TRAĢĒDIJA RĒZEKNĒ: Atklājas sirdi plosoši fakti

11/01/17 9:29 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Jau otrdien vēstījām par nelaimes gadījumu, kad naktī ugunsgrēkā bojā gājusi vien 12 gadus veca meitene. LNT raidījums Degpunktā devās uz Rēzekni un noskaidroja patiesi šausmīgus faktus – mājās meitene bijusi viena, bet aizmigušos kaimiņus no drošas nāves paglābusi vien nejaušība.

 

 

Kaimiņi labi pazina mazo Taņu. Viņi aizvien nespēj noticēt šausmām, kas naktī uz otrdienu risinājās Viļānu ielas namā. Vēl mazliet, un nepamosties varēja arī kaimiņa Genādija ģimene, kuru izglābis kāda garāmgājēja klauvējiens pie durvīm un saucieni, ka deg māja. “Ugunsdzēsēji teica – 15 minūtes, un mūsu arī vairs nebūtu,” stāsta Genādijs. Mirušo Taņu glābēji iznesuši vienā krekliņā, viņai kājās bijusi viena zeķe. Arī šie apstākļi viņam šķiet aizdomīgi.

 

 

Kaimiņi stāsta, ka Taņa dzīvojusi kopā ar tēvu, bet dažas pēdējās naktis bijusi viena, jo vīrietim pasliktinājusies veselība. Liktenīgajā naktī viņš atradies slimnīcā. Taņu gan regulāri apmeklējis vecākais brālis, palīdzējuši arī kaimiņi, tādēļ līdz šim viss bijis kārtībā. Taņas tēvs ir labs un kārtīgs cilvēks, tāda pat bijusi arī meitene. Mātei vecāku tiesības esot liegtas, stāsta kaimiņi.

 

 

Ugunsdzēsējiem ir aizdomas, ka nepareizi izmantotas apkures ierīces vai arī bijis kāds bojājums. Nav izslēgta arī īssavienojuma iespēja, jo papildus izmantotas sildierīces. Traģēdijas iemeslus un to, vai nav paveikts noziegums, skaidros Valsts policija.

 

 

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: