Rudens ir klāt! Ielūkosimies zvaigznēs!

Auns

Zvaigznes norāda, ka oktobrī neprecējušies šī zvaigznāja pārstāvji var izjust vēlmi veltīt vairāk laika savai personīgajai dzīvei.  Šis būs labvēlīgs laiks, lai radītu vai nostiprinātu jaunas saiknes un draudzības. Interesanti notikumi var norisināties kādā romantiskā sarakstē ar personu no kādas citas valsts, neatkarīgi no tā, kāda būs jūsu nākotne, šī saikne būs patīkama. Mīlestība var uzplaukt ar personu, kura dzimusi  Svaru, Ūdensvīra vai  Dvīņu zīmē. Tevi sagaida sarunas un tikšanās, kas saistītas ar finansiālajām interesēm. Iespējami  ieguvumi no kādiem senākiem ieguldījumiem.  Sarunas, kas saistītas ar naudas lietām būs aktuālas tavā ģimenē, taču ar kādu radinieku, ar kuru nedzīvo kopā.  Kāds svarīgs notikums ir iespējams šajā zvaigznājā dzimušajiem vecākiem. Turpini komunikāciju vai emocionālu saikni ar kādu daiļā dzimuma pārstāvi. Ceļošana stiprā dzimuma pārstāvjiem var nest izdevīgu materiālu darījumu.  Planētu stāvoklis norāda, ka tu noteikti vari gaidīt panākumus, ja konkrēti noteiksi, izvirzīsi savu mērķi un uzdevumus.  Iespējama negaidīta parādīšanās tavā dzīvē, tas var būt kāds jauns draugu vai vecāka persona, kura, visticamāk, dzimusi Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē. Ap šo notikumu var virmot spēcīgas emocijas. Sliktas ziņas var būt saistītas ar kādu tavu radinieku, iespējama laulības vai attiecību šķiršana starp kādiem cilvēkiem, kuriem ir saistība ar tevi.

 

Vērsis

Oktobris būs tev veiksmīgs mēnesis. Tev būs nepieciešamā veiksme un aizsardzība.  Problēma būs sagaidāma konflikta  veidā un var nākties turēt mēli aiz zobiem, biežāk nekā ierasts.  Cilvēki var centies testēt  tavas attiecības vai plānus. Īpaši uzmanies, ja esi iesaistīts kādā tiesvedībā. Šis būs labvēlīgs mēnesis tavā darbā, lai gan parādīsies kāda būtiska problēma. Tev var būt nepieciešams doties projām uz vairākām dienām. Iespējams, tas būs saistīts ar veselības jautājumiem  – tev vai kādam cilvēkam, kuru tu mīli. Viltība un divkosība no personas, kura ir tavu draugu vidū liks nopietni aizdomāties par jūsu saikni, par lietām, ko tu esi šim cilvēkam atklājis.  Šajā posmā tu drīzāk iesaistīties kā starpnieks, nekā darīsi pats kaut ko konkrētu. Zvaigznes iezīmē, ka pastāv  problēmu iespējamība ar kādu personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Tas var būt saistīts ar profesionālo darbības sfēru.  Šomēnes  tu vari organizēt finansiālas attiecības ar kādu sievieti. Ir iespējams saņemt naudu vai kādu citu labumu no jūsu kopīgās rīcības. Tu vari ilgoties pēc kāda stiprā dzimuma pārstāvja, kurš  ir tālu prom no tevis vai kādas personas no tavas pagātnes vai kāda, kura vairs nav šai saulē.

 

Dvīņi

Zvaigznes tev paredz, ka šomēnes tev priekšā ir daudzas pulcēšanās, iepirkšanās, dāvanu iegādāšanās vai brīvdienu organizēšanas.  Un, lai gan Ziemassvētki vēl ir patālu, tevī var būt šāds pirmssvētku noskaņojums jau šomēnes. Šis ir nozīmīgs periods, lai gatavotos kādām svinībām, īpaši personai, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivs zīmē. Var rasties kādas problēmas, kas saistītas ar nekustamajiem īpašumiem.  Iespējams, skatīties un gaidīsi uz kādu notikumu attīstību, kādu dubulto spēli attiecībā pret tevi. Vari ieguldīt nedaudz naudas kādā procesā, lai maldinātu ienaidnieku, un, lai dotu viņam iespēju mainīties, pieņemot kompromisu. Planētu stāvoklis iezīmē šķiršanos vai draudzīgu attiecību pārraušanu ar personu, kura dzimusi Vēža, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Būs iespēja  aizvērt kādu sliktu lappusi savā dzīvē.  Gaidāma negaidīta iespēja, veiksme, notikumi, kas tev no jauna parādīs, ka pat pēc vētras atkal uzspīd saule. Pastāv iespēja nokārtot un normalizēt stresa pilnas  vai apgrūtinošas, senas problēmas. Sena mīlestība atgādinās par sevi, sūtot tev kādu ziņu vai jūs sasaistīs kāds šķietami dīvains notikums. Kāds cilvēks var censties sazināties ar tevi vai mēģināt nodot kādu būtisku informāciju. Iespējams, dosies biznesa ceļojumā ar konkrētiem mērķiem, saistībām. Ļoti ticams kāds jauns darījums vai profesionālas attiecības ar sievieti no citas vietas vai valsts.

 

Vēzis

Šī mēneša laikā vari patiesi priecāties, jo paredzami negaidīti ienākumi, kas galvenokārt nāks no kāda vīrieša: ģimenes locekļa, menedžera, biznesa partnera vai kāda cita puses. Īpaši stiprā dzimuma pārstāvjiem  paredzami panākumi finansu jomā, tomēr nav gaidāmi ārkārtēji pārsteigumi. Panākumi būs vairāk saistīti ar iepriekšējiem ieguldījumiem un pūlēm. Uzraugi dokumentāciju, lai viss būtu kārtībā. Oktobris var nest emocijas un harmoniju attiecībās starp jauniem pāriem. Pat ja tu šobrīd esi vientuļš, tev būs grūti pretoties kārdinājumam mesties jaunās mīlas attiecībās, sānsolī vai vieglā flirtā bez jebkādiem nākotnes  solījumiem. Kāda tikšanās tev būs īpaši svarīga. Zvaigznes paredz negaidītas veselības, personiskās  vai profesionālās problēmas tavā vai kāda tev tuva cilvēka dzīvē, kas var ienest paniku tavā dzīvē uz kādu brīdi. Veselības problēmas var saistīties ar grūtniecību vai kādu pusaudzi, kas, iespējams, prasīs aprūpi mājās un atpūtu. Ļoti ticams, ka būs grūti izvairīties no konflikta, kas attīstījies jau ilgu laiku. Ir laiks atklāt savas patiesās domas, visu, kas jau kādu laiku ir  sakrājies tevī. Diemžēl mēneša beigas var nest vairāk negatīvu emociju, nekā oktobra sākumā. Iespējams, nāksies organizēt, sagatavot vai pabeigt svarīgus dokumentus, kas saistīti ar tiesu vai  kādu citu instanci.

 

Lauva

Zvaigznes norāda, lai šomēnes izvairies no greizsirdības un konfrontācijas no partnera vai laulātā puses.  Šobrīd  izteiktie apvainojumi un emocionālās brūces netiks dziedētas ātri vai viegli. Īpaši sarežģītas var būt tavas attiecības, īpaši, ja partneris ir dzimis Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē. Kāds priecīgs notikums paredzams stiprā dzimuma šajā zvaigznājā dzimušajiem. Iespējama kāda  aizkavēšanās nekustamā īpašuma iegādē vai citā svarīgā notikumā, vai partnerattiecībās. Vari nozaudēt kaut ko vai piedzīvot zādzību.  Slikta ziņa vai kāds nepatīkams notikums var būt  saistīts ar kādu sievieti. Kādi notikumi var būt savstarpēji likumsakarīgi. Oktobris var būt komplicētāks daiļā dzimuma pārstāvēm,  ar mazām progresa iespējām un panākumiem.  Labāk esi uzmanīgs, lai nezaudētu pat vismazāko iespēju, kas būs tavā ceļā. Iespējamas domstarpības ar kādu vīrieti, kurš būs izbrīnīts par tavu augstprātību. Vari atklāt liekulību un skaudību darbavietā. Šomēnes daži no jums var saņemt negaidītu, nejaušu veiksmi vai priekšlikumus, īpaši no personas, kas dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Zvaigznes paredz jaunu iepazīšanos ar kādu personu.

 

Jaunava

Oktobris paredz tev iespēju  nopelnīt un nodrošināt labākus ienākumus vai vismaz uzturēt stabilu ģimenes budžetu. Materiālos labumus var  nest darījums ar kādu daiļā dzimuma pārstāvi. Tu vai kāds tavs radinieks var tikt iesaistīts tiesāšanās vai juridiskos darījumos un tas būs temats sarunām, diskusijām, iemesls, lai tiktos vai konsultētos. Gaidāma svarīga vizīte tavās mājās. Kādam šajā zvaigznājā dzimušajam iespējama pārcelšanās uz jaunu māju vai dzīvokli. Sliktas ziņas var nest notikumi, kas saistīti ar bērnu, grūtniecību vai kādu tuvu cilvēku no tavu radinieku loka.  Zvaigznes mudina ik dienas rūpēties par savu veselību, apmeklē zobārstu vai kādu citu speciālistu. Seko līdzi un uztraucies par drauga vai radinieka veselību, īpaši tiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Laba ziņa šomēnes var  būt saistīta ar darbu vai biznesa sfēru. Ir iespējams iegūt labu piedāvājumu, veicināt ienākumus un pasūtījumus, mainīt darba atalgojumu, kā arī iegūt jaunus klientus vai noderīgus biznesa partnerus.  Šajā mēnesī tu vari ceļot vai kārtot dokumentus, maksājumus, kas saistīti ar gaidāmo braucienu. Iespējami komandējumi.  Vari iegūt materiālus līdzekļus no kāda ārvalstu projekta.

 

Svari

Zvaigznes šomēnes paredz negaidītu atbalstu no kādas sievietes, kura ir tev ļoti īpaša – radiniece vai ļoti tuvs draugs. Kāda ziņa, kas saistīta ar draugu, var kādā ziņā sniegt pozitīvu atspoguļojumu tavā dzīvē. Uzticies citu padomiem. Iespējamas bažas par kāda zēna vai jaunekļa veselību. Planētas iezīmē, ka tas var būt kāds negadījums ceļojuma laikā.  Kādam cilvēkam no tavas ģimenes var rasties nelielas veselības problēmas vai grūtsirdība, skumjš skatījums uz  dzīvi.  Iespējamas skumjas vai žēlums par kādu zaudējumu, neizdošanos, atšķirtību. Precētiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, īpaši vīriešiem, iespējamas nelielas nesaskaņas laulībā, var būt grūti aizmirst apvainojumus vai apsūdzības. Paredzamas likstas ar dokumentiem vai citām formalitātēm. Ja esi mazuļa gaidībās, uzmani savu veselību.  Iespējama ziņa, kas saistīta ar bērniem, mazbērniem vai kādām nepatikšanām, kas tagad nākušas gaismā. Pastāv iespēja, ka piedzīvosi svarīgas izmaiņas savā darbā, vari sāksi kaut ko. Paredzams neliels tavu ienākumu pieaugums ; tiksi profesionalitāti atzīts. Ja tavs partneris ir dzimis Strēlnieka, Auna vai Lauvas zīmē, tevi sagaida notikums vai situācija, kas negaidīti pārsteigs.  Laimīgi notikumi sagaidāmi, ja tavs mīļotais cilvēks dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē.

 

Skorpions

Oktobris daudzējādā ziņā un veidos būs īstens pavērsienu mēnesī. Sagaidāmi būtiski notikumi tavā vai tuvinieku dzīvē, kas noteiks nepieciešamību pēc straujām pārmaiņām vai  lēmumiem. Svarīga loma liktenīgajos pavērsienos var būt personai, kura dzimusi Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē. Izvairies no finansiālām attiecībām ar draugiem. Šomēnes pastāv risks zaudēt draudzību, kam iemesls var būt materiāli jautājumi Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie būs mīlas eiforijā, kas būs sākums ļoti spēcīgai emocionālai saiknei. Esi uzmanīgs, izvērtējot, kuriem cilvēkiem  stāsti par savām sajūtām.  Ne visi spēs pieņemt un baudīt tavu mīlestību. Oktobrī iespējamas vairākas tikšanās un pulcēšanās īpašiem gadījumiem, kam būs nepieciešama dāvana vai īpaša sagatavošanās. Tev var nākties uzņemt viesus savās mājās, svinēt svētkus vai personīgos panākumus. Kāda īpaša tikšanās var būt saistītā ar personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Zvaigznes norāda, ka var attīstīties negaidīts strīds par lielu naudas summu. Grūtības var rasties saistībā ar īpašumtiesībām vai finansu  resursu pierādīšanu. Tev ir nopietnāk jādomā par savu vai atvašu nākotni . Sakārto visas nepieciešamās formalitātes, kas saistītas ar nekustamo īpašumu.

 

Strēlnieks

Oktobrī Strēlniekam, kura bērni dzimuši Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē, būs iemesli spēcīgām emocijām, tevi sagaida kāds būtisks pavērsiens. Tavu draugu vai tuvinieku ģimenē var piedzimt meitenīte. Tu gaidīsi attīstību, lietu pabeigšanu, kas pašlaik kavē būtiskas izmaiņas tavos ģimenes vai profesionālajos plānos. Zvaigznes norāda, lai neraizējies, jo laime un veiksme noteikti būs tavā pusē, tev jābūt prātīgam un pacietīgam, jo tā nāks pie tevis pa pilienam. Viena no tavām stiprajām īpašībām šomēnes būs spēja risināt materiālās vai  īpašuma problēmas, ķibeles, kas saistītas ar mājokļu būvniecību un citiem darbiem. Briesmas var sagādāt tavas pārāk augstās, nereālās cerības, vēlme pēc straujas, tūlītējas notikumu attīstības. Neskatoties uz harmoniju un stabilitāti tavās ģimenes saitēs,  sagaidāmas dažas sarežģītas dienas, vieglus konfliktus izraisīs daži nebūtiski sīkumu.  Sagaidāma negaidīta ziņa vai notikums, kas saistīts ar saderināšanos vai kāzām. Daži no šajā zvaigznājā dzimušajiem var saņemt ielūgumu uz kādu ģimenisku pasākumu. Zvaigznes iezīmē svarīgu sarunu ar kādu sievieti no tavu draugu loka. Gatavojies izmaiņām savā dzīvē, tās var prasīt lielu, būtisku darbu, bet būs tā vērtas.

 

Mežāzis

Oktobrī tev var nākties atlikt vizīti uz kādu citu pilsētu vai noraidīt jebkuru iespēju ceļošanai. Šīs izmaiņas nebūs negatīvas, bet drīzāk daļa nepieciešamajām pārmaiņām, kas notiek tavā dzīvē šobrīd. Tu vari nesaredzēt taustāmas izmaiņas, bet tās notiks pašas no sevis un rezultāts būs tāds, kādu tu to, visticamāk, vēlējies, taču esi pacietīgs. Sliktas ziņas sagaidāmas saistībā ar kādu jaunekli, kurš  dzimis Skorpiona, Zivs vai Vēža zīmē. Šī mēneša laikā vari veidot jaunas finansiālas attiecības vai saņemt naudu no personas, kura ir dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Iespējams norēķins par līgumu vai dokumentu ar šādu personu. Trauksmi var izraisīt radinieka vai drauga veselības stāvoklis, iespējams, šim cilvēkam būs jāārstējas slimnīcā. Uzmani savu darbavietu! Zvaigznes brīdina, ka pašlaik ir labāk izpaust mazāk emociju attiecībās, tā vietā domāt un rīkoties pragmatiskāk un profesionālāk.  Tevi sagaida interesanta un noderīga saruna ar kādu, kurš dalīsies ar tevi savās idejās un plānos, būs nepieciešams izteikt padomus vai viedokli. Nesteidzies ar komentāriem, bet rūpīgi izvērtē šo situāciju.  Mīlestībā sagaidāmi sarežģījumi un vairumā problemātiski gadījumi. Nekas no pagātnes vairs neatgriezīsies šodienā. Vari apjaust, ka kāda nodomi nes  slēptas nianses vai lietas, kas var nodarīt tev vairāk sāpes vai atnest vilšanos. Tagad ir laiks ieskatīties nākotnē!

 

Ūdensvīrs

Oktobrī būs vairākas interesantas tikšanās vai apmeklējumi tavās mājās, tie var būt tavi draugi vai sabiedrotie kopīgām idejām un plāniem.  Iespējami jauni kaimiņi vai īrnieki.  Radinieku vai tev būtisku personu veselība var radīt pagaidu paniku, iespējams, būs nepieciešama īpaša aprūpe vai uzraudzība. Zvaigznes paredz ziņu, kas saistīta ar kādu incidentu vai nelaimes gadījumu. Daudzi  šajā zvaigznājā dzimušiem varēs atdzīvināt senu draudzību, mīlestību vai laulības attiecības, taču ieturēs piesardzīgu attālumu.  Iespējama šķiršanās  ar mīļoto cilvēku, lai ceļotu uz citu pilsētu vai valsti. Interesanti notikumi var sagaidīt tevi saistībā ar partneri no tālienes. Ļoti ticama svarīga saruna, diskusijas, ņemot vērā konkrētus lēmumus un rīcības. Planētu stāvoklis paredz jaunu mīlestību, ar kādu, pret kuru tev  ir neizskaidrojama piesaiste, līdzība dažos svarīgos jautājumos, emocionāli spēcīga saikne. Spriedze paredzama saistībā ar garāku ceļojumu vai naudas lietām. Iespējami jauni apstākļi vai izmaiņas tavos plānos, kas saistīti ar ceļošanu.

 

Zivis

Zvaigznes paredz, ka iespējami jauni kontakti, visticamāk, virtuālā vidē, šī persona iedvesmos jaunām idejām, cerībām un vēlmēm. Jaunas romantiskas vai profesionāla aspekta iepazīšanās paredzamas ar personu, kura dzimusi Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē. Svarīga loma tavā dzīvē oktobrī paredzama arī personai, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zvaigznājā. Oktobris būs labvēlīgs tiesas procesu attīstībai, taču tas būs sarežģītāks mēnesis tiem, kuri sagaida pārmaiņas personīgās dzīves procesos. Planētas iezīmē negaidītas mājas problēmas vai likstas ar īpašumu, ko īrē.  Izvairies no dārgu preču iegādes, izņemot gadījumus, kad apstākļi piespiež to darīt. Oktobris mudina sagatavoties nopietnāk dažādu dokumentu darbiem, sakārtot mantojuma lieta vai apsvērt apdrošināšanas nepieciešamību. Sapnis var sniegt noderīgu informāciju par finanšu problēmām un materiālām dilemmām. Tavas ģimenes attiecības var būt  uz uzbrukuma robežas, jums var traucēt tenkas, intrigas vai cita veida ļaunprātīgas darbības. Tikai no jums pašiem būs atkarīgs vai spēsiet to pārvarēt. Oktobris paredz nozīmīgus notikumus biznesa vai profesionālajā dzīvē. Jauns cilvēks var ienākt tavā darba vidē, iespējams, jauns biznesa partneris vai svarīgs klients.

 

Lai tev lielisks mēnesis!

Sabiedrība

Situācija dramatiski pasliktinās: Vēlreiz jauns Covid-19 gadījumu rekords; miris 21 cilvēks un 954 slimnīcās

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 2408 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miris vēl...

Medicīnas iestādē Rīgā aiztur vēl četrus blēžus – viltus vakcinētājus; atrasts liels naudas daudzums

  Jau ziņots, ka šā gada jūlijā Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē...
Foto:Pexels.com/CC

Ārkārtējā situācija valstī: Pirms skolēnu brīvlaika ar paziņojumu klajā nākusi atbildīgā ministrija

  Jau nākamnedēļ, 18. oktobrī, vispārizglītojošo skolu skolēni dosies rudens brīvlaikā. Tā kā valstī no 11.oktobra...
Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl ceturtdiena pienākusi ar skumju ziņu – Liepājā sabraukts elektroskūtera vadītājs

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 113 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši astoņi cilvēki un viens gājis...

Tests apstiprina – Levits inficējies ar Covid-19

  13. oktobra vakarā, atgriežoties no darba vizītes Zviedrijas Karalistē, Valsts prezidents Egils Levits ir veicis...

Vai smagā situācijā nonākušās Magones mammai bija taisnība par Žani?

  Kāzas ir tradīcijām un rituāliem bagāts notikums, kur nozīmīga loma ir arī māņticībai. Sarunā ar...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...
Foto: Ville Miettinen/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. oktobris

  Pirmā dienas puse solās būt labvēlīga dažādiem intelektuāla rakstura darbiem. Tā sakās būt ļoti laba...
stock.tookapic.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. oktobris

  Šī diena solās būt negaidītu notikumu pārpilna, iespējams, radīsies dažādas situācijas, kad nāksies rīkoties spontāni....
Foto:Flickr.com/Loïc Lagarde /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. oktobris

  Šodien jāsavalda emocijas, tas palielinās šīs dienas efektivitāti. Izvairieties no apātijas un slikta garastāvokļa. Dariet...
Foto:Flickr.com/Michael Gil/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. oktobris

  Iespējams, sagaidīsi kādu pārsteigumu no veciem draugiem. Lieliska diena, kad tīrīt savu darba vietu –...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 11.-17. oktobris

  Vēl viena nedēļa riņķī. Laiks arvien uzstājīgāk cenšas norādīt, ka rudens ir klāt. Ārā drīz...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo – VIDEO

  Brīvdienās laiks Latvijā bija silts un saulains, tomēr oktobris jau tūliņ vidū un jāsāk domāt,...

Izskan pašas pirmās sinoptiķa Briča prognozes šai ziemai

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis kolēģu "de facto" svētdien sagatavotajā sižetā par to, ka...
Foto:Pixabay.com/makar92/CC

Parādās jaunas ziņas par turpmākajās 7 dienās gaidāmo laiku

  Atkāpjoties anticiklonam, šonedēļ laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - biežāk gaidāmi nokrišņi, nedēļas otrajā pusē...