Savdabīgs gadījums fiksēts Tukumā, kur nedaudz nepaveicās kādai izpalīdzīgai Valsts policijas ekipāžai, vēsta portāls ntz.lv

 

Svētdien, 31.jūlijā, ap plkst. 00.50 uz dzelzceļa sliedēm pie stacijas Tukums-1 pēkšņi noslāpis kāds BMW markas spēkrats. Aiz šī auto braucošie likumsargi nerīkojās tā, kā to nakts melnumā darītu 98% Latvijas autovadītāju, bet apstājās un izkāpa, lai palīdzētu auto nostumt no sliedēm.

 

Kamēr likumsargi palīdzēja stumt BMW, pārbrauktuvei tuvojās elektrovilciens un nolaidās drošības barjera, kas sabojāja policistu auto – cietis priekšējais vējstikls. Tomēr šajā gadījumā drīzāk jāpriecājas par to, ka uz sliedēm vairs neatradās noslāpušais BMW.

 

Dienu iepriekš, 30.jūlijā, Tukumā, Kuldīgas ielā, kāda 1971.gadā dzimusi sieviete mēģināju padarīt sev galu, pārgriežot vēnas. Par laimi, viņai tas nav izdevies, sieviete nogādāta ārstniecības iestādē.

 

Tāpat jūlija pēdējā dienā Tukuma novadā notikušas divas zādzības. Irlavas pagastā no automašīnas Audi nozagts viedtālrunis Samsung Galaxy A5 un 3 eiro, bet vēlāk Tukumā, Raudas ielā, no veikala kāds 1962.gadā dzimis vīrietis nozadzis 6,39 eiro vērtu vīna pudeli. Vīrietis aizturēts, sākts kriminālprocess.