Ziemassvētkos visu zīmju pārstāvji, visticamāk, būs ļoti uzbudināti un alks pēc privātuma. Tas var būt labs brīdis cilvēkiem, kuri mīl vientulību, lai pabūtu pašiem ar sevi, kā arī pārējiem –  būt ar tiem, kuri ir  patiesi svarīgi un īpaši.

 

auns-mil-horAuns

Auniem šodien, visticamāk, būs  grūtības saglabāt savu patieso būtību. Tevī vienkārši būs pārāk daudz enerģijas, lai tu spētu palikt aiz slēgtām durvīm un turpināt realizēt iesāktos uzdevumus. Lai gan jutīsies mazāk saistīts ar grupu biedriem nekā citās dienās, tev joprojām vajadzētu mēģināt sadarboties ar apkārt esošajiem cilvēkiem, nevis meklēt kādu, kurš nav tavā tuvumā.

 

versis-mil-horVērsis

Tev šajā dienā vajadzētu mēģināt pēc iespējas labāk sagatavoties svarīgu apmeklētāju uzņemšanai. Iespējams, gaidāms kāds pasākums. Šie notikumi var iezīmēt, ka būs visai grūti pavadīt šo dienu bez stresa un satraukumiem, jo nāksies rūpīgi uzmanīt ikvienu niansi. Ja šodien ir paredzētas kādas ar karjeras sfēru saistītas tikšanās, centies savos izteikumos būt īss un konkrēts,  lieki nesarežģījot sev šo dienu.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai gan vispārējais dienas padoms aicina pēc iespējas vairāk ieklausīties sevī, tu šajā dienā esi izņēmums. Visticamāk, parasti nespēj izteikt pats savu, spēcīgo viedokli, tāpēc patiesi izbaudi sociālizēšanos. Šī iemesla dēļ ir ieteicams rīkoties pēc šī ierastā modeļa, vai saglabāt savas durvis atvērtas, lai tu vienmēr būtu pieejams citiem. Šī var būt visai klusa un vientuļa diena, ja nespēsi atrast kādu pozitīvu cilvēku, ar kuru izrunāties.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka tev šodien vajadzētu pavadīt laiku ar mīļajiem un tuviem draugiem. Citiem, visticamāk, būs nepieciešams tavs atbalsts, taču rēķinies, ka, cenšoties sniegt to, tu pats vari nonākt visai bīstamā situācijā. Ikvienam šajā zvaigznājā dzimušajam būs daudz labāk, ja diena tiks aizvadīta vistuvāko cilvēku aprindās.

 

lauva-mil-horLauva

Tu šodien spēsi kontrolēt daudzas lietas, ja izlemsi uzņemt savās mājās citus cilvēkus, skaidri izlemjot kas un kā notiks. Tev īpaši patiks, ja  varēsi uzņemties rūpes par šīm norisēm. Tomēr esi uzmanīgs, lai pārāk neuzspiestu citiem savu viedokli. Ļauj apkārt esošajiem izteikties un atklāt savas patiesās domas par notiekošo.

 

jaunava-mil-horJaunava

Lai gan tu, visticamāk, neizjutīsi nepieciešamību saglabāt šodien ierasto dienas kārtību, tāpat nebūsi visefektīvākais cilvēks, ar kuru sadarboties, lai risinātu problēmas. Ja tev šķiet, ka šāda rīcība ir tas, kas nepieciešams, nešausti sevi ar liekiem pārmetumiem.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tu šajā dienā vari būt noderīgs, jo, ja tev nebūs iespējas sākt uzreiz risināt kādu problēmu, vari tūdaļ palīdzēt citiem saskatīt nepieciešamos  jautājumus, ko ir jāmaina. Izsaki savu viedokli, kad tas ir nepieciešams, taču reaģē uz kritiku mierīgi.

 

svari-mil-horSkorpions

Kamēr citu zīmju pārstāvji šodien ir nolēmuši ielūkoties savā  liktenī un īstenot kādas izmaiņas tajā, kā arī vēlēsies paļauties uz zvaigznēm, Skorpioniem vajadzēs lūgt citu cilvēku palīdzību un norādījumus. Tas īpaši attiecas uz profesionālo sfēru. Tu esi ļoti lojāls cilvēks, kurš, visticamāk, nevēlas sagādāt nepatikšanas priekšniekam, kurš labi zina kā runāt ar tevi, lai spēcinātu un uzmundrinātu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlniekiem šodien ir jāmēģina darboties ar visu savu spēku un enerģiju, īpaši situācijās, kad kādi tev nozīmīgi cilvēki ir nonākuši konfliktā, cenšoties saņemt viens otru pie rīkles. Visticamāk, citu zīmju pārstāvji uzklausīs un respektēs tavu lēmumu, ko bieži vien spēsi nodot bez liekiem vārdiem, kas šo vēstījumu padarīs īpaši spēcīgu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien nav nepieciešams ieņemt vadošo lomu, bet, ja būs kādi negaidīti pavērsieni, tu būsi viens no labākajiem cilvēkiem, kurš spēs uzņemties šos pienākumus. Būsi vērsts uz darbu un mērķtiecīgi īstenosi ikvienu pienākumu. Stāsies pretī ik visam, neslēpjoties aiz citu mugurām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Šajā zvaigznājā dzimušajiem ieteicams nezaudēt savu patieso būtību, lai izvairītos no kaitējuma. Turpini iesāktos darbus,  komunicē ar citiem cilvēkiem. Centies izzināt kādu problēmu iespējamos risinājumus, jo tu būsi cilvēks, kurš visdrīzāk spēs novērst apkārt esošās nesaskaņas. Paliec vērsts uz profesionālajiem izaicinājumiem. Zvaigznes uzsver, lai izvairies no cīņas ar Lauvām.

 

 

zivis-mil-horZivis 
Šajā zvaigznājā dzimušie šodien būs to personu sarakstā, kuri spēs un varēs saturēt pasauli kopā. Tu esi saudzīgs, uzmanīgs un maigs cilvēks, un daži labi vārdi varēs mierināt daudzus ievainotos.

 

 

 

Lai mierpilni Ziemassvētki!

Sabiedrība

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...