Auns

Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl kādu būtisku aspektu savā dzīvē. Pievērsies attiecībām ģimenē, kuras nepieciešams sakārtot pēc iespējas drīzāk. Noorganizē romantisku randiņu ar savu laulāto draugu – tā, it kā jūs tiktos pirmo reizi. Atcerieties sajūtu, kad bijāt tikko iemīlējušies, atsvaidziniet savu laulības dzīvi un jūsu attiecības kļūs daudz harmoniskākas.

 

 

Vērsis

Šodien ieteicams neiesaistīties projektos, kuru izdošanās veiksmes procents ir pavisam niecīgs. Pastāv risks,ka, neskatoties uz ieguldīto laiku un pūliņiem, konkrētais projekts piedzīvos izgāšanos. Fokusējies uz lietām, kuras pavisam noteikti atnesīs tev gaidītos rezultātus – lai arī ne tik lielus, kā vēletos, tomēr garantētus.

 

 

Dvīņi

Šodien būsi niķīgā noskaņojumā. Gluži kā bērns, dusmās dauzīsi kājas pret zemi ik reiz,kad tavas vēlmes tiks ignorētas un tas notiks gan mājās, gan darbā. Paturi prātā, ka šāda uzvedība pavisam noteikti nepalīdzēs uzlabot tavu reputāciju. Labākajā gadījumā priekšnieks izteiks tev mutisku brīdinājumu, ka darbinieki ar bērnišķīgu uzvedību viņa komandā nav vajadzīgi. Centies iespējami ātrāk savākt sevi grožos un vērst visu par labu.

 

 

Vēzis

Šodien sāksi pastiprināti analizēt savus ēšanas paradumus. Cenšoties atbrīvoties no liekā svara, kategoriski atteiksies no visiem saviem mīļākajiem gardumiem, kuri pavisam noteikti kaitē tavai figūrai. Šis būs sākums ilgam un garam ceļam, kura galā jutīsies kā uzvarētājs. Neesi pārlieku kritisks pret sevi un to, kas atrodas uz tava šķīvja. Neaizmirsti, ka reizi pa reizei tu drīksti sevi atalgot arī ar kād našķi – tas tevi pasargās no nemiera un impulsīvas pārēšanās.

 

 

Lauva

Šodien ielaidīsi nelielu devu brīvības savā darba vietā. Veiksi uzlabojumus kādā no saviem pašreizējiem projektiem un nodosi to apskatei savai priekšniecībai. Tavas inovācijas neizraisīs dusmas, gluži otrādi – tavam bosam patiks, kā projekts ir kļuvis vēl labāks, pateicoties tavām reformām. Pēc brīža viņš pilnīgi oficiāli atļaus tev arī turpmāk vairāk eksperimentēt, ja vien iepriekš to būsi ar viņu saskaņojis.

 

 

Jaunava

Šī diena atnesīs tev daudz un dažādas emocijas. Vispirms, būsi noraizējies par kāda jauna projekta likteni, bet jau nedaudz vēlāk tevi satrauks jaunumi, kurus saņemsi no saviem tuviniekiem. Par laimi, viss nokārtosies. Priekšniecība akceptēs paveiktā darba rezultātus un kāds no mājiniekiem tev piezvanīs, lai pateiktu, ka nu jau viss ir kārtībā. Atbrīvojoties no šīm problēmām izbaudi atlikušo dienu un necenties atrast jaunus iemeslus raizēm.
 

 

Svari

Šodien būsi pilns ar idejām, kā ātri palielināt esošo summu bankas kontā. Lai arī idejas nav peļamas, ar tām nepietiek un nāksies paveikt milzu darbu, lai tās pārvērstu par realitāti. Vispirms, atrodi cilvēkus, kuriem vari pilnībā uzticēties. Iespējams, ka biznesa projektos visvairāk spēs palīdzēt kāds no taviem darba kolēģiem. Tāpat neaizmirsti apsvērt iespēju lūgt palīdzību kādam no saviem tuviniekiem.

 

Skorpions

Šodien spersi kādu ļoti riskantu soli finanšu jomā. Šis risks pilnībā attaisnosies un tavā makā sāks plūst naudas straume. Lai nu kā, tas būs vienreizējs, nevis sistemātisks pasākums. Tas nozīmē, ka visprātīgāk šos ātri gūtos ienākumus būtu ieguldīt kādā ilglaicīgākā, mazāk riskantā projektā.

 

 

Strēlnieks

Šo dienu pavadīsi, darot citu cilvēku pienākumus. Viens no taviem kolēģiem dosies uz slimības lapas, kā rezultātā būs nepieciešams tikt galā ar viņa darba sarežģītajiem uzdevumiem. Tev ar visu izdosies veiksmīgi tikt galā, ja vien nekautrēsies palūgt palīdzību par tevi pieredzējušākajiem darba kolēģiem. Viņu padomi un ieteikumi manāmi atvieglos veicamā darba izpildi.

 

 

 

Mežāzis

Šajā dienā ieteicams neatteikt materiālo palīdzību, kuru piedāvās kāds no taviem tuviniekiem. Tu sapratīsi, ka, pieņemot konkrēto naudas summu, uzreiz atbrīvosies no problēmām, kuras tevi nomoka pēdējo mēnešu laikā. Lai nejustos neērti, vari dot solījumu, ka, tiklīdz varēsi, šo summu atmaksāsi, taču kļūt pazemīgam nav nepieciešams – šī palīdzība tev tika piedāvāta pavisam nesavtīgi.

 

 

 

Ūdensvīrs

Šo dienu pavadīsi, radoši attīstot savu personību. Uzzināsi par kādu jaunu uzņēmumu, kurš var palīdzēt tev attīstīt visus tavus talantus. Galvenais, lai šis viss netraucē tev veikt ikdienas pienākumus. Tādēļ, vispirms pievērsies saviem darba uzdevumiem un tikai tad ļaujies radošumam. Uzaicini pievienoties vēl kādu sev tuvu cilvēku, lai tavs hobijs kļūtu vēl interesantāks.
 

 

Zivis

Šodien jutīsies garlaikots, apmeklējot kādu svarīgu prezentāciju. Garlaicība pavadīs tevi līdz pat vēlam vakaram – arī tad, kad tiksies ar savu labāko draugu. Visi temati, kurus nolemsiet apspriest, agrāk vai vēlāk atkal nonāks pie viņa jaunā sirdsāķīša. Jūtoties noguris no klausīšanās šajos stāstos, atradīsi kādu iemeslu, lai dotos ātrāk prom. Diena noslēgsies kādā kafejnīcā, kur iepazīsies ar kādu ļoti pievilcīgu personu.

 

Lielisku dienu!

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. decembris

  Jauna decembra nedēļa ir klāt un aizvien straujāk tuvojas Ziemassvētki. Nāc, uzzini, kādus notikumus pavērsienus...

“Vecāki zina manu atrašanās vietu” – pazudusī Vanesa komentē ziņu, ar kuru dalījušies tūkstoši

  Jau vēstīts par 17 gadus veco Vanesu no Kandavas, kura pazudusi kopš novembra beigām -...
Live Nation

Uzzināt diagnozi Annai bija īpaši smags trieciens – lūdz glābt ar vēzi slimu medmāsu

  Annai no Rīgas ir 62 gadi. Sievietei šī gada vasarā tika atklāta ļaundabīga slimība –...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. decembris

  Jauna decembra nedēļa ir klāt un aizvien straujāk tuvojas Ziemassvētki. Nāc, uzzini, kādus notikumus pavērsienus...
Foto:Flickr.com/Tundra Ice/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. decembris

  Dienas pirmā puse izrādīsies visai saspringta. Pārmērīgas emocijas solās traucēt jebkurai normālai darbībai. Šodien tās...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. decembris

  Šodien varēsi objektīvi izvērtēt savu dzīvi un to, kas noris tev apkārt. Diemžēl, ne visi...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Rich Herrmann/CC

Dabas vērotāja prognoze atlikušajam decembrim un turpmākajai ziemai

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas stāsta par laiku turpmākajā decembrī...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Nogalē bez izmaiņām, bet nākamnedēļ laiks pamatīgi mainīsies

  Nedēļas nogale gaidāma bez būtiskām laika apstākļu izmaiņām, bet nākamā nedēļa sāksies ar snigšanu, un...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...