Pirmajā dienas pusē solās rasties oriģinālas idejas, tikai mēģini novērtēt to, cik ļoti liela nozīme ir tam, ko tu dari. Vakara stundas nebūs piemērotas svarīgai komunikācijai.

 

 

auns-mil-horAuns

Pienākuma apziņai aizvien vajadzētu būt prioritārai visas dienas garumā. Rīts būs piemērotākais laiks, lai paaugstinātu disciplīnu. Ja vien iespējams, izbaudi vienkāršas lietas – piemēram, ieturi gardas brokastis, rūpīgi saplāno savu dienu un uzmanīgi pildi visus savus tiešos pienākumus.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev nāksies piespiesties darbiem un būt neatlaidīgam, prasīgam pret apkārtējiem. Šodien visas emocijas labāk noliec malā un pieturies pie plāna, darbojies pēc labākās sirdsapziņas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Visas dienas garumā tev vajadzētu strādāt, ņemot vērā ne tikai savas, bet arī citu cilvēku vēlmes un vajadzības. Mēģini ar sapratni uzklausīt cilvēku viedokļus vai arī kādus jaunus noteikumus, kas tiks ieviesti darba vidē.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Labs laiks, lai komunicētu ar saviem draugiem un kolēģiem. Ja vien iespējams, izbaudi laiku ar savu romantisko partneri, stipriniet jūsu garīgo saikni. Mēģini atrasties kopā ar cilvēkiem, kuriem ir stingrs pamats zem kājām, jo tev vajadzētu apgūt šo lietu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tava diena solās būt bez problēmām – viss ritēs raiti un labi kā labi noregulēts mehānisms. Ja tev paredzēts kāds pasākums vai tikšanās, vai varbūt pat ieplānota brīvdiena, pārliecinies, ka darbā viss paliek sakārtots, ka esi nodevis vajadzīgi informāciju kolēģiem, lai ne par ko nav jāuztraucas.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Brīnišķīgs laiks, lai progresētu sevis izvēlētajā virzienā. Negaidīti pavērsieni un pārsteigumi šodien nebūs visai ticami, viss, kas notiks, visdrīzāk būs plānots un paredzams. Tas attiecas gan uz privāto, gan profesionālo dzīvi.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien ļoti daudz mājas darbu būs jāpadara un tos darot vajadzētu ievērot piesardzību, rīkoties atbildīgi un nopietni. Labvēlīgs laiks dažādu dokumentu iesniegšanai un reģistrēšanai, jo īpaši, ja tie saistīti ar nekustamo īpašumu vai nodokļiem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien daudz vairāk varēsi izdarīt, ja nesteigsies. Ja rīkosies pēc plāna, spēsi izdarīt visu nepieciešamo, visu kas svarīgs. Ja ir kāda svarīga tikšanās – neatliec to uz citu dienu. Nebaidies ieplānot vakarā kādas svarīgas sarunas vai tikšanos ar sev tīkamiem cilvēkiem – viss izdosies!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Ļoti piemērota diena dažādiem organizatoriskiem jautājumiem un projektiem, kam nepieciešama liela uzmanība. Laba diena, lai atrisinātu kādas finansiāla, ražošanas un administratīva rakstura problēmas, kā arī diskutētu par svarīgiem, skaidri noteiktiem tematiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Visas dienas garumā mēģini darboties tādā ritmā, kas tev ir īpaši ērts. Lielākā daļa cilvēku būs gatavi pielāgoties tavām vajadzībām, atzīstot tavu viedokli par labu un pareizu. Šodien, neraugoties uz vispārējo praktiskumu un veselo saprātu, tu vari iztērēt vairāk naudas pārtikai, izklaidei un citām sev interesantām lietām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Daļu sava laika velti praktiskiem jautājumiem, kas saistīti ar tuvu ģimeni un profesionālās jomas aktualitātēm. Veselais saprāts un konsekventa diskusija palīdzēs atrisināt jebkuru problēmu, jebkuru dilemmu un pieņemt pareizākos lēmumus. Taču, lai cik strauji arī neritētu laiks, atrodi laiku arī savām privātajām vēlmēm un vajadzībām.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien vari noorganizēt kādu ļoti vajadzīgu tikšanos klātienē vai arī attālināti (čatojot, sarakstoties e-pastā vai sazinoties telefoniski). Šodien tavs romantiskais partneris, laulātais draugs vai kāds cits tuvs radinieks var izrādīties par lielisku padomdevēju!

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...