Jauna nedēļa klāt, draugs! Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un uzzini, ko tās šai nedēļai sola tieši tev!

 

Auns

Šonedēļ tev solās būt lielākas un nopietnākas saistības ar ģimeni vai citiem tuvākajiem radiniekiem. Visticamāk, šim cilvēkam būs nepieciešama palīdzība vai padoms, lai atrisinātu viņa personīgās vai ģimenes problēmas. Šī nedēļa priecēs tevi ar veiksmi vai īpašu notikumu, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti. Daži Auni apsvērs iespēju par vēl viena (vai varbūt pirmā) bērna ienākšanu ģimenē. Citi, iespējams, jau gaidīs bērna piedzimšanu, visticamāk, Aunu vīrieši. Daži Auni meklēs atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar bērna turpmāko attīstību – ko mācīties, kādus talantus apgūt utt. Šonedēļ, iespējams, radīsies kādas veselības problēmas vai uzjundīs kādas senākas vainas. Nedēļa būs nelabvēlīga tiesu procesiem un juridisko lietu attīstībai. Jaunākās Aunu sievietes šonedēļ saņems unikālu iespēju vai veiksmi, kas var rasties saistībā ar svešinieku un/vai neparedzētā vietā.

 

Vērsis

Šonedēļ esi uzmanīgāks saistībā ar saviem izdevumiem un ienākumiem, cenšoties izvairīties no jebkādām problēmām šajā jomā. Tava pašreizējā partnera mīlestības apliecinājumi, flirts vai romantiski pārsteigumi var radīt patīkamas emocijas un neaizmirstamus iespaidus. Tiem Vēršiem, kuriem šobrīd nav romantisku attiecību, šī būs lieliska nedēļa, lai ar kādu iepazītos, ticams, ka tas notiks internetā. Šī būs izdevīga nedēļa tavai profesionālajai attīstībai un dažādu uzdevumu izpildei, kas saistīti ar tavu darbu. Labvēlīgs laiks, lai veiktu dažas izmaiņas vai uzlabojumus savās mājās. Labu notikumu attīstību var gaidīt tie Vērši, kuriem ir ģimenes uzņēmums vai tiešsaistes bizness. Nepatīkamākie mirkļi šonedēļ būs saistīti ar tavām pagātnes kļūdām, nepabeigtiem darbiem vai neapdomātiem tekstiem. Iespējams, nāksies uzzināt lietas, kas iepriekš no tevis slēptas, un tas var radīt aizvainojumu, satricinājumu, dusmas. Savas kļūdas nemēģini slēpt ar maldiem un viltu. Atzīsti savu vainu un, ja nepieciešams, lūdz piedošanu, lai atbrīvotos no vecās emocionālās slodzes.

 

 

Dvīņi

Tev būs interesantas tikšanās un sarunas ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Būs iespēja ceļot vai sagaidīt viesus no citas pilsētas, valsts. Šī tev solās būt dinamiska, aktīva un saspringta nedēļa ar dažādām saistībām un pienākumiem. Šonedēļ solās būt arī vismaz viena kopā sanākšana – svētki par godu radiniekam vai draugam. Būs arī kāda negaidīta situācija, kas tev sniegs panākumus un veiksmīgu attīstību. Esi gatavs interesantiem notikumiem savā dzīvē šonedēļ. Finanšu plānā nedēļa būs interesanta arī tāpēc, ka tev, visticamāk, tiks uzticēti papildus pienākumi, kas garantēs arī papildu peļņu. Tu varēsi saņemt noderīgu informāciju vai ieteikumus no drauga, kurš palīdzēs tev rast un saredzēt dažādas jaunas iespējas. Šīs nedēļas laikā Dvīņi, kuri ir vecāki par 35 gadiem, gūs labumu no dažādām iespējām vai ieteikumiem.

 

 

Vēzis

Iespējams, šonedēļ redzēsi nepatīkamu situācijas attīstību zēna vai jauna vīrieša dzīvē. Iejaukties vai neiejaukties šajā situācijā – tas būs atkarīgs tikai no tevis. Šonedēļ būs svarīgas finansiālas attiecības ar sievieti. Kopumā šajā nedēļā solās būt dažādas komunikācijas situācijas, taču tās visas solās būt ar labvēlīgu attīstību un spēs tev iemācīt daudz jauna. Ja neesi īpaši pacenties mācīties pats no savām kļūdām, tagad var nākties piedzīvot situāciju, kad šīs lietas par sevi atgādina. Solās būt interesanta komunikācija ar jauniem vai veciem draugiem no citām pilsētām vai valstīm. Varēsi rūpīgi izplānot tuvākā laika tikšanās, pasākumus, izbraucienus un līdzīgas lietas. Vēžu vīrieši, kuri ir jaunāki par 35 gadiem, bez problēmām spēs izkļūt no nepatīkamas situācijas, kas, iespējams, būs saistīta ar kādu gaidāmu notikumu. Jaunākajām Vēžu sievietēm būs finansiālas saistības, kas attīstīsies atbilstoši saviem plāniem.

 

 

Lauva

Šonedēļ būs vairāk spēka un iespēju labot savas kļūdas, atsāktu pārtrauktās attiecības un piedotu kādam, ja tas ir nepieciešams. Šonedēļ tev būs sapņi vai cita pieredze, kas saistīta ar cilvēkiem no tavas pagātnes. Iespējams, bažas tev sagādās kādas personas veselības problēmas, un šis cilvēks, visticamāk, būs no tavas ģimenes. Sīkāka lietu attīstība katram būs individuāla, jo noteikta attīstība ir neprognozējama, kas nozīmē, ka iespējamas arī negatīvas tendences. Iespējams, piedzīvosi dažas bēdīgas atmiņas, kas saistītas ar vecāku sievieti. Šī nedēļa būs nelabvēlīga tiesas prāvām, it īpaši, ja tās saistītas ar kādu sievieti. Iespējama dokumenta vai sūtījuma saņemšana, par ko tev bijusi iepriekšēja informācija. Var gadīties, ka ar kavēšanos saņemsi kādas ziņas vai dokumentus, kas tev vairs nebūs svarīgi. Lauvu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, šonedēļ būs pesimistiskas vai nostaļģiskas noskaņas. Tev ir jādomā par šodienu un rītdienu, nevis jākoncentrējas uz pagātni.

 

 

Jaunava

Pievērs uzmanību saistībām vai solījumiem par un ap naudu, kas saistīti ar vīrieti, kurš ir vai nu tavs radinieks vai kolēģis. Būs notikums, kas radīs spēcīgas un neaizmirstamas emocijas tavā vai kāda tava ģimenes locekļa dzīvē. Būs iespēja risināt dažādas problēmas, kas saistītas ar mājokli, veikt uzlabojumus vai pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Šīs nedēļas laikā var rasties arī izmaiņas darba vietā. Ja esi iesaistījies flirtā vai romantiskās attiecībās, jo īpaši darba vietā, esi gatavs iespējamiem sarežģījumiem gan privātajās attiecībās, gan ar kolēģiem. Bērna neuzmanība un neatbildība par viņa personīgajām  lietām vai ierīcēm mājās var kļūt par iemeslu strīdiem un konfliktiem ģimenē. Šonedēļ nevajadzētu iegādāties dārgas lietas ne sev, ne bērniem. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, jābūt uzmanīgiem, strādājot ar naudu vai parakstot ar naudu saistītus dokumentus.

 

 

Svari

Šajā nedēļā var rasties satraukumi saistībā ar ceļošanu vai ceļojuma plāniem. Ceļojums solās izdoties veiksmīgs vien gadījumā, ja tev ir saistība ar kādu īpašumu, kas atrodas vietā, uz kuru gatavojies doties. Drīzumā gaidāms piedāvājums, sūtījums vai cita veida ieguvums no cilvēkiem vai iestādēm, kas atrodas citā pilsētā vai valstī. Šonedēļ saņemsi palīdzību no citiem cilvēkiem, kas tev būs ļoti noderīga. Kopumā daudzos veidos šī solās būt tev svarīga nedēļa. Lēmumi, ko tu gatavojies pieņemt, noteiks jaunu rīcības vai uzvedības virzienu. Lai ko tu darītu, izvairies no manipulācijām un dažādiem trikiem, jo pat bez tiem tev solās būt panākumi. Iespējama tikšanās ar radiem un/vai draugiem, visticamāk, kādā pasākumā, kas tiks rīkots brīvdienās par godu kādam no taviem mīļajiem cilvēkiem. Svaru vīrieši, kuri iz vecāki par 35 gadiem, varēs veidot jaunas profesionālās attiecībās vai arī pieredzēt romantikas uzplaukšanu darba vietā.

 

 

Skorpions

Šonedēļ tevi var pārsteigt ziņas par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šajā nedēļā būs interesanti un emocionāli notikumi saistībā ar tavu vai radinieka, drauga bērnu. Šonedēļ esi uzmanīgs ar savām finanšu lietām. Ja tev ir jāsagatavo kāds līgums vai cits svarīgs dokuments, esi uzmanīgs un pievērs uzmanību arī vissīkākajām detaļām. Iespējama vilšanās vai zaudējumi saistībā ar naudu. Ģimenes attiecībās lietas var kļūt diezgan sarežģītas un pat pretrunīgas. Iespējams, jau ilgāku laiku jūti kādas problēmas, kas, iespējams, vienkārši tiek noliktas maliņā, cerot, ka atradīsies piemērotāks laiks to risināšanai. Iegaumē vien to – ja nepievērsīsi uzmanību šai lietai arī turpmāk, tavas attiecības var kļūt stipri apdraudētas. Rūpīgi padomā par to, ko un kā vari darīt, lai tās stabilizētu. Šīs nedēļas laikā varēsi apmeklēt radinieku vai draugu, kuram ir veselības problēmas.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ tavu mieru var patraucēt svešinieks, kurš ir ļoti kaitinošs vai pat biedējošs cilvēks. Viņa rīcība tevi nepārsteigs, taču tāpat tu nebūsi iepriekš sagatavojies šādai situācijai. Konflikti nav vēlami, taču dažkārt tie var kļūt neizbēgami. Šonedēļ tu varēsi atvērt durvis uz jaunām karjeras iespējām papildus darbam un ienākumiem. Iespējams, šīs lietas būs saistītas ar to, kas nav tavs darbs vai arī ar tavu veco profesiju. Šī solās būt visai svarīga nedēļa tev! Tev var rasties izmaksas vai citas finansiālas attiecības ar dēlu, mazdēlu vai citu jaunu radinieku. Nepatīkami mirkļi vai notikumi var rasties saistībā ar sievieti, kuras dzīvē notiek vai viņa pati rada drāmu. Viņa varētu būt tava radiniece, draudzene, kolēģe vai kaimiņiene. Jauniem Strēlnieku vīriešiem šī solās būt labvēlīga nedēļa finanšu jomā. Strēlnieku sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, varēs izvairīties no riskiem, ja būs piesardzīgākas. Iespējamas stresa situācijas ikdienas dzīvē un pienākumu veikšanā.

 

 

Mežāzis

Mežāži šonedēļ būs ļoti priecīgi par daudzām labām lietām, kas ar viņiem notiks, tomēr līdz ar tām iespējams arī lērums sīku problēmu vai neērtību, kuras gans izdosies visai ātri atrisināt. Daudzas lietas var šķist neskaidras un sadusmot spēs pat tas, kas ierasti padara laimīgu. Dziļi jāieelpo! Šonedēļ taps zināmi ne pārāk patīkami jaunumi par sievieti, kuras sarežģītais dzīvesveids un pieņemtie lēmumi tevi satrauc jau sen. Iespējams, nāksies atcelt kādu tikšanos vai rezervāciju. Ne vienmēr tas būs tavs lēmums, bet var būt saistīts ar otras iesaistītās puses ļaunprātību vai bezdarbību. Uzmanīgi izvēlies ļaudis, ar kuriem tikties, izvairies no apšaubāmas reputācijas cilvēkiem. Labvēlīga nedēļa vīriešiem, kuri varētu saņemt labas ziņas par turpmāko atalgojumu, papildus darba pienākumiem utt. Sievietēm pēc 35 nevajadzētu veikt nekādas straujas izmaiņas savā dzīvē.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīru dzīvi šonedēļ daudz grūtāku un neciešamāku mēģinās padarīt kāds jums labi zināms cilvēks, kurš nepārtraukti mēģinās izraisīt konfliktus un domstarpības. Ir tikai viens veids, kā no tiem izvairīties – neiesaisties. Iespējamas nedaudz satraucošas ziņas par zināmu jaunu meiteni vai sievieti. Visu nedēļu nepacietīgi gaidīsi savam darba svarīgas ziņas un tās izrādīsies nudien noderīgas. Samazini spriedzi, tava dzīve rit lieliski un viss izskatās gana prognozējami. Šonedēļ gaidāms kāds pārsteigums, kas saistīts ar senām vai pašreizējām draudzīgām attiecībām. Izmantojot šādu pazīšanos, iespējams gūt vērtīgu informāciju. Iespējama arī negaidīta tikšanās vai plānota tikšanās ar negaidītiem pavērsieniem. Jaunām Ūdensvīru dāmām vajadzētu rūpīgi pārdomāt šonedēļ paredzēto braucienu.

 

 

Zivis

Šonedēļ gaidāmi īpaši plāni un pasākumi, kas saistīti ar kādu bērnu vai jaunu cilvēku no tavas ģimenes. Iepriecini kādu ar negaidītu pārsteigumu vai jauku dāvanu, tas būs tā vērts! Pamanīsi, ka šonedēļ būsi vēl sirsnīgāks un žēlsirdīgāks kā parasti. Mīlestībā, iespējams, atgriezīsies pie iepriekšējās pieredzes – tikšanās vai saruna ar savu bijušo partneri. Šonedēļ pieturies pie pārbaudītām un jau zināmām lietām un vērtībām it visā. Kādam no taviem ģimenes locekļiem var būt nepieciešamas īpašas rūpes un uzmanība saistībā ar veselību. Ja esi precējies, šonedēļ tavai laulībai var tikt uzlikti pārbaudījumi pārpratumu, atbildīgu pienākumu  un citu stresa pilnu situāciju izskatā. Nedēļa būs izdevīga tiem, kuri būs gatavi tērēt un pirkt, pelnīt un krāt – viss par un ap naudas lietām. Tagad tu vari apmaksāt visus savu rēķinus, tomēr neaizraujies ar pārāk lieliem tēriņiem, jo jādomā arī par uzkrājumiem.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa!

Sabiedrība

Iezīmē drūmu scenāriju, kas varētu notikt, ja skolotāji un vecāki nepotēsies – VIDEO

  “Vispār es vakcinēšos, bet gribu pagaidīt rudeni” - Tāds ir daudzu cilvēku arguments, atliekot vakcināciju...

Miris ārsts, akadēmiķis, Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Viktors Kalnbērzs

  Mūžībā devies Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, ķirurgs un politiķis Viktors Kalnbērzs, vēsta Latvijas Televīzija. Viktors Kalnbērzs...

Karstajā sestdienā notikušas vairākas smagas avārijas – VIDEO

  Aculiecinieki "Instagram" kontā "Sadursme" publiskojuši vairākus foto un video ar sestdien uz Latvijas ceļiem notikušajiem...

Sinoptiķis Bricis: Mūs sagaida ekstremāls karstums

Lielā karstuma dēļ Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatījis sarkano – augstākā līmeņa...

UZMANIBU: Sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par laiku turpmākajās dienās. Izvērtējot jaunākās...

VIDEO: Policisti notver “lidojošu” lietuvieti

  17.jūnijā ap pulksten 13.00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, patrulējot Nīcas...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. jūnijs

  Vasaras saulgrieži, Līgo vakars un Jāņu diena šonedēļ priecēs daudzus jo daudzus. Ko mums visiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

 Centies vērst skatu uz apkārt notiekošo pēc iespējas tālāk un plašāk.   Auns Auna zīmē dzimušajiem, kuri ir...
Foto:Wallshark.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Ikvienam ieteicams smelties Auniem raksturīgo entuziasmu, tomēr neaizmirst jau laikus apzināt iespējamos sarežģījumus savu plānu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūnijs

Dari visu, kas nepieciešams, lai saglabātu savu produktivitāti, savukārt brīžos, kad nepieciešams pieņemt kādu lēmumu,...
Foto:Flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūnijs

  Darbīgāko zīmju pārstāvjiem ieteicams izmantot intuīciju un empātiju, lai spētu pieņemt efektīvus un ētiskus lēmumus,...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis: Mūs sagaida ekstremāls karstums

Lielā karstuma dēļ Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatījis sarkano – augstākā līmeņa...

UZMANIBU: Sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par laiku turpmākajās dienās. Izvērtējot jaunākās...

Stiprais karstums Latvijā: Izskan vēl kāda nepatīkama vēsts

Latvijā no dienvidiem ieplūstot karstai gaisa masai, termometra stabiņš gandrīz visā Latvijas teritorijā līdz svētkiem...