Uzzini, kuri pasaulslavenie un par ko cietuši no klasesbiedru izsmiekla un pazemojumiem.

 

EMMA VATSONE, angļu aktrise

Emma-Watson-4

Filmu sēriju Harijs Poters zvaigzne pat bija spiesta pamest mācības Brovnas universitātē, jo tika nemitīgi terorizēta. Aktrise atzinusi, ka tikusi cietsirdīgi izsmieta skolā, īpaši par to, ka viņa ir piedalījusies pasaulslavenajā filmu sērijā. Jaunā kino jomas pārstāve un modele sākotnēji gan centās slēpt, patieso mācības pārtraukšanas iemeslu, minot, ka vēlas fokusēties uz karjeru.

 

ROBERTS PATINSONS, angļu aktieris, modelis un mūziķis

321162-robert-pattinson

Edvarda Kalena lomas atveidotājs Twilight sāgā šobrīd ir daudzu sieviešu elks, taču skolas laikā viņam neklājās viegli. Aktieri bez  jebkāda iemesla bieži iekaustīja un dažādi apsaukāja. Patinsons atzinis, ka bērnībā bieži uzvedies teatrāli, jo apzinājies, ka vēlas un kļūs par aktieri, iespējams, tieši tas provocējis klasesbiedru agresiju. Reiz kāds esot nozadzis viņa kurpju šņores, taču Patinsons turpināja un joprojām valkā šo apavus bez tām, visticamāk, protestējot pret to, ka neviens nesalauzīs viņa gribu.

 

KRISTENA STJUARTE, amerikāņu aktrise

kristen-stewartkkkjhgfdfghj

Arī Patinsona kolēģe un bijusī mīļotā, amerikāņu aktrise, Kristena Stjuarte ir ļoti populāra mūsdienās, taču skolā tā viss nebija. Vienaudži izsmēja un apcēla viņu un aktrise bija patiesi laimīga, kad šis laiks bija aiz muguras, jo viņa nespēja saprasties ar klasesbiedriem. Kopš 14 gadu vecuma aktrise koncentrējās uz karjeru, mācoties neklātienē. Un dienā, kad Twilight sāgas sērijāAptumsums (Eclipse) viņas atveidotā Bella absolvēja skolu, nedēļu iepriekš to izdarīja arī Stjuarte.

 

SANDRA BULOKA, amerikāņu aktrise un režisore

sandra-bullock1

Aktrises māte ir vāciete, par ko Amerikas kinoakadēmijas balvas ieguvēja saņēmusi cietsirdīgus komentārus no saviem klasesbiedriem. Tā kā Bulokas māte Helga Maiere bija profesionāla operas dziedātāja, mazā meitene bieži devās viņai līdzi koncertuzvedumu tūrēs, nonākot  pilnīgi svešā, nezināmas kultūras vidē. Atgriežoties dzimtajā skolā, Buloka atzinusi, ka salīdzinot ar skolasbiedriem ģērbusies un izturējusies kā klauns, par ko arī cietusi. Viņa minējusi, ka joprojām pat pēc daudziem gadiem labi atceras ikviena sava pāri darītāja vārdu.

 

TOMS KRŪZS, amerikāņu aktieris un filmu producents

Tom-Cruise-620_1622688a-615x738

7 gadu vecumā psihologs atklāja Krūzam disleksiju – sindromu, ka tā īpašniekam lasīšanas un/vai rakstīšanas spējas ir zemākā līmenī nekā varētu gaidīt pēc viņa intelektuālā līmeņa, kas, kā norāda pats aktieris, ir iemesls kāpēc viņš pievērsās scienteloģijai (20 gs. otrajā pusē izveidota eklektiska reliģiski filozofiska mācība: red. piez.) Aktieris nemitīgi apmeklēja nodarbības nesekmīgajiem  un izsmiekla un pāridarījumu dēļ viņam nācās nomainīt 15 dažādas skolas – 12 gadu laikā. Krūzs atzinis, ka brīžos, kad viņam nācās publiski lasīt kaut ko, bijusi sajūta, ka sirds izlēks pa muti, ķermeni pārklājuši sviedri un šķitis, ka viņš izvemsies. Lai gan pašam tas nekad nav paticis, viņš ar dūrēm aizstāvējis sevi, cenšoties pārtraukt izsmieklu jūru. Tomēr aktierim nebija problēmu tikai ar klasesbiedriem, arī viņa tēvs ik pa laikam iekaustīja dēlu. Krūzs minējis, ka tēvs bijis cietsirdīgs, taču gļēvs, ik reizi, kad viņam kaut kas nebija labi, par to bija jācieš pārējiem.

 

KRISTĪNA AGILERA,  amerikāņu dziedātāja, dziesmu tekstu autore

christina-aguilera-keri-hilson-35268950-1280-1835

Bērnībā viņa kopā ar Britniju Spīrsu un Džastinu Timberleiku piedalījās Disneja New Mickey Mouse Club, sapņojot par zvaigznes statusu un to, lai klasesbiedri viņu neizstumj. Agilera atzinusi, ka kamēr pārējie vēlējušies spēlēties smilšukastē, viņa jau tad sapņojusi atrasties kameras otrā pusē vai uz skatuves, veicinot domstarpības un plaisu attiecībās ar vienaudžiem.

 

PĪRSS BROSNANS, īru/amerikāņu aktieris

Pierce+Brosnan+Night+Million+Laughs+eX3GEq_EWpXx

Bijušo  aģenta 007 – Džeimsa Bonda atveidotāju skolā apsaukāja viņa akcenta dēļ, kad viņš 11 gadu vecumā no Īrijas pārcēlās uz Londonu. Aktieris atzinis, ka nespēja iejusties jaunajā mācību vidē, turklāt bijis arī ļoti kautrīgs, kas situāciju padarīja vēl nepatīkamāku. Klasesbiedri izsmēja Brosnanu, izsmejot dēvējot viņu par īru.

 

TAIGERS VUDS, profesionāls amerikāņu golfa spēlētājs

600full-tiger-woods-prost-skand

Pirmajā Vuda bērnu dārza apmeklējuma dienā  1981. gadā, vecākie skolasbiedri nākamo golfa zvaigzni piesēja pie koka un veltīja viņam dzēlīgas, rasistiskas piezīmes. Sportists bērnībā cietis arī no stostīšanās, tomēr ar smagu darbu un apņēmību spēja tikt ar šo problēmu galā. Vuds atzinis, ka ik dienu vismaz stundu sarunājies ar savu suni, lai trenētos runāt pareizi.  

 

KEITA VINSLETA, britu aktrise un dziedātāja

kate_winslet_married_again

Skolā aktrisi citi bērni apsaukāja par pinkšķētāju un izsmēja par apaļīgo ķermeņa formu. Daudzi izteicās, ka tas esot liels kauns, jo Vinsletai bija ļoti piemīlīga sejiņa.

 

LADY GAGA,  amerikāņu dziedātāja, dziesmu autore un mūziķe

lady-gaga1736a

Arī šī populārā māksliniece vidusskolā nejutās ērti, bija ļoti vientuļa un citu nesaprasta, liekot ilgi dzīvot ar apziņu, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā. Tāpēc Lady Gaga dara visu, lai viņas fani justos labi, brīvi, aicinot viņus neko netēlot. Dziedātāja uzsvērusi, ka dažkārt mēs dzīvē nejūtamies kā uzvarētāji, bet tas nebūt nenozīmē, ka tā ir patiesība!

 

DŽESIKA ALBA, amerikāņu televīzijas un filmu aktrise

jessica-alba-hairstyle-braided-side-ponytail-front

Grūti iedomāties, ka šī izskatīgā sieviete skolas laikā tikusi apsmieta un dažādi spīdzināta. Ļoti ticams, ka tas bijis tieši skaudības dēļ. Alba atzinusi, ka bijusi ļoti kautrīga un neveikla, tāpēc klasesbiedri ņirgājās par viņu tik ļoti, ka aktrises tētim bija katru dienu jāieved meitene skolā, lai viņai nenodarītu pāri. Tomēr pieaugušo aizsardzība vēl vairāk uzkurināja vienaudžu naidu. Alba pat pusdienojusi skolotāju istabā, lai tikai izvairītos no dažādiem nepatīkamiem starpgadījumiem.

 

MEGANA FOKSA, amerikāņu aktrise un modele

Megan-Fox-megan-fox-news-33497571-936-1318kjhghjk

Arī viņai vidusskolas laikā nācies paciest vienaudžu apvainojumus un pazemojumus. Aktrise atzinusi, ka viņai šķitis, ka tas nekad nebeigsies.

 

RIANNA, barbadosiešu dziedātāja

Rihanna_2008_Spirit_of_Life_Award_dinner_003

Dziedātāja, kura tiek uzskatīt par vienu no lielākajām popmūzikas zvaigznēm pasaulē, bērnībā cietusi no diskriminācijas –  savas ādas krāsas dēļ.  Tas tāpēc, ka tā bija daudz gaišāka nekā citiem klasesbiedriem, par ko viņu jau no pirmās sākumskolas dienas kaitināja un izsmēja līdz pat vidusskolai.

 

DŽASTINS TIMBERLEIKS, amerikāņu popmūzikas dziedātājs

justin-timberlake-20-20-experience-album-release-party-06

Timberleiks intervijās komentējot savus skolas gadus atzinis, ka, ja šajā laikā tu nespēlē futbolu, neesi nekas – pēc skolasbiedru domām – mīkstčaulis un mammas dēliņš, kā viņu tolaik apsaukāja.

 

KEITA MIDLTONE, Kembridžas hercogiene

Kate-Middleton-hair6lkjhgfdfghjkl

Arī Anglijas karaļnama pārstāvei skolai neklājās viegli, bariņš meiteņu izsmēja un apcēla Midltoni, tāpat nemitīgi atņēma viņai dažādas mantas. Nākamā Anglijas troņmantnieka māte atklājusi, ka brīdī, kad viņa pusdienās apsēdusies pie kāda galdiņa, citi tūlīt piecēlās un devās prom.

 

Kā tev klājās (klājas) skolā?

Sabiedrība

Smagi iekritis kāds Latgales reģiona policists

  Iekšējās drošības birojs (IDB) 2021. gada septembra sākumā aizdomās par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu...

Solījumus netur: Spiežot Žani iet strādāt, Magone pati sev “iešāvusi kājā”

  Vai vīram ir jādod nauda sievai? Uzņemot viesos Bindru – Blumenauu ģimeni, šova "Slavenības. Bez...
Foto:Natgeotv.com

Pagājuši jau 20 gadi! 11 fakti par 11. septembra teroraktiem ASV

  Tieši pirms 20 gadiem šajā dienā visu pasauli pāršalca šokējošas ziņas no ASV, kur 19...

“No priekiem lēkāju!” Celtnieks Mārtiņš vienā mirklī kļuvis stāvus bagāts

  Augusta beigās latloto.lv iegādāta MONOPOLY biļetes atnesusi 120 000 eiro lielu laimestu 30 gadus vecajam Mārtiņam, kurš strādā...

Skarbi notikumi un ātrā palīdzība šovā “Lauku sēta”

  Piektdien, 10. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 skatītājus sagaida realitātes šova “Lauku Sēta” otrā epizode,...

Jauns puisis izraisa lielu nelaimi Latgalē

  9.septembrī ap pulksten 12:18 Krāslavā 2001.gadā dzimis vīrietis vadot automašīnu Opel Astra Caravan  uzbrauca 1961.gadā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. septembris

  Dienas pirmo pusi zvaigznes iesaka pavadīt ar ģimeni, stiprinot attiecības, kā arī veicot mājas darbus....

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 13. – 19. septembris

  Rudens sāk kļūt aizvien manāmāks, kaut arī daba mūs palutinājusi ar skaistu septembra sākumu. Nāc,...
Foto:Flickr.com/GrahamC57/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. septembris

  Šodien diena īpaši enerģiska ikvienam! Labvēlīgs laiks atpūtai un komunikācijai ar draugiem. Apkārt valdīs kopā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. septembris

Neatliec uz rītdienu nevienu smaidu, nevienu labu vārdu, ko vari veltīt kādam - dari to...
magic4walls.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. septembris

  Zvaigznes sola, ka  dienas gaita būs visai stabila un paredzama. Labvēlīgs laiks komunikācijai ar cilvēkiem....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. septembris

  Atkal jauna diena klāt. Aplūko dienas horoskopā, ko tā sola tieši tev!   Auns Šodien tev vajadzētu aprunāties...

Mājai un Dārzam

Parādās pavisam jauna laika prognoze brīvdienām un nākamajai nedēļai

  Tuvākajās dienās vēl saglabāsies silts laiks - gaiss dienas gaišajās stundās iesils līdz +21…+25°. Sākot...

Jaunākā laika prognoze pienāk arīdzan ar kādu nepatīkamu vēsti

  Nu jau vairākas dienas baudām atvasaru, kas pienākusi ar septembrim gana siltu laiku. Jaunākās prognozes...

Sagaidīti pirmie “mīnusi”, bet šonedēļ laiks krasi mainīsies. Bricis pastāsta, kas gaidāms pēc tam

  Pirmdienas rītā raidījumā "Rīta Panorāma" viesojās LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis, kurš pastāstīja par...

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit