Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 5 cilvēki un viens gājis bojā, liecina Valsts policijas operatīvā informācija.
Traģiskais negadījums ar letālām sekām noticis vakar, ap plkst.19.30 pie VEF tilta, zem kura ir vairāki sliežu ceļi. 1930. gadā dzimis vīrietis pakļuva zem elektrovilciena Saulkrasti – Rīga un no gūtajām traumām miris.
Tikmēr ceturtdienas rītā Jūrmalas gatvē uz gājēju pārejas 1987. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu Renault uzbrauca 1957. un 1956. gadā dzimušiem vīriešiem.
Tāpat Rīgā, Kurzemes prospektā, 1966. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Ford uzbrauca aptuveni 50 gadus vecai sievietei, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.
Kā arī Jelgavā, Lielajā ielā, 1972. gadā dzimis vīrietis ar smago automašīnu MAN uzbrauca gājējai, 1935. gadā dzimušai sievietei, kura nogādāta medicīnas iestādē.
Savukārt Ciblas novada Lopstos sadūrās automašīna BMW, kuru vadīja 1962. gadā dzimis vīrietis un mopēds Rīga 13, kuru vadīja 1967. gadā dzimis vīrietis. Mopēda vadītājs ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.
Kopumā aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes jomā sastādīti 629 protokoli, tai skaitā 211 par ātruma pārkāpšanu; 13 par sēšanos pie spēkrata stūres alkohola reibumā. 4 šoferi sodīti par agresīvu braukšanu.
LASI ARĪ: Vakar traģiskā negadījumā Ventspils novadā izdzisusi sievietes dzīvība