Noskaidro, kura krāsa ir tavas veiksmes un labklājības pastiprinātājs!

BALTĀ: tīrības, šķīstības simbols. Šo toni ietekmē Jupiters. Tā savā labā jāizmanto novembrī un februārī dzimušajiem vai, ja tava dzimšanas diena ir pirmdienā. Šis tonis pasargā no ļaunajiem gariem!

 

SARKANĀ un BRŪNĀ: Marsa krāsa, kas sniedz laimi tiem, kuri ir dzimuši otrdienā, kā arī visiem tiem, kuri savu dzimšanas dienu svin martā un oktobrī. Sarkanā ir maģiska krāsa, tāpēc nav nekādu brīnumu, ka šādā tonī ir gan amuleti, gan pati tinte, ar ko izteikti īpašie burvju vārdi.

 

ZILĀ: Merkūra krāsa! Tā nodrošina veiksmes, laimes un mīlestības piesaisti trešdienā dzimušajiem, kā arī tiem, kuri dzimuši maijā un augustā. Šī ir krāsa, kas simbolizē godīgumu un uzticību.

 

PURPURSARKANĀ: Venēras krāsa, kas savā labā jāizmanto aprīlī un septembrī dzimušajiem, kā arī tiem, kuri dzimuši ceturtdienā. Purpurkrāsa simbolizē visu karalisko, aristokrātisko, tā ir arī gudrības un taisnīguma zīme.

 

ZAĻĀ: Mēness krāsa, kas nesīs veiksmi, mīlestību un aizsardzību jūnijā dzimušajiem un tiem, kuri dzimuši piektdienā.

 

PELĒKĀ, TUMŠI ZILĀ un MELNĀ: šīs intensīvās, drūmās krāsas pozitīvi ietekmēs un iedarbosies uz sestdienā dzimušajiem un visiem tiem, kuri dzimuši ziemas mēnešos. Tā simbolizē laimi un izdošanos. Interesanti, ka, piemēram, tumšais Oniksa akmens plaisā, ja tā valkātājam tuvojas ļaunus nodomus nesoša persona.

 

ORANŽĀ un DZELTENĀ: šie ir Saules toņi. Īpaši ieteicami tiem, kuri dzimuši jūlijā vai pasaulē  ieradušies tieši svētdienā. Kādreiz uzskatīja, ka dažādiem ļaunajiem gariem ir bail no šī toņa, tas atbaidot un aizsargājot no tiem.

 

Lai veicas!

Iepriekšējais rakstsVESELĪBAS ASTROLOĢIJA: kurš dzīvnieks dziedinās tieši tevi?
Nākamais rakstsHOROSKOPS: tava mīlestības prognoze nedēļas nogalei 6. – 8. februāris