Debesīs briest pamatīgas pārmaiņas. Šodien galvenais ir saņemties un darīt to, kas darāms. Diena būs piesātināta ar negaidītiem notikumiem un pārmaiņām, kuras lielākoties būs pozitīvas. Labvēlīgs laiks garīgai sevis pilnveidošanai un dažādām meditācijām. Īpaši spēcīga kļūs tava intuīcija. Atrodi brīdi, ko pavadīt vienatnē. 

 

 

Auns

Interesanti, cik gan ātri viss dzīvē var mainīties.Koncentrējies uz pozitīvas emocijas raisošajiem notikumiem un neļauj bailēm un grūtībām sabojāt tavu noskaņojumu. Novērtējot to, kas tev ir, tu veiksmīgāk spēsi tikt galā ar sarežģījumiem un turpināt ceļu pretī panākumiem. Esi atvērts un elastīgs pret dažādām dzīves situācijām, it īpaši biznesā un karjerā. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā. 

 

 

Vērsis

Tu allaž esi apkārtējo cilvēku iemīļots. Gan draugu un ģimenes lokā, gan darbā. Ieteicams vairāk piedomāt pie savas veselības – gan mentālās, gan fiziskās. Iespējams, būs nepieciešams pārdomāt šo to saistībā ar karjeru un finansēm. Atrodi sev uzticamu padomdevēju šajā sakarā. Pārskati savus ienākumus un izdevumus. Piemērots laiks ilgtermiņa uzkrājumu uzsākšanai. Tavas krāsas šajā dienā – zaļā, dzeltenā un zilā.

 

 

Dvīņi

Šodien tevī raisīsies fantāzija un kopumā būsi visai pozitīvi noskaņots. Tavā prātā būs manāms briedums, kā rezultātā izjutīsi apmierinātību par sevi un to, ko esi sasniedzis. Centies pierakstīt uz papīra radošās idejas, kuras šodien pavīdēs tavā galvā dienas laikā. Nākotnē, iespējams, varēsi tās realizēt.

 

 

Vēzis

Šodien gaidāmas pārmaiņas mīlas dzīvē. Rocies dziļāk savu emociju ūdeņos, lai spētu saprast to, kas patiesi notiek tavā sirdī. Tu vairs neesi tas pats cilvēks, kurš biji kādu laiku atpakaļ. Tu esi audzis gan vecuma, gan prāta un emociju ziņā. Tava krāsa šajā dienā – rozā.

 

 

Lauva

Tev priekšā ir lieliska diena! Esi atvērts, atrodi laiku sarunām ar draugiem, uzdrošinies uzsākt jaunus projektus! Labvēlīga diena jaunu zināšanu un prasmju apguvei, tādēļ nebaidies meklēt padomu pie kāda pieredzējuša cilvēka un apmeklē sen kārotos kursus. Esi bezbailīgs! Tu nekad nezini, kādi pārsteigumi tevi sagaida aiz stūra! Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Jaunava

Šodien ieteicams parūpēties pašam par savu dzīves dārzu. Izravē tajā ieaugušās nezāles un to vietā iestādi jaunus ziedus, košumkrūmus un augļu kokus. Pievērs uzmanību savai veselībai. Iespējams, ir laiks mainīt kādus paradumus šajā sakarā? Izvairies no savu vēlmju un vajadzību upurēšanas citu labā. Atrodi balansu. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Svari

Tu esi ļoti izpalīdzīgs un, iespējams, pretimnākošākais cilvēks savā darbā vai biznesā. Tev ir liels potenciāls, taču ieteicams izvērtēt, vai, veltot pārāk daudz laika padomu sniegšanai un palīdzībai citiem, nebremzē pats savu izaugsmi. Pakāpies soli atpakaļ, lai spētu saskatīt kopainu.  

 

 

Skorpions

Uz kurieni mutuļojošā upe vārdā dzīve ved tevi šoreiz? Diena būs visai saspringta. Par spīti grūtībām un triecieniem, nāksies doties uz priekšu un saglabāt koncentrēšanos. Iespējams, uz mirkli tavā prātā iezagsies karjeras un finanšu jautājumi, bet drīz vien jau kam pavisam citam nāksies veltīt savu uzmanību. Krāj pieredzi, kuru tev šī diena atnesīs.  

 

 

Strēlnieks

Šodien atvērsies logi un durvis uz jaunām iespējām. Ņem no dzīves šajā dienā visu, ko tā sniedz, turi atvērtu sirdi. Esi aizrautīgs un tu atradīsi laimi it visās dzīves jomās. Tavas krāsas šajā dienā – oranžā un koraļļu sarkanā.

 

 

 

Mežāzis

Ļauj savā dzīvē ienākt priekam. Šajā dienā nozīmīgi vārdi – atzinība un laipnība. Ja nepieciešams, izveido sarakstu ar lietām un cilvēkiem, kurus ļoti novērtēt. Paraugies uz lietām savā dzīvē, kas tevi iedvesmo doties pretī mērķiem. Mīli, mīli, mīli. Spēcīgas attiecības spēs pārvarēt jebkuras pāri nākošās vētras un zemestrīces.

 

 

Ūdensvīrs

Šī diena būs pilna dzirksteļojošas un priekpilnas enerģijas. Tavs prāts un sirds apvienosies, dodot tev milzu spēku. Ļauj saviem sapņiem piepildīties! Iespējams, drīzumā saņemsi jaunumus, kuri mainīs tavu dzīvi. Nezaudē motivāciju! Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Zivis

Šodien, iespējams, vēlēsies izslēgt savas emocijas attiecībā pret kādu notikumu vai cilvēku. Tas var palīdzēt tev virzīties uz priekšu, taču ieteicams būt piesardzīgam. Atrodi laiku pabūšana divvientulībā ar sevi. Pārdomā apkārt notiekošo, savus personīgos mērķus un veidus, kā tos veiksmīgāk sasniegt. Respektē savu intuīciju!

 

 

Lai jauka diena!

Sabiedrība

Avārija uz Ventspils šosejas, ieradušies visi operatīvie dienesti

  Sestdienas vakarā uz Rīgas - Ventspils šosejas pie Kūdras notikusi vairāku vieglo automašīnu sadursme, vēsta...

Uzmanību, autovadītāji! Kopā ar fotoradara sodu var iedzīvoties vēl lielākās nepatikšanās – VIDEO

  Šogad jau vairāk nekā tūkstotis auto īpašnieku līdz ar fotoradara sodu par atļautā ātruma pārsniegšanu...
Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Izskan svarīga ziņa Latvijas iedzīvotājiem, kuri maksā par apkuri

  Lai gan laikapstākļi joprojām gana vasarīgi, jau kopš septembra vidus daudzviet daudzdzīvokļu ēkas pamazām sāk...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies uz palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...