Centies ņemt no šīs dienas visu, ko tā sniedz, taču neļauj tam radīt šķēršļus ikdienas pienākumu pildīšanā.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem šodien jābūt īpaši uzmanīgiem. Tu ne pārāk labi saproties ar apkārtējiem, kas bieži vien rezultējas strīdos. Ja nevari atrast zelta vidusceļu un sadarboties, ieteicams no darba šajā dienā izvairīties un paņemt brīvdienu

 

versisVērsis

Vēršiem vajadzētu pašiem sev novilkt zināmas robežas. Tu esi visai teritoriāls un tas, savienojumā ar vēlmi būt vienam, var padarīt tevi agresīvu. Diemžēl, agresivitāte nekad ne pie kā laba nenoved.

 

dviniDvīņi

Dvīņi ir tik sociāli spēcīga zīme, ka nelielais mēness Jaunavas zīmē nespēs tos apklusināt. Tiesa gan, cieni un respektē tos, kuri šajā dienā tomēr vēlas vairāk pabūt vienatnē un nav ieinteresēti iesaistīties sarunās ar tevi.

 

vezisVēzis

Vēži ir to zīmju pārstāvju skaitā, kuri šo dienu labprātāk pavadīs vienatnē, tomēr ieteicams būt atvērtiem pret savu ģimeni un tuvākajiem draugiem. Jebkurš ir pelnījis laiku pa laikam pabūt divvientulībā ar sevi, taču tava saikne ar mīļajiem cilvēkiem ir tik spēcīga, ka nebūtu prātīgi to pēkšņi pārraut.

 

lauvaLauva

Lauvām vajadzētu izmantot brīdi, lai vairāk pastrādātu. Bieži vien tu vairāk runā, nekā dari, kā rezultātā zaudē respektu apkārtējo cilvēku acīs. Ļauj lai par tevi runā darbi un vari būt drošs, ka tavs atbalstītāju loks tikai pieaugs.
 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem jābūt uzmanīgiem šajā dienā un, ja nav iespējas izvairīties no darba vispār, tad jāpiedomā pie komunikācijas ar apkārtējiem. Tu būsi sevišķi naidīgs pret jebkuru traucēkli, pat pamatotu. Kontrolē savu temperamentu.

 

svariSvari

Svariem gaidāma visai mierīga diena. Apkārtējie viens otru traucēs mazāk kā ierasts, kas nozīmē, ka samazināsies arī tavas raizes un nepieciešamība iesaistīties dažādu problēmu risināšanā. Koncentrējies uz savu darbu un nemeklē problēmas tur, kur to nemaz nav.

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem jābūt uzmanīgiem, lai pārāk asi nereaģētu uz dažādiem traucēkļiem šajā dienā. Tu bieži vien pārāk daudz visu ņem pie sirds un šodien piešķirsi sevišķi lielu vērtību savai teritorijai un laikam, kā rezultātā dzelsi visiem, kas uzdrošināsies pietuvoties. Savaldi savas emocijas un rīkojies atbildīgi.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem vajadzētu izmantot šo dienu savā labā. Tu mīli pavadīt laiku vienatnē, pārdomājot dažādus notikumus un lietas. Šī diena ir izcili piemērota būšanai ar sevi, sevis izpētei un meditācijai.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmes pārstāvji paši lieliski spēs saprast, ko un kā šajā dienā labāk darīt. Tu esi ļoti strādīgs cilvēks, līdz ar to izmaiņas zvaigžņu stāvoklī nejutīsi, kas nozīmē, ka šodien būs sevišķi viegli koncentrēt savu uzmanību uz darāmo darbu.
 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem šodien savu laiku un enerģiju ieteicams veltīt jaunu projektu un citu tuvākā vai tālākā nākotnē sasniedzamu mērķu plānošanai. Tu esi radis savu viedokli un idejas izpaust mutiski, taču šodien prātīgāk būtu ķerties pie darīšanas, ne runāšanas.

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem vajadzētu šo dienu izmantot, lai atgūtu iekavēto darbā. Dēļ grūtībām koncentrēties, pienākumu pildīšana ne vienmēr rit uz priekšu tikai raiti, kā nepieciešams, taču šodien, kad apkārtējie vairāk pievērsīsies katrs savam darāmajam, augs gan tava produktivitāte, gan fokusēšanās spējas.
 

 Jauku dienu!

 

 

Iepriekšējais rakstsPrātam netverami notikumi risinājušies Rīgā
Nākamais rakstsNo atgriešanās neattur 10 reižu mazāka alga