Šodien varēsi realizēt grūtas, intelektuālas aktivitātes. Būsi pārsteigts, cik labas un produktīvas idejas spēsi attīstīt. Tavā prātā šie izdomas augļi parādīsies visnegaidītākajos brīžos. Zvaigznes mudina ļoti rūpīgi piefiksēt visas fantāzijas un idejas.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien tu vari visai virspusēji uztvert savu darbu. Tikai pateicoties kādam no taviem senākajiem kolēģiem, visticamāk, izdosies pamanīt kļūdu, kādā no projektiem, pie kā pašlaik strādā. Iespējams, ka vakarā vari tikpat pavirši izturēties pret savu personīgo dzīvi. Pastāv iespējamība, ka pateiksi savai otrajai pusītei, ka starp jums viss ir beidzies, taču vēlāk apzināsies, ka esi pieļāvis milzīgu kļūdu. Nāksies visiem spēkiem censties panākt to, lai mīļotais cilvēks atgriežas, lai viss ir tā, kā bija pavisam nesen.  

 

 

versis-mil-horVērsis

Šajā dienā tev apkārt esošie cilvēki var pieprasīt papildus uzmanību. Iespējams, ar to nebūs gana, ja pats sapratīsi, ka esi ievērojama personība, vērtīgs kolēģis un ģimenes cilvēks. Tev nepietiks ar to, ka vienīgi tikai tavi mīļotie cilvēki ir gatavi pastāvīgi dziedāt slavas dziesmas, alksi arī citu atzinību un novērtējumu. Ja neizdosies to realizēt,  tam var būt nomācoša ietekme uz tavu emocionālo stāvokli.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes uzsver, ka tu šodien vari sagaidīt fiziskas slodzes palielināšanos. Tev būs jāīsteno kāds noteikts, sarežģīts projekts kopā ar ģimeni, kas īpaši mazinās tavus enerģijas krājumus. Iespējams, lai gan dosies pie miera agri, tavas domas nerimsies,  tāpēc vēl ilgi nespēsi normāli iemigt.

 

vezis-mil-horVēzis
Šodien tevi sagaida labi panākumus darbā. Planētas norāda, ka ir pilnīgi iespējams, ka, kamēr veiksi savus ikdienas darba pienākumus, nolemsi īstenot atšķirīgu darbības stilu. Visticamāk, tieši šis jaunievedums mudinās sasniegt lieliskas uzvaras. Tavs priekšnieks būs patiesi pārsteigts, ka spēji izdomāt tik radošu veidu, kā atrisināt šķietami ikdienišķu uzdevumu.

 

lauva-mil-horLauva

Šajā dienā tu, visticamāk, nespēsi parādīt savas personības labākos aspektus. Kāds no taviem kolēģiem var apvainot tevi. Iespējams, tevī ir skaudība pret šo cilvēku. Vari izlemt atriebties viņam, tāpēc izstrādāsi viltīgu plānu, ko pamazām pārvērtīsi realitātē. Uzskatīsi, ka šis cilvēks ir pelnījis atmaksu par to, ko ir izdarījis. Tavos spēkos būs panākt pat to, ka viņš tiks sodīts vai atbrīvots no darba. Vari izjust apmierinājumu par to, taču līdz brīdim, kad  mieru neliks sirdsapziņa.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šajā dienā tu vari pilnībā atteikties būt kādas komandas daļa.  Tas var izrādīties visai tālredzīgs un gudrs lēmums, jo cilvēki, ar kuriem  veido kādas kopīgas norises, visticamāk, ir izrādījušies visai neprofesionāli un neproduktīvi. Zvaigznes mudina ķerties vērsim pie ragiem un paša spēkiem īstenot visu iecerēto.

 

svari-mil-horSvari 
Šajā dienā spēsi pilnā mērā atklāt kādu no saviem iedzimtajiem talantiem. Ir pilnīgi iespējams, ka izrādīsies talantīgs mākslinieks, rakstnieks, mūziķis vai dizaineris, kas var  būt pārsteigums pat taviem ģimenes locekļiem. Ikviens var veltīt tev savu patieso apbrīnu, kas mudinās uzspodrināt šīs dotības vēl spožāk.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev var  izdoties kļūt nedaudz bagātākam. Vari laimēt loterijā, saņemt no kāda pilnīgi negaidītu mantojumu vai iegūt papildus līdzekļus kādā citā veidā. Iespējams, ieguldīsi šo naudu savā bankas kontā un teju apzvērēsi, ka glabāsi to kā neaizskaramu rezervi. Tomēr jau vakarā vari iztērēt daļu naudas,  lai nopirktu mīļotajam cilvēkam dārgu dāvanu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tev šodien būs raksturīga pārmērīga sentimentalitāte. Kāda no kolēģa stāstītais var aizkustināt tevi līdz asarām. Iespējams, nolemsi, ka ir jāpalīdz šai nelaimē nonākušajai personai tik galā ar kādu daudzveidīgu problēmu. Vari turpmāko dienas daļu gluži kā sargeņģelis būt šī cilvēka tuvumā, risinot tikai viņa  grūtības. Sliktākais visā ir tas, ka šis cilvēks beigās var tev pat aizmirst pateikties. Nepateicība ir pasaules alga!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā nav ieteicams tiekties pēc savām īstermiņa vēlmēm un ļauties pēkšņiem impulsiem. Ja tu rīkosies saskaņā ar saviem trūkumiem un netikumiem, diena būs patiesi nožēlojama tās beigās. Lai no tā izvairītos, nezaudē kontroli pār sevi ne uz brīdi, un mācies biežāk pateikt nē!  

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šajā dienā tevī patiesu sašutumu var radīt kāda  tuva drauga rīcība. Viņš var nolemt negaidīti nokopēt kādu no taviem personīgajiem projektiem, pretendējot uz to, kas šim cilvēkam nebūt nekad nav piederējis. Šī negodīgā persona var ignorēt tavas apsūdzības par plaģiātismu. Iespējams, šis būs iemesls, kāpēc izlemsi, ka jūsu draudzība ir beigusies.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tevi sagaida kāds ļoti labs pirkums. Negaidīti interneta iepirkšanās vietnē vari ieraudzīt precīzu kopiju kāda dizainera radītai somai, rotaslietai vai apģērbam, ko vienmēr esi uzskatījis par pārāk dārgu luksusa preci. Visticamāk,  veiksi pasūtījumu, ko vakarā vari aizrautīgi atklāt saviem draugiem.  

Sabiedrība

Latviešu uzņēmēja Anglijā saņēmusi priecīgu ziņu – VIDEO

  Gaidāms, ka no pirmdienas Lielbritānijā tiks atvērtas sākumskolas un arī daļa veikalu. Pagaidām apmeklētājiem slēgti...

30. maijs ir īpaša diena Andra Kiviča dzīvē

  Latvijā populārais mūziķis Andris Kivičs šodien, 30. maijā, svin savu 43. dzimšanas dienu - viņš...

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...
pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...