Sēru vēsts ASV sportā un visā bobsleja saimē – kā apstiprina ASV Olimpiskā komiteja, vien 37 gadu vecumā sestdienas rītā miris šīs valsts bobsleja izlases līderis Stīvens Holkombs.

 

 

Viņš atrasts miris savā istabiņā olimpiskajā treniņu centrā Leikplesidā. Tiek norādīts, pasaules čempions un olimpiskais medaļnieks miris miegā.

 

 

Holkombs aktīvi gatavojās Phjončhanas olimpiskajām spēlēm, turklāt, neskatoties uz vecumu un problēmām ar lieko svaru, bija visai konkurētspējīgs. Aizvadītajā Pasaules kausa sezonā viņš bija otrais divnieku kopvērtējumā, bet četriniekiem trešais, ne reizi vien apsteidzot mūsu izlases līderus Oskaru Melbārdi un Oskaru Ķibermani.

 

 

Holkombs ASV izlasē startēja kopš 1998.gada, kļūstot par olimpisko čempionu Vankūverā četriniekos, bet Sočos tiekot pie divām bronzām. Viņš ir seškārtējs Pasaules kausa ieguvējs, tāpat viņa kontā desmit medaļas pasaules čempionātos. Viņu vienmēr atcerēsimies arī pēc īpaši draudzīgās izturēšanās pret līdzjutējiem – pēc finiša Stīvens allaž apsveicinājās ar sanākušajiem.