Auns

Auniem šodien pastāv risks saskarties ar pamatīgu fizisku un morālu nogurumu. Kāda ciniska un negodprātīga persona, iespējams, gados vecāks kolēģis, pārgāzīs pār tevi pārmetumu gūzmu. Centies neignorēt šo starpgadījumu, tev nav jācieš klusu un vienatnē. Informē par notikušo savu vadību. Ja jūsu redzējums uz situāciju atšķirsies, varbūt ir pienācis laiks doties prom no šīs neuzticamās komandas?

 

 

Vērsis

Šodien apgūsi kādas jaunas ierīces lietošanu. To izdosies paveikt ātrāk un veiksmīgāk, ja piezvanīsi un palūgsi palīdzību kādam pieredzējušākam draugam vai kolēģim. Vakarpusē būs nepieciešama konsultācija ar tuviniekiem, lai novērstu dažādas ar ikdienu un mājas dzīvi saistītas problēmas. Ieteicams būt atsaucīgam arī attiecībā pret tiem, kuri griežas pēc palīdzības pie tevis paša.  

 

 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šodien ieteicams neaizrauties ar pārlieku lielu filozofēšanu. Kamēr tu spriedelēsi par šo un to, kāds mērķtiecīgāks par tevi var pasteigties pirms tevis ieskriet iekšā pa durvīm, kuras varētu pavērt karjeras izaugsmi arī tev. Esi drosmīgs, neapšaubi sevi un savu profesionalitāti. Galu galā, tiklīdz tu pieķersies pie šī projekta, viss sakārtosies pa plauktiņiem pats no sevis.

 

 

Vēzis

Šodien nogursi no visa apkārt notiekošā.  Jau tā steidzami veicamajiem darbiem pievienosies vēl kas neatliekams un svarīgs. Ierasti ar šo jautājumu tika galā kāds no taviem kolēģiem, kurš šobrīd sasirdzis. Lai paveiktu šo sarežģīto uzdevumu, tev nāksies strādāt daudzas stundas, kā rezultātā būsi pārguris. Vakarpusē ieteicams izvairīties no komunikācijas ar citiem, jo būsi visai agresīvi noskaņots. Labāk pievērsies jogai vai meditācijām.

 

 

Lauva

Šodien piesaistīsi kādas ļoti ietekmīgas personas uzmanību. Iespējams, šīs cilvēks izteiks tev kādu karjeras piedāvājumu, taču tu laipni atteiksies, jo nevēlēsies sadarboties ar personu, ar kuru tev ir ir abpusēja nepatika. Pēc tam, kad viņš vai viņa būs saņēmusi kategorisku atteikumu no tevis, konkrētais piedāvājums tiks izteikts kādam no taviem kolēģiem.

 

 

Jaunava

Šodien tevi pamatīgi aizkaitinās kolēģu nolaidība un slinkums. Tu nespēsi pabeigt laikā kādu svarīgu projektu dēļ tā, ka tavi kolēģi ir slinkojuši un nav izdarījuši laikā savu darba daļu. Rezultātā nāksies piedzīvot neveiksmi, taču tā nebūs tava vaina, līdz ar to nevaino sevi pie šī fiasko. Labāk apsver iespēju uzsākt strādāt individuāli vai pāriet uz darbu kādā respektablākā uzņēmumā.

 

 

Svari

Šodien pievērsīsies dažādiem, ar radošām interesēm saistītiem jautājumiem. Tai skaitā palīdzēsi kādam šarmantam vīrietim, ar kuru iepazinies pavisam nejauši. Jūsu starpā valdīs veiksmīga komunikācija, pateicoties kopīgām interesēm. Lai nu kā, satikšanās vakarpusē var atklāt dzirksteli jūsu starpā. Tas, vai viss ievirzīsies romantiskā gultnē, vai tomēr paliksiet kā labi draugi, atkarīgs tikai un vienīgi no tevis.

 

 

Skorpions

Šo dienu pavadīsi uz melanholiskas nots, īpaši neiespringstot ne uz darāmo darbā, ne mājās. Saules trūkums tevi padarīs arvien pasīvāku. Tā kā pavasaris vēl ir gana tālu, nāksies vien pašam padomāt, kā padarīt gaišāku un krāsaināku savu ziemas rutīnu. Padomā, kādas aktivitātes varētu tevī raisīt pozitīvas emocijas un pavisam noteikti iekļauj tās savā ikdienā šajā aukstajā gadalaikā.

 

 

Strēlnieks

Šī diena tev dāvās iespēju nedomāt par to, kas notiks rītdien. Tavās rokās iekritīs kāds liktenīgs pavērsiens karjeras jomā, par kuru parūpēsies drošsirdīgs un cienījams vīrietis. Protams, iesākumā darba vietas maiņa var tevi zināmā mērā izsist no sliedēm. Lai nu kā, šī persona, kura nolēmusi uzņemt tevi savā komandā, parūpēsies par to, lai tu neciestu nekādas neērtības saistībā ar šo pagrieziena punktu savā dzīvē.

 

 

Mežāzis

Šodien zvaigznes tevi lutinās ar vairākiem patīkamiem pārsteigumiem. Darbā ik viens apbrīnos tavu profesionālismu, mājās apkārtējie atbalstīs tevis pieņemtos lēmumus, kā arī uzslavēs prasmi gatavot un māku ietaupīt. Vienīgais, kurš tevi nelutinās ar glaimiem, būs tavs mīļotais cilvēks. Viņam skaudīs tavi panākumi, kā rezultātā sāks izturēties ciniski un kritizēt tevi gan vietā, gan nevietā.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien gūsi iespēju gūt panākumus uzņēmējdarbībā. Parādīsi sevi kā talantīgu biznesa cilvēku, taču, pirms tam, tev nāksies pamatīgi nostiprināt un papildināt savas zināšanas konkrētajā sfērā. Nebaidies jautāt padomu kādam, kurš ir profesionālis šajā jomā. Vakarpusē atbrīvo prātu no saspringtajām domām, nododoties kam sirdij tīkamam.

 

 

Zivis

Šodien nebūsi apmierināts ar kāda tuvinieka sniegto vērtējumu par tavu profesionālo darbību. Pirms ļauties aizvainojumam, atgādini sev, ka šis cilvēks nav tev neko parādā. Vēl jo vairāk, pagātnē pats esi rīkojies līdzīgi, stūrgalvīgi ignorējot un kritizējot visus šīs personas panākumus. Ja tev ir svarīgi dzirdēt no viņa komplimentus un labus vārdus, tad vispirms maini savu attieksmi un tikai tad vari gaidīt saņemt ko pozitīvu arī atpakaļ.

 

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Ekrānšāviņš

Uzpildot degvielu, kāds Lielvārdes iedzīvotājs piedzīvojis fantastisku veiksmes brīdi

  Kādam Lielvārdes iedzīvotājam degvielas uzpildīšana Ogrē izvērtusies par ļoti veiksmīgu pasākumu, jo Circle K iegādātās...

Trešdiena sākusies ar skumju ziņu no Rīgas

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. janvāra plkst. 6.30 līdz 23. janvāra plkst....
Bezvests.lv

Atrasts Rīgā mīklaini pazudušais Rihards

  21.janvārī pazudušais Rihards Znotiņš ir sazinājies ar māsu un paziņoja, ka ar viņu viss ir...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  No rītā tev var šķist, ka nekas tā īsti neizdodas. Nekrīti izmisumā – situācija drīz...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Šī būs pretrunīga diena, kas nesīs mulsumu, tomēr būs arī pilna brīnišķīgām iespējām! Tikai tavā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Tu esi vidusceļā – vai tas ir kāds projekts, pie kā strādā vai lēmums, ko...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku šorīt

  LVĢMC speciālisti brīdina par laika apstākļiem otrdienas rītā un priekšpusdienā. 22.01.2019. no rīta vietām Latvijas centrālajos...

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz pirmdienu. 20.-21.01.2019. naktī...
Caters News

Nedēļas beigās laiks mainīsies

  Anticiklona ietekmē saglabāsies stabili laika apstākļi - ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, naktis un dienas būs...