Ja pēdējā laikā jūties laimīgs, atceries – ikvienam ir sava veiksme. Smagais darbs atalgojas. Šis ir piemērots mirklis, lai atrastu savu garīgo centru un mēģinātu rast līdzsvaru. Var rasties jaunas cerības.

 

 

Auns

Nebaidies izrādīt savu mīlestību, nebaidies parādīt saviem mīļajiem cilvēkiem to, cik viņi tev ir svarīgi. Dzīve ir pārāk īsa, lai šādu informāciju glabātu sevī un nevienam neizrādītu. Velti kādu laiku šodien, lai apdomātu dzīves sniegtās labākās iespējas. Tava enerģijas krāsa šodien būs sarkanbrūna un veiksmes cipars būs trīs.

 

 

Vērsis

Ja iespējams, dodies šodien uz veikalu, lai iegādātos kaut ko savam mājoklim un veiktu uzlabojumus tajā. Iespējams, tagad ir piemērotākais laiks, lai aplūkotu, kādas mēbeles ir nepieciešams, ko vajadzētu nomainīt, ko uzlabot. Ceļojums uz kādu senlietu veikalu varētu lielisko noderēt.

 

 

Dvīņi

Šodien centies uzmanīgi vērot cilvēkus, var gadīties, ka daži vēlēsies tev tuvoties ar viltu. Nebaidies no visa un visiem, vienkārši esi uzmanīgs. Centies saglabāt mieru dažādās situācijās un paļaujies uz dažādām savām prasmēm, ko attiecīgajā brīdī varēsi lieliski lit lietā. Lai vairotu enerģiju, šodien izmanto oregano.

 

 

Vēzis

Iespējams, kāds vēlēsies teju baroties no tavas enerģijas. Palīdzi cilvēkiem nomierināties, neuzkurini viņu jūtas vēl vairāk, neiesaisties intrigās. Pievērs uzmanību labām un pozitīvām lietām, tieši tad tās plauks un zels vēl vairāk. Var gadīties, ka liela nozīme būs kādam pagātnes notikumam.

 

 

Lauva

Nesāc neko jaunu, iekams neesi pabeidzis iepriekšējos darbus. Nepamet novārtā kaut ko tikai tāpēc, ja gadījusies neliela kļūme, vai radies azarts pēc kā jauna. Meklē veidus, kā un kur likt lietā savas iemaņas, par ko biji domājis, ka esi tās jau pazaudējis. Kādas vecas saistības prasīs, lai tu beidzot pieņemtu stingrus lēmumus un vadītos turpmāk pēc tiem. Koncentrēšanās spējas šodien varēsi vairot ar purpursarkanu krāsu.

 

 

Jaunava

Centies šodien visas lietas, situācijas un domas saglabāt vienkāršas un reālas. Iespējama kāda iejaukšanās no malas – skaties, cik tā tev ir vai nav noderīga, izlem, kā tev pašam rīkoties. Ja rīkosies nesavtīgu mērķu vadīts, sasniegsi vēlamo. Nesabojā tās lietas, pie kurām tev pašam vajag piestrādāt, neko nesasteidz.

 

 

Svari

Šī diena izskatās tev ļoti laba. Var gadīties, ka gūsi jaunas iespējas, kas solīs lielu potenciālu nākotnei. Lieliski piemērota diena tam, lai izmēģinātu jaunu recepti vai apmeklētu restorānu, kurā nekad iepriekš neesi bijis. Centies izvairīties no triviāliem jautājumiem un cilvēkiem ar tāda veida prātiem.

 

 

Skorpions

Atvēli laiku grāmatas lasīšanai šodien. Atrodi gudrību tajā, ko pirms kāda laika tev teicis draugs, tur, visticamāk, izskanēja kas tev ļoti noderīgs. Spēku un koncentrēšanās spējas šodien tev palīdzēs vairot melnā tēja. Padomā, kāpēc tu velc garumā kaut ko, kas patiesībā jau sen bija jāizdara?

 

 

Strēlnieks

Dzīve ir kā garšvielu maisījums, Strēlniek. Tev ir nepieciešams gan asumiņš, gan kas pavisam neitrāls. Taču pēdējā laikā tev viss bijis, tā teikt, ar pamatīgu asumiņu, tāpēc ir laiks nomierināties, pievērst uzmanību relaksējošākām nodarbēm un atpūtai. Meklē kaut ko, kas palīdzēs rast līdzsvaru tavās ikdienas sajūtās. Šīs dienas notikumos var būt kāds svarīgs motīvs.

 

 

Mežāzis

Zvaigžņu stāvoklis ir ideāls, lai tu rūpīgāk nodotos savu nolūku un vēlmju izanalizēšanai. Kas pēdējā laikā vadījis tavus lēmumus? Daudzas lietas, iespējams, ir ievilkušās, pat iestagnējušas, taču ir jāsaprot, ka tas ir lielā mērā atkarīgs tikai no tevis. Centies būt apdomīgāks un neko nesasteigt.

 

 

Ūdensvīrs

Lieliska diena, lai ļautu sev relaksēties burbuļvannā. Ļaujies ūdens nomierinošajam spēkam, iespējams, pēdējā laika saspringums tev licis pieņemt smagākus lēmumus vai justies noslogotākam. Uzmanies no dažādiem piedāvājumiem tiešsaistē, it īpaši, ja tie ir personīgi. Godīgums būs labākais risinājums ilgtermiņā. Iespējams, nepieciešama kāda jauna lieta vai darbība, ko vari pārvērst par savu ikdienas rutīnu.

 

 

Zivis

Iespējams, tava diena sāksies ar pesimismu, taču diezgan strauji viss virzīsies augšup. Izstāsti savas sajūtas kādam, kurš atrodas tev līdzās. Mākslinieciska rakstura darbības radīs jaunu iekšējo spēku. Saglabā savu dienu bez drāmas un to būs vieglāk izdarīt, ja tu neiesaistīsies dažādās situācijās un nemētāsies ar saviem argumentiem.

 

 

Lai tev jauka šī diena!

 

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...