Vasaras nedēļas nudien rit nemanot! Nāc, uzzini, ko turpmākās dienas paredzējušas tieši tev, kādi būs notikumu pavērsieni jūlija pirmajās dienās! 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes iezīmē, ka līdz šīs nedēļas beigām tev ir jācenšas paveikt ikviens darbs, kamēr planētu stāvoklis vēl ir tavā labā. Vēlāk kļūdas, ko pieļausi, var likt visu sākt no jauna. Saglabā ikvienu čeku, ko saņem, ļoti ticams, ka tie tev var būt nepieciešami pēc pāris nedēļām, kad atklāsi kādu pieļautu kļūdu dokumentācijā, kas var sekmēt nepatikšanu iespējamību. Vārdi šajā nedēļā var skanēt ļoti saldi, pārāk saldi, piesargies! Zvaigznes mudina ieklausīties savā sirdī, tā pateiks priekšā, ko ļoti svarīgu. Tu vari piedzīvot un ļauties brīnišķīgiem, jauniem piedzīvojumiem, ja dosies kādā īsā izbraucienā. Ja tev jau kādu laiku ir sapnis – uzrakstīt grāmatu, īsu stāstu vai, piemēram, vēstuli – taviem vārdiem, domu lidojumam šajās dienās būs maģiska ietekme. Neļaujies bailēm par savām sirdslietām.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 83, 74, 96, 75, 56 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Tev ir nepieciešams ierosināt sarunu par kādu sasāpējušos mājas jautājumu, cenšoties atrisināt šo jautājumu. Iespējams, ka tev radīsies sajūta, ka ar visām problēmām un ķibelēm esi palicis viens, ka tev vienam pašam ir jāatbild par daudziem problēmjautājumiem, ir laiks to mainīt! Esi atklāts, saki visu, ko domā par šo situāciju. Nepārpūlies dārza darbos vai kādā citā ar māju saistītā projektā, pretējā gadījumā tu riskē iedzīvoties muguras problēmās. Zvaigznes iezīmē, ka šīs nedēļas beigās tev var būt sajūta, ka visa pasaule gaida, kad tu jautāsi pēc tā, kas tev ir nepieciešams, ko tu vēlies. Vai tu domā, ka tavas vēlmes vienkārši bloķē kāds cits? Nē, patiesība ir tāda, ka tev ir jāuzticas pasaulei, lai tā sniegtu tev ne tikai to, kas tev ir nepieciešams, bet arī to, ko no sirds vēlies. Šis ir brīnišķīgas veiksmes laiks, ja tu esi nolēmis stāties pretī savām bailēm, īpaši no noraidījuma, vaicājot kādam padomu vai lūdzot kaut ko. Citi nāks pie tevis ar mīlestību, un tu vari atklāt, ka viss, kas nesen šķita neiespējams, tagad pamazām kļūst par realitāti.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 30, 10, 31, 21, 86 

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Zvaigznes tev paredz ļoti aizņemtu nedēļu, būs daudz jāskraida apkārt un intensīvi jāmeklē pēc dažādiem risinājumiem. Arī cilvēku pūlis ap tevi būs liels, bet maz ticams, ka no viņiem sagaidīsi nozīmīgu palīdzību. Mākslinieciskā iedvesma šajā nedēļā var negaidīti piemeklēt tevi, tāpēc esi gatavs īstenot savas idejas. Iespējams, tev ir daudz labu ideju un tagad ir arī to realizēšanai nepieciešamā enerģija. Zvaigznes brīdina, lai šajā nedēļā sargi savas rokas un kājas, pastāv nelaimes gadījumu risks. Šonedēļ tev ir jācenšas atrast mazliet vairāk jautrības savā dzīvē, zvaigznes iezīmē, ka pēdējo 12 mēnešu ierobežojumi tiks atcelti un tu būsi gatavs ienākt prieka zonā. Viss, kas šķita neiespējams, pēkšņi nāks pie tevis kā burvju iespēja. Tā nav maģija, tas tikai iezīmē, ka pasaulē ir laiks klusumam un inertumam un brīdis – aktīvai kustībai. Tu ieiesi otrajā fāzē. Arī mīlestības joma šķitīs mazliet saldāka nekā iepriekš!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 82, 58, 84, 11, 34 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Nauda lidos projām no tevis tik ātri, cik tā ienākusi tavā kontā. Tu vari zvanīt draugam, lai viņš palīdz tev, īpaši labvēlīgs laiks tam būs nedēļas vidū, kad palielināsies uztveres spējas. Nedaudz atlicini naudu priekšdienām, jo tavi izdevumi joprojām būs dažādi un ir taču jauki, ja ir neliels materiāls nodrošinājums. Zvaigznes norāda, ka nedēļas otrajā pusē Saule ieies tavā zīmē, tāpēc esi gatavs atvērt savu sirdi jaunai izpratnei. Tevi sagaida arī papildus pienākumi, priecājies par jaunām iespējām. Izmanto šī brīža īpašo enerģiju darbā, kas palīdzēs ar situāciju, kas tev šķita grūta. Ieklausies informācijā, ar kuru Visums mēģina dalīties ar tevi šajā laikā. Noslēpums tiks atklāts tā, ka tu varēsi atrast savu laimi.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 80, 34, 74, 10, 39 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka cilvēki īsti neklausās tevī šobrīd, tāpēc labāk saudzē savu balsi. Centies ierobežot savus tēriņus šajā nedēļā, lai cik liels arī nebūtu kārdinājums, domā par priekšdienām, ne šo brīdi. Tu mēdz būt pārāk dāsns, ierobežo šo tieksmi! Tas, ko tu šobrīd saredzi kā reālu iespēju, iespējams, neizdosies nākotnē. Pietaupi savas pūles un enerģiju kaut kam daudz labākam, kas tevi piemeklēs jau pavisam drīz. Izmaiņas tavās mājās nesīs lielāku personisko drošību. Apkopo visas savas prasmes un talantus, varbūt atklāsi tajās atslēgu uz savu iekšējo pasauli, tās realizēšanu. Ziņa no ģimenes locekļa var ietvert kādu aizraujošu iespēju.
Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 23, 83, 51, 63, 59 
 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Neļauj lietām izslīdēt sev no rokām, īpaši pašā šīs nedēļas sākumā. Tāpat zvaigznes iezīmē, lai neļaujies apkārtējo stresainajai uzvedībai, pārāk saspringtajam darbības stilam, rīkojies tā, kā tu uzskati par pareizu. Ja arī tevi ir pārņēmis uztraukums, centies nomierināties, ņemot talkā labu devu sava veselā saprāta. Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tu būsi aizņemts ar saviem plāniem un idejām. Tāpat iezīmē, ka būsi gatavs kompromisiem un ļausies jaunam rīcības un domu virzienam. Laulātam draugam vai mīļotajam cilvēkam šajās dienās var būt nepieciešama papildus mīloša attieksme un aprūpe. Esi gatavs šobrīd dot, lai vēlāk saņemtu pretī. Apziņa būs tavs labākais palīgs šajā laikā. Saglabā loģiku kad citi, šķiet pārāk emocionāli. Īss izbrauciens sagādās lielisku jautrību. Negaidi no tā neko konkrētu, bet izbaudi it visu, kas ir tavā ceļā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 17, 82, 46, 91, 72 
 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Nedēļas vidū viss būs tieši tā, kā tu vēlējies. Vienīgā piebilde, ka tieši tev ir jāuzsāk sarunu un jāievirza plāni, jāsper pirmais solis. Tāpat tev var nākties samierināties, ka ir jāstrādā pie kāda cita cilvēka darbības grafika. Zvaigznes mudina plānot kaut ko relaksējošu un komfortablu, tas nevar noiet greizi šajā nedēļā. Ap nedēļas vidu kāds no taviem draugiem vai kāds ļoti tuvs cilvēks var sākt apspriest pārcelšanās jautājumu. Ar dažām papildus pūlēm, tu vari vērst kādu ne tik veiksmīgu situāciju sev izdevīgā gultnē, padarot to par laimīgu notikumu. Nebaidies mīļotajam cilvēkam izrādīt savu neaizsargātību. Tava laipnība pret citiem tiks bagātīgi atalgota, tas turpināsies tuvāko mēnešu laikā. Tavi ģimenes pienākumi turpinās pieaugt, taču ar tiem nāks arī jauna izpratne par līdzjūtību, kas mīkstinās tavu sirdi. Neļaujies bailēm par nezināmo, jo atbilde jau ir ceļā pie tevis!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 15, 56, 84, 94, 81 

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Spriedze var pilnībā pārņemt un paralizēt tevi jau nedēļas sākumā, tāpēc esi gatavs tam! Tas prasīs kādu brītiņu. Slepenas sarunas un tikšanās var dot visai negaidītu iznākumu. Nerīkojies, nedari neko ārkārtēju, līdz tas patiešām nav nepieciešams, jo pretējā gadījumā šajā periodā un brīdī vari pieļaut būtiskas kļūdas. Zvaigznes iezīmē, ka kāds draugs var vadīt tevi pareizā virzienā, ja vien tu saņemsies un palūgsi padomu. Jaunas attiecības izrādīsies diezgan intriģējošas. Neļauj pagātnei ietekmēt tevi negatīvā veidā. Tas no kā tu baidies, patiesībā neeksistē, izņemot – tavu prātu! Mīlestība ienāks tavā dzīvē, kad tu iemācīsies pieņemt to, apzinoties, ka esi pelnījis vislabāko. Ļauj sevi palutināt un tu atklāsi jaunu jutekliskuma līmeni, kas būs teju kā trieciens tavai ierastajai pasaulei. Pēkšņs brauciens var apburošā veidā novest tevi tur, kur negaidīji, sniedzot to, kas tev ir patiešām nepieciešams.
Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 18, 49, 32, 34, 85 
 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tu vari atkal nonākt pie savām bažām, neuztraucoties par citiem. Jauni plāni un idejas sāks rosīties tavā prātā un radīsies vēlme apspriest tos ar taviem biznesa partneriem. Šīs nedēļas beigās tev ir jābūt gatavam īstenot visas panāktās vienošanās, zvaigznes iezīmē, ka to realizēšanai īpaši labvēlīgas ir turpmākās divas nedēļas. Šajā periodā viss veiksies labi. Ja esi domājis par laulībām vai to, kā uzlabot esošo partnerību, ir īstais laiks tam! Ir labvēlīgs brīdis arī juridiskiem darījumiem. Sagatavojies jautrībai, kādam nelielam ceļojuma piedāvājumam, kas ienesīs lieliskas iespējas tavā pasaules uztverē, parādot un atklājot, ko tādu, ko, iespējams, biji aizmirsis. Šajā nedēļā tev ir jāiemācās saskatīt laimi un prieku mazās lietās. Zvaigznes mudina iekārtot dārzu, iespējams, atklāsi, kādu svētlaimi sniedz fiziska rosīšanās – svaigā gaisā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 36, 89, 58, 65, 83 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Zvaigznes iezīmē, ka tu joprojām esi uz laimīgās savas dzīves svītras. Šī būs vēl viena nedēļa, kas piedāvās tev dažādas priekšrocības, esi gatavs ņemt ikvienu iespēju, ko dzīve tev piedāvās. Tāpat tavā ceļā būs papildus materiālie līdzekļi, kas palīdzēs realizēt iepirkšanās jautrību. Kāds, ar kuru tu nesen esi iepazinies, iespējams, ir tieši tas cilvēks, ar kuru jau sen esi vēlējusies satikties. Zvaigznes iesaka norunāt tikšanos, lai pārliecinātos kā savienojas jūsu abu ķīmijas. Planētu stāvoklis liecina, ka tu spēsi saredzēt zvaigznes un sajust patiesu, īstu saviļņojumu. Iespējams, būs grūti atmest kādas vecas idejas, bet ir pienācis laiks ievilkt svaigu malku – jaunu ideju un notikumu. Jauni draugi un partneri var uzmundrināt tevi šajā dzīves posmā. Tomēr zvaigznes iezīmē varbūtību, ka pagātne vēlreiz ienāks tavā dzīvē un patiesībā tu vari atklāt, ka šobrīd tam ir vairāk vietas tavā ikdienā, nekā iepriekš to saprati. Šķiet, ka ģimenes lietas šobrīd ir pārmaiņu režīmā. Pieņem šos notikumus ar eleganci un pozitīvu nostāju, citi būs pilnīgi bez valodas no šādas tavas reakcijas.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 10, 44, 72, 35, 5 
 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes brīdina, ka pastāv draudi, ka tu sevi šajā nedēļā nesaudzēsi vai gluži pretēji – bezatbildīgi pazudināsi to, pie kā esi strādājis tik grūti pēdējā laikā. Šī ir nedēļa, kad būt praktiskam un tērēt tikai to, ko vari atļauties. Neiznieko to, ko esi taupījis laikiem, kad tas būs nepieciešams vairāk. Iemācies noteikt ierobežojumus pats sev! Ja tu domā, ka citi neklausās tevī, tu kļūdies. Idejas, ko esi paudis pēdējo mēnešu vai pat gadu laikā kļūs acīmredzamas tavā dzīvē tieši šobrīd. Tev ir jāatrod pareizā deva – pareizais balanss, kā savienot šo pagātnes devumu ar jaunajām, inovatīvajām pieejām šobrīd, domājot par nākotni, kas var būt diezgan mokoši. Ja runāsi ar citiem mīlestības pilnā manierē, saņemsi pretī pozitīvu attieksmi. Ļauj atmest sev viltus cerības, atver durvis jaunām iespējām! Šī ir tava nedēļa, kad vari spīdēt spožā gaismā!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 47, 9, 5, 80, 1 
 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Vai tavā dzīvē valda patiesība vai tās visas ir tikai ilūzijas? Šāds un līdzīgi jautājumi šajās dienās, šķiet, radīsies daudz vieglāk nekā atbildes uz tiem. Ja neesi pārliecināts par to, kāda rīcība ir laba tieši tagad, tas ir rādītājs, ka tavas gars cenšas pavēstīt, ka ir laiks nomierināties un nedaudz nogaidīt. Ja esi iesaistīts kādā notikumā, kas šķiet kā kaķa spēle ar peli, iespējams, uzskatīsi, ka esi kaķis. Saglabā mieru. Ļauj tam, kas ir saduļķojies kļūt skaidram. Aktīva rīcība šobrīd var radīt pārsteidzošus un ne vienmēr patīkamus rezultātus. Zini un tici, ka viss piepildās tikai tiem, kuri patiesi un uzticīgi gaida.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 18, 31, 50, 35, 78 

 

 

 

Lai notikumiem bagāts un radošs jūlija sākums!

Sabiedrība

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Pēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par leģendāro apvienību “Dzelzs vilks”

  Grupa “Dzelzs vilks” pēc ilgāka laika publicē jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni” un izdod...

Diemžēl Magone uzzinājusi pavisam nepatīkamus jaunumus

  Sašķobījušās STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Magones un dzejnieka Jana Ikes attiecības. Pēc vētrainās...
Foto:Pexels.com/Hakan Erenler/CC

Diemžēl trešdiena sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 29.novembra plkst. 6.30 līdz 30.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...