Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, daļa pienākumu šajā nedēļā būs saistīti ar kādu vīrieti (tuvinieku, draugu, kolēģi) un būs nepieciešams tos veikt gan gana veikli, gan veiksmīgi. Šī nedēļa var būt noslēdzošais punkts kaut kam senāk iesāktam, kā arī var nākties atlikt uz vēlāku savus sākotnēji iecerētos plānus. Daudz uzmanības veltīsi saviem bērniem, mazbērniem un citiem gados jauniem tuviniekiem. Ar viņiem kopā pavadītais laiks būs atmiņās paliekošs. Sievietes no tavu draugu un tuvinieku loka būs daudz komunikablākas šajā nedēļā, līdz ar to vairāk tiksieties un sazvanīsieties. Maija sākums atnesīs interesantus notikumus mīlas dzīvē. Dažiem šis būs labvēlīgs laiks, lai dotos uz randiņiem un tiktos ar cilvēkiem no visdažādākajām pasaules vietām. Piedzīvosi nelielas skumjas sakarā ar kādu neizdošanos vai aizkavēšanos. Izvairies no depresīva noskaņojuma – tev priekšā ir svarīga nedēļa, kurā nevari emocijām ļaut vaļu.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, piedzīvosi vilšanos saistībā ar kāda cilvēka negodprātīgo, ļauno rīcību, kura vērsta pret tevi. Nedēļas gaitā tevi var aizvainot nepatīkami komentāri vai baumas. Gaismā var nākt kāds privāts vai ģimenes noslēpums, ar kurā reiz esi dalījies ar šķietami uzticamu cilvēku. Esi uzmanīgs attiecībās ar gados jaunām sievietēm, kuras ambiciozi vēlas sasniegt savus mērķus. Mīlas dzīvē vari piedzīvot nedrošības vai vientulības brīžus pat tad, ja tev ir sava otrā pusīte. Plānosi tikšanās un apciemojumus tuvākajai nākotnei. Pastāv iespēja, ka ar tevi sazināsies kāds cilvēks, kuru neesi saticis ilgāku laiku. Pievērs uzmanību saviem ienākumiem un izdevumiem. Prieku sagādās dažādi ar naudu saistīti notikumi, piemēram, algas pielikums. Pozitīvas emocijas raisīs arī kāda jauna draudzība.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šajā nedēļā būs jārealizē vairāki svarīgi plāni, kuri saistīti ar tuviniekiem. Dažiem tas var būt ģimenes ceļojums, dažiem dzimšanas dienas vai vārda dienas svinības u.tml. Piedzīvosi jaukus brīžus kopā ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Tavas attiecības ar sievietēm šajā nedēļā būs delikātas un būs grūti saprast viņu viedokli un vēlmes. Dosies uz vairākām jau iepriekš plānotām tikšanām ar cilvēkiem, ar kuri tevi vieno profesionālie kontakti. Spēsi attīstīt šīs attiecības sev labvēlīgā virzienā. Iespējams, uzsāksi jaunu draudzību vai romantiskas attiecības ar kādu, kurš dzīvo tālienē. Grūtības sagādās ar bērniem saistīto plānu īstenošana. Dažādu iemeslu dēļ izjutīsi vilšanos. Neskatoties uz raizēm, viss tas, kas tev svarīgs, noritēs uz pozitīvas nots un lēnām tevi pietuvinās nākotnes sasniegumiem. Sievietēm šajā nedēļā nāksies pieņemt vairākus smagus un steidzamus lēmumus. Ieteicams būt atklātam attiecībās ar citiem cilvēkiem. Negodīga rīcība atnesīs negatīvas sekas. Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem konflikti ikdienas dzīvē var rezultēties ar neparedzamiem pavērsieniem dažādās dzīves jomās.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šī nedēļa būs īpaši labvēlīga finansiālā ziņā. Izmanto to, lai uzsāktu nopietnas sarunas, kā arī noslēgtu vienošanās finanšu jomā. Šī nedēļa tevi var nepatīkami pārsteigt saistībā ar kāda tuvinieka veselības problēmām. Pastāv iespēja, ka viņam tiks uzstādīta jauna diagnoze, kā rezultātā nepieciešama cita ārstēšanās. Var gadīties, ka būs grūti viņu pierunāt sekot līdzi mediķu dotajām norādēm. Gaidāmi arī citi pārsteigumi ģimenē. Daži no tiem būs saistīti ar tuvu un tālu dzīvojošiem tuviniekiem. Dosies uz ģimeniskām sanākšanām vai saņemsi uzaicinājumu uz doties ciemos tuvākajā nākotnē. Labvēlīgs laiks, lai saderinātos un noslēgtu laulību. Notikumi kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē raisīs dinamiskas sarunas (lielākoties telefoniski) ar tuviniekiem un draugiem. Vēža zīmē dzimušajiem vīriešiem gaidāma interesanta un noderīga saruna par un ap jaunu darbu, biznesu vai iespēju gūt papildus ienākumus. Sievietēm piemērots laiks nozīmīgu lēmumu pieņemšanai, kā arī juridisko jautājumu sakārtošanai.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šī nedēļa būs labs laiks, lai izveidotu un attīstītu draudzīgas attiecības ar tuvu un tālu dzīvojošiem cilvēkiem. Taču, ieteicams nesteigties ar savas uzticības dāvāšanu. Uzmanies no cilvēkiem, kuri var slēpt savu identitāti. Dzīve mājās noritēs bez īpašiem pārsteigumiem un notikumiem. Centīsies atbrīvoties no vecām problēmām un saistībām. Tikšanās ar citiem cilvēkiem būs emocionālas, it īpaši, ja plāno tikties ar kādu draugu no savas pagātnes. Nedēļas gaitā apmeklēsi kādu īpašu pasākumu. Izmanto šīs septiņas dienas, lai pabeigtu iesāktos darbus un kaltu jaunus plānus. Nu visu spēsi paveikt raitāk un vieglāk. Vīrieši var piedzīvot vairākus ar darbu vai biznesu saistītus pārsteigumus. Pieņem lietas tādas, kādas tās ir un necenties meklēt atbildes uz jautājumiem – nākotne tās atnesīs pati. Sievietes dzīsies pēc komforta mājās, atbrīvojoties no vecām, sabojātām lietām un aizvietojot tās ar jaunām. Lielu lomu spēlēs mīlestība. Tā pavisam noteikti šonedēļ tevi pavadīs ik uz soļa.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ tevi iepriecinās kāds mājsaimniecībai noderīgs pirkums, kurš padarīs tavu dzīvi komfortablāku. Šī nedēļa tevi pārsteigs arī ar negaidīti saņemtu naudu vai finanšu dokumentu. Iespējams, saņemsi labas ziņas saistībā ar kāda ilgstoši sirgstoša tuvinieka vai drauga atveseļošanos. Nāksies pieņemt vairākus svarīgus lēmumus par un ap ģimenes locekļiem. Risinājumi būs dažādi un jautājumi var skart visdažādākās dzīves jomas: izglītību, ģimeni, karjeru utt. Svarīgi saglabāt reālistisku skatu uz lietām, ko vēlies sagaidīt no cilvēkiem un lietām, saistībā ar kurām dod viņiem solījumus. Būsi pārsteigts par kādu dāvanu vai piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties. Kopumā, pārsteigumi pavisam noteikti uzlabos tavu noskaņojumu. Ienākumi var nebūt tik lieli, kā cerēts, taču naudas trūkumu neizjutīsi. Vīriešiem labvēlīgs laiks, lai atrisinātu dažādas problēmas, kuras jau ilgstoši sagādā raizes. Sievietēm uzsmaidīs veiksme, pateicoties kurai jau tuvākajā nākotnē izdosies gūt lielākus ienākumus.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ nāksies veikt kādu neplānotu pirkumu mājai vai savām personīgajām vajadzībām. Tas var būt jauns apģērba komplekts vai apavi, kuri pavisam noteikti tevi iepriecinās. Šajā nedēļā gaidāmi interesanti notikumi mājās. Daži no tiem būs plānoti, taču citi tevi pamatīgi pārsteigs. Kopumā, tev priekšā ir veiksmīga nedēļa, kurā gūsi iespējas veicināt savu attīstību, it īpaši karjeras un izglītības jomā. Interesanti notikumi tevi gaida mīlas dzīvē un attiecībās ar draugiem. Sirdī brīvie iepazīsies ar potenciālo otro pusīti. Zvaigznes sola svarīgas telefona sarunas un viesus, kuri kaut kādā veidā būs nozīmīgi tavai nākotnei. Iespējams, kopā ar tuviniekiem pārrunāsiet ar mājvietu saistītus jautājumus un apsvērsiet dzīvesvietas maiņu vai remontdarbus. Jārēķinās ar lielākiem izdevumiem, no kuriem liela daļa būs neplānoti. Nodibināsi finanšu saistības ar kādu, kurš dzīvo citā pilsētā. Nedēļas gaitā tavu uzmanību piesaistīs vairāki starpgadījumi, kuru cēlonis būs visai karstas baumas. Lai nu kā, nekļūsti pārlieku ziņkārīgs, ja vēlies izvairīties no nevēlamām problēmām. Ieteicams neatlikt uz vēlāku laiku ar mājsaimniecību saistīto maksājumu veikšanu.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šonedēļ gaidāmi neplānoti notikumi saistībā ar naudu, finanšu dokumentiem, līgumiem utt. Nedēļas gaitā sapratīsi, cik grūti ir kaut ko saplānot, jo viss notiks pilnīgi citādāk, nekā biji iecerējis. Saskarsies ar negaidītiem izdevumiem, kuri būs saistīti ar mājām vai ģimeni. Iespējams, būs nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu kavētos maksājumus un parādus. Daļai var nākties risināt jautājumus, kuri saistīti ar aizsaulē devušos cilvēku. Daudzi gūs papildus ienākumus, pateicoties kādam draugam vai ģimenes loceklim. Saņemsi telefona zvanu, kurš tevī raisīs skumju noskaņojumu. Būsi dusmīgs par kāda cilvēka rīcību vai kāda valsts iestādes darbinieka profesionalitātes trūkumu. Pastāv iespēja, ka sekosi līdzi kāda nopietna konflikta attīstībai vai problēmai tuvinieka vai drauga dzīvē. Zvaigznes sola interesantus notikumus mīlas dzīvē. Biznesā spēsi dažādas situācijas pavērst sev par labu. Ja esi plānojis doties ceļojumā, vari būt drošs, ka tas sagādās tev pozitīvas emocijas. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm labvēlīgs laiks finanšu jomā. Spēsi atbrīvoties no spriedzes, kuru sagādāja līdzekļu trūkums.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ saņemsi interesantu telefona zvanu vai piedāvājumu no cilvēka ārpus sava ģimenes vai draugu loka. Visticamāk, šī persona dzīvo citā pilsētā vai valstī. Piedzīvosi kādu emocionālo notikumu saistībā ar draugu vai kaimiņu. Zvaigznes sola dažādus emocionālus notikumus mīlas dzīvē. Kopumā, tā būs piesātināta ar interesantiem notikumiem, sarunām vai lēmumiem, kuri noteiks tavu attiecību nākotni. Dažiem tie var būt pozitīvi, bet citiem ne tik pozitīvi. Sirdī brīvajiem Strēlnieka zīmes pārstāvjiem labvēlīgs laiks jaunu attiecību uzsākšanai. Nedēļas gaitā var izvērsties konflikts saistībā ar kādu pirkumu vai nekustamo īpašumu. Pastāv iespēja, ka šo septiņu dienu laikā būs jāuzņemas rūpes par kāda tuva, smagi saslimuša cilvēka veselību un nepieciešamo ārstēšanos. Būs jāveic gan telefona zvani, gan jāapciemo šis cilvēks klātienē. Sievietēm īslaicīgu spriedzi radīs nepieciešamība pieņemt svarīgu lēmumu vai veikt pārmaiņas tuvākajā nākotnē. Vīriešiem ieteicams neuztvert pārāk nopietni apkārtējo sniegtos padomus un ieteikumus. Tā vietā paļaujies uz savu intuīciju.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ nāksies risināt vairākus finansiāla rakstura jautājumus, kuri skar tevi personīgi. Ienākumi būs mazāki, nekā iepriekš, līdz ar to var gadīties, ka arī ne pietiekami ierastajiem izdevumiem. Nedēļas gaitā tiksies ar vairākiem interesantiem cilvēkiem. Par sevi ar telefona zvanu un ziņu palīdzību atgādinās arī senāki draugi. Kāds ar meiteni vai jaunu sievieti saistīts notikums var kalpot par iemeslu kopā sanākšanai draugu vai tuvinieku mājās. Labvēlīgs laiks profesionālajā jomā – varēsi veiksmīgi realizēt vairākas savas idejas. Notikumi darba vietā iezīmēs vairākas maijā un jūnijā gaidāmās pārmaiņas. Bez pārsteigumiem neiztikt, taču tie, protams, katram individuāli būs atšķirīgi. Mājās ieteicams pievērst uzmanību lietām, kurām nepieciešams veikt uzlabojumus vai remontu. Piemērots laiks, lai iegādātos ko jaunu, taču izvērtē gan preces cenu, gan kvalitāti. Neļauj vaļu emocijām. Nedēļas beigās sapratīsi, cik nozīmīgs un produktīvs bijis šis laiks. Esi pozitīvs un veiksme stāvēs tev blakus!

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, iesaistīsies daudzos ar ģimeni saistītos notikumos, tikšanās un sanākšanās, kurām par iemeslu kalpos kāds bērns vai jaunietis. Raizes un problēmas, kuras risināsi šajā nedēļā, būs tādas, ar kurām saskaries jau ilgstoši. Jo vairāk atliksi to risināšanu, jo sarežģītāk būs no tām atbrīvoties. Daudziem šis būs laiks, kurā jālemj par labu dažādiem kompromisiem. Cilvēki, kuri šajā nedēļā ienāks tavā dzīvē, būs grūti sasniedzami individuālisti. Dod viņiem laiku tevi iepazīstināt ar sevi, pirms piekrīti draudzībai vai cita veida attiecībām. Konflikti lielākoties būs saistīti ar ikdienišķām lietām. Kāds notikums jauna vīrieša vai zēna dzīvē radīs problēmas tavu draugu, kaimiņu vai tuvinieku ikdienā. Tas var būt saistīts ar zādzību, zaudējumu vai citu nepatīkamu starpgadījumu. Tava veiksme lielā mērā būs atkarīga no pagātnē paveiktā. Labvēlīgs laiks, lai dotos ceļojumā.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, tev priekšā ir interesanta nedēļa, kurā gūsi skaidrību par dažādiem svarīgiem dzīves jautājumiem un plāniem. Prieku raisīs dažādi notikumi un cilvēki tavā dzīvē. Kāda pagātnē piedzīvota neveiksme izrādīsies tavu šī brīža panākumu pamats. Saņemsi nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu cilvēku. Tie raisīs tevī skumjas ilgāku laiku. Dinamiska nedēļa attiecībās ar draugiem. Gaidāmas daudzas tikšanās un sarunas, kuru laikā pārrunāsiet kopīgos nākotnes notikumus. Problēmas var sagādāt veselība, it īpaši, ja pašrocīgi centīsies atbrīvoties no simptomiem. Nedēļas gaitā saņemsi informāciju, kuru ieteicams nesteigties paziņot tālāk. Tā vietā izmanto to savām interesēm. Zvaigznes sola īpašu notikumu, kurā piedalīsies arī kāds vīrietis. Zivju zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams pasargāt sevi no negodprātīgiem cilvēkiem un viņu mēģinājumiem izmantot nodibinātos kontaktus savtīgos nolūkos.

 

 

Lai tev šī nedēļa izdodas lieliska!