papildināta – Hercoga Viljama jaunais matu griezums izmaksājis milzīgu naudu; viņš par to tikai pasmējies

19/01/18 20:44 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Jau vēstījām par krasajām izmaiņām Kembridžas hercoga Viljama frizūrā – cīnoties ar iedzimtu plikgalvību, viņš ļāvis savus plānos matus nogriezt pavisam īsus. Britu mediji nu atklāj, ka šis prieks izmaksājis bargu naudu.

 

Kā vēsta britu bulvārprese, šīs pārmaiņas veicis smalks frizieris vārdā Džoijs Vīlers, kura salonā matu griezums kungam izmaksā no 125 mārciņām (141,46 eiro). Tā kā meistars ieradies pie Viljama Kensingtonas pilī, šis prieks izmaksājis aptuveni 180 mārciņas jeb 203,70 eiro.

 

Viljams, kurš iepriekš nereti kļuvis par brāļa Harija un sievas Keitas zobgalību upuri, uzklausījis sievas stilista padomu, tādēļ izlēmis matus nodzīt.

 

Tikmēr soctīklu lietotāji pauž neizpratni par milzīgo griezuma cenu, stāstot, ka dažādās Londonas vietās tik vienkāršs darbiņš pie friziera izmaksātu vien dažas mārciņas.

 

Savukārt pats monarhs esot smējies, uzzinot, ka mediji vēsta par 180 mārciņu vērto matu griezumu, vēsta “Daily Mail” karalisko ziņu korespondente.

 

Hercogs esot priecīgs, ka visi domā, ka viņam ir pietiekami daudz matu, lai par frizēšanos būtu jāmaksā tāda nauda, viņai norādījis avots. Vismaz Viljamam ir pietiekami laba humora izjūta, lai par to pajokotu!

 

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: