Auns

Šī ir brīnišķīga diena jaunradei! 2. jūnijs ir piemērots arī jebkādām intelektuālajām darbībām. Tajā pašā laikā tev vajadzētu vairīties no koncentrēšanās uz nenozīmīgiem jautājumiem, veicot sistemātisku, rūpīgu pieeju visam, ko šodien darīsi. Šis ir arī labs laiks saskarsmei ar dzīvesbiedru vai kādu tev tuvu draugu.

 

 

Vērsis

Šī ir diena, kad Vērša personiskie centieni būs saglabāt un pavairot tās priekšrocības, kas dod labus rezultātus. Tomēr zvaigznes iezīmē, ka tev nevajadzētu aizrauties ar sasniegtajiem panākumiem, lepni nenolaid rokas, bet turpini rīkoties. Tu vari iegūt daudz, bet tikai to, ko patiešām būsi pelnījis –  pārējais var būt tikai tavas iztēles auglis.

 

 

Dvīņi

Ja tev ir apnikušas neveiksmes vai dažādas likstas, kas nospiež tevi uz ceļiem, īpaši nespējot paveikt kādus svarīgus pienākumus, šī diena – 2. jūnijs būs burtiski balzams tavai dvēselei. Šodien tev var rasties lieliskas atpūtas iespējas, kādas radošas aktivitātes. Vari pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem vai citiem tev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

Vēzis

Šī diena būs brīnišķīgs laiks, lai sajustu un izbaudītu harmoniju tavā ģimenes dzīvē vai mēģinātu to atjaunot. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari saņemt atbalstu, līdzjūtību un izpratni ne tikai parastos mājsaimniecības jautājumos, bet arī tēmās, kas iezīmē kādu vēlamu atbildi tavā darbības plānā.

 

 

Lauva

Šī ir lieliska diena laulāto un mīļoto cilvēku kontaktu stiprināšanai un draudzīgiem paziņojumiem par līdztiesības pamatiem. Zvaigznes iezīmē un atgādina, ka draugi tevi mīl un ir gatavi palīdzēt neatkarīgi no tavas materiālās situācijas, reputācijas vai sociālā statusa. Tomēr ļoti liels cilvēku skaits var censties izmantot arī tavu labo gribu un maigo sirdi, esi piesardzīgs!  Neļauj iedzīvoties labumos, pašiem neko nedarot.

 

 

Jaunava

Kādi labvēlīgi notikumi var aizēnot Jaunavas raizes par finanšu problēmām. Tavs darbs vai profesionālās iemaņas var sākt sniegt kādu saredzamu, sataustāmu labumu. Zvaigznes iezīmē, ka tava alga var palielināties saistībā ar to, ka tavs priekšnieks vai klients izjūt pret tevi vienkāršu, cilvēcisku patiku, novērtējot tavu devumu kvalitatīvam darbam, informatīvajam vai citāda veida nesavtīgam atbalstam.

 

 

Svari

Šis ir veiksmīgs periods tiem, kuri studē, uzsāk kādu notikumu saistībā ar zinību sfēru, pēcdiploma izglītību, publikācijām, ārvalstu kontaktu izveidošanu vai tālu ceļojumu. Bet zvaigznes vēlas tevi brīdināt: katra izcila iespēja iepriekšminētajās sfērās tiks saistīta arī ar kādu noteiktu ierobežojumu. Vienkārši rēķinies ar to, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un kliedējot ilūzijas.

 

 

Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka Skorpionam jāpasteidzas izveidot labas attiecības ar kolēģiem un darba vidē iesaistītajām personām, realizējot to ar jebkādiem šobrīd pieejamiem līdzekļiem. Tas pats attiecas uz taviem laulības un partnerattiecību sakariem. Šodien tavu mijiedarbību ar cilvēkiem lielā mērā ietekmēs mīlestība, labestība, pieklājība, takta izjūta un laba gaume.

 

 

Strēlnieks

Šajā laika periodā vari stiprināt saikni ar draugiem vai nodibināt jaunas attiecības ar kādu interesantu personu. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari radīt ārkārtīgi pozitīvu iespaidu uz cilvēkiem ap sevi, parādot, ka tev var uzticēties, ka spēj novērtēt līdera viedokli, pat apbrīnojot viņa spējas.

 

 

Mežāzis

Šodien, 2. jūnijā zvaigznes tev teju sola ideālus apstākļus jebkuram darbam, kas saistīts ar tavu estētisko principu realizēšanu, kā arī informācijas apmaiņu un biznesa sarunu veikšanu. Tu vari veikt ievērojamu progresu, lai veicinātu literāro, skatuvisko vai jebkādu citu radošo projektu.

 

 

Ūdensvīrs

Ja Ūdensvīrs vēlas palikt uzticīgs savas personīgās dzīves principiem, tev vajadzētu sava mīļotā cilvēka intereses šodien padarīt par savu prioritāti. Zvaigznes brīdina, lai šī mērķa realizēšanai nepielieto seksuālo attiecību pusi, koncentrējies vien uz savas otrās pusītes domām un vēlmēm. Fiziskais stimuls tikai pasliktinās tavas bažas un raizes, radot vēl saspringtāku atmosfēru.

 

 

Zivis

Kopējā atmosfēra tavā ģimenes dzīvē šajā dienā var ievērojami uzlaboties. Pat, ja nesen esat piedzīvojuši cīņu viens ar savu otru vai kādu vecāku personu, šodien šīs domstarpības būs vien principa jautājums, jo, ja tu vēlēsies visu nogludināt un atrisināt, šodien tev zvaigznes piedāvās šādu iespēju. Lai dzīvo sirsnība!

 

Lielisku dienu!