Šodien varēsi realizēt grūtas, intelektuālas aktivitātes. Būsi pārsteigts, cik labas un produktīvas idejas spēsi attīstīt. Tavā prātā šie izdomas augļi parādīsies visnegaidītākajos brīžos. Zvaigznes mudina ļoti rūpīgi piefiksēt visas fantāzijas un idejas.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien tu vari visai virspusēji uztvert savu darbu. Tikai pateicoties kādam no taviem senākajiem kolēģiem, visticamāk, izdosies pamanīt kļūdu, kādā no projektiem, pie kā pašlaik strādā. Iespējams, ka vakarā vari tikpat pavirši izturēties pret savu personīgo dzīvi. Pastāv iespējamība, ka pateiksi savai otrajai pusītei, ka starp jums viss ir beidzies, taču vēlāk apzināsies, ka esi pieļāvis milzīgu kļūdu. Nāksies visiem spēkiem censties panākt to, lai mīļotais cilvēks atgriežas, lai viss ir tā, kā bija pavisam nesen.  

 

 

versis-mil-horVērsis

Šajā dienā tev apkārt esošie cilvēki var pieprasīt papildus uzmanību. Iespējams, ar to nebūs gana, ja pats sapratīsi, ka esi ievērojama personība, vērtīgs kolēģis un ģimenes cilvēks. Tev nepietiks ar to, ka vienīgi tikai tavi mīļotie cilvēki ir gatavi pastāvīgi dziedāt slavas dziesmas, alksi arī citu atzinību un novērtējumu. Ja neizdosies to realizēt,  tam var būt nomācoša ietekme uz tavu emocionālo stāvokli.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes uzsver, ka tu šodien vari sagaidīt fiziskas slodzes palielināšanos. Tev būs jāīsteno kāds noteikts, sarežģīts projekts kopā ar ģimeni, kas īpaši mazinās tavus enerģijas krājumus. Iespējams, lai gan dosies pie miera agri, tavas domas nerimsies,  tāpēc vēl ilgi nespēsi normāli iemigt.

 

vezis-mil-horVēzis
Šodien tevi sagaida labi panākumus darbā. Planētas norāda, ka ir pilnīgi iespējams, ka, kamēr veiksi savus ikdienas darba pienākumus, nolemsi īstenot atšķirīgu darbības stilu. Visticamāk, tieši šis jaunievedums mudinās sasniegt lieliskas uzvaras. Tavs priekšnieks būs patiesi pārsteigts, ka spēji izdomāt tik radošu veidu, kā atrisināt šķietami ikdienišķu uzdevumu.

 

lauva-mil-horLauva

Šajā dienā tu, visticamāk, nespēsi parādīt savas personības labākos aspektus. Kāds no taviem kolēģiem var apvainot tevi. Iespējams, tevī ir skaudība pret šo cilvēku. Vari izlemt atriebties viņam, tāpēc izstrādāsi viltīgu plānu, ko pamazām pārvērtīsi realitātē. Uzskatīsi, ka šis cilvēks ir pelnījis atmaksu par to, ko ir izdarījis. Tavos spēkos būs panākt pat to, ka viņš tiks sodīts vai atbrīvots no darba. Vari izjust apmierinājumu par to, taču līdz brīdim, kad  mieru neliks sirdsapziņa.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šajā dienā tu vari pilnībā atteikties būt kādas komandas daļa.  Tas var izrādīties visai tālredzīgs un gudrs lēmums, jo cilvēki, ar kuriem  veido kādas kopīgas norises, visticamāk, ir izrādījušies visai neprofesionāli un neproduktīvi. Zvaigznes mudina ķerties vērsim pie ragiem un paša spēkiem īstenot visu iecerēto.

 

svari-mil-horSvari 
Šajā dienā spēsi pilnā mērā atklāt kādu no saviem iedzimtajiem talantiem. Ir pilnīgi iespējams, ka izrādīsies talantīgs mākslinieks, rakstnieks, mūziķis vai dizaineris, kas var  būt pārsteigums pat taviem ģimenes locekļiem. Ikviens var veltīt tev savu patieso apbrīnu, kas mudinās uzspodrināt šīs dotības vēl spožāk.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev var  izdoties kļūt nedaudz bagātākam. Vari laimēt loterijā, saņemt no kāda pilnīgi negaidītu mantojumu vai iegūt papildus līdzekļus kādā citā veidā. Iespējams, ieguldīsi šo naudu savā bankas kontā un teju apzvērēsi, ka glabāsi to kā neaizskaramu rezervi. Tomēr jau vakarā vari iztērēt daļu naudas,  lai nopirktu mīļotajam cilvēkam dārgu dāvanu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tev šodien būs raksturīga pārmērīga sentimentalitāte. Kāda no kolēģa stāstītais var aizkustināt tevi līdz asarām. Iespējams, nolemsi, ka ir jāpalīdz šai nelaimē nonākušajai personai tik galā ar kādu daudzveidīgu problēmu. Vari turpmāko dienas daļu gluži kā sargeņģelis būt šī cilvēka tuvumā, risinot tikai viņa  grūtības. Sliktākais visā ir tas, ka šis cilvēks beigās var tev pat aizmirst pateikties. Nepateicība ir pasaules alga!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā nav ieteicams tiekties pēc savām īstermiņa vēlmēm un ļauties pēkšņiem impulsiem. Ja tu rīkosies saskaņā ar saviem trūkumiem un netikumiem, diena būs patiesi nožēlojama tās beigās. Lai no tā izvairītos, nezaudē kontroli pār sevi ne uz brīdi, un mācies biežāk pateikt nē!  

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šajā dienā tevī patiesu sašutumu var radīt kāda  tuva drauga rīcība. Viņš var nolemt negaidīti nokopēt kādu no taviem personīgajiem projektiem, pretendējot uz to, kas šim cilvēkam nebūt nekad nav piederējis. Šī negodīgā persona var ignorēt tavas apsūdzības par plaģiātismu. Iespējams, šis būs iemesls, kāpēc izlemsi, ka jūsu draudzība ir beigusies.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tevi sagaida kāds ļoti labs pirkums. Negaidīti interneta iepirkšanās vietnē vari ieraudzīt precīzu kopiju kāda dizainera radītai somai, rotaslietai vai apģērbam, ko vienmēr esi uzskatījis par pārāk dārgu luksusa preci. Visticamāk,  veiksi pasūtījumu, ko vakarā vari aizrautīgi atklāt saviem draugiem.  

Sabiedrība

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Daļa Covid-19 izslimojušo uzzina nepatīkamus jaunumus – VIDEO

  Tieši pirms gada Latvijā tika atklāts pirmais Covid-19 saslimušais. Kopš šī brīža Latvijā reģistrēti vairāk...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...
Dailes teātris

Dailes teātra leģendai Dreģei dramatiska cīņa par veselību

  Daudziem nemaz nebija zināms, ka pagājušā gada nogalē smagas veselības problēmas piemeklēja Dailes teātra leģendu...

Rīgā kādā adresē uzsākti 47 procesi par ierobežojumu neievērošanu; administratori “atalgo” ar bargāko sodu

  Valsts policija turpina Covid-19 ierobežojumu kontroles pasākumus; februāra mēnesī kādā pakalpojuma sniegšanas vietā uzsākti 47...

Izskan jaunas ziņas par pavasarī gaidāmo Eirovīzijas dziesmu konkursu

  Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU) kopā ar Nīderlandes pārstāvjiem publicējusi drošas Eirovīzijas norises protokolu, kas paredz...

Horoskopi un Testi

Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...

Mājai un Dārzam

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida martā

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...