Esam izbaudījuši krietnu devu ziemas spelgoņa un ar zināmām cerībām turpinām lūkoties atlikušās ziemas virzienā – gribas taču tās sniegtos priekus pabaudīt vēl un vēl! Ko zvaigznes šonedēļ sola tev un taviem mīļajiem? Aplūko!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šī nedēļa būs piemērots laiks līgumu slēgšanai, jaunu klientu atrašanai u.tml. Iespējams, saņemsi naudu no kāda vīrieša, kas ir tavā ģimenes lokā vai biznesa vidē. Gaidāms kāds mājai noderīgs pirkums vai kāda īpašuma jautājuma sakārtošana. Saņemsi jaunumus par nepatīkamu notikumu, kuri skar kādu bērnu vai jaunieti. Iespējams raizes sagādās kāda tuvākajā ģimenes lokā esoša bērna problēmas vai nepatikšanas. Auna zīmē dzimušajiem bērni var saskarties ar veselības problēmām. Produktīva nedēļa Auniem – vīriešiem. Būsi spējīgs gūt panākumu darbā, sevišķi lietās, kas saistītas ar naudu. Sievietes saņems kādas svarīgas ziņas no citas pilsētas vai valsts, saistībā ar vīrieti. Veiksmīgs laiks, lai uzsāktu romantiskas attiecības

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ Vērša zīmē dzimušajiem pavērsies vairākas finansiāli izdevīgas iespējas vai piedāvājumi, kas nesīs papildus peļņu. Tas varētu būt kāds dokuments, līgums vai vienošanās. Esi uzmanīgs saskarsmē ar sievietēm, it īpaši, ja dalies ar kādu personīgu, intīmu vai citu svarīgu informāciju. Izvairies no pārāk tuvām attiecībām ar cilvēkiem. Šajā nedēļā nāksies uzņemties saistības vai parūpēties par kādu īpašumu vai ar to saistītiem izdevumiem. Tie var būt neplānoti sarežģījumi, kas radīs papildus izmaksas. Saņemsi jaunumus par kādu lielu sasniegumu tuva cilvēka, drauga vai ģimenes locekļa, dzīvē. Īpaši svarīgas dienas būs trešdiena un sestdiena. Dažādi pārsteigumi gaidāmi mīlas dzīvē. Tiem, kuri jau ir romantiskās attiecībās, labs laiks attiecību nostiprināšanai, attīstībai.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Tev priekšā ir pozitīvām emocijām pilna nedēļa. Gaidāma interesanta saskarsme ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu pārpratumus, nesaskaņas mīlas dzīvē. Var nākties saskumt, saņemot ziņas par kāda tuvinieka vai paziņas pēkšņām dzīves pārmaiņām. Pastāv iespēja, ka šie jaunumi ietekmēs tavu nākotni darbā, sabiedrībā vai personīgajā dzīvē un kādu laiku radīs zināmas neērtības tavā dzīvē. Tev būs saruna vai kādas aktivitātes saistībā ar sievieti no tavas ģimenes. Vari gaidīt pārsteigumus sakarā ar svarīgu notikumu tavas meitas, mazmeitas, brāļameitas vai māsasmeitas dzīvē. Dvīņu zīmē dzimušie vīrieši pavadīs vairāk laika ārpus mājas, veicot dažādus darba pienākumus.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šajā nedēļā Vēža zīmē dzimušajām sievietēm būs interesanta saskarsme un tikšanās ar sievietēm, kuras dos cerības par kādu notikumu tavā dzīvē. Vīrieši – Vēži – būs iespēja uzsākt daudzsološas un svarīgas attiecības. Tās var būt gan romantiskas, gan draudzīgas, tā var būt iepazīšanās ar kaimiņiem, biznesa kontaktu iegūšana u.c. Šonedēļ par sevi atgādinās kāda iepriekš pieļauta kļūda, pieredzēta situācija vai neveiksme, kas uz brīdi var pabojāt tavu noskaņojumu. Gaidāmas priekpilnas ziņas vai telefonsaruna ar kādu jaunu meiteni vai sievieti. Iespējams, viņa šobrīd dzīvo tālu no tevis vai viņai priekšā gaidāms kāds ceļojums. Tavā darba vietā varētu būt nelielas svinības, kam par iemeslu kalpos kolēģa, biznesa partnera vai klienta jaunumi saistībā ar ģimeni vai kāzām. Iespējama saruna tuvāko draugu lokā par jauna darba iespējām vai īslaicīgām darba attiecībām. Var gadīties, ka patīkumu pārsteigumu sagādās dāvanā saņemta nauda.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ Lauvas zīmē dzimušajām jaunietēm un meitenēm labvēlīgs laiks lietām, kas saistītas ar izglītību, karjeru, prezentāciju u.c. Tevi iepriecinās papildus ienākumi. Gaidāma  tikšanās par godu īpašam notikumam kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē. Labs laiks, lai izvirzītu plānus un mērķus tuvākajiem mēnešiem.  Vari saņemt negaidītu pārsteigumu – vēstuli, zvanu vai tikšanos. Tev priekšā arī ļoti nepatīkams konflikts, kuram pamatā nauda. Problēma nav sastīta ar lielu naudas summu, bet ar kāda centieniem tevi izmantot. Nepatikšanas sagādās kāda ģimenes lokā esoša zēna vai jauna vīrieša meli vai centieni manipulēt kādu savtīgos nolūkos. Iespējams, viņš to spēs pamatot, taču tavās acīs tas nebūs attaisnojums. Izvairies no spriedzes un konfliktiem piektdienā.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šīs nedēļas laikā gaidāmas tikšanās vai virtuālas sarunas, kuras noteiks to, vai tavi plāni un gaidas piepildīsies vai tomēr nē. Tavi plāni var mainīties pa dienai, pa stundai, sakarā ar dažādiem neparedzētiem apstākļiem.  Uzmanies, saņemot ar kādu vīrieti saistītu piedāvājumu kaut ko pirkt vai pārdot. Lai arī cik kārdinošs šis piedāvājums būtu, nepaļaujies uz laipno smaidu un solījumiem – rūpīgi izpēti visas detaļas. Neparedzēti sarežģījumi personīgajā vai profesionālajā dzīvē skars kādu tavu tuvinieku. Gaidāmas interesantas, patīkamiem pārsteigumiem pilnas  tikšanās ar cilvēkiem no citām valstīm, ar citām nacionalitātēm vai reliģijām. Iespējams, būs jāapmeklē kāds pasākums vai tiksi iesaistīts sarunā, kas saistīta ar zēnu vai jaunu vīrieti. Priecīgus jaunumus vai ieteikumus var sagaidīt vīrieši līdz 35 gadu vecumam. Šajā nedēļā nozīmīgi skaitļi būs 7 un 9.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ daudzi no jums gūs papildus peļņu pamatdarbā, biznesā vai papildus veiktajā darbā. Iespējams pārskaitījums vai aizdevums dos tev iespēju sūtīt vai saņemt naudu uz vai no citas pilsētas vai valsts. Veiksme būs tavā pusē. Izmēģini savas iespējas loterijā, azartspēlēs u.c. Var tikt atzinīgi novērtēts tavs pēdējo mēnešu laikā veiktais darbs. Daudzi no jums gatavosies ceļojumam. Brauciens būs labi organizēts un, visticamāk, nekādi pārsteigumi nav gaidāmi. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm gaidāma interesanta saruna ar cilvēku no tālienes. Vīrieši iekļūs kādā neaizmirstamā, komiskā situācijā. Īpašu uzmanību apkārt notiekošajam pievērs trešdien un ceturtdien.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī nedēļa, pateicoties kādam svarīgam sasniegumam vai notikumam, kurš apgriezīs kājām tavu personīgo vai ģimenes dzīvi, būs atmiņā paliekoša. Šonedēļ Skorpioni investēs savu laiku, enerģiju un uzmanību biežām neskaskaņām vai konfliktiem ģimenē. Spriedzi sagādās dažādas sīkas nebūšanas, kuras drīzumā jau tiks atrisinātas. Nav gaidāmi nekādi šķēršļi, aizkavēšanās vai citi apstākļi, kuri varētu radīt paniku. Gaidāms kāds svarīgs notikums, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti. Iespējamas svinības, kuru dēļ vajadzēs iegādāties un sagatavot piemērotu dāvanu. Patīkamu pārsteigumu sagādās ziņas par iestājušos grūtniecību vai pasaulē nākušu zēnu. Neparedzētas problēmas skars mīlas dzīvi. Dažādus pārbaudījumus sagādās otras pusītes vēlmju un viedokļu ignorēšana. Vēlams neizvairīties no nopietnas sarunas. Labvēlīgs laiks, lai apmeklētu reliģiskas vietas – baznīcas, tempļus utml. Atrodi iespēju pievērsties labdarībai.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušie zēni un jaunieši būs spējīgi pieņemt pareizos lēmumus, lai veiksmīgi īstenotu kādas pārmaiņas vai mestos jaunā avantūrā. Zvaigznes sola kādu notikumu, saistībā ar negaidītiem biznesa kontaktiem vai iespējām. Saņemsi labas ziņas vai piedāvājumu no kāda, kurš dzīvo citā pilsētā. Labvēlīga nedēļa, lai īstenotu kādu senu ideju personīgajā dzīvē vai darbā. Kāds no tava draugu loka var lūgt naudas aizdevumu. Būsi pārsteigts par lēmumu iegādāties vai pārdot kaut ko. Veiksmīga nedēļa Strēlniekiem, kuri strādā ražošanā vai mazumtirdzniecībā. Vēlēsies veikt pārmaiņas savā mājoklī, piemēram, pārbīdīt mēbeles vai iegādāties tās jaunas, izvēlēties jaunus dizaina elementus u.c. Esi gatavs pārsteigumiem pirmajās 2 – 3 nedēļas dienās.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šajā nedēļā lielākajai daļai Mežāža zīmes pārstāvju gaidāmas ziņas par bērnu, mazbērnu vai dokumentu, līgumu saistībā ar viņiem. Veiksmīga nedēļa tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem. Īpaši svarīgs laiks gados jaunākiem Mežāžiem. Drīzumā vari tikt iesaistīts liktenīgos notikumos, tikšanās un sarunās. Saņemsi jaunumus par iestājušos grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Būs grūti atrast laiku sev. Priekšā gaida svarīgas vai steidzamas vienošanās, kā arī to izpildīšana. Gaidāmi arī vairāki vispārīgi plāni, pasākumi un aktivitātes. Mājās uzņemsi viesus vai saņemsi ielūgumu apciemot kādu vai piedalīties draugu vai tuvinieku rīkotās svinībās. Iespējama tikšanās vai svarīga saruna ar cilvēku no tālienes. 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ sarunu, tikšanos un citu saskarsmju pamatā būs ar naudu saistīti notikumi draugu dzīvēs. Nedēļas laikā vari sastapties ar romantisko attiecību pārbaudījumiem. Varētu nākties nokļūt situācijā, kad pateiksi lietas, ko iepriekš neizdrošinājies laist pār lūpām. Tu centīsies sniegt emocionālu atbalstu kādam draugam, kurš nokļuvis nelaimē. Būsi veiksmīgs un tiksi atzinīgi novērtēts savā darba vietā. Iespējams, saņemsi kādu apbalvojumu vai prēmiju. Labs laiks dažādu dokumentu sakārtošanai un līgumu slēgšanai. Var nākties saskarties ar baumot kārām sievietēm – intrigu vērpējām. Viņas var būt ieinteresētas tevī, taču neļaujies manipulācijai un nedari lietas, kuras varētu likt nokļūt apkaunojošā situācijā. Svarīga nedēļa mīlas un ģimenes dzīvē Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem. Daļa Ūdensvīru varētu iepriecinās savu mīļoto, pasniedzot dāvanu.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1

Zivis

Svarīgi notikumi gaidāmi pirmdien un piektdien. Nāksies paļauties uz savu veiksmi. Nepievērs uzmanību tenkām par tevi. Tās var būt sāpīgas, taču tās ignorējot ātri vien rimsies. Daudziem no jums būs komunikācija, kopīgas aktivitātes vai ceļojums ar personu, kura dzīvo citviet. Daži veiks naudas pārskaitījumus vai saņems naudu, saistībā ar kādu pakalpojumu, pirkumu, pasūtījumu internet. Gaidāma strespilna situācija tavās vai kāda tuvinieka vai drauga mājās, kura nav iepriekš paredzama. Saņemsi patīkamus jaunumus, kādu labu, priecīgu ziņu sev un savai ģimenei. Tie var būt saistīti ar laulībām, veiksmīgu atrisinājumu kādai sarežģītai situācijai u.c. Iespējams, saņemsi piedāvājumu uzsākt kopdzīvi, atkalapvienot izjukušas attiecības vai ģimeni, bildinājumu u.c.

 

Lai brīnišķīga jums visiem šī nedēļa!

Sabiedrība

Liels notikums TV zvaigznes Magones dzīvē – VIDEO

  Liels notikums piedzīvots TV šova "Slavenības. Bez filtra" lielākās zvaigznes Magones Šutovienes dzīvē. Aizvadītās nedēļas...

Piektdien teju 600 jaunu Covid-19 gadījumu un 7 mirušie; slimnīcās 728 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 595 jauni...

Šausmīgi notikumi risinājušies daudzdzīvokļu namā Siguldā – VIDEO

  Kāda sirmgalve no Siguldas savā kāpņu telpā pie pašas dzīvokļa durvīm atradusi dēlu guļam uz...

Pēdējā laika smagākajā negadījumā Kurzemē letāls iznākums

  Piektdienas pēcpusdienā uz ceļa Tukums - Kuldīga noticis smags negadījums, kas prasījis cilvēka dzīvību. Starp Zemīti...

Infektologs Dumpis nāk klajā ar nepatīkamām ziņām

  “Mums priekšā ir ļoti sarežģīts marts. Iespējams, ir vairāk jādomā par ierobežojumiem,” – tā intervijā...

Tiešsaistes stundā Latvijā rupji pazemo skolotāju; vainīgajam draud lielas nepatikšanas

Par huligāniskām darbībām un mācību stundas norises traucēšanu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Mājai un Dārzam

Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...