Midltones dzemdības: karaliskais bērns dzimst gandrīz 12 gadus pēc abu iepazīšanās. Aplūko Keitas Midltones un prinča Viljama attiecību attīstību un noskaidro, kas sagaida karalisko atvasi!

 

 

2001. gada septembrī princis Viljams un Keita Midltone iepazinās St Andrews Universitāte, kur abi uzsāka mākslas vēstures studijas.

 

2003. gada Ziemassvētkos Keita un Viljams kļuva par pāri. Pirms tam abi bija istabas biedri, kurus saistīja platoniskas attiecības.

 

2010. gada 16. novembrī Viljams un Keita Clarence House paziņoja par saderināšanos.

 

2011. gada 29. aprīlī pāris salaulājās Vestminsteras Abatijā. Karaliene pasludināja abus par Kembridžas hercogu un hercogieni, taču savu statusu princis Viljams nezaudēja.

 

2012. gada 3. decembrī karaļnama pārstāvji paziņoja, ka hercogiene gaida mazuli. Drīz vien viņa tika ievietota slimnīca smagas grūtniecības toksikozes dēļ.

 

2012. gada 4. decembrī Anglijas premjerministra vietnieks Niks Klegs (Nick Clegg) apstiprināja, ka valdība ir saņēmusi galējo variantu likumprojektam, kas paredz pārtraukt sieviešu diskrimināciju, pretendējot uz Lielbritānijas karalisko troni.

 

2012. gada 5. decembrī Austrālijas radio raidījuma vadītāji izliekoties par karaļnama pārstāvjiem piezvanīja uz King Edward VIIslimnīcu, kuras medmāsa uzķērās uz joku un atklāja žurnālistiem konfidenciālu informāciju par hercogienes veselības stāvokli. Pēc dažām dienām medmāsa izdarīja pašnāvību.

 

2012. gada 6. decembrī, pēc trim diennaktīm slimnīcā, hercogiene izrakstījās no šīs iestādes jūtoties jau daudz labāk. Tajā pašā dienā Velsas princis paziņoja, ka ir patiesi saviļņots, ka Midltone ir gaidībās, ka esot ļoti jauki apzināties, ka savā vecumā viņš pirmo reizi kļūs par vectēvu.

 

2012. gada 9. decembrī princis Viljams atteicās piedalīties britu militārajā turnīrā, lai varētu pavadīt laiku ar mīļoto un palīdzētu viņai atkopties pēc slimnīcas.

 

2012. gada 16. decembrī Midltone pirmo reizi pēc slimnīcas uzstājās publiski – BBC Sports Personality gada apbalvošanas ceremonijā, pasniedzot apbalvojumu riteņbraucējam Bredlijam Viginsam.

 

2012. gada 25. decembrī tā vietā, lai apmeklētu saviesīgos pasākumus, Keita un Viljams svētkus pavadīja Midltonu ģimenes mājās Baklberijā, Berkšīrā.

 

2013. gada 11. janvārī Kembridžas hercogiene un princis Viljams apmeklēja Midltones portreta atklāšanas ceremoniju National Portrait Gallery.

 

2013. gada 14. janvārī karaļnama pārstāvji paziņoja, ka jaundzimušais gaidāms jūlijā. Midltone bija grūtniecības otrā trimestra sakumā un jūtas daudz labāk.

 

2013. gada 5. februārī Viljams kopā ar sievu un viņas vecākiem devās atpūsties uz Karību salām, kur uzturējās villā, kuras nedēļas izmaksas sasniedza vairāk nekā 13 tūkstošus Eur.

 

2013. gada 12. februārī itāliešu dzeltenās prese žurnāls Chi izmantoja Midltones brīvdienu bikini fotogrāfijas, kurās hercogiene redzama arī ar kailām krūtīm. Karaļnama pārstāvji izteicās, ka ir vīlušies par šādiem privātuma pārkāpumiem.

 

2013. gada 19. februārī Midltone aktīvi iesaistījās labdarībā un sabiedriskajos pienākumos, apmeklējot Hope House – dienvidlondonas atkarību ārstēšanas centru, atzīstoties, ka jūtas nervoza par gaidāmajām dzemdībām.

 

2013. gada 1. martā Keita un Viljams aizceļoja uz Šveici, lai piedalītos draugu kāzās – Arosa slēpošanas kūrortā.

 

2013. gada 5. martā Midltone nejauši izpļāpājās, ka gaida meitiņu. Proti kāda pasākuma ietvaros viņai tika pasniegts rotaļu lācītis, uz ko viņa bija atbildējusi: „Paldies, es to pieņemšu un nodošu savai m…”, un tā šo teikumu aprāvusi pasmaidot. Liekot nojaust, ka hercogiene gandrīz izpļāpājās, ka tomēr gaida meitenīti.

 

2013. gada 17. martā Midltone kādam karavīram Svētā Patrika dienai veltītajā parādē atklāja, ka ar vīru nezina gaidāmā bērna dzimumu, taču viņa ļoti vēlētos dēlu, savukārt, princis Viljams – meitu.

 

2013. gada 4. aprīlī Midltone precizēja, ka dzemdības gaidāmas jūlija vidū.

 

2013. gada 5. aprīlī Midltone un princis Viljams pievienojās Velsas princim Dumfries House Airšīrā , kur hercogiene no laba vēlētājiem saņēma dāvanā princeses Katrīnas lelli.

 

2013. gada 19. aprīlī Midltoni kā savu patronesi bērnu garīgās veselības labdarības pasākumiem izvēlējās – SportsAid, the Natural History Museum un Place2B .

 

2013. gada 21. aprīlī pasaule pirmo reizi pamanīja hercogienes auguma izmaiņas.

 

2013. gada 24. aprīlī Midltone greznā Emilia Wickstread kokteiļkleitā piedalījās Nacionālās portretu galerijas labdarības pasākumā, kur uzstājās ar īsu runu par mākslas spēku, kas spēj mainīt cilvēku dzīves.

 

2013. gada 25. aprīlī franču laikraksts publicēja Keitas 2012. gadā uzņemtos foto no brīvdienām Karību salās, kur viņa sauļojusies kailām krūtīm. Par šo faktu uzsākta izmeklēšana.

 

2013. gada 26. aprīlī Viljams, Keita un princis Harijs Warner Bros Studios apmeklējuma laikā ieguva savas burvju nūjiņas, kur tika radītas Harija Potera filmas.

 

2013. gada 29. aprīlī Kembridžas hercogiene ar vīru atzīmēja savu 2. kāzu jubileju piedaloties labdarības pasākumos.

 

2013. gada 11. maijā laulātie piedalījās Viljama van Katsema un viņa līgavas Rozijas kāzās Oksfordšīrā.

 

2013. gada 12. maijā tiek paziņots, ka Midltones dzemdību oficiālais datums ir 13. jūlijs.

 

2013. gada 22. maijā Midltone piedalījās dārza svētkos Bekingemas pilī.

 

2013. gada 4. jūnijā Viljams un Keita piedalījās karalienes kronēšanas 60. gadadienas ceremonijā Vesminsteras Abatijā.

 

2013. gada 15. jūnijā Midltone būdama 8. grūtniecības mēnesī uzstājās ar pēdējo runu pirms došanās dekrēta atvaļinājumā.

 

2013. gada 19. jūnijā karaļnama pārstāvji paziņoja, ka Kembridžas hercogiene dzemdēs privātajā Lindo spārnā Svētās Marijas slimnīcā Pedigtonā. Midltone uzsvēra, ka vēlas dabiskas dzemdības.

 

2013. gada 22. jūnijā Midltone palika mājās, kamēr viņas vīrs – princis Viljams piedalījās tuva drauga Tomasa van Straubenzee kāzās.

 

Un… mēnesi pēc tam visa pasaule, elpu aizturējusi, gaida pāra pirmās kopīgās atvases piedzimšanu!
 

KAS SAGAIDA JAUNDZIMUŠO?

Karaliskā atvase, kuras piedzimšanu ar nepacietību gaida visa pasaule uzaugs līdzīgi kā tēvs – princis Viljams, jau no bērnības apgūstot zināšanas, kas reiz ļaus ieņemt Anglijas troni.

 

Šis bērns būs daļa no, iespējams, vispopulārākās, priviliģētākās ģimenes pasaulē. Tomēr vecākai jau paziņojuši, ka darīs visu, lai viņu atvases bērnība būtu normāla. Hercogs vairākas reizes ir uzsvēris, cik vērtīgs ir bijis laiks, ko viņš pavadījis prom no medijiem universitātē, kur iepazinās un iemīlējās savā sievā.

 

Jaundzimušajam būs elitāra izglītība, sākot jau ar bērnudārzu un, iespējams, internātskolu. Piemēram, Viljams apmeklēja Eton, savukārt, Keita – Wiltshire Marlborough koledžu.

 

Iespējams, karaliskā atvase sauks savus vecākus līdzīgi kā to darīja mazais Viljams – papa un māmiņa.

 

Lai gan mazajam Viljamam bija pat vairākas uzticamas un gādīgas aukles, daudzi uzskata, ka maz ticams, ka hercogs un hercogiene savas atvases audzināšanai algos pilna laika aukli, tomēr tas nenozīmē, ka viņi neizmantos nepilna laika pakalpojumus, lai atvieglotu mājas soli.

 

Karaliskajai atvasei līdzīgi kā tēvam viņa bērnībā ik uz soli sekos fotogrāfi, kas vēlēsies atspoguļot mazuļa gaitas. Protams, karaliskā ģimene darīs visu, lai nodrošinātu savai atvasei maksimālu privātumu.

 

Jaundzimušā Londonas miteklis būs Kensigtonas pils 1A apartamenti, kas piederēja princesei Margaretai. Miteklim ir 20 istabu, tāpat liels, plašs – privāts dārzs, pietiekami daudz brīvas vietas, lai mazulis pilnvērtīgi attīstītos.

 

Vasaras brīvdienas jaunā ģimene, visticamāk, pavadīs Skotijas plašumos Balmorā, kopā ar vectētiņu un vec-vecmāmiņu.

 

Kad mazulis paaugsies, viņš sveicinās karalieni skūpstot to uz abiem vaigiem un pieres vai pieklājīgi pakniksēs.

 

Ziemassvētkus ģimene svinēs Sandringhami Norfolkā ar karalisko ģimeni vai pie Midltoniem Berkšīrā.

 

Karaliskā atvase tāpat spēlēsies miniatūrā Velsu Y Bwthyn Bach kotedžā. Nelielā, baltā salmu māju karalienei uzdāvināja 6. dzimšanas dienā Velsas iedzīvotāji un tas tika nesen izremontēts. Namiņš tiek karalisko bērnu rotaļām izmantota jau vairāk nekā 80 gadus.

 

Midltones un prinča Viljama jaundzimušajam tiek sūtītas dažādas dāvanas, tā tas turpināsies visās būtiskākajās jubilejās.

 

Princijas Harijs jau šobrīd ar nepacietību gaida, kad varēs rūpēties par brāļa meitu vai dēlu, tāpat Midltones māsa Pippa un visi pārējie radinieki.

 

Lai gan jaundzimušais reiz būs monarhs, līdz tam vēl tāls ceļš ejams. Kad princese Elizabete bija bērns viņa 10 gadu vecumā uzzināja, ka būs troņmantiniece, savukārt, viņas dēls – Čārlzs – 3 gadu vecumā.

 

Karaliskā atvase pavadīs savus vecākus ārvalstu oficiālajos ceļojumos. Piemēram, princis Viljams mazotnē kopā ar vecākiem devās uz Austrāliju un Jaunzēlandi, Harijs – Dienvidāfriku u.c.

 

Mazuļa pienākums būs apmeklēt visbūtiskākos Anglijas karaļnama pasākumus, parādes un vēsturiskos svētkus. Piemēram, Velsas princis, tikai 4 gadus vecs, piedalījās savas mātes kronēšanas ceremonijā Vesminsteras Abatijā.

 

Karalisko atvasi tikpat kā nemitīgi uzmanīs apsardze, lai novērstu jebkurus draudus viņa dzīvībai un veselībai.

 

 

Turpini vērot video tiešraidi no notikuma vietas šeit

 

 

Turpināsim informēt par jaunākajiem notikumiem…

Sabiedrība

Milzu skandālā iekļuvis dabas draugs Olte; viņš skaidro situāciju ar “kokaīna” šņaukšanu – VIDEO

  Lietoja vai nelietoja aizliegtas vielas? Šāda jautājuma krustugunīs nokļuvis Madonas novada domes deputāts Māris Olte...

Jelgavas pusē pamana trīs aizdomīgus vīrus ārvalstīs reģistrētā auto – tālāk jau iesaistās specvienība

  Ceturtdien, 16. septembrī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, veiksmīgi sadarbojoties ar...

Jau drīzumā nevakcinētos Latvijas iedzīvotājus varētu sagaidīt nepatīkami jaunumi – VIDEO

  Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, no 1. novembra varētu stāties spēkā prasība par obligātu vakcinēšanos visiem...

“Maxima” komentē Lietuvā ieviestos skarbos ierobežojumus nevakcinētajiem – kas notiks, ja tādi būs arī pie mums?

  No pagājušās nedēļas Lietuvā ieviestie ierobežojumi, kas liedz brīvu pieeju pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem...

Kašers pats savā virtuvē sastopas ar negaidītu problēmu

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Kašers izrādās īsts iesācējs virtuvē, taču vēlas apgūt jaunas...

Izskan milzīgi jaunumi visiem “Maxima” pircējiem

  Pēc noslēpumainā ”Maisiņš vaig” vides objekta uzstādīšanas Rīgas centrā, “Maxima Latvija” atklāj tā saturu un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk pozitīva. Emocijas ietekmēs tavu attieksmi, bet tu nedrīksti padoties,...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Rudens ir klāt! Ielūkosimies zvaigznēs! Auns Zvaigznes norāda, ka oktobrī neprecējušies šī zvaigznāja pārstāvji var izjust vēlmi...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šīs dienas enerģētika solās būt laipnības un mīlestības piepildīta. Labvēlīgs laiks esošo attiecību nostiprināšanai un...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...

Nedēļas otrajā pusē laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Otrdien, mazinoties ciklona ietekmei, nokrišņi mitēsies, savukārt nedēļas nogalē valsti sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ...

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru mēneša beigās," stāsta...