Meganas Mārklas bijusī labākā draudzene Ninaki Pridija atklājusi faktus par tagadējās Saseksas hercogienes šķiršanos ar bijušo vīru Trevoru Engelsonu, apgalvojot, ka Mārkla bijusi “auksta aprēķinātāja” veidā, kā šķīrusies no Engelsona, vēsta britu mediji.

Mārkla gadiem ilgi draudzējās ar stilisti Džesiku Mulrūniju. Viņa ļoti daudz iesaistījās arī Meganas karalisko kāzu plānošanā. Arī Džesikas bērni piedalījās Mārklas kāzās kaisot ziedus ceļā līdz altārim. Savu draudzību ar Mulrūniju Mārkla pārtrauca pēc tam, kad Džesika sociālajos tīklos rakstījusi rasistiskus izteikumus par tumšādaino blogeri Sašu Eksteri.

Megana Mārkla un Džesika Mulrūnija

Ekserere savos sociālajos tīklos aicinājusi paust atbalstu tumšādainajiem, kuri ir pietiekami aktīvi, lai cīnītos par savām tiesībām. Viņa apgalvoja, ka Mulrūnija pēc šiem ierakstiem ir nosūtījusi viņai virkni aizskarošu un rupju ziņojumu un draudējusi pat sagraut viņas karjeru. Mulrūnija rakstījusi tā, ir kā kustība “Black Lives Matter” aizskaru viņu personīgi. Pēc šī incidenta Mulrūnija zaudēja darbu savā kāzu tematikas šovā “I Do Redo”, kā arī viņu atlaida no darba “Good Morning America” modes sadaļā. Šī rīcība sadusmojusi arī Meganu Mārklu, kura pēc šādiem draudzenes gājieniem pārtraukusi draudzību. Tomēr šī nebūt nav pirmā reize, kad Mārkla pārtraukusi draudzību ar kādu sev iepriekš ļoti tuvu cilvēku.

Megana pārtraukusi draudzību arī ar Ninaki Pridiju, ar kuru viņa bijusi teju nešķirama kopš divu gadu vecuma. Viņas bijušas labākās draudzenes 31 gada garumā un kopā daudz piedzīvojušas, ieskaitot ceļojumu uz Eiropu, kur abas kopā nofotografējušās uz Bekingemas pils fona un dažādus kopīgus ceļojumus ASV. Tomēr šī ciešā draudzība pēkšņi beidzās pēc tam, kad Mārkla 2013. gadā izšķīrās no sava pirmā vīra Trevora Engelsona.

Megana Mārkla un Ninaki Pridija

Atceroties Meganas pirmās kāzas, Pridija izdevumam “Daily Mail” sacīja: “Mega burtiski staroja no laimes. Kopš divu gadu vecuma mēs bijām kā māsas, tāpēc es zināju, cik ļoti viņa vēlas apprecēties. Kad redzēju, ka tas beidzot notiek… tas viņai bija ļoti liels notikums. Tās bija tik ļoti aizkustinošas kāzas. Es sāku raudāt, kad ieraudzīju viņu kleitā. Ceremonija notika pludmalē. To redzēt bija tik pasakaini, bija brīnišķīgi būt daļai no šī notikuma. Viņi katrs uzrakstīja savus solījumus, viņi tik ļoti mīlēja viens otru. Mega tikko bija pabeigusi darbu pie pirmajām seriāla “Suits” sērijām, kur spēlēja Reičelu Zeinu. Viņai tā bija liela loma – viņas pirmā pilna laika loma. Viņa gadiem centās nokļūt līdz kam tādam. Un Trevors bija tik atbalstošs. Viņš nemitīgi devās no Losandželosas uz Toronto un atpakaļ un, kad abi nebija līdzās, bieži sazinājās “Skype” un “FaceTime”. Tas bija patiesi aizraujošs laiks. Šis bija cilvēks, ar ko viņa vēlējās kopīgu nākotni un bērnus.”

Megana un Trevors savā kāzu dienā

Pridija atklāja, ka draudzība ar Meganu beigusies pēc tam, kad viņa nav atzinusi veidu, kādā Mārkla pārtraukusi laulību: “Viņa vairs nav tas cilvēks, kuru es agrāk pazinu. Mega mēdza man teikt, ka viņa nespēj iedomāties dzīvi bez Trevora. Viņa sacīja, ka, ja ar viņu kaut kas notiktu, viņa nespētu turpināt dzīvot. Viņš arī viņu loloja. Jums vajadzēja redzēt, kā viņš turēja viņas seju savās rokās, kā pieskārās. Mēs visi jutām, cik liela mīlestība viņus abus saista, jutām, ka tā ir mūžīgā mīlestība. Tas bija milzīgs šoks, kad viņa man pēkšņi paziņoja, ka viņi šķiras. Pēc apmēram trīs “Suits” sezonām viņa man piezvanīja un teica, ka vēlas, lai es zinu, ka viņa šķiras, jo drīz tas nāks klajā laikrakstos. Jā, es zināju, ka viņi mēdz arī sastrīdēties, bet tas nekad nebija nekas liels. Vienīgais šķērslis bija attālums, jo viņa filmēšanas laikā dzīvoja Toronto, bet Trevors Losandželosā.”

Pridija atklāja, ka abi ir spējuši labi manevrēt savās attiecībās, jo no malas nebija manāmas nekādas laulību problēmas. Viņa atklāja arī to, ka jutās slikti par to, kā tika sāpināts Trevors. “Mēnesi pēc viņu šķiršanās gribēju apraudzīt, kā klājas Trevoram. Mēs tikāmies un runājām. Es zinu, ka viņš ik pēc pāris nedēļām devās uz Toronto un to, ka viņš kaut visai Zemei apskrietu apkārt, lai tikai viņu laulība darbotos. Es neticu, ka viņa deva viņam pietiekami daudz iespēju. Ticams, ka Meganai sākās tas, ko dēvē par “no acīm prom, no sirds laukā”. Veids, kādā Megana šķīrās no vīra, bija briesmīgs. Tas bija pēkšņi un izsita Trevoram pamatu zem kājām. Viņš bija ļoti sāpināts,” atklāja Pridija.

Šādi izskatījās Meganas Mārklas pirmās kāzas!

Vēlāk parādījās ziņas, ka 2014. gadā, vien dažus mēnešus pēc šķiršanās no Engelsona, Megana uzsāka attiecības ar slavenību šefpavāru Koriju Vitiello, kurš arī dzīvoja Toronto. Pridija stāstīja: “Es centos iegūt plašāku informāciju, taču Megana man to nestāstīja. Tas, kas atklājās pēc manas sarunas ar Trevoru, pielika punktu manai un Meganas draudzībai. Es domāju, ka visi, kuri viņus abus pazina, bija šokā. Viss, ko es tagad varu teikt, ir tas, ka, manuprāt Megana bija aprēķinātāja, ļoti liela aprēķinātāja veidā, kā viņa izturējās pret cilvēkiem un attiecībām. Viņa ir ļoti stratēģiska tajā, kā izvēlas savu draugu loku. Tiklīdz viņa nolemj, ka vairs nebūsi viņas dzīves sastāvdaļa, viņa kļūst ļoti auksta. Tas ir tāds kā izslēgšanas mehānisms, kas viņā darbojas. Tur pat vairs nav ko apspriest. Ja viņa ir pieņēmusi lēmumu, tad tā tas arī notiks.”

Meganas un Trevora laulība tika šķirta 2013. gada augustā, par iemeslu minot nebeidzamu raksturu nesaderību. 2017. gada novembrī, kad viņa bijusī sieva saderinājās ar princi Hariju, Engelsons piesaistīja milzīgu mediju uzmanību. Tomēr viņš neko neteica, viņš palika pie savas nostājas plaši nekomentēt situāciju.

Kopš tā laika arī Trevors ir apprecējies otrreiz un septembrī gaida ierodamies pasaulē savu pirmdzimto. Viņš 2018. gada 1. jūnijā saderinājās ar Treisiju Kurlandu, ar kuru bija attiecībās kopš 2017. gada novembra, un 2019. gada 11. maijā abi salaulājās.

Kopš 2017. gada Pridija un Mārkla vairs neuztur nekāda veida attiecības un, neraugoties uz 30 gadus ilgo draudzību, viņa arī netika aicināta uz Meganas un Harija kāzām, kas notika 2018. gada 19. maijā. Lūk, kā kāzas svinēja princis Harijs un Megana Mārkla. FOTO

Iepriekšējais rakstsLatgalē dzērumā jauna sieviete pagalmā sabojā sešas automašīnas – FOTO
Nākamais rakstsKo par pavērsienu svarcēlājas Kohas dzīvē domā tēvs, bijušais puisis un treneri?