Kas ir mainījies pēc vakar notikušā Saules aptumsuma? Ko tas tev ir devis? Vai aizvedis līdz izšķirošam solim par labu pārmaiņām? Varbūt tā ietekmi novēro kādā no saviem līdzcilvēkiem? Mēness šajā dienā virzīsies cauri Jaunavas zīmei, vēršot uzmanību uz attiecībām ar tuvākajiem cilvēkiem. Tie var būt gan tava ģimene, gan vienkārši domubiedri. Piemērota diena pārdomām. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Auns

Šī diena būs jaudīgas un iedvesmojošas enerģijas piepildīta. Vari kļūt nedaudz emocionālāks, nekā ierasts. Tāpat vari izjust vēlmi kontrolēt visu apkārt noteikošo. Tavs šīs dienas atsēgvārds – pakļaušanās. Ļauj visam ritēt savu ceļu.

 

 

 

Vērsis

Smagais darbs, kurš pašlaik paņem lielāko daļu tava laika un enerģijas, jau pavisam drīz atalgos tevi ari saldiem augļiem. Šī situācija, iespējams, ir kas pavisam jauns priekš tevis. Arī tu pats vari justies kā pavisam cits cilvēks. Mēness būs harmonijā ar tevi šajā dienā, dāvājot tev dvēseliski brīnišķīgu pieredzi.

 

 

 

Dvīņi

Tev, tāpat kā visiem, šajā dzīvē ir sava sūtība un iemesls. Kāds tas ir? Tu esi soļa attālumā no tā uzzināšanas. Kāds pagātnes notikums var izrādīties tavs lielākais dzinējspēks. Uzticies sev vairāk kā jebkad. Raisi sevī dzīvesprieku! Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Vēzis

Šodien vari izjust vajadzību ieviest savā dzīvē kādas lielas, sev nozīmīgas pārmaiņas. Labvēlīgs laiks dzīvesvietas maiņai. Ja vēlies piedzīvot lielu augšuplēcienu, ir jāievieš pamatīgas izmaiņas jau ierastajā ikdienā. Tici, ka tev viss ir pa spēkam!

 

 

Lauva

Šodien beidzot varēsi atviegloti nopūsties. Lēnām sāks atrisināties pēdējā laikā samilzušās veselības problēmas. Dažiem iespējams sajust arī kādu garīgu piepildījumu. Piemērota diena laika pavadīšanai kopā ar draugiem, neformālā gaisotnē.

 

 

Jaunava

Šajā dienā lielāko daļu tavas uzmanības prasīs draugi un kaimiņi. Mēness un Saule atradīsies tavā zīmē, sniedzot stabilitāti vairāās dzīves jomās. Piemērots laiks, lai ieliktu pamatus saviem nākotnes mērķiem un sapņiem.

 

 

 

Svari

Šodien ieteicams pamielot savu dvēseli, lai varētu smelties enerģiju saviem nākotnes piedzīvojumiem. Labvēlīgs laiks atvaļinājumam, garīgiem ceļojumiem, jebkam, kas tevi iedvesmo un vairo tavu motivāciju. Dažiem tā var būt māksla vai mūzika

 

 

Skorpions

Tu esi prasmīgs un efektīvs cilvēks. Viss šajā dienā noritēs kā pēc plāna, līdz ar to atkāpsies arī spriedze, kas tevi laiku pa laikam piemeklēja. Liela augšupeja gaidāma karjeras jomā. Piemērots laiks enerģijas atjaunošanai un finanšu jautājumu sakārtošanai.

 

 

Strēlnieks

Tavā prātā šobrīd maļas simtiem domu. Viena no tavām lielākajām vērtībām ir tava labsirdīgā daba. Var būt diezgan sarežģīti atrast kompromisu starp došanu citiem un ņemšanu sev. Izstrādā plānu, kā rast zelta vidusceļu.

 

 

 

Mežāzis

Šobrīd tu savā ziņā esi noenkurojies kaut kādā dzīves posmā. Jo dziļāk raksi, jo vairāk dārgumu spēsi atrast, taču, kas ir tas, ko tu šobrīd meklē? Vai tas ir vajadzīgs tev pašam vai kādam citam? Novērtē to, cik daudz jau esi sasniedzis, ielaid savā dzīvē jaunas dvesmas un pārliecinoši dodies uz priekšu.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būs daudz, ko pārdomāt. Lai spētu ar visu tikt veiksmīgi galā, neaizmirsti parūpēties par pilnvērtīgu atpūtu un miegu. Iespējams, nāksies spert soli atpakaļ un nodot grožus kāda cita rokās. Nebaidies uz brīdi atkāpties no līdera lomas un šo pienākumu uzticēt kādam no apkārtējiem.

 

 

 

Zivis

Kas un kā izveidoja tevi un situāciju, kurā atrodies šobrīd? Vai esi nobijies, jo baidies uzplēst kādas senas un dziļas rētas? Atceries, ka laiks dziedē visas brūces un šis ir tikai sākums kam pavisam jaunam, daudz labākam!

Sabiedrība

Divas latviešu četrdesmitgadnieces pamatīgi apzagušās Ziemeļīrijā

  Jūnija beigās Ziemeļīrijas tiesas priekšā stājušās divas Īrijas Republikā dzīvojošas latvietes, kuras Enniskillen pilsētā veikušas...

Šokējoša ārsta bezatbildība Latgalē atkārtojas – VIDEO

  Rēzeknes slimnīcas ārsts Georgijs Tihonovs, kurš reiz jau aizsūtījis mājās smagi slimu infarkta pacientu un...

Smaga avārija Vidzemē, cietuši arī bērni – VIDEO

  Piektdienas vakarā ceļa posmā Ērgļi - Vecbebri notikusi nopietna divu auto sadursme, kuras rezultātā cietuši...

Horoskopi un Testi

Foto:Urbansurf.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūlijs

  Pirmā dienas puse varētu būt diezgan stresa piepildīta. Iespējams, radīsies bažas par jautājumiem, kas saistīti...
Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūlijs

  Šodien ir jābūt uzmanīgam, jo tavs šķietamais viedums var vest maldu ceļos. Bieži cilvēki saka,...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūlijs

  Šodien lielāku spēku varētu iegūt tava iztēle, kā arī tavas radošās spējas. Visvairāk tas ietekmēs...

Mājai un Dārzam

Foto:Wallpaperswide.com

Sinoptiķiem ir lieliskas ziņas par laiku nākamnedēļ!

  Mazinoties ciklona ietekmei, nedēļas nogalē biežāk uzspīdēs saule un lietus gaidāms tikai vietām austrumu rajonos....

Nopietni brīdina par laika apstākļiem šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdien dienā. 16.07.2019. dienā teritorijas lielākajā...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas arī labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...