Šoreiz esam nolēmuši tevi iepazīstināt ar lielisku novitāti pašiem mazākajiem. Uzdāvini savam mazajam mīlulītim ērtu drošības sajūtu!

 

Nav noslēpums, ka mazulītis, ierodoties šajā plašajā pasaulē, jūtas pavisam citādi. Viņš pēkšņi ir laukā no tumsas, ērtās šaurības un ārkārtīgi patīkamā siltuma, ko pavada māmiņas sirdspukstu skaņas. Viņš ir šeit – pasaulē, kas viņam ir pilnīgi jauna un sveša. Tāda, kas jāiepazīst, kurā nu jādzīvo. Vecāki dara visu lai mazulis justos labi, lai būtu apmierināts, augtu vesels un laimīgs. Piedāvājam tev aplūkot brīnišķīgu papildinājumu tava bēbīša labsajūtai – mazuļa ligzdiņu, kas paredzēta no dzimšanas brīža līdz pieciem mēnešiem un ilgāk.

 Clipboard10

Kas ir šī ligzdiņa tu jautāsi?

Lūk, šāds skaistums, ko piedāvā ČuČi. Ieguldot mazuli ligzdiņā, bērniņš jutīsies kā māmiņas vēderā. Tā norobežo telpu, satur mazulīti, radot drošības sajūtu. Ligzdiņa ļauj bērniņam izjust un iepazīt savu ķermeni, brīvi spēlēties ar savām rociņām un kājiņām, lēnām pierodot pie plašās dzīves telpas, kurā nu būs jādzīvo. Ieliekot ligzdiņu bērna gultiņā vai šūpulītī, mazulis jutīsies droši, nevalstīsies pa gultu un netraumēs galviņu pret gultas malām. Ligzdiņas malas pasargās mazuli no nokrišanas arī tad, ja viņš jau būs iemācījies velties. Vecāki varēs drošāk paņemt mazo blakus, nebaidoties, ka varētu nejauši viņam uzgulties, jo ligzdiņas platās malas to neļaus. Mazuļa ligzdiņa ir izgatavota no kokvilnas, lina, satīna, sintepona un kokosa šķiedras materiāliem

 FotorCreated

Nedaudz vairāk par ČuČi un šīs idejas tapšanu

Mani sauc Undīne Guseva, esmu divu foršu puiku mamma, kura brīvajā laikā mīl radīt kaut ko sev, bērniem vai vienkārši tuvajiem. Ideja par ”ČuČi” ligzdiņām radās nejauši, lai gan vienmēr esmu gribējusi radīt kaut ko savu! Pienāca brīdis, kad vajadzēja doties raugos, tādēļ aktīvi meklēju internetā kādu foršu ideju, ko uztaisīt. Uzgāju šo ligzdiņu, paņēmu paraugu, kaut ko pieliku no savām idejām, un tā tapa pirmā ligzdiņa! Manam mazulim tobrīd bija jau 7 mēnesīši, un nodomāju, kāpēc es par to ātrāk neiedomājos. Taču jāteic, ka lai gan puika bija jau gana liels, mēs tomēr šādu ligzdiņu paši izmantojām midzināšanai! No ligzdiņas šķirties vēl negribējām arī tad, kad tā bija par mazu – šī mīkstā lietiņa lieti noderēja sēžot uz grīdas (kā tādā laiviņā), arī mīksto mantu glabāšanai. Sapratu, ka ligzdiņa ir ļoti noderīga lietiņa, tāpēc nolēmu piedāvāt tās arī citām mammām! Izveidoju savu lapu Facebook, ko vari aplūkot ŠEIT, uzšuvu pirmās četras ligzdiņas, ievietoju sludinājumu un necerēti guvu lielu atsaucību, un daudz pasūtījumu!

Clipboard12

Sākot no pašas ligzdiņas līdz pat iepakojuma maisiem, viss ir 100% roku darbs. Lielāko daļu cenšos paveikt pati, bet lai viss ritētu raitāk esmu iesaistījusi palīgus, arī savu Omammu, kurai nu jau ir 85 gadi. Viņa ir atbildīga par maisiem, dara to akurāti un ar lielu mīlestību. Omamma ir šuvēja jau trešajā paaudzē un, ja vien manai mammai arī tas piemistu, tad es varētu teikt, ka esmu šuvēja piektajā paaudzē. Paldies viņai par paraugu un visām gudrībām radošajā jomā! Vīrs, savukārt, izvadā ligzdiņas, ja nepieciešams piegādā materiālus un, protams, ir vislielākais palīgs bērnu pieskatīšanā, kamēr pati nododos ligzdiņu tapšanai!

FotorCreated2

Atsaucoties klientu vēlmēm un ieteikumiem, esmu radījusi divu veidu ligzdiņas:

Standarta (70cm) un

Maxi (80cm guļamajā daļā).

 

Protams, ir tapušas dažas arī pavisam mazas un ļoti lielas ligzdiņas. Piedāvāju kokosa, sintepona matracīšus, kas ir izņemami pirms mazgāšanas. Ligzdiņas maliņas pildu ar antialerģisko sinteponu. Jau kādu laiku saviem klientiem piedāvāju arī rokturīšus ligzdiņām.

Clipboard03

Bez tā ”ČuČi” piedāvā dekoratīvos spilventiņus (kronīšus, mākonīšus, kaktusus u.c). Arī sedziņas, gultas apmalītes un gultas veļas pa reizītei top. Pagaidām man vēl nav sava mājas lapa un e-veikals, bet mani var atrast Facebook un Instagram –  ligzdiņas pasūtīt šajos sociālajos tīklos. ”ČuČi” Galerijā ir apskatāmas jau tapušās ligzdiņas, kas kalpo kā paraugs, un, protams, dažādi audumi kā izvēles materiāls.
Nu jau pagājis vesels gads, kopš radu ligzdiņas u.c. jaukas lietas mazuļiem! Citus varu iedrošināt noticēt sev un mēģināt!

 FotorCreated3

Aplūkot vairāk un ar Undīni sazināties, lai gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem vai veiktu pasūtījumu, iespējams šeit:

facebook

instagram-logo

 

PIEDALIES KONKURSĀ – DĀVĀSIM TEV ŠO KOMPLEKTIŅU!

Laimē brīnišķīgo guļamligzdiņu (70 cm guļamgarums) ar izņemamu stingrā sintepona (holkona) pamatiņu. Kas ir anti alergisks, neuzsūc mitrumu, ir stingrs un elpojošs. Komplekta sedzina no kokvilnas un flīsa 80x70cm, un spilventiņš – kronītis.

konkurss-3 k-2

LAI PIEDALĪTOS KONKURSĀ, SPIED UZ ŠĪ ATTĒLA:

KONK-1

Sabiedrība

Lieliskas ziņas visiem “Maxima” pircējiem

  “Maxima Latvija” samazina cenas līdz pat 48% sadzīves ķīmijas produktiem, turpinot nodrošināt arvien plašāku produktu...

Bērnu tiesību aizstāvji gatavo iesniegumu policijai; vēlas slēgt Kiviča kontu

  Apgriezienus uzņemot mūziķa Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes skandalozajām attiecībām, kas nemitīgi vērojamas...

Traģēdija naktī risinājusies Saldus pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.februāra plkst. 6.30 līdz 19.februāra plkst. 6.30, Valsts...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...