāsts ar olām, bekonu un sieru, kā arī “McToasts”.

 

“Esam priecīgi, ka “McDonald’s” brokastu ēdienkarte pieejama arī Latvijas iedzīvotājiem. Ņemot vērā brokastu maltītes nozīmīgo lomu ikdienas uzturā, “McDonald’s” brokastu ēdienkarte piedāvā plašu svaigi pagatavotu, gardu un sabalansētu ēdienu klāstu, kas pielāgots brokastu vajadzībām, nodrošinot nepieciešamās uzturvielas un sniedzot enerģiju” stāsta Marius Stonkus, “McDonald’s” mārketinga vadītājs Baltijas valstīs. Pirms diviem gadiem “McDonald’s” sāka piedāvāt brokastu ēdienkarti Igaunijā, kur brokastu piedāvājums īsā laikā ieguva plašu popularitāti iedzīvotāju vidū, savukārt šogad brokastis sāka piedāvāt arī Latvijas iedzīvotājiem. Pašlaik “McDonald’s” brokastu piedāvājums pieejams jau visās trīs Baltijas valstīs.

 

Brokastu ēdienkarte “McDonald’s” restorānos ir piejama katru rītu – darba dienu rītos no plkst. 6.00 līdz plkst. 10.00, sestdienās un svētdienās no plkst. 6.00 līdz plkst. 11.00. Šajā laikā darbojas tikai brokastu ēdienkartes piedāvājums, savukārt ierastā “McDonald’s” ēdienkarte ir pieejama pēc brokastlaika beigām.

 

“Snapshots” aptaujas rezultāti liecina, ka 94% Latvijas iedzīvotāju uzskata brokastis par dienas svarīgāko ēdienreizi. Neraugoties uz brokastu nozīmīgo lomu uzturā, pie biežākajiem iemesliem, kādēļ brokastis netiek ēstas, aptaujas dalībnieki min laika trūkumu (40%) un nepatiku pret maltītes gatavošanu (9%).

Iepriekšējais raksts7 padomi, kā sasniegt lielo O!
Nākamais rakstsAr tavu veselību viss ir kārtībā? 10 veidi kā to vienkārši pārbaudīt!