Jau zināmi šī gada ‘Supernova 2017’ finālisti

17/02/17 13:07 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Publicitātes foto
Publicitātes foto

 

Šo svētdien, 19. februārī noskaidrosies, kuri četri izpildītāji cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija.  Kā izrādās, bukmeikeriem tas jau ir zināms. Vai tā tiešām būs? Laiks rādīs! 

 

Priekšroka tiks dota skatuves pieredzei vai jaunības harizmai? To uzzināsim 19.februārī plkst. 21:25 LTV1 ēterā!

 

Kā zināms, pusfinālā redzēsim šādus māksliniekus un viņu izpildītās dziesmas: Lauri Valteru ar “Magic Years”, Lindu Leen ar “Who is in Charge”, grupu “Franco Franco” ar “Up”, Miku Dukuru ar “Spiritual Priest”, Santu Daņeļeviču ar “Your Breath”, The Ludvig ar “I’m In Love With You” „Triana Park” ar “Line” un „My Radiant You” ar “All I Know”.

 

Savus favorītus iespējams atbalstīt jau tagad – klausoties to dziesmas straumēšanas vietnē Spotify, tā kā katrs klausījums tiek ņemts vērā kopējā skatītāju balsojumā.

 

Žūriju arī pusfinālā jau tradicionāli pārstāvēs Kaspars Roga, Guntars Račs, un DJ Rudd. Kā ceturtais šoreiz būs Petri Manonens (Petri Mannonen) no ierakstu kompānijas „Universal Music Group” (Somija), kurš kopā ar kompānijas A&R departamentu piedalījās “Supernova 2017” dziesmu atlasē.

 

Arī otrā “Supernova 2017” atlases tiešraide 12. februārī kļuva par svētdienas skatītāko raidījumu Latvijā, pie televizora ekrāniem to noskatījās nedaudz vairāk kā 130 000 skatītāju, internetā tiešraidi vēroja vairāk kā 13 000 skatītāju.

 

Vēl ir palicis neliels skaits biļešu uz svētdienas “Supernova 2017” tiešraidi. Tās par 10 eiro iespējams iegādāties www.ekase.lv.

 

Biļetes uz konkursa finālu 26. februārī varēs iegādāties no nākamās pirmdienas.

 

Sekot līdzi jaunumiem “Supernova” iespējams arī izmantojot aplikāciju:

• Apple – http://ejuz.lv/supernovaapp

• Android – http://ejuz.lv/supernovaandroid.

 

Pēc Triobet” bukmeikeru domām ir divi izteikti favorīti, kas noteikti turpinās sacensties par dalību Eirovīzijā, tās ir grupas Triana Park un My Radiant You. Savukārt mūziķiem The Ludvug, Santai Daņeļevičai un Mikam Dukuram ir vienlīdzīga iespējamība turpināt dalību konkursā.

 

Vienlīdzīgu 90% iespējamību startēt finālā “Triobet” bukmeikeri piešķir grupām Triana Park un My Radiant You. Ekstravagantā apvienība Triana Park, ik reizi kāpjot uz skatuves, klausītājus iepriecina ne tikai ar kvalitatīvu muzikālo sniegumu, bet arī ar interesantiem tērpiem un skatuves tēlu. Arīdzan My Radiant You klātesošos neatstāj vienaldzīgus, ikreiz izpildot muzikālo priekšnesum jūtama emociju klātesamība.

 

Mūzikas cienītāju uzmanību nopelnījis mūziķis The Ludvig. Šis sešpadsmitgadīgais puisis fascinē ar spēcīgu balsi un pārsteidzošu dziedājumu. Šī iemesla dēļ “Triobet” bukmeikeri piešķir 71% iespējamību priecēt klātesošos konkursa fināla kārtā. “Triobet” bukmeikeri norāda, ka par vietu finālā cīnīsies arī jaunā dziedātāja Santa Daņeļeviča un mūziķis Miks Dukurs – viņiem arī 71% iespējamība turpināt dalību konkursa nākamajā kārtā.

 

“Triobet” bukmeikeri uzskata, ka finālistu četriniekā neiekļūs bijušais grupas Ēnas solists Lauris Valters, kura iespēju iekļūt finālā bukmeikeri novērtējuši ar 55% varbūtību, tādas pašas izredzes esot arī dziedātājai Lindai Leen un grupai Fanco Franco.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: