Apvienības ‘Duets Sandra’ fanus pāršalc sliktas ziņas

11/01/17 17:19 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Īsi pirms Ziemassvētkiem jau vēstījām, ka populārā apvienība Duets Sandra nonākusi smagā situācijā. Solistes Sandras slimības dēļ grupa vairs nespēj uzstāties oriģinālajā sastāvā. Kā vēsta portāls skaties.lv, Sandras aizvietotājs Andris Roga nav izrādījies laimīgā loze, jo cilvēki vairs nevēlas grupu aicināt uz koncertiem.

 

 

Kad ļaudis uzzina, ka Sandra uz skatuves nekāps, koncertus grupai atsaka, portālam atklāj Sandras vīrs Andris Brīnums. Duetam jaunajā sastāvā bijušas vien divas uzstāšanās, viena no tām 7.janvārī Fonoklubā Cēsīs.

 

facebook.com/fonoklubs

facebook.com/fonoklubs

 

Šobrīd [saruna notika pirms pāris dienām] Andris pat īsti nevar pateikt, kad gaidāma nākamā uzstāšanās, jo no desmit koncertu piedāvājumiem, ko grupa izsaka, tikai uz vienu grupu paņemot. “Cilvēki baidās kaut kur aicināt Duets Sandra šajā pagaidu sastāvā – bez pašas Sandras,” stāsta viņas vīrs. Esot vien pāris korporatīvo pasākumu, bet nekādi publiski koncerti neesot plānoti.

 

 

Andris atklāj, ka smagi strādājot, grupai iepriekš bijuši pat 4-5 koncerti nedēļā, bet nu iestājies tukšums, kas ietekmē arī maciņu. “Kaut kā jau iztiekam, bet, protams, naudas nav vairs tik daudz, kā bija, kad ik nedēļas sniedzām vairākus koncertus.” To, ka agrāk Duets Sandra uzstājās gana bieži, apliecina arī gadu sens ieraksts grupas Facebook profilā:

 

 

 

 

Šī iemesla dēļ abi Andri šobrīd ir gatavi spēlēt teju jebkur un jebkurā laikā, arī par samaksu iespējams vienoties. Interesentiem lūgums rakstīt Andra Brīnuma Facebook profilā.

 

 

Izmantojiet iespēju redzēt leģendārās grupas sniegumu “dzīvajā” un pie reizes palīdzēt Sandrai atgriezties uz skatuves!

 

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: