Klāt februāra vidus! Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tas sola tieši tev. Iespējams, varēsi ko labāk ieplānot vai uzzināsi no kā ieteicams izvairīties!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ saņemsi kādu ar naudu saistītu pārsteigumu, it īpaši, ja esi vīrietis pusmūža vecumā. Uzmanies no nepārdomātiem un šķietami nereāliem solījumiem. Sevišķi piesardzīgs esi, saņemot kārdinošus piedāvājumus sakarā ar ceļošanu, darbu ārvalstīs, pārvākšanos uz ārzemēm vai vieglu peļņu. Sargā sevi no dažāda veida noziegumiem, manipulācijām un neiesaisties darījumos ar organizācijām vai kompānijām, kuras atrodas citā pilsētā vai valstī. Emocionāli šī nedēļa tev būs dinamiska un mainīga – it īpaši ģimenes un mīlas dzīvē. Iespējamas gan stresa pilnas situācijas, gan skumjas, gan prieks. Daudziem Auniem gaidāmi neplānoti mīlas sakari vai atzīšanās mīlestībā. Šonedēļ izjutīsi ilgas pēc saviem tuviniekiem vai tuvākajiem draugiem. Gaidāma zināma spriedze attiecībās ar kolēģi vai klientu, kuras pamatā būs skaudība, savtīgums vai vēlme gūt sev kādu labumu.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Vecākiem, kuri dzimuši Vērša zīmē, zvaigznes sola pārsteigumu, kurš saistīts ar naudu un bērnu vai mazbērnu.  Gaidāms kāds svarīgs notikums ģimenē vai uzaicinājums uz tikšanos ar tuviniekiem. Daudziem šonedēļ nāksies pieņemt konkrētus lēmumus vai ieviest kādas izmaiņas. Būs nepieciešams vest nopietnas sarunas par un ap finansēm, kuras saistītas ar personu no ģimenes vai tuvāko draugu loka. Iespējams, būs jāparaksta kāda vienošanās, līgums vai cits finanšu dokuments. Labvēlīgs laiks juridisko lietu sakārtošanai, tiesu darbiem. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas par kādu sev zināmu cilvēku – kaimiņu, attālāku radinieku, kolēģi, bērnības draugu, klasesbiedru u.c. Kāda tev tuva un uzticama cilvēka rīcība izraisīs konfliktu, kā rezultātā pārtrauksiet attiecības. Sarežģījumi mājās būs saistīti ar visu problēmu, pienākumu un atbildības uzkraušanu vienam cilvēkam. Iespējams kāds strīds, kura laikā pateiksi ko aizskarošu. Velti laiku problēmu atrisināšanai ar laulāto draugu. Gaidāmi interesanti notikumi darba kolēģu lokā.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar jaunumiem vai informāciju, ko saņemsi un kura dos tev cerību atrisināt pēdējā laikā samilzušas problēmas. Svarīga nedēļa attiecībās ar Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē dzimušajiem. Gados jauniem vīriešiem būs jāsaskaras ar svarīgiem lēmumiem, kuru pieņemšanai būs atvēlēts ierobežots laiks. Šajā nedēļā vajadzēs tikties ar konkrētiem cilvēkiem vai institūciju pārstāvjiem, lai risinātu finanšu problēmas, ar maksājumiem vai aizdevumiem saistītus pārpratumus. Gaidāmi stabili ienākumi gan tev, gan citiem ģimenes locekļiem. Iespējams, emocionāla nedēļa attiecībās ar dēlu, mazdēlu, brāli, māsas vai brāļa dēlu vai citu gados jaunu vīrieti tavā ģimenē. Ja esi vecāks jau pieaugušiem bērniem, iespējami zināmi sarežģījumi komunikācijā ar tiem. Var gadīties, ka bērniem grūtības sagādās savu vēlmju un mērķu izskaidrošana, noformulēšana. Tavs mīļotais cilvēks atradīs veidu, kā tevi pārsteigt. Zvaigznes sola dažādus notikumu pavērsienus pirmdien un sestdien. Šī nedēļa sniegs tev vairākus pelnītus ieguvumus.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī nedēļa tev atnesīs pārsteigumu, kas saistīts ar kādu tuvāku vai tālāku ģimenes locekli – vīrieti. Visticamāk, tas būs kāds notikums viņa personīgajā dzīvē, kurš ieviesīs zināmas izmaiņas jau tuvākajā nākotnē. Dažādos notikumos, tikšanās un sarunās būs nozīmīga kāda sieviete, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai  Ūdensvīra zīmē. Nedēļas laikā gaidāma tikšanās vai notikums saistībā ar sievieti no tuvinieku vai draugu loka. Kopumā šī nedēļa solās būt pārsteigumiem pilna. Lielākoties tie būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem, ienākumiem no kredītsaistībām. Dažiem no Vēža zīmē dzimušajiem paspīdēs iespēja pieprasīt algas pielikumu vai veikt kādu īpaši izdevīgu darījumu. Vīriešiem priekšā sevišķi interesanta nedēļa mīlas dzīvē. Ja tev vēl nav otrās pusītes, velti laiku aktīviem tās meklējumiem. Tev būs vairākas iespējas izveidot jaunas attiecības. Daudzi saskarsies ar svarīgām izmaiņām meitas vai mazmeitas dzīvē. Ja esi iesaistīts kādā tiesvedības procesā, vislabāko padomu tev spēs sniegt sieviete. Tuvāko nedēļu laikā turpināsies kādi notikumi, kuri iesāksies šajā piektdienā.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Pārsteigumus šajā nedēļā atnesīs kāds no tuvākiem vai tālākiem ģimenes locekļiem. Tās varētu būt ziņas par saderināšanos vai kāzām. Kopumā šonedēļ gaidāmas vairākas pārmaiņas tavā personīgajā dzīvē vai ģimenē, sakarā ar negaidītiem jaunumiem, piedāvājumu vai uzaicinājumu. Iespējamas vairākas tev labvēlīgas situācijas un iespējas. Esi atvērts jaunām lietām, drosmīgs un aktīvs, lai nepalaistu garām kādu labu izdevību. Var nākties saņemt sliktus jaunumus par kādu draugu vai kolēģi. Tas var būt kāds negadījums vai sarežģījumi viņa personīgajā dzīvē. Darbā pievērs vairāk uzmanību sev tuvām vai tuvu esošām sievietēm. Pastāv iespēja, ka viņai vēlēsies rīkoties savtīgos nolūkos. Nedēļas laikā iespējams netāls izbrauciens. Pirmdien gaidāmi ar naudu saistīti, neparedzēti notikumi. Mīlas dzīvē labvēlīgs laiks nopietnām sarunām un dažādu konfliktu risināšanai.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Nedēļa būs pārsteigumiem pilna tiem, kuru darbs saistīts ar naudu, tiem, kuri izteikuši vēlmi algas pielikumam vai jaunām finanšu saistībām un tiem, kuri plāno slēgt kādu svarīgu līgumu. Gaidāmas pārsteidzošas ziņas saistībā ar kādu zīdaini vai mazuli. Šī nedēļa būs atmiņā paliekoša pateicoties kādam izbraucienam vai dažādiem notikumiem, kuri saistīti ar cilvēkiem un jaunumiem no citas pilsētas vai valsts. Šajās dienās vestās sarunas rezultēsies ar panākumiem profesionālajā un finanšu jomā. Iespējams, ar kādu konkrētu nolūku sūtīsi vai saņemsi naudu. Finanses šajā nedēļā sagādās tev vairāk patīkamas, nekā nepatīkamas emocijas. Esi piesardzīgs no pašreizējas vai senākas slepenas mīlestības, kura pēkšņi varētu uzplaiksnīt atkal, izraisot neparedzamu rīcību un vajadzību pieņemt kādus lēmumus tavā vai tava partnera dzīvē. Iespējams, ka tevi vai tuvu cilvēku tas tiešā veidā tomēr neskars. Zvaigznes sola sarunas par kādu īpašumu, kurš atrodas tālienē. Tas varētu būt tavā vai tavu vecāku pārraudzībā un saruna būs saistīta ar kādu specifisku notikumu. Veiksi jaunus pirkumus mājai vai izdosi naudu mājas remontam un uzlabojumiem, tādejādi nodrošinot sev lielāku komfortu.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Neplānoti notikumi un pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar tavu budžetu un ienākumiem. Jauna draudzība sniegs tev vairākus labumus, privilēģijas, aizsardzību un būs nozīmīga tavā profesionālajā vai biznesa vidē. Daudzi svaru zīmē dzimušie jutīsies īpaši enerģiski. Zvaigznes sola vairākus notikumus un tikšanās, sakarā ar draugiem vai tuviniekiem, kuri šobrīd atrodas atvaļinājumā. Gaidāmas svinības par godu taviem vai tev tuva cilvēka sasniegumiem. Visas tikšanās, piedāvājumi un uzaicinājumi šajā nedēļā būs īpašāki kā ierasts. Tiks noslēgta kāda svarīga vienošanās tev par labu. Vari saņemt naudu no kāda tuvāka vai tālāka tuvinieka, drauga, kolēģa. Izvairies no konfliktiem ar sarežģīta rakstura cilvēkiem vai cilvēkiem, ar kuriem neesi īpaši labās attiecībās. Esi piesardzīgs, uzsākot jaunas attiecības un nesteidzies ar lēmumu pieņemšanu mīlas lietās.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Skorpionus negaidītu notikumu virpulī ievilkts Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē dzimušie. Neskatoties uz to, kā konkrētajā brīdī jutīsies, šie notikumi nāks tev par labu. Gan vīriešiem, gan sievietēm patīkamas emocijas sagādās kāds vīrietis. Nedēļas laikā izvirzītie plāni un padarītie darbi rezultēsies ar sasniegumiem. Iespējama ģimenes un tuvinieku sanākšana, kuras laikā tiks atzīmēts kāds priecīgs notikums, kas varētu būt dzimšanas diena, vārda diena, bildinājums vai kāzas. Šajā nedēļā tevi pārsteigs kāda tava tuvāk vai tālāk esoša drauga rīcība. Labs laiks jaunu draudzīgu vai romantisku attiecību uzsākšanai un dažādiem piedzīvojumiem. Var nākties iesaistīties konfliktā par kādu plānotu izbraucienu, taču tu spēsi atrast tam veiksmīgu, sev labvēlīgu risinājumu. Pirmdien pievērs vairāk uzmanību saviem vārdiem un darbiem. Sestdiena atnesīs nelielu pārsteigumu.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ gaidāmas īsas tikšanās, sarunas vai finansiāli darījumi ar personu, kura dzimusi Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Pārsteigumus vai jaunumus sagādās kāds tālumā dzīvojošs draugs vai tuvinieks. Nedēļa solās būt piesātināta ar svarīgām un noderīgām tikšanām, sarunām vai sarakstēm ar vīrieti, kurš ietekmēs tavus nākotnes plānus. Strēlnieka zīmē dzimušās sievietes saņems vairākas iespējas un laimi šajās septiņās dienās. Mīlas dzīvē pārsteigumi nav gaidāmi. Atrodi veidu, kā pats pārsteigt savu otro pusīti. Tie, kuriem nav otrās pusītes, iespējams palaidīs garām kādu romantiskas tikšanās vai attiecību uzsākšanas iespēju. Saņemsi vai nosūtīsi dāvanu, sūtījumu vai dokumentus. Zvaigznes sola nozīmīgus jaunumus vai notikumu, kas būs saistīts ar tev ģimenei piederošu īpašumu vai ar to saistītiem plāniem. Iegūsi naudu vai kādu ziņojumu par to. Nebūšanas vai atšķirtība ģimenē, tuvinieku vai draugu lokā var rezultēties neparedzētā notikumā. Sargā ģimenei piederošās lietas un īpašumus, lai izvairītos no negadījumiem, kaitējuma un posta.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tevi pārsteigs notikums vai pārmaiņas kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē. Iespējams, tā būs kāda sanākšana, taču gaidāmas arī citas patīkamas un tev nozīmīgas tikšanās šīs nedēļas laikā. Saņemsi iepriecinošus jaunumus par kādu meiteni vai jaunu sievieti. Īpaši produktīva nedēļa sievietēm līdz 35 gadu vecumam. Svarīgas un veiksmīgas attiecības ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts. Centies būt uzmanīgs un īpaši piesardzīgs, saņemot nozīmīgu informāciju vai sev izdevīgu piedāvājumu. Sargā sevi no noziegumiem, manipulācijām un cilvēkiem, kuri varētu izmantot tevi savā labā. Šī nedēļa atklās tavas vājās puses un kļūdas vai arī liks tev samierināties ar kādu situāciju. Zvaigznes sola svarīgu sarunu vai diskusiju, kas saistīta ar raizēm par vīrieti no tava tuvinieku loka, kurš dzīvo citviet. Sargi sevi un savus mīļos.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Īpaši interesanti, ar mīlas vai intīmo dzīvi notikumi paredzēti Ūdensvīra zīmē dzimušo puišu un gados jauno vīriešu ikdienā. Mājās gaidāmi neplānoti ciemiņi saistībā ar kādu steidzamu un svarīgu notikumu. Gaidāmi arī panākumi dažādās jomās, kuriem iepriekš šķēršļus lika kāda sieviete. Labvēlīga nedēļa finanšu jautājumos gan tev, gan līdzcilvēkiem. Pēkšņām svinībām par iemeslu kalpos neplānoti ienākumi vai veiksmīga darījuma noslēgšana. Laicīgi gatavosies svarīgai tikšanai vai vizītei, kura gaidāma tuvāko nedēļu laikā. Saņemsi ielūgumu uz nozīmīgu notikumu kāda drauga vai tuvinieka dzīvē. Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem labs laiks, lai izbeigtu lolot ilūzijas par kādu meiteni vai jaunu sievieti. Tas pavērs iespēju citiem jaukiem notikumiem šajā nedēļā. Pagājušajā nedēļā uzsāktos darbus šonedēļ varēsi veiksmīgi turpināt un pabeigt. Piektdien izmanto visas izdevības, ar kurām sastapsies.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Kopumā šī nedēļa atnesīs interesantus, svarīgus un noderīgus, ar naudu vai finanšu dokumentiem saistītus jaunumus, kuri nesīs papildus peļņu nākotnē. Tevi pārsteigs jaunumi par kāda saderināšanos vai kāzām. Nāksies uzņemties vairākus pienākumus, taču neaizmirsti par tiem, kuri tevi mīl. Ik viens uzmanības apliecinājums viņiem būs ļoti nozīmīgs. Šonedēļ gaidāmi labi ienākumi un citi labumi no darba vai biznesa, kā arī panākumi attiecībās ar kolēģiem, ar labdarību saistītiem pasākumiem. Vērsīsies bankā vai citā ar finansēm saistītā iestādē, lai veiktu naudas darījumus.  Gados jaunām sievietēm iespējams notikums, kas saistīts ar kādu īpašu cilvēku. Vari gaidīt naudu, materiālu labumu vai ar to saistītus iepriecinošus jaunumus. Nesatraucies, ja kādas no tavām ekspektācijām netiek realizētas – pie tā vainojama birokrātija un apstākļu sakritība, nevis tu. Saņemsi e-pastu vai zvanu no tālienes.

 

Lai tev burvīga šī nedēļa!

Iepriekšējais raksts7 finanšu pratības padomi tiem, kas nolēmuši iegādāties savu pirmo automašīnu
Nākamais rakstsRestorāna cienīga maltīte mājās: īpašas Valentīndienas vakariņas