Romans atstāja vēstuli, ka ‘dodas uz citiem medību laukiem’. Ģimenes palīgā sauciens!

18/05/17 15:31 | Raksta autors : Brivbridis.lv


Svētdien, 2017. gada 21. maijā, Bezvēsts.lv organizē meklēšanas pasākumu Sēmes pagastā (aiz Tukuma). Lūdzam pievienoties visus, kas vēlas palīdzēt meklēt cilvēku mežā. Tikšanās laiks plkst: 10:00. Pulcēšanās vieta: Sēmes, Ēzera iela, 17.

 

 

Meklēsim bezvēsts pazudušo Romanu Morozovu, kurš pirms trim nedēļām pazuda Sēmes pagastā. Ar palīdzības saucienu 29. aprīlī pie organizācijas Bezvēsts.lv vērsās vīrieša tuvinieki – sākumā dēls, tad paziņa, un vēlāk arī bijusi sieva ar citiem tuviem cilvēkiem.

 

 

INFORMĀCIJA PAR PAZUDUŠO: 55 gadu vecais Romans Morozovs, 2017. gada 27. aprīlī, ir izgājis no savas mājas Sēmes pagastā un līdz šīm nav atgriezies. Nekādas ziņas par sevi nav devis. Vienīgā saikne ir vēstule, kuru Romans ir atstājis saviem tuviniekiem. To viņa dēls ir atradis Romana mājās. Vēstulē tiek vēstīts, ka Romans dodas uz „citiem medību laukiem”. Zinot, ka Morozovs ļoti aizraujas ar makšķerēšanu, ģimene cerēja, ka viņš ir devies meklēt jaunas vietas makšķerēšanai. Tuvinieki līdz pēdējam nevarēja noticēt, ka vīrietis ir pametis savas mājas apzināti. Tagad pēc tik ilga laika, nojauš vissliktāko. Pēdējo reizi pazudušo Romanu redzēja 27. aprīlī, ejot no Sēmes pagasta uz Engures pusi.

 

 

PAZĪMES: augums 182 cm, kalsnas miesasbūves. Iespējams bija ģērbies zaļā jakā. Kājās īsi, zaļi zābaki. Visdrīzāk bez cepures. Foto vīrietim ir ūsas, bet no tuvinieku vārdiem izriet, ka pēdējā laikā ūsu Romanam nebija.

 

 

Visus, kuri dosies uz meklēšanas pasākumu kopā ar Bezvēsts.lv brīvprātīgajiem, lūdzam būt gumijas zābakos vai ūdensnecaurlaidīgos apavos, jo mežā ir daudz purvainu vietu un ļoti viegli saslapināt kājas.

 

 

Visus, kuri redzējuši pazudušo vīrieti vai arī kaut ko varētu zināt par viņa iespējamo atrašanas vietu, lūdzam steidzami zvanīt uz policiju 112 vai Bezvēsts.lv – 22084084.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: