Esam izbaudījuši krietnu devu ziemas spelgoņa un ar zināmām cerībām turpinām lūkoties atlikušās ziemas virzienā – gribas taču tās sniegtos priekus pabaudīt vēl un vēl! Ko zvaigznes šonedēļ sola tev un taviem mīļajiem? Aplūko!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šī nedēļa būs piemērots laiks līgumu slēgšanai, jaunu klientu atrašanai u.tml. Iespējams, saņemsi naudu no kāda vīrieša, kas ir tavā ģimenes lokā vai biznesa vidē. Gaidāms kāds mājai noderīgs pirkums vai kāda īpašuma jautājuma sakārtošana. Saņemsi jaunumus par nepatīkamu notikumu, kuri skar kādu bērnu vai jaunieti. Iespējams raizes sagādās kāda tuvākajā ģimenes lokā esoša bērna problēmas vai nepatikšanas. Auna zīmē dzimušajiem bērni var saskarties ar veselības problēmām. Produktīva nedēļa Auniem – vīriešiem. Būsi spējīgs gūt panākumu darbā, sevišķi lietās, kas saistītas ar naudu. Sievietes saņems kādas svarīgas ziņas no citas pilsētas vai valsts, saistībā ar vīrieti. Veiksmīgs laiks, lai uzsāktu romantiskas attiecības

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ Vērša zīmē dzimušajiem pavērsies vairākas finansiāli izdevīgas iespējas vai piedāvājumi, kas nesīs papildus peļņu. Tas varētu būt kāds dokuments, līgums vai vienošanās. Esi uzmanīgs saskarsmē ar sievietēm, it īpaši, ja dalies ar kādu personīgu, intīmu vai citu svarīgu informāciju. Izvairies no pārāk tuvām attiecībām ar cilvēkiem. Šajā nedēļā nāksies uzņemties saistības vai parūpēties par kādu īpašumu vai ar to saistītiem izdevumiem. Tie var būt neplānoti sarežģījumi, kas radīs papildus izmaksas. Saņemsi jaunumus par kādu lielu sasniegumu tuva cilvēka, drauga vai ģimenes locekļa, dzīvē. Īpaši svarīgas dienas būs trešdiena un sestdiena. Dažādi pārsteigumi gaidāmi mīlas dzīvē. Tiem, kuri jau ir romantiskās attiecībās, labs laiks attiecību nostiprināšanai, attīstībai.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Tev priekšā ir pozitīvām emocijām pilna nedēļa. Gaidāma interesanta saskarsme ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu pārpratumus, nesaskaņas mīlas dzīvē. Var nākties saskumt, saņemot ziņas par kāda tuvinieka vai paziņas pēkšņām dzīves pārmaiņām. Pastāv iespēja, ka šie jaunumi ietekmēs tavu nākotni darbā, sabiedrībā vai personīgajā dzīvē un kādu laiku radīs zināmas neērtības tavā dzīvē. Tev būs saruna vai kādas aktivitātes saistībā ar sievieti no tavas ģimenes. Vari gaidīt pārsteigumus sakarā ar svarīgu notikumu tavas meitas, mazmeitas, brāļameitas vai māsasmeitas dzīvē. Dvīņu zīmē dzimušie vīrieši pavadīs vairāk laika ārpus mājas, veicot dažādus darba pienākumus.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šajā nedēļā Vēža zīmē dzimušajām sievietēm būs interesanta saskarsme un tikšanās ar sievietēm, kuras dos cerības par kādu notikumu tavā dzīvē. Vīrieši – Vēži – būs iespēja uzsākt daudzsološas un svarīgas attiecības. Tās var būt gan romantiskas, gan draudzīgas, tā var būt iepazīšanās ar kaimiņiem, biznesa kontaktu iegūšana u.c. Šonedēļ par sevi atgādinās kāda iepriekš pieļauta kļūda, pieredzēta situācija vai neveiksme, kas uz brīdi var pabojāt tavu noskaņojumu. Gaidāmas priekpilnas ziņas vai telefonsaruna ar kādu jaunu meiteni vai sievieti. Iespējams, viņa šobrīd dzīvo tālu no tevis vai viņai priekšā gaidāms kāds ceļojums. Tavā darba vietā varētu būt nelielas svinības, kam par iemeslu kalpos kolēģa, biznesa partnera vai klienta jaunumi saistībā ar ģimeni vai kāzām. Iespējama saruna tuvāko draugu lokā par jauna darba iespējām vai īslaicīgām darba attiecībām. Var gadīties, ka patīkumu pārsteigumu sagādās dāvanā saņemta nauda.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ Lauvas zīmē dzimušajām jaunietēm un meitenēm labvēlīgs laiks lietām, kas saistītas ar izglītību, karjeru, prezentāciju u.c. Tevi iepriecinās papildus ienākumi. Gaidāma  tikšanās par godu īpašam notikumam kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē. Labs laiks, lai izvirzītu plānus un mērķus tuvākajiem mēnešiem.  Vari saņemt negaidītu pārsteigumu – vēstuli, zvanu vai tikšanos. Tev priekšā arī ļoti nepatīkams konflikts, kuram pamatā nauda. Problēma nav sastīta ar lielu naudas summu, bet ar kāda centieniem tevi izmantot. Nepatikšanas sagādās kāda ģimenes lokā esoša zēna vai jauna vīrieša meli vai centieni manipulēt kādu savtīgos nolūkos. Iespējams, viņš to spēs pamatot, taču tavās acīs tas nebūs attaisnojums. Izvairies no spriedzes un konfliktiem piektdienā.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šīs nedēļas laikā gaidāmas tikšanās vai virtuālas sarunas, kuras noteiks to, vai tavi plāni un gaidas piepildīsies vai tomēr nē. Tavi plāni var mainīties pa dienai, pa stundai, sakarā ar dažādiem neparedzētiem apstākļiem.  Uzmanies, saņemot ar kādu vīrieti saistītu piedāvājumu kaut ko pirkt vai pārdot. Lai arī cik kārdinošs šis piedāvājums būtu, nepaļaujies uz laipno smaidu un solījumiem – rūpīgi izpēti visas detaļas. Neparedzēti sarežģījumi personīgajā vai profesionālajā dzīvē skars kādu tavu tuvinieku. Gaidāmas interesantas, patīkamiem pārsteigumiem pilnas  tikšanās ar cilvēkiem no citām valstīm, ar citām nacionalitātēm vai reliģijām. Iespējams, būs jāapmeklē kāds pasākums vai tiksi iesaistīts sarunā, kas saistīta ar zēnu vai jaunu vīrieti. Priecīgus jaunumus vai ieteikumus var sagaidīt vīrieši līdz 35 gadu vecumam. Šajā nedēļā nozīmīgi skaitļi būs 7 un 9.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ daudzi no jums gūs papildus peļņu pamatdarbā, biznesā vai papildus veiktajā darbā. Iespējams pārskaitījums vai aizdevums dos tev iespēju sūtīt vai saņemt naudu uz vai no citas pilsētas vai valsts. Veiksme būs tavā pusē. Izmēģini savas iespējas loterijā, azartspēlēs u.c. Var tikt atzinīgi novērtēts tavs pēdējo mēnešu laikā veiktais darbs. Daudzi no jums gatavosies ceļojumam. Brauciens būs labi organizēts un, visticamāk, nekādi pārsteigumi nav gaidāmi. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm gaidāma interesanta saruna ar cilvēku no tālienes. Vīrieši iekļūs kādā neaizmirstamā, komiskā situācijā. Īpašu uzmanību apkārt notiekošajam pievērs trešdien un ceturtdien.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī nedēļa, pateicoties kādam svarīgam sasniegumam vai notikumam, kurš apgriezīs kājām tavu personīgo vai ģimenes dzīvi, būs atmiņā paliekoša. Šonedēļ Skorpioni investēs savu laiku, enerģiju un uzmanību biežām neskaskaņām vai konfliktiem ģimenē. Spriedzi sagādās dažādas sīkas nebūšanas, kuras drīzumā jau tiks atrisinātas. Nav gaidāmi nekādi šķēršļi, aizkavēšanās vai citi apstākļi, kuri varētu radīt paniku. Gaidāms kāds svarīgs notikums, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti. Iespējamas svinības, kuru dēļ vajadzēs iegādāties un sagatavot piemērotu dāvanu. Patīkamu pārsteigumu sagādās ziņas par iestājušos grūtniecību vai pasaulē nākušu zēnu. Neparedzētas problēmas skars mīlas dzīvi. Dažādus pārbaudījumus sagādās otras pusītes vēlmju un viedokļu ignorēšana. Vēlams neizvairīties no nopietnas sarunas. Labvēlīgs laiks, lai apmeklētu reliģiskas vietas – baznīcas, tempļus utml. Atrodi iespēju pievērsties labdarībai.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušie zēni un jaunieši būs spējīgi pieņemt pareizos lēmumus, lai veiksmīgi īstenotu kādas pārmaiņas vai mestos jaunā avantūrā. Zvaigznes sola kādu notikumu, saistībā ar negaidītiem biznesa kontaktiem vai iespējām. Saņemsi labas ziņas vai piedāvājumu no kāda, kurš dzīvo citā pilsētā. Labvēlīga nedēļa, lai īstenotu kādu senu ideju personīgajā dzīvē vai darbā. Kāds no tava draugu loka var lūgt naudas aizdevumu. Būsi pārsteigts par lēmumu iegādāties vai pārdot kaut ko. Veiksmīga nedēļa Strēlniekiem, kuri strādā ražošanā vai mazumtirdzniecībā. Vēlēsies veikt pārmaiņas savā mājoklī, piemēram, pārbīdīt mēbeles vai iegādāties tās jaunas, izvēlēties jaunus dizaina elementus u.c. Esi gatavs pārsteigumiem pirmajās 2 – 3 nedēļas dienās.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šajā nedēļā lielākajai daļai Mežāža zīmes pārstāvju gaidāmas ziņas par bērnu, mazbērnu vai dokumentu, līgumu saistībā ar viņiem. Veiksmīga nedēļa tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem. Īpaši svarīgs laiks gados jaunākiem Mežāžiem. Drīzumā vari tikt iesaistīts liktenīgos notikumos, tikšanās un sarunās. Saņemsi jaunumus par iestājušos grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Būs grūti atrast laiku sev. Priekšā gaida svarīgas vai steidzamas vienošanās, kā arī to izpildīšana. Gaidāmi arī vairāki vispārīgi plāni, pasākumi un aktivitātes. Mājās uzņemsi viesus vai saņemsi ielūgumu apciemot kādu vai piedalīties draugu vai tuvinieku rīkotās svinībās. Iespējama tikšanās vai svarīga saruna ar cilvēku no tālienes. 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ sarunu, tikšanos un citu saskarsmju pamatā būs ar naudu saistīti notikumi draugu dzīvēs. Nedēļas laikā vari sastapties ar romantisko attiecību pārbaudījumiem. Varētu nākties nokļūt situācijā, kad pateiksi lietas, ko iepriekš neizdrošinājies laist pār lūpām. Tu centīsies sniegt emocionālu atbalstu kādam draugam, kurš nokļuvis nelaimē. Būsi veiksmīgs un tiksi atzinīgi novērtēts savā darba vietā. Iespējams, saņemsi kādu apbalvojumu vai prēmiju. Labs laiks dažādu dokumentu sakārtošanai un līgumu slēgšanai. Var nākties saskarties ar baumot kārām sievietēm – intrigu vērpējām. Viņas var būt ieinteresētas tevī, taču neļaujies manipulācijai un nedari lietas, kuras varētu likt nokļūt apkaunojošā situācijā. Svarīga nedēļa mīlas un ģimenes dzīvē Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem. Daļa Ūdensvīru varētu iepriecinās savu mīļoto, pasniedzot dāvanu.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1

Zivis

Svarīgi notikumi gaidāmi pirmdien un piektdien. Nāksies paļauties uz savu veiksmi. Nepievērs uzmanību tenkām par tevi. Tās var būt sāpīgas, taču tās ignorējot ātri vien rimsies. Daudziem no jums būs komunikācija, kopīgas aktivitātes vai ceļojums ar personu, kura dzīvo citviet. Daži veiks naudas pārskaitījumus vai saņems naudu, saistībā ar kādu pakalpojumu, pirkumu, pasūtījumu internet. Gaidāma strespilna situācija tavās vai kāda tuvinieka vai drauga mājās, kura nav iepriekš paredzama. Saņemsi patīkamus jaunumus, kādu labu, priecīgu ziņu sev un savai ģimenei. Tie var būt saistīti ar laulībām, veiksmīgu atrisinājumu kādai sarežģītai situācijai u.c. Iespējams, saņemsi piedāvājumu uzsākt kopdzīvi, atkalapvienot izjukušas attiecības vai ģimeni, bildinājumu u.c.

 

Lai brīnišķīga jums visiem šī nedēļa!

Sabiedrība

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...