Uzzini, kuri pasaulslavenie un par ko cietuši no klasesbiedru izsmiekla un pazemojumiem.

 

EMMA VATSONE, angļu aktrise

Emma-Watson-4

Filmu sēriju Harijs Poters zvaigzne pat bija spiesta pamest mācības Brovnas universitātē, jo tika nemitīgi terorizēta. Aktrise atzinusi, ka tikusi cietsirdīgi izsmieta skolā, īpaši par to, ka viņa ir piedalījusies pasaulslavenajā filmu sērijā. Jaunā kino jomas pārstāve un modele sākotnēji gan centās slēpt, patieso mācības pārtraukšanas iemeslu, minot, ka vēlas fokusēties uz karjeru.

 

ROBERTS PATINSONS, angļu aktieris, modelis un mūziķis

321162-robert-pattinson

Edvarda Kalena lomas atveidotājs Twilight sāgā šobrīd ir daudzu sieviešu elks, taču skolas laikā viņam neklājās viegli. Aktieri bez  jebkāda iemesla bieži iekaustīja un dažādi apsaukāja. Patinsons atzinis, ka bērnībā bieži uzvedies teatrāli, jo apzinājies, ka vēlas un kļūs par aktieri, iespējams, tieši tas provocējis klasesbiedru agresiju. Reiz kāds esot nozadzis viņa kurpju šņores, taču Patinsons turpināja un joprojām valkā šo apavus bez tām, visticamāk, protestējot pret to, ka neviens nesalauzīs viņa gribu.

 

KRISTENA STJUARTE, amerikāņu aktrise

kristen-stewartkkkjhgfdfghj

Arī Patinsona kolēģe un bijusī mīļotā, amerikāņu aktrise, Kristena Stjuarte ir ļoti populāra mūsdienās, taču skolā tā viss nebija. Vienaudži izsmēja un apcēla viņu un aktrise bija patiesi laimīga, kad šis laiks bija aiz muguras, jo viņa nespēja saprasties ar klasesbiedriem. Kopš 14 gadu vecuma aktrise koncentrējās uz karjeru, mācoties neklātienē. Un dienā, kad Twilight sāgas sērijāAptumsums (Eclipse) viņas atveidotā Bella absolvēja skolu, nedēļu iepriekš to izdarīja arī Stjuarte.

 

SANDRA BULOKA, amerikāņu aktrise un režisore

sandra-bullock1

Aktrises māte ir vāciete, par ko Amerikas kinoakadēmijas balvas ieguvēja saņēmusi cietsirdīgus komentārus no saviem klasesbiedriem. Tā kā Bulokas māte Helga Maiere bija profesionāla operas dziedātāja, mazā meitene bieži devās viņai līdzi koncertuzvedumu tūrēs, nonākot  pilnīgi svešā, nezināmas kultūras vidē. Atgriežoties dzimtajā skolā, Buloka atzinusi, ka salīdzinot ar skolasbiedriem ģērbusies un izturējusies kā klauns, par ko arī cietusi. Viņa minējusi, ka joprojām pat pēc daudziem gadiem labi atceras ikviena sava pāri darītāja vārdu.

 

TOMS KRŪZS, amerikāņu aktieris un filmu producents

Tom-Cruise-620_1622688a-615x738

7 gadu vecumā psihologs atklāja Krūzam disleksiju – sindromu, ka tā īpašniekam lasīšanas un/vai rakstīšanas spējas ir zemākā līmenī nekā varētu gaidīt pēc viņa intelektuālā līmeņa, kas, kā norāda pats aktieris, ir iemesls kāpēc viņš pievērsās scienteloģijai (20 gs. otrajā pusē izveidota eklektiska reliģiski filozofiska mācība: red. piez.) Aktieris nemitīgi apmeklēja nodarbības nesekmīgajiem  un izsmiekla un pāridarījumu dēļ viņam nācās nomainīt 15 dažādas skolas – 12 gadu laikā. Krūzs atzinis, ka brīžos, kad viņam nācās publiski lasīt kaut ko, bijusi sajūta, ka sirds izlēks pa muti, ķermeni pārklājuši sviedri un šķitis, ka viņš izvemsies. Lai gan pašam tas nekad nav paticis, viņš ar dūrēm aizstāvējis sevi, cenšoties pārtraukt izsmieklu jūru. Tomēr aktierim nebija problēmu tikai ar klasesbiedriem, arī viņa tēvs ik pa laikam iekaustīja dēlu. Krūzs minējis, ka tēvs bijis cietsirdīgs, taču gļēvs, ik reizi, kad viņam kaut kas nebija labi, par to bija jācieš pārējiem.

 

KRISTĪNA AGILERA,  amerikāņu dziedātāja, dziesmu tekstu autore

christina-aguilera-keri-hilson-35268950-1280-1835

Bērnībā viņa kopā ar Britniju Spīrsu un Džastinu Timberleiku piedalījās Disneja New Mickey Mouse Club, sapņojot par zvaigznes statusu un to, lai klasesbiedri viņu neizstumj. Agilera atzinusi, ka kamēr pārējie vēlējušies spēlēties smilšukastē, viņa jau tad sapņojusi atrasties kameras otrā pusē vai uz skatuves, veicinot domstarpības un plaisu attiecībās ar vienaudžiem.

 

PĪRSS BROSNANS, īru/amerikāņu aktieris

Pierce+Brosnan+Night+Million+Laughs+eX3GEq_EWpXx

Bijušo  aģenta 007 – Džeimsa Bonda atveidotāju skolā apsaukāja viņa akcenta dēļ, kad viņš 11 gadu vecumā no Īrijas pārcēlās uz Londonu. Aktieris atzinis, ka nespēja iejusties jaunajā mācību vidē, turklāt bijis arī ļoti kautrīgs, kas situāciju padarīja vēl nepatīkamāku. Klasesbiedri izsmēja Brosnanu, izsmejot dēvējot viņu par īru.

 

TAIGERS VUDS, profesionāls amerikāņu golfa spēlētājs

600full-tiger-woods-prost-skand

Pirmajā Vuda bērnu dārza apmeklējuma dienā  1981. gadā, vecākie skolasbiedri nākamo golfa zvaigzni piesēja pie koka un veltīja viņam dzēlīgas, rasistiskas piezīmes. Sportists bērnībā cietis arī no stostīšanās, tomēr ar smagu darbu un apņēmību spēja tikt ar šo problēmu galā. Vuds atzinis, ka ik dienu vismaz stundu sarunājies ar savu suni, lai trenētos runāt pareizi.  

 

KEITA VINSLETA, britu aktrise un dziedātāja

kate_winslet_married_again

Skolā aktrisi citi bērni apsaukāja par pinkšķētāju un izsmēja par apaļīgo ķermeņa formu. Daudzi izteicās, ka tas esot liels kauns, jo Vinsletai bija ļoti piemīlīga sejiņa.

 

LADY GAGA,  amerikāņu dziedātāja, dziesmu autore un mūziķe

lady-gaga1736a

Arī šī populārā māksliniece vidusskolā nejutās ērti, bija ļoti vientuļa un citu nesaprasta, liekot ilgi dzīvot ar apziņu, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā. Tāpēc Lady Gaga dara visu, lai viņas fani justos labi, brīvi, aicinot viņus neko netēlot. Dziedātāja uzsvērusi, ka dažkārt mēs dzīvē nejūtamies kā uzvarētāji, bet tas nebūt nenozīmē, ka tā ir patiesība!

 

DŽESIKA ALBA, amerikāņu televīzijas un filmu aktrise

jessica-alba-hairstyle-braided-side-ponytail-front

Grūti iedomāties, ka šī izskatīgā sieviete skolas laikā tikusi apsmieta un dažādi spīdzināta. Ļoti ticams, ka tas bijis tieši skaudības dēļ. Alba atzinusi, ka bijusi ļoti kautrīga un neveikla, tāpēc klasesbiedri ņirgājās par viņu tik ļoti, ka aktrises tētim bija katru dienu jāieved meitene skolā, lai viņai nenodarītu pāri. Tomēr pieaugušo aizsardzība vēl vairāk uzkurināja vienaudžu naidu. Alba pat pusdienojusi skolotāju istabā, lai tikai izvairītos no dažādiem nepatīkamiem starpgadījumiem.

 

MEGANA FOKSA, amerikāņu aktrise un modele

Megan-Fox-megan-fox-news-33497571-936-1318kjhghjk

Arī viņai vidusskolas laikā nācies paciest vienaudžu apvainojumus un pazemojumus. Aktrise atzinusi, ka viņai šķitis, ka tas nekad nebeigsies.

 

RIANNA, barbadosiešu dziedātāja

Rihanna_2008_Spirit_of_Life_Award_dinner_003

Dziedātāja, kura tiek uzskatīt par vienu no lielākajām popmūzikas zvaigznēm pasaulē, bērnībā cietusi no diskriminācijas –  savas ādas krāsas dēļ.  Tas tāpēc, ka tā bija daudz gaišāka nekā citiem klasesbiedriem, par ko viņu jau no pirmās sākumskolas dienas kaitināja un izsmēja līdz pat vidusskolai.

 

DŽASTINS TIMBERLEIKS, amerikāņu popmūzikas dziedātājs

justin-timberlake-20-20-experience-album-release-party-06

Timberleiks intervijās komentējot savus skolas gadus atzinis, ka, ja šajā laikā tu nespēlē futbolu, neesi nekas – pēc skolasbiedru domām – mīkstčaulis un mammas dēliņš, kā viņu tolaik apsaukāja.

 

KEITA MIDLTONE, Kembridžas hercogiene

Kate-Middleton-hair6lkjhgfdfghjkl

Arī Anglijas karaļnama pārstāvei skolai neklājās viegli, bariņš meiteņu izsmēja un apcēla Midltoni, tāpat nemitīgi atņēma viņai dažādas mantas. Nākamā Anglijas troņmantnieka māte atklājusi, ka brīdī, kad viņa pusdienās apsēdusies pie kāda galdiņa, citi tūlīt piecēlās un devās prom.

 

Kā tev klājās (klājas) skolā?

Sabiedrība

Izskan jauna informācija saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā

  Salīdzinot saslimšanu ar Covid-19 pagājušajā nedēļā (19.nedēļa) pret iepriekšējo nedēļu (18.nedēļa) ir vērojams neliels jaunatklāto...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par labumiem, kas jau drīz varētu sagaidīt vakcinētos Latvijas iedzīvotājus

  Veselības ministrija (VM), izvērtējot Covid-19 infekcijas izplatības riskus, rosina cilvēkiem, kas vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19,...
AP

Pabeigta izmeklēšana traģēdijā Kurzemē, kur pēc aizdedzināšanas vēlāk slimnīcā miris vīrietis

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā, kur konflikta laikā...
Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl Cēsu pusē pazudusī Ilze atrasta mirusi

13.05.2021 pulksten 09:56 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirknis pārtrauc meklēt Ilzi Šņori. Sieviete diemžēl...

Svētdien 147 jauni Covid-19 gadījumi un 3 cilvēki miruši, bet slimnīcās jau 715

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pirmdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 147 jauni...

No sinoptiķa Briča izskan nepatīkamas ziņas – VIDEO

  Par šonedēļ gaidāmo laiku LTV "Rīta Panorāmā" stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. Labā ziņa...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. maijs

Esi pārliecināts par savām idejām un to, kam tu tici, taču izvairies no sava viedokļa...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. maijs

Izmanto šo dienu, lai ar savu talantu palīdzību attīstītu sev nozīmīgus un cēlus mērķus.   Auns Auna zīmē...
Foto:Pixabay.com/smarko/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. maijs

  Jauna maija nedēļa atkal ir klāt! Piedāvājam ielūkoties gaidāmajos notikumu pavērsienos!   Auns Zvaigznes iezīmē, ka ir pienācis...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. maijs

  Ko zvaigznes tev sola svētdienai, 16. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušajiem ir pamats uztraukumam. Tu bieži esi...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Ikviens šajā dienā jutīsies sevišķi darbīgs un mērķtiecīgs. Izmanto šīs dienas zvaigžņu stāvokli, pavadot dienu...

Horoskops: Atklāj, kas biji pagātnē un to, kas būsi nākamajā dzīvē

Vadoties pēc dzimšanas gada ir iespējams saprast, kas esi – kādas ir tavas rakstura īpašības,...

Mājai un Dārzam

No sinoptiķa Briča izskan nepatīkamas ziņas – VIDEO

  Par šonedēļ gaidāmo laiku LTV "Rīta Panorāmā" stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. Labā ziņa...

Izskan sarūgtinošas ziņas par laiku šonedēļ – prognoze 7 dienām!

  Laikapstākļus virs Latvijas šajā nedēļā noteiks ciklonu darbība, kā rezultātā dienas būs mākoņainas un vēsākas...

Pazīstamais laika vērotājs Bukšs nācis klajā ar būtisku ziņu

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā sestdien nācis...